Żydowskie ADL chce karać polskich kibiców za „jihad” na stadionie


Żydowska organizacja ADL (Liga Antydefamacyjna) wezwała polski rząd do zidentyfikowania i ukarania kibiców odpowiedzialnych za rozwieszenie baneru z napisem „Jihad Legia” podczas meczu Legii z Hapoel Tel Awiw w zeszłym tygodniu.

W ubiegłym tygodniu, podczas meczu w Warszawie, kibice Legii rozwinęli na trybunach zielony transparent z literami stylizowanymi na arabski alfabet układającymi się w napis „Jihad Legia”. Śledztwo w tej sprawie wszczęła już warszawska prokuratura.

Na incydent zareagowała jedna z najstarszych i najważniejszych organizacji żydowskich na świecie, Anti-Defamation League (ADL, Liga Antydefamacyjna). – Słowo „jihad” to jawne odniesienie do języka używanego przez organizacje terrorystyczne, które zagrażają Izraelowi – powiedział dyrektor ADL, Abraham H. Foxman.

Użycie go na meczu z Izraelem jest odrażające i znieważające – zauważył. – Wzywamy rząd i ligę to poważnego potraktowania tej sprawy i postawienia odpowiedzialnych za to osób przed wymiarem sprawiedliwości – dodał.

Komentarzy 13 to “Żydowskie ADL chce karać polskich kibiców za „jihad” na stadionie”

 1. Anonim Says:

  Hahahahahahahahahahaha – i tyle w tym temacie. Buty im jeszcze wyliżcie.

 2. thetomek4791 Says:

  Tak jestem za Jihad z Izraelem.ADLmam w głębokim,nawet w bardzo głębokim poważaniu.Mam nadzieje,że już niedługo skończy sie ta syjonistyczna sielanka,swawola.Tak nam dopmóż Bóg.Precz z ADL i syjonistami.Do piekła z nimi,albo na mydło przerobić,by był jakiś pożytek z nich

 3. thetomek4791 Says:

  prosze o publikacje.dzięki friend-admin

 4. galluss Says:

  Jeśli czyta to jakiś Żydowski agent ADL na Polskę to informuję, że to ja jestem tą z kilku innych osób, które przetłumaczyły film „DEFAMATION – zniesławienie”, a nawet posklejałem te napisy do filmu i obejrzało go już 1 milion Polaków w Polsce i za granicą, na dysk ściągnęło 10 tysięcy osób.

  Przez dodanie napisów do tego najlepszego filmu dekady naplułem wam Żydom w twarz i Panu „prezesowi” Abe Foxmanowi, który tylko został ośmieszony w oczach Polskich patriotów i bardzo słusznie!

  Wstyd mi za Pana, panie prezesie Foxman! my ciebie chroniliśmy przed nazistami, a ty nas represjonujesz, typowa żydowska mentalność psa, pozdrawiam.

  chcecie kontaktu? arti1326@wp.pl

 5. Ość Says:

  Ale się boją żydowskie trzęsidupy. Sami jak Słowian mordowali czy arabów mordują to cacy. Nawet Niemcami się wyręczyli w II wś. (150 000 żydów w wermachcie) Boją się, żeby nas inni nie zaczęli naśladować i ze strach po nogach srają. A będzie jeszcze gorzej. Pokażą im ludzie ich miejsce w szeregu.

 6. thetomek4791 Says:

  Oj boją sie Ościu,boją.I powinni sie bać jeszcze bardziej.Powinni wpaść w obsesje,paranoiczny strach.Wtedy sie ich pozamyka w szpitalach i odbierze majątki skradzione,zawłaszczone przez dziesiątki lat,zaetykietuje jak bydło żyd nr.1,2,3 itd,itd

 7. kris Says:

  żydoszczury z ADLU zamknijcie swe koszerne pejsate paszcze bo niedługo smrud z komina po was zostanie

  Proszę o zachowanie poziomu, albo będę zmuszony kasować podobne wpisy. To nie jest onet. Admin

 8. Anonim Says:

  Treba dać popalić jarmółkom.

 9. Anonim Says:

  je…c syjonizm

 10. kai555 Says:

  …łby im sie przegrzały pod tymi….przyciasnymi berecikami….można „penc”!…

 11. Bart'ek Says:

  Ciekawe, że prokuratura nie wszczyna śledztwa w sprawie sierpa i młota na szalikach i fladze żydowskiego klubu. Przecież komuniści (żydzi) wymordowali rzesze Polaków. Ten symbol kojarzy nam się jednoznacznie.

 12. T. de Torquemada Says:

  Ja, Polak-Słowianin solidaryzuję się z kibicami Legii w 100%!

 13. Lewar Says:

  Żydzi zaśmiecają Warszawę!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: