Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Ile czasu pozostało do wyświęcenia „księżyc”


Źródło : www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A283rcOrdainWomen.html

Data publikacji : 19.10.2009

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Zdjęcie powyżej wykonane 15 października 2008 roku ukazuje dziewięć przedstawicielek Konferencji Wyświęcania Kobiet z USA, jednego z wielu ruchów zbierających się teraz w Rzymie ażeby wywrzeć nacisk na Synod Biskupów (5-26 października) w celu zwiększenia roli kobiet w

Kościele Katolickim. Inne tego rodzaju organizacje włącznie z międzynarodową organizacją „My jesteśmy kościołem” (We are the Church), „Fioletowa Gwiazda” (The Purple Star) z Niemiec, „Nowe Wino” (New Wine) z Anglii i „Rzymsko-Katolickie Kapłanki”(Roman Catholic Priestesses) z Holandii. Proszą one Benedykta XVI o co najmniej pozwolenie dla większej liczby kobiet na „głoszenie Ewangelii i wygłaszanie kazań podczas „mszy””.

Kobieca obecność podczas Synodu jest nadzwyczajna. Jest sześciu naukowych ekspertów i dziewiętnastu obserwatorów, które wszystkie są kobietami. 14 października 2008 roku jedenaście kobiet wypowiadało się na Synodzie. Jedna z nich, siostra Viviana Ballarin, Przełożona Sióstr Dominikanek Św. Katarzyny z Sieny, posunęła się tak daleko, że aż stwierdziła, że Bóg jest jednocześnie Ojcem i Matką i przedstawiła obecność kobiet w Kościele Katolickim jako jego „płodne łono” gdzie w którym Bóg może spotkać człowieka.

Jeśli będziemy kontynuować podróż drogą feminizacji Kościoła Katolickiego z prędkością jakiej jesteśmy dzisiaj świadkiem to wyde się, że nie upłynie zbyt wiele czasu kiedy będziemy mieć „kapłanice”. Poniżej prezentujemy pewne przykłady jak ten plan jest realizowany.

Pierwsze zdjęcie od lewej przedstawia „papieża” Ratzingera składającego gratulacje pani o nazwisku Sara Butler, członkini „Międzynarodowej Komisji Teologicznej” (International Theological Commission), części składowej Kongregacji Doktryny Wiary.

W tym samym rzędzie po prawej stronie widzimy zdjęcie przedstawiające jak w Bazylice Św. Piotra Ratzinger przyjmuje dary ofertoryjne od kobiety.

Drugi rząd, zdjęcie po lewej przedstawia kobietę wygłaszającą do swojego zgromadzenia parafialnego zalecenia instruktażowe. Rzecz dzieje się w Linz’u (Austria). Zdjęcie prawe natomiast

przedstawia siostrę zakonną na Filipinach, kreślącą znak krzyża popiołem na czołach parafian.

Zdjęcia w rzędzie trzecim ukazują kobiety podające Św. Eucharystię, kolejno w Hiszpanii, USA i w Singapurze. Rząd piąty, zdjęcie po lewej to kobieta odziana w taki sam „ornat” jak i kapłan, służąca do „mszy” jako akolitka, zdjęcie z Holandii.

Po stronie prawej zdjęcie z Austrii ukazujące kobietę odmawiającą modlitwy przed „ołtarzem” w nabożeństwie zastępującym „mszę”.

 

Komentarzy 5 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Ile czasu pozostało do wyświęcenia „księżyc””

 1. Wojwit Says:

  Gwoli ścisłości: ornat to rodzaj kapy, poncza… ma tylko otwór na głowę. Cechą podstawową jest brak rękawów. Ornaty są jeszcze używane w Kościele przez kapłanów sprawujących mszę trydencką. Posoborowie zrezygnowało z ornatów. O tych szatach na zdjęciu nie można napisać ornat nawet w cudzysłowie… Czy to jest jeszcze Święty Kościół Powszechny – Sancte Romane Eclesiae, kiedy stawia się w nim, dla celowej destrukcji, wszystko na głowie? Niezgodnie zarówno z Pismem Świętym jak i tradycją Kościoła…

 2. Sylwek71 Says:

  Gregorius Pobudka! Nie śpij! Mamy 2011 rok, a Ty nam tu znowu jakieś stare pierdoły pociskasz. 🙂 Nie dość, że sprzed lat, to jeszcze tłumaczysz jak malutkim dzieciom co powinni widzieć na zdjęciach i jak bardzo powinni się oburzać.
  No, po prostu jak czytam niektóre teksty , to sikam ze śmiechu! Serio.
  Ale z drugiej strony jest mi smutno, że znów zamiast zrobić coś konstruktywnego, komuś chce się tracić czas na „mieszanie prawdy pół – na pół z kłamstwem. Ile tu wbrew pozorom nienawiści, zazdrości, kompleksów…
  Tradycyjnie, jak już w znacznej części „artykułów” kolegi (a może koleżanki?!)GREGORIUS autor/tłumacz nie wie, że mówi prozą…i oburza się na oczywiste oczywistości. Np:

  „…posunęła się tak daleko, że aż stwierdziła, że Bóg jest jednocześnie Ojcem i Matką…”

  Co w tym stwierdzeniu jest takiego „posuwanego „? Czy dobrze rozumiem, że intencją Autora było zasugerowanie, że Pan Bóg może być tylko Ojcem. (a może tylko Matką, 🙂 )
  Ja np wiele razy czytałem to tu to tam, że Pan Bóg jest Duchem. Nawet na tzw katechezach o tym miałem! I jako Duch i jednocześnie Stwórca wszystkiego, w tym również płci, nie jest ograniczony, tak jak niektóre stworzenia płcią.
  Aniołowie jako byty duchowe płci również nie mają.
  (bo może jaj nie potrzebują.).. demony, jako upadłe anioły podobnie.
  W związku z powyższym stwierdzenie w/w dominikanki uważam za jak najbardziej trafne i wynikające z miłości do Pana Boga. Mamę zwykle bardziej się kocha niż surowego i wymagającego Ojca.

  „Pierwsze zdjęcie …. składającego gratulacje pani… części składowej Kongregacji Doktryny Wiary.”

  No po prostu skandal! Nie dość, że jakąś tam babę za rękę ułapił, to jeszcze taką, co to się zna na teologii!
  Jak tylko dorwalibyście się do stołka w Watykanie, to byście zdobili porządek z tymi „babskimi” teologami! No nie?
  Zaraz potoczyły by się głowy św. Teresy Wielkiej i Małej. Podobnie św. Katarzyny ze Sieny.

  (nawiasem mówiąc, to autorowi zabrakło refleksu. Przecież mógł pójść za ciosem i wykorzystując to zdjęcie „udowodnić”, że papież widnieje tam z np. żoną, kochanką, konkubiną, żeńskim odpowiednikiem biskupa, lalką z sexshopu?
  I następne zdjęcie:

  „W tym samym rzędzie po prawej stronie widzimy zdjęcie przedstawiające jak w Bazylice Św. Piotra Ratzinger przyjmuje dary ofertoryjne od kobiety.”

  Tutaj również brak było refleksu. Że też Autor nie zobaczył tam wyraźnie erotycznego charakteru głaskania po głowie, dziewczyny, która przed nim klęczy – w wiadomym dla wtajemniczonych celu???!!!!!!!
  Przecież to by tłumaczyło praktycznie całą „aferę pedofilską”!!!!!!!

  Do GREGORIUS

  Czy strony z których czerpiesz natchnienia, to może takie anglojęzyczne wydanie „Faktów i Mitów” ? Pytam serio.

  Pozdrowienia dla wszystkich

 3. Admin Says:

  Panie Waldku, „File not found.”

  Link zdaje się wygasł.

 4. Kikka Says:

  Ja to w ogóle się dziwię, że takie głupoty chce się komukolwiek czytać; ludzie! mamy XXI w. a nie średniowiecze, i szerzenie zabobonów powinno być zabronione 😀

  To też dobre, fakt:

  „Jeśli będziemy kontynuować podróż drogą feminizacji Kościoła Katolickiego z prędkością jakiej jesteśmy dzisiaj świadkiem to wyde się, że nie upłynie zbyt wiele czasu kiedy będziemy mieć „kapłanice”.”

  To może na nowo rozpalmy stosy na czarownice 😀

  Tragedia


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: