Tóskobus


Za: Polska Walcząca

Sprzed Sejmu wyruszył „Tóskobus” – inicjatywa Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców skierowana przeciw rządowi premiera Donalda Tuska. Kibice chcą zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Kibice mają również zachęcać do wzięcia udziału w zaplanowanych na niedzielę wyborach parlamentarnych. Podkreślają, że krytycznie oceniają cztery lata rządów premiera Tuska i są przeciw Platformie Obywatelskiej. Jednocześnie zastrzegają, że poparcie jakiejkolwiek innej partii to indywidualna sprawa każdego obywatela.

„Tóskobus” jeszcze dziś ma zostać oklejony stosownymi napisami, a potem ma jeździć ulicami Warszawy. Wieczorem ma jechać do Łodzi, gdzie zostanie przejęty przez kibiców ŁKS-u. W środę „Tóskobus” ma trafić do Poznania, w czwartek będzie jeździł po Śląsku, a w piątek ma odwiedzić Kielce i Białystok. Za każdym razem mają nim jeździć kibice miejscowych klubów piłkarskich.
Motywem dźwiękowym akcji jest melodia z popularnej kreskówki o Koziołku Matołku.

Tóskobus wyrusza w Polskę- Magda z "Kibola" 4.10.2011

Podróż kibiców ma trwać cztery dni aż do ciszy wyborczej. Bus odwiedzi między innymi Warszawę, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Katowice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Częstochowę, Kielce i Białystok.

Poza tym kibice podejmują również inne działania o charakterze informacyjnym. W wielu miastach Polski roznoszą ulotki i wyjaśniają o co tak naprawdę chodzi w wojnie kibice – Tusk.

http://www.transferfield.com/4526/pelna-mobilizacja-wsrod-kibicow-toskobus-rusza-w-polske/

Komentarze 4 to “Tóskobus”

 1. aha11 Says:

  Do gnoju z platfusami.

 2. dartan Says:

  wont z tym „barachłem”!!!
  gnój to ich jedyne miejsce !!!

 3. piotrus Says:

  Wczoraj widziałem tą akcję koło pl. Politechniki. Z daleka było ich słychać. Oczywiście jak najbardziej zgadzam się kibicami.

 4. Ość Says:

  Tak jest. Żydowski folksdojcz musi spaść. Bazar ze starociami na niego czeka. Albo Kaszubi
  go zatrudnią jako ordynansa w kaszubskiej armii. ha ha ha


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: