Hańba! Polska dostarczyła broń dla „libijskich” rebeliantów


Za: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=9396

Polska kilka miesięcy temu dostarczyła broń dla rebeliantów w Libii – dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródła rządowego. Od kilku miesięcy nasi oficerowie są w NATO-wskim dowództwie operacji libijskiej.

Spora sprzedaż broni dla ‘powstańców’ miała miejsce wiosną. “To było robione za zgodą rządu” – podkreślił rozmówca PAP. Nie chciał jednak powiedzieć, czy operacja odbyła się z inicjatywy naszych władz. Nie wiadomo również jakiego rodzaju broń pojechała z Polski do Libii.

Źródło podaje również, że od kilku tygodni w dowództwie NATO-wskiej operacji w Libii jest 15 polskich oficerów; siedmiu z nich jest w dowództwie w Neapolu, natomiast pozostała ósemka w dowództwie operacji powietrznej.

Polska, mimo że nie wzięła udziału w operacji militarnej w Libii, jeszcze przed objęciem prezydencji w UE wspierała siły walczące z reżimem Muammara Kadafiego.

Szef MSZ Radosław Sikorski jako pierwszy zachodni minister SZ odwiedził w maju w Benghazi Narodową Radę Libijską. Jej szefowi Mustafie Abdulowie Dżalilowi przekazał wówczas, że UE uznaje Radę za prawowitego partnera do rozmów.

Polski ambasador w Libii Wojciech Bożek był też pierwszym zachodnim szefem placówki dyplomatycznej, który jeszcze w czerwcu zdecydował się na rezydowanie w Benghazi. Sikorski mówił wówczas, że Polska nie widzi możliwości współpracy z Kadafim i wolałaby, aby konflikt w Libii został rozwiązany za pomocą metod politycznych, a nie wojskowych.

PAP

Komentarzy 10 to “Hańba! Polska dostarczyła broń dla „libijskich” rebeliantów”

 1. kris Says:

  żydostwo w polskim rządzie wspomaga swych koszernych pobratyńców w ukryciu przed Polakami.brzydze sie żydowskim polskim rządem te pejsate hamy za dużo sobie pozwalają czas puscic troche gazu i oczyscic teren

  Proszę o zachowanie poziomu, albo będę zmuszony kasować podobne wpisy. To nie jest onet. Admin

  Ps. drugie ostrzeżenie, trzeciego nie będzie.

 2. thetomek4791 Says:

  dokładnie Kris.rozplenili sie jak stonki i to nie na swoim terenie.trzeba z tym skończyć raz na zawsze.dość pasożytowania,jechania na głupocie i po bandzie

 3. Jedziemy dalej. Says:

  Po wiezieniach CIA na terenie Polski skandal nastepny, ale czego mozemy sie spodziewac po osobach, ktore lubia miec krew na rekach. Za ten stan rzeczy wysylke broni dla terrorystow „libijskich” odpowiada osobiscie niejaki Sikorsky. Czesto dyskutuje ze znajomymi, ale oni nie chca nic wogole wiedziec, co niektorzy odpowiadaja, ze aby dyskutowac na temty polityczne to trzeba skonczyc politologie, albo wy macie jakies obsesje. Polacy nie chca slyszec o polityce a ta polityka jest stosowana wobec kazdego z nich i odbija sie w ich zyciu codziennym.

 4. thetomek4791 Says:

  Masz racje Jedziemy dalej.Polacy tak samo nie dopuszczają myśli że polityka wchodzi z butami do ich życia,to tak samo w stosunku do prawdy.Oni panicznie boją sie prawdy,wstydza sie jej i w ogóle ignorują.Jeżeli tak będa postępować to nigdy nie będa mieć prawdziwego obrazu rzeczywistości,która ich otacza i ciągle będa oszukiwani i kiwani,karmieni łajnem medialnym.Ale cóż,ludzio pasuje wiedzieć,to co chcą wiedzieć.To znaczy nawet nie tak.Oni zostali przyzwyczajeni do pewnego typu informacji,toteż każdą inną traktują jak cos z kosmosu,jakiś spisek

 5. thetomek4791 Says:

  Ponadto,Polacy kochają być głaskani i chwaleni.Szkoda tylko,że jest sztuczne szydecze głaskanie i chwalenie na użytek polityczny przed wyborami.Ale pustaki jakoś nie zdają sobie z tego sprawy,że cynizm,szyderstwo,kpina,która ma miejsce już BAGATELKA od 22 lat.Ludzie bardzo źle interpretują i rozumieją swoje prawa,w tym prawo do wolności,autonomi i samodecydowania o sobie.Oni myślą,że wolność to prawo kupienia alkoholu i wypicia go w domu,prawo do palenia papierosów,prawo do sexu hehe,do wiary i do chodzenia do kościólka,do plotek,do donoszenia na sąsiada,itd,itd.Tak wolność rozumuje statystyczny Polak.Probem zaczyna sie we wczesnym stadium rozwoju danej jednostki.Dlatego komuna tak naciskała na socjalistyczną edukacje,co powiela jeszcze głupsza i bardziej patologiczna demokracja

 6. ponury Says:

  Q….. , Q….., I JESZCZE RAZ Q!

 7. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Hańba! Polska dostarczyła broń dla „libijskich” rebeliantów […]

 8. Ość Says:

  I dalej będą żydy manipulować naszym Narodem i jego polityką dopóki się ich nie odsunie od władzy całkowicie i do roboty nie zagna. Niech wyp…ą do swojego Izraela menele międzynarodowe. Gdzie się żyd pojawi tam same problemy. I to jeszcze na czyjś koszt. Ona zawsze niewinne i zholokauszczone dranie. To jakieś nieudane plemię. Pomyłka Stwórcy koszmarna.

 9. Krist Says:

  spokojnie panowie, nadejdzie ten dzień kiedy ta rasa bedzie uciekac do kanałow aby przezyc. tego nie da się zatrzymac, machina nienawisci za syjonistyczne grzechy ruszyła.
  przyjdzie dzien w ktorym to plemię zmijowe, dzieci sztana jak powiedział sam Jezus, zapłaci za swe uczynki. ludzie na całym swiecie juz sie budzą, jedynym ratunkiem dla zydostwa jest odrzucenie talmudu i syjonistycznego rządu- zrobieniem porządku z NWO wcami i skonczeniem z imperialistycznymi zapędami…
  A naszemu czosnkowemu rządowi zycze dwutygodniowej mega obstrukcji bolesnej 24h/dobe…….
  Chyba zapomnieli kim są polacy i dlaczego przez 300 lat nie było Polski na mapach…prawdziwy polak o tym pamieta jak nasi dziadowie walczyli o niepodległosc a teraz „nasi” przedstawiciele maja czelnosc wspomagac rebeliantów obalajacych demokratyczne panstwo!!!
  ROZLICZMY ICH 9 PRZY URNACH!!! BO TO CO ZROBILI TO CHANBA DLA NARODU POLSKIEGO!!!
  niewiem czy wiecie ale np polski odział skierowany wraz z wojskami napoleonskimi do stłumienia rebeliantow na haiti, dobrze rozumiał o co walczą haitanczycy i dezerterujac staneli po stronie rebeliantów!!! sami walczyli o niepodległosc wiec nie mogli walczyc przeciwko komus kto tez domagał się niepodległosci…
  to nasze dziedzictwo, niestety od lat powojennych tepione, mam dosc tych tu.s.kowatych dupowłazów pejsowym i brukselki!
  9-go tuż, tuż…

 10. ktoś Says:

  Proszę sięgnąc po ksiażkę D. Lakhani’ego „Perswazja podprogowa – zakazane techniki wpływania na ludzi”. Tam, na stronach 59-62 jest napisane, w jaki sposób za pomocą propagandy udało się nakłonić społeczeństwo amerykańskie do poparcia ataku USA na Gwatemalę.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: