CIA przyznaje się do ataków z 11 września 2001 r.


Czym jest ‘Al-Qaida’, możemy przeczytać w artykule Robina Cooka z 8 lipca 2005 r. w Guardianie:

W latach 80-tych Bin Laden był zbrojony przez CIA i sponsorowany przez Saudów, by wszcząć dżihad przeciwko rosyjskiej okupacji Afganistanu. Al-Qaida, dosłownie „baza danych”, była początkowo komputerowym spisem tysięcy mudżahedinów, rekrutowanych i szkolonych z pomocą CIA, by pokonać Rosjan.

Natomiast artykuł Guardiana z 28 września 2011 r. mówi:

‘Al-Qaida’ wzywa Ahmadinedżada do zakończenia teorii spiskowych na temat 11 września 😀

Al-Qaida’ wysłała do irańskiego prezydenta Mahmouda Ahmadinedżada wiadomość, prosząc go o zaprzestanie rozsiewania teorii spiskowych na temat ataków z 11 września.

Irańskie media podawały w środę cytaty z tego, co wydaje się być artykułem opublikowanym w ostatnim numerze anglojęzycznego magazynu Al-Qaidy, Inspire (sic!), które opisywały uwagi Ahmadinedżada odnośnie ataków z 11 września jako „absurdalne”.

W swoim przemówieniu na forum zgromadzenia Ogólnego ONZ w zeszłym tygodniu Ahmadinedżad podał w wątpliwość oficjalną wersję ataków z 2001 r.

Ahmadinedżad powiedział w Nowym Jorku, że “tajemnicze wydarzenie z 11 września” zostało użyte jako pretekst do ataku na Afganistan i Irak. Uprzednio wyraził również sceptycyzm co do wersji wydarzeń prezentowanej przez rząd USA.

“Poprzez użycie swoich imperialistycznych mediów, które są pod wpływem kolonializmu, grożą sankcjami i działaniami militarnymi każdemu, kto kwestionuje wydarzenia holokaustu i 11 września”, powiedział Ahmadinedżad.

Artykuł ‘al-Qaidy’ przekonywał, iż to ona stoi za atakami, i krytykował irańskiego prezydenta za dyskredytowanie grupy terrorystycznej 😀

Btw. Truther-Cat Discovers 9/11 Was An Inside Job!

Komentarze 4 to “CIA przyznaje się do ataków z 11 września 2001 r.”

 1. dziwne Says:

  Po wpisaniu komentarza, mój komputer otrzymał 3 cookies, jedno z wordpress (standardowe, nieszkodliwe), drugie z google analitics (standardowe, śledzące, ale łatwe do usunięcia) i trzecie nie wiadomo skąd przypisujące mojemu komputerowi unikalne ID (bardzo trudne do usunięcia, na chwile obecna dla mnie niemożliwe). Tutaj więcej szczegółów:
  http://www.techairlines.com/2010/12/30/wordpress-stats-quantcast/

 2. Niezalezny Says:

  Jest to nie pierwszy i nie ostatni zamach ktory byl dzielem CIA. Bylo ich wiele i bedzie wiecej.
  Np. Wietnam, Iran, itd. Teraz robia zamachy otwarcie, bez zadnego ukrycia np. Zmiana rzadu w Iraku przez tzw. Inwazje wyzwolencza.

 3. Ość Says:

  @dziwne

  Mogą śledzić nas bo się boją bydlaki. Jak by się nie bali to by nie śledzili. Najważniejsze, że do umysłów nie mają dostępu i nie wiedzą do ludziska naprawdę są zdolni w razie czego. Gówno mogą nam zrobić. Najwyżej przeniesiemy się tam skąd przyszliśmy a oni też tam dołączą wcześniej czy później. Srać na nich.

 4. Anonim Says:

  Ciekawostka bylem ostatnio na glupawym szkoleniu z zakresu pracy przy przesylkach Ogolnie nic ciekawego za wyjatkiem..Prowadzacy nadmienil internetowa strone- Indspire
  by na nia nie wchodzic gdyz jest non stop monitorowana przez sluzby Jesli wejdziecie na nia
  info z waszym IP leci do bazy a z bazy do lokalnego posterunku policji w waszymi namiarami by mieli na was oko ..
  Ciekawe prawda …
  Szkolenie nie bylo w Polsce w ktorej od lat nie mieszkam Lecz mysle ze taka procedora jest w calej EU
  Pozdrawiam


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: