Lista głupich. Który kraj wygrywa jako najgłupszy na ziemi?


Artykuł jest dość kontrowersyjny. W mojej opinii, autor użył zbyt mocnych sformułowań; krytyka – owszem, natomiast pogardzie wobec tysiącletniej polskiej historii mówię zdecydowanie nie.  Żydomasoneria rękoma II RP współtworzyła grunt pod przyszły Izrael, to jest fakt, jednak to, że Polacy dali się wciągnąć w obóz „aliantów” jest to proces, do którego przyczyniły się warunki geopolityczne, tj. bezpośrednie zagrożenie hitleryzmem (niemieckie roszczenia terytorialne względem Polski) oraz nawałnica żydokomunizmu. Posądzanie Polski o rozpoczęcie  II WS  w moim osobistym przekonaniu, brzmi niedorzecznie. Admin

The stupid list. Which nation rates the top prize as the stupidest country on Earth?

http://johnkaminski.info/

John Kaminski – 27.09.2011             tłumaczenie Ola Gordon

Och, co za konkurs! Ludzkość na paradzie, podaj worek na wymioty.

Który ze 196 uznawanych krajów na naszej kiedyś pięknej planecie, może słusznie rościć sobie tytuł najgłupszego kraju na ziemi? Jedno jest pewne – nie brakuje uzasadnionych kandydatów.

Potwierdzając własne dziedzictwo, moim pierwszym wyborem zawsze będzie Polska – niby-kraj, który tak naprawdę nigdy sobą nie rządził, a nawet teraz płaszczy się ze strachu po tym, kiedy cały rząd zniszczono w jednej katastrofie lotniczej, doskonały przykład nadużyć jakie cierpiała ze strony nawału bandytów, którzy przez wieki oszukiwali i wykorzystywali wiecznie zdziwionych Polaków. Ale gardzę Polską, ponieważ karmiła i pielęgnowała groźbę syjonistyczną – Żabotyńskiego, Begina i terrorystów Irgunu, którzy mordowali w drodze do Izraela – i również dlatego, że Polska była cichym partnerem W Brytanii w rozpoczęciu II wojny światowej, zdradzając zarówno siebie jak i ludzkość, i do dzisiaj nie chce się do tego przyznać.

Ponieważ przodkowie mojej matki (Fenney) przybyli z Irlandii, tam też pokazują się jakieś opowieści o nadużyciach. Uważam za regułę istot ludzkich, że osoby zamieszkujące wyspy zbyt dużo piją. Irlandia zawsze była chłopcem do bicia tych sadystów z dużej wyspy, i są nim nadal. Najbardziej w prawdziwym oporze irlandzkim martwi mnie to, że mają związki z Izraelem, i to gwarantuje klęskę, jak było zawsze.

Ale Irlandia miała słynnego poetę, Williama Butlera Yeatsa, który w 1916 roku widział „tę brutalną bestię idącą ociężale do Betlejem, żeby się narodzić”, tę samą, która nas teraz atakuje. Dodajmy Johna F Kennedyego, najlepszego amerykańskiego prezydenta XX wieku, i to dyskwalifikuje Irlandię z listy najgłupszych krajów na ziemi, obok Islandii (ostatnio wypędziła i ścigała swoich bankierów), i Hiszpanii (wypędziła Żydów w 1492 roku i dała przykład dobrego posunięcia, i cały świat powinien iść w jej ślady, a my nie mielibyśmy problemów jakie mamy dzisiaj).

Ostatnie katastrofy dają kilka oczywistych kandydatów na listę najgłupszego kraju na ziemi.

Japonia, z pewnością pośród najbardziej uprzejmych, pracowitych i innowacyjnych narodów na tej planecie, była prawie całkowicie zniszczona przez radiację DWUKROTNIE! I co to mówi o Japończykach? Nic, czego nie można powiedzieć o większości innych krajów. Japończycy zaakceptowali pożyczki od Jakuba Sziffa, które umożliwiły im zbudować swoją armię i ustawić się w pozycji zniszczenia w II wojnie światowej. I zdecydowali się na energię nuklearną, po pokazaniu im drogi przez dwie bomby atomowe, a potem zezwolili na sabotaż wszystkiego fałszywym trzęsieniem ziemi, na żydowski wirus i rząd, który nie potrafił zrozumiale mówić o tej katastrofie, która prawdopodobnie wytruje całe życie na ziemi.

Bardzo podobnym kandydatem na listę najgłupszych są Niemcy. Sojusznik Japonii w II wojnie światowej, pozwolił na zniszczenie siebie DWUKROTNIE, przez koalicję stworzoną przez większość świata. Ale oba zniszczenia miały ścisłe związki z kwestią żydowską, i dzisiaj ten zjednoczony naród odparza się w uścisku żydowskich praw, które uniemożliwiają otwarte dyskusje o tym co naprawdę zrobił Hitler i dlaczego, nie wspominając o roli międzynarodowych bankierów żydowskich, którzy koordynowali wysiłki tych supermocarstw, żeby zniszczyć największe wyzwanie wobec światowego żydowskiego systemu finansowego.

Kiedy zacznie się rozumieć schemat działania głupich krajów, które pozwalają na swoje zniszczenie, że kluczowym czynnikiem w zniszczeniu jest zawsze żydowski wpływ finansowy, z elitą najgłupszych krajów na ziemi jest coraz gorzej. I tak było już od dawna.

W taki sam sposób, jak Inkowie i Aztekowie, starożytny Egipt, oślepiony ciągniętymi przez konie rydwanami i całkowicie zniszczony przez choroby i abstrakcyjne pojęcie pieniądza, wszystkie wprowadzone przez przyjaznych, hebrajskich bankierów z Babilonu, tak bohatersko przedstawianych w Starym Testamencie. Starożytną Grecję załatwili międzynarodowi właściciele kopalni srebra posiadający niewolników, a także nagła plaga przyniesiona przez żydowskich kupców z Egiptu, która zabiła połowę ludności w roku 427 pne. Cesarstwo Rzymskie trwało przez około 900 lat, zanim bierność i nieodpowiedzialność społeczna, rozprzestrzenione przez żydowski twór, znany jak chrześcijaństwo, w końcu zabił je i doprowadził do Ciemnych Wieków (które trwają do dziś).

Kraje Afryki, Azji i Ameryki Południowej, nie tylko były splądrowane przez białe rasy północnej hemisfery, ale kraje na tych kontynentach zostały przede wszystkim ustanowione przez białych najeźdźców z północy. Nie uważam nieszczęsnych plemion rodowitych tubylców za głupie, a kraje, które zorganizowano w celu osaczenia ich, nie są głupimi krajami z powodu własnego rozwoju, ponieważ są to głupie i niesprawiedliwe układy, dokonane przez kolonialnych wyzyskiwaczy.

Te kraje-ofiary, jak ofiary geopolitycznego gwałtu, tworzą większość 196 krajów świata, więc żaden z nich nie kwalifikuje się na listę głupich, gdyż tzw. „niewyedukowani” mieszkańcy tzw. „nierozwiniętych” krajów, faktycznie mają wyższy wskaźnik możliwości przeżycia w społeczeństwie po-technologicznym, z powodu ich prostej relacji z planetą. Dlatego nazywanie ich głupimi byłoby głupie, chociaż większość z nich, JEST na tyle głupia, że akceptuje programy eksterminacji zachodnich gigantów farmaceutycznych, pod pozorem walki z szerzeniem się HIV.

Typowo niedoinformowany Amerykanin chciałby na listę głupich wpisać Iran, ale faktycznie to stare Imperium Perskie teraz jest przywódcą w walce o demokrację na świecie, jednym z niewielu pozostałych pojedynczych krajów, jeszcze nie przejętych przez żydowski bank światowy. Patrząc na odwagę Iranu w przedstawianiu światu prawdziwego holokaustu, to jeśli stanięcie w obronie zasady jest głupie, to wszyscy jesteśmy skazani (co może być prawdą). Ani Iranu, ani wszystkich krajów muzułmańskich będących pod nieustannym oblężeniem przez mordercze amerykańskie drony, prowadzonych przez żydowskich bankierów, wobec czego żadnego z tych krajów-ofiar nigdy nie można wpisać na listy głupich, to dotyczy także Pakistanu i Afganistanu, jak również każdego afrykańskiego kraju, ponieważ żaden z nich nie uzyskał swojej niepodległości, tylko skomplikowane wasalstwo i nędzną uprzejmość ze strony prawdziwej osi zła na świecie, którą stanowią Ameryka, W Brytania i Izrael.

Ale zgodnie z teorią, że głupota prowadzi do katastrofy, musimy tylko przyjrzeć się katastrofom, które nawiedziły zadowolone z siebie i skorumpowane kraje, by ocenić prawdziwe kwalifikacje do listy głupich.

Dwoma z najlepszych kandydatów są: Francja, kiedyś przedmurze Europy, ale po zdobyciu przez Rotszyldów króla Ludwika XIV, Francuzi skończyli tnąc się na kawałki w furii z powodu nic nie znaczącego tego czy innego politycznego hasła, a którzy teraz mają jawną wycinankę CIA / Mosadu za prezydenta i przepisy zabraniające wolności słowa. Tyle na temat słynnego francuskiego intelektualizmu, niepotrafiącego mówić prawdy o oszustwie holokaustu.

I jest, oczywiście, nasz siostrzany kraj, Rosja, od setek lat oblegana przez Ukrytą Rękę, zanim, oczywiście, cara i jego rodzinę pocięli na drobne kawałki żydowscy rzeźnicy, wysłani z Nowego Jorku przez Jakuba Sziffa, który wydał $20 mln na sfinansowanie Lenina i bolszewików, którzy dostali z powrotem $600 mln, gdyż car był najbogatszym człowiekiem świata.

Zabawne jest to, jak o tych wszystkich wojnach, a na pewno w Rosji, ale i zupełnie niedawno w Libii, pisze się jako o rzekomych zbrodniach wojennych chroniących ludzi, ale kiedy tylko Żydzi wbiją swoje szpony w tych miejscach, te dwa uzasadnienia odwracają się do góry nogami, morduje się ludzi których wyzwalają, kradnie się wszystkie pieniądze, a robią to ci sami ludzie, którzy finansują armie. Za każdym razem.

Być może największą obrzydliwością kiedykolwiek popełnioną na kraju (choć są niezliczeni pretendenci) było to, co Brytyjczycy, ponaglani przez żydowskich bankierów, zrobili Indii, zniszczyli całą kulturę i uznali się za bramińskich monarchów królestwa. Ale jeszcze nigdy nie było takiego zła, jakie wyrządzili międzynarodowi pożyczkodawcy i handlarze narkotyków Chinom, przez stulecia zniewalając opium całą populację, a później instalując system totalitarny, który teraz panoszy się poprzez żydowską elitą na górze. Teraz Indie, dzięki utrzymującej się kontroli brytyjskiej, roją się od Żydów w taki sam sposób, w jaki stworzono Arabię Saudyjską, z rdzeniem wahabijskich Żydów w centrum gwałtownego pseudo-islamu, który praktykują i nauczają.

To do was zależy czy umieścicie Indie i Chiny albo na liście głupich, albo na liście ofiar, ale Arabia Saudyjska zalicza się do tej szczególnej kategorii kraju, który nie jest w ogóle krajem, ale oszustwem, zbrodniczym systemem, szablonem dla tyranii, kiedy jedna rodzina, Saudów, przejęła cały kraj dla swoich przewrotnych celów. Nie powinno nikogo dziwić to, że ta podpalająca marka islamu, znana jako wahabizm, została stworzona przez Żyda, lub że Saudowie są Żydami. To samo odnosi się do szejkatów w południowej części Zatoki Perskiej; są tą samą miksturą, fałszywymi krajami o ukrytych żydowskich koneksjach i super-bogatych elitach prowadzących ten show.

Oczywiście, niekwestionowanym mistrzem w tej kategorii niby-kraju, jest Izrael, który ignoruje wszystkie prawa cywilizowanego świata, ale pisze prawa dla innych krajów (np. USA), które jego nie obowiązują. Izrael, rzekomo stworzony jako schronienie dla prześladowanych Żydów, w rzeczywistości jest wysuniętą bazą dla niekończącego się białego ataku Zachodu na świat muzułmański, i sanktuarium dla żydowskich przestępców z całego świata.

Ale jest on również słomianym psem, gdyż zbiera krytykę za mordercze żydowskie zachowanie na całej planecie, którego architekci mogą odwiedzać Izrael od czasu do czasu, ale naprawdę mieć siedzibę w eleganckich przedmieściach Nowego Jorku, Londynu i innych głównych metropolii, mordercy planety  ukrywający się na widoku i często oglądani w telewizji.

Można zauważyć, że łącznie najgłupszymi krajami na ziemi muszą być Rosja i Chiny, ponieważ pozwoliły na to, żeby losami ich krajów rządzili ci sami, zachodni żydowscy szefowie finansowi, ale im dalej idziemy w dół tej listy, tym bardziej staje się oczywiste, że w każdym przypadku, kiedy kraj niszczy się sam, problemem jest zawsze żydowski pieniądz, wspierany przez „międzynarodowych” rewolucjonistów, którzy przyjeżdżają do kraju i przejmują go tak, że rdzenni mieszkańcy nie wiedzą, że już nim nie rządzą. To stało się we Francji, w Rosji, w Niemczech, i proszę spojrzeć na Amerykę, która miała już co najmniej pięciu tajemnych żydowskich prezydentów (2 Rooseveltów, Trumana, Eisenhowera, Johnsona) i teraz ma prezydenta, o którym nikt nie wie, kim jest.

Jednak z upływem czasu, odkąd żydowski potwór finansowy zagnieździł się na stałe w londyńskim City w 1700 roku, to W Brytania splądrowała świat swoją eksploatacją i przemytem narkotyków. Wielkie fortuny na świecie zbudowano na sprzedaży narkotyków, i to dlatego CIA zajmuje się światowym przemytem narkotyków (nie wspominając dlaczego nadal jesteśmy w Afganistanie). Ale W Brytania ma haki w każdym kraju, czego większość ludzi nie widzi, jak oszustwa podatkowe w Ameryce, skąd wpływy idą bezpośrednio do królowej. I od 1815 roku, kiedy Nathan Rotszyld przejął Londyńską Giełdę, losami W Brytanii kierują Żydzi, ich monarchia teraz zawiera dużo krwi żydowskiej, nie oszczędzą nikogo w ich dążeniu do kontrolowania świata.

Cóż, biegaliśmy po całym świecie wystarczająco długo. Każdy już wie, kto jest wielkim mistrzem na liście najgłupszych krajów na ziemi.

Kilka szczerych osób mówiło, że „jeśli wolność umrze w Ameryce, umrze wszędzie”.

W całej Ameryce to nie znaczy nic, bo większość Amerykanów jest zagubiona w swoich telewizorach, lub sztuczkach giełdowych, czy jakimś innym najbardziej trywialnym zajęciu, które jest znacznie mniej ważna niż koniec wolności we własnym kraju i na świecie.

Był kiedyś czas – przynajmniej to nam, Amerykanom mówiono, że Ameryka była światłem świata, że ludzie zewsząd chcieli przyjeżdżać do Ameryki, bo tam byłeś wolny.

Pamiętasz? Wolność i sprawiedliwości dla wszystkich.

Czy ktoś widział powiew tego ostatnio?

Po pierwsze, Ameryka bezmyślnie zniszczyła chyba najbardziej funkcjonalną i nietoksyczną cywilizację, jaka istniała na świecie, amerykańskich Indian, których styl życia pielęgnował przyrodę, a nie niszczył jej. Ta wielka masakra, nadal trwająca, ustawiła scenę kolejnych zniszczeń na całym świecie, a może nawet, niestety, dała izraelskim Żydom uzasadnienie eksterminacji tych rdzennych mieszkańców, znanych jako Palestyńczycy. Amerykańska polityka zagraniczna zawsze była po prostu „zabić indiańskich dzikusów i przejąć ich ziemię”. I większość Amerykanów, zagubiona w piwie i imprezach sportowych, po prostu, na ślepo, odmawia przyznania się do tego, nawet kiedy machają flagami i gorąco dopingują śmierci innych, których nigdy nie spotkali i nic o nich nie wiedzą.

Po drugie, podobnie jak Rosja, Chiny, Francja i te wszystkie inne kraje, Ameryka dała się przejąć Żydom. Formuła jest zawsze taka sama: przekupstwo, szantaż i mord. Transakcja dziwaczała od samego początku, od Alexandra Hamiltona. W 1913 roku, Żydzi kontrolowali wszystko w Ameryce, zwłaszcza system edukacji, który regularnie odmawiał ludziom informacji niezbędnych im po to, żeby dojrzeli więzienie, które wokół nich zbudowano.

Kiedy pomyśli się o tym, nie dziwi to, że Żydzi odnoszą się do reszty świata z pogardą, gdyż mogli przejąć każdy kraj który chcieli, kiedy chcieli, poprzez manipulowanie pieniądzem, posiadanie prasy, i kupienie kilku polityków.

Prawdziwe ryzyko w zdefiniowaniu sprawców w każdym z tych tragedii, powstrzymuje nas przed rozwiązaniem tego narastającego problemu. Na szczęście, zwiększająca się liczba osób, z pogarszaniem się sytuacji, nabiera odwagi, żeby otwarcie zająć się tym problemem.

Dlatego istotną rzeczą w tej historii nie jest to, który kraj jest najgłupszy – wszyscy możemy mianować się do tego w pewnym stopniu. Ważnym aspektem tej historii jest to, że każdy z tych krajów zniszczono w taki sam sposób, rozpętany przez tych samych ludzi, i za każdym razem, z takim samym katastrofalnym rezultatem.

Jak można rozpoznać, czy twój kraj jest na liście głupich krajów? Jeśli wszystkie dokonywane przez nich posunięcia przynoszą korzyść tylko bogatym, a sprzeciwia się im ogromna większość obywateli, wiesz, że jest na tej liście.

Czy świat kiedyś obudzi się i zobaczy, że wszystkie kraje są niszczone przez ten sam problem żydowskiego bankiera? Albo, zwiedzeni rozkoszami ich high-tech, czy ludzie pozostaną tchórzami w śpiączce i zaakceptują głodowe racje rozdawane im przez drapieżników, którzy nadal kradną większość bogactwa od wszystkich i wszędzie?

To co robisz innym przydarzy się tobie. Jeśli ich kochasz, będzie im dobrze, jeśli ich nienawidzisz, umrą. Czy to jest coś, czego świat nigdy nie wiedział, czy coś, co jedynie zapomnieliśmy?

Komentarzy 11 to “Lista głupich. Który kraj wygrywa jako najgłupszy na ziemi?”

 1. thetomek4791 Says:

  Nic dodać nic ująć.Rozsyłam

 2. kai555 Says:

  …dzięki za ten artykuł!…posyłam dalej!!….

 3. Ola Gordon Says:

  przepraszam, zrobiłam błąd:

  Kraje Afryki, Azji i Ameryki Południowej, nie tylko splądrowały – winno być:
  … nie tylko były splądrowane przez białe rasy…
  pozdr
  dziękuję p. Krzysztofowi C za zwrócenie uwagi i pozdr

 4. Ość Says:

  Więcej takich treści. To co się działo i dzieje ujętej w bardzo zwięzłej, przystępnej formie dla każdego zrozumiałej.
  Idzie dalej. Trzeba edukować młodych i chronić przed obŻydliswtwem tego świata.

  Ola Gordon to ma zdrowie do tych tłumaczeń. Tylko ją podziwiać, no i admina oczywiście.

 5. Polak Says:

  W książce ŻYDZI I MASONI która ukazała sie na kryptonimprawda było wszystko wspaniale opisane,szkoda ze nie zdołałem skopiować.

 6. Jack Ravenno Says:

  Po pierwsze: podzielam pogląd Admina we wstępie
  Po drugie: tenże John Kaminsky ma shiza na punkcie chrześcijaństwa.

  Chrześcijaństwo NIE JEST żydowskim tworem.

  POza tym może być 😛

 7. Anonim Says:

  Bardzo dobry przekaz. Szacunek

 8. thetomek4791 Says:

  do Jack Raveno,Problem chrześcijaństwa utopijnego jest na prawde widoczny.Bardzo przepraszam szanownego kolgę,ale ja sie nie modle do drewnianego krzyża,tylko uruchamiam swój umysł by pomóc ludziom.To,że wiara chreześcijańska doprowadziła nas po części do zagłady,do upadku cywilizacji,to widać gołym okiem.Wierzymy w różne stereotypy,w zabobony,w mity,dajemy sie oglupić księżom itd

 9. malarz Says:

  Książkę „Żydzi i Masoni we wspólnej pracy” można było kiedyś zassać jako e-book w formacie .djvu. Mogę podesłać jak Ktoś chce. Albo Adminowi, żeby można było sobie pobrać z bloga.
  Pozdrowienia

 10. thetomek4791 Says:

  Teraz musimy upominać sie o logike.Nie mamy innego wyjścia.Wiara tak na prawde nie gwarantuje nic.Można wierzyć w to co sie chce.Polska robiła dużo błędów z chrzescijaństem.Jest pytanie.Czy chcemy z tego wyjść.Jeśli tak,to tylko prawda nas oswobodzi.Żaden ksiądz,czy duchowny

 11. Kronikarz Says:

  Bog Milosci pozoli nam pozostac przy Zyciu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: