Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Tradycyjnie katolicki aktor oskarża Hollywood o fanatyzm religijny. Caviezel który zagrał rolę Chrystusa jest zbojkotowany


Źródło : www.traditio.com/comment/com1108.htm

Data publikacji : 14.08.2011

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Tradycyjnie katolicki aktor James Caviezel niesie Krzyż na Golgotę w filmowym przeboju z 2004 roku pt. „The Passion of Christ” (Pasja).

Caviezel w tamtym okresie kręcenia filmu był obiektem zainteresowania syjonistów, którzy usiłowali wstrzymać realizację filmu ponieważ nie chcieli przedstawienia zgodnie z tradycją Ofiary Chrystusa. Abraham Foxman z syjonistycznego B’nai B’rith wycharkiwał z siebie zajadłe uwagi przeciw chrześcijanom.

W wywiadzie z 2 maja 2011 roku tradycjonalistyczny, katolicki aktor James Caviezel publicznie oskarżył Hollywood o religijną nienawiść. Powiedział, że od czasu kiedy zagrał w przeboju kinowym z 2004 roku „The Passion of Christ” (Pasja), w sposób tradycyjny ukazujący ostatnie godziny życia Chrystusa, jest odsunięty, nawet biorąc pod uwagę fakt, że film zarobił 370 milionów dolarów, stając się piętnastym na liście najbardziej kasowych filmów wszechczasów.

Interesy świeckich żydów jak chociażby Abrahama Foxmana z B’nai B’rith eksplodowały w tamtym czasie pragnieniem wstrzymania realizacji filmu ponieważ nie chcieli dopuścić do przedstawienia w sposób tradycyjny Ofiary Chrystusa. Foxman, który w okresie realizacji filmu był czołowym plwaczem nienawistnych uwag przeciwko chrześcijanom, był zignorowany przez kina, kiedy olbrzymie tłumy oglądały nieokrojoną wersję filmu, często więcej niż jeden raz.

Caviezel powiedział, że był w pełni świadom, że będzie celem zajadłej nienawiści antychrześcijańskich fanatyków, którzy ostrzegali go, że powtórnie nie znajdzie pracy w Hollywood. Caviezel odpowiedział filozoficznie słowami, że „My wszyscy musimy dźwigać swoje krzyże”. Caviezel jest gorącym, tradycjonalistycznym katolikiem, który służył do tradycyjnej Mszy Łacińskiej codziennie odprawianej na miejscu kręcenia zdjęć do filmu i twierdzi, że jego Wiara jest dla niego drogowskazem, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Caviezel nagrał także audioksiążkę opartą na Piśmie Świętym, grając rolę Chrystusa z towarzyszeniem Marisy Tomei( Maria Magdalena ), Michaela Yorka( narrator ), Richarda Dreyfussa( Mojżesz ), Stacy Keacha( Św.Paweł ), Louisa Gosseta( Jan ) i Kimberley Williams-Paisley( Najświętsza Dziewica Maryja ).

Być może była to Opatrzność Boża, która wykorzystała Jamesa Caviezela do religijnej roli jego życia. Opatrznościowo aktor miał akurat 33 lata kiedy zagrał Chrystusa, ten sam wiek w którym według tradycji Chrystus został ukrzyżowany z rąk żydów i Rzymian. Inicjały Jamesa Caviezela „JC” także wiążą się z Jezusem Chrystusem.

( Niektóre informacje do tego komentarza zaczerpnięto z „U.K. Daily Mail” )

Ojcowie „TRADITIO”

Ps. Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim

Spis artykułów chronologicznie od najstarszego do najnowszego – 1. Polecamy także film nt. żydomasońskiej rewolucji w Kościele Katolickim pt: „Oto co straciliśmy… i droga do odzyskanie tego z powrotem”:

http://www.pl.gloria.tv/?media=47774

 1. Tradycyjnie katolicki aktor oskarża Hollywood o fanatyzm religijny. Caviezel który zagrał rolę Chrystusa jest zbojkotowany
 2. Dwie Siostry Łucje z Fatimy? cz. 1
 3. Karmelitanki – marsz ku czeluściom
 4. Bernie Fellay jest być może gotów zaprzedać się Żydom a nie tylko neokościołowi Benedykta – Ratzingera
 5. PROABORCYJNY „KATOLIK” PUBLICZNIE PRZYJMUJE FAŁSZYWY WAFELEK ( MACĘ? ) „NEOKATOLICKĄ”.
 6. PLĄSAJĄCE ZAKONNICZKI W „MODLITEWNYM SZALE”
 7.  „Kardynał” Castrillon odprawił „mszę ślubną” w luterańskim zborze
 8. HOMOHARCE W SEMINARIUM „NEOKATOLICKIM”
 9. Irlandzki rząd jest zdecydowany wydalić z Irlandii Nieświętą Stolicę Benedykta – Ratzingera. Neokardynał Hoyos od „mszy” indultowej także jest zamieszany w powszechną falę przestępstw przeciwko dzieciom
 10. Heavy metalowy „ksiądz” z Tarragony
 11. Magiczno – syjonistyczna czapa Benedykta XVI
 12. Kto zabił Jezusa?
 13. Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 14. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 15. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 16. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 17. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 18. Heavy metalowy mnich odchodzi
 19. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 20. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 21. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 22. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 23. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 24. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 25. Tęczowe ornaty
 26. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 27. Chłoptasie Benedykta
 28. GROZA I PRZERAŻENIE
 29. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 30. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 31. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Komentarze 2 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Tradycyjnie katolicki aktor oskarża Hollywood o fanatyzm religijny. Caviezel który zagrał rolę Chrystusa jest zbojkotowany”

 1. Fujiwara Says:

  Pasja antychrysta?

  Polecam dokładnie sie zastanowić czy to nasz mesjasz. Zobaczcie, jego prawe oko cały czas jest zasłonięte…. A tak miało być u antychrysta!

 2. Fujiwara Says:

  POTWIERDZONE:

  Caviezel to krypto – żyd.

  Nie ufajcie mu!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: