Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Karmelitanki – marsz ku czeluściom


Źródło : www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A435_Carmel02.html

Data publikacji : 18.09.2011

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Kliknij aby powiększyć

Zakon Karmelitański jest jedną z nielicznych instytucji religijnych, które ciągle zachowują tradycyjny zakonny habit w niektórych jego klasztorach. W innych występują odmienne rodzaje habitu, w zależności od stopnia akceptacji posoborowej polityki laicyzacji katolicyzmu.

W ten sposób można odnaleźć poszczególne etapy tego procesu w Zakonie Karmelitańskim.

Czyni to z tego Zakonu a zwłaszcza z ich żeńskich gałęzi bezcenny obiekt badania działania progresywizmu w aspekcie transformacji ukierunkowanej na zniszczenie tysiącletniego, karmelitańskiego ducha pobożności. Wybraliśmy fotografie różnych klasztorów w różnych częściach świata, żeby zobrazować etapy rozkładu i gnicia. Zauważamy przeglądając te fotografie, że taki sam proces zachodzi we wszystkich zgromadzeniach zakonnych.

Powyżej na fotografii widzimy trzy zakonnice w kompletnych karmelitańskich habitach na krótko przed złożeniem ich uroczystych ślubów w klasztorze Carrion de los Condes, Hiszpania.

Twarze ich są okolone przez barbety, które przykrywają także ich głowy, czoła i szyje pod czarnymi welonami. Beżowe opończe noszone są na długich do ziemi habitach. Welony i opończe są lepiej widoczne na fotografii-nakładce( po lewej stronie ), ukazującej karmelitanki z Colorado Springs klęczące przed Naszą Panią. Na większej fotografii zakonnice noszą na głowach korony z białych róż symbolizujące to, że są dziewiczymi oblubienicami Chrystusa. Tak powinny wyglądać prawdziwe karmelitanki. W pierwszym rzędzie poniżej możemy zaobserwować pierwszy etap posoborowej rewolucji. Habity zostały skrócone uwidaczniając niższą część nóg- sprawdźcie wkładkę. Zniknęły białe barbety. Zmodyfikowany welon zmniejszył się znacznie rozmiarami i pozwala części włosów zakonnic być widocznymi, przydając zakonnicom świeckiego wyglądu.

W drugim poniżej rzędzie widzimy w gromadzie karmelitanek chilijskich następny etap procesu rozkładu. Welony prawie zostały zarzucone, zastąpione zostały przez krótkie, stateczne fryzury.

Nie trzeba dodawać, że dbałość o tego rodzaju fryzury wymusiła wprowadzenie do klasztorów luster, narzędzi fryzjerskich i kosmetyków, których nigdy wcześniej nie używano w życiu monastycznym. Habity zostały także porzucone. Zakonnice noszą brązowe spódnice, które ukazują sporą część ich nóg. Nie można oprzeć się wrażeniu, że te matrony golą sobie nogi raz lub dwa razy w tygodniu, żeby odpowiednio ładnie wyglądały. Zgrzebne sandały zastąpione zostały przez płytkie lakierki. Ich białe bluzki rozchylone są pod szyją a jedna z zakonnic po skrajnej lewej stronie już nosi bluzkę z krótkimi rękawami. Zakonnicom zezwala się już na noszenie czarnych lub beżowych swetrów lub kamizelek. Następny etap upadku można zobaczyć na fotografii karmelitanek brazylijskich w rzędzie trzecim. Habity zredukowano do beżowych T-shirtów z nadrukiem jakiegoś kiepskiego logo, ale nawet tutaj nie ma całkowitej jednolitości. Jedna T-shirt ma nadruk wizerunku Jezusa w stylu Che Guevary w odróżnieniu od innych. Jedna zakonnica ma na sobie niebieskie dżinsy a inna białe spodnie. Nie byłoby żadnym zaskoczeniem napotkanie innych zakonnic w krótkich szortach lub minispódniczkach. Postępy rewolucji można także zaobserwować w objęciach , które zakonnice wymieniają pomiędzy sobą, żeby pokazać jak bardzo pasują do optymistycznego świata z którego wywalono Krzyż Naszego Pana.

Czwarty rząd pokazuje nam karmelitanki z Reno (Nevada, USA). Zakonnice nie pozorują żadnej jednolitości w karmelitańskim stylu odzienia. Wszystkie noszą sportowe spodnie a fryzury mają w stylu chłopięcym, być może po to aby wyglądać bardziej feministycznie. Stoją one z mężczyzną, który przybył do ich klasztoru by udzielać im nauk w ćwiczeniach hinduistycznych.

Ostatni rząd przedstawia ogólne spotkanie Zakonu Karmelitańskiego w Ekwadorze w 2010 roku. Trudno jest zgadnąć czy to jest spotkanie zwolenników Eliasza Proroka, Św. Szymona Stock’a, Św. Jana od Krzyża, Św. Teresy z Avila czy Św. Teresy z Lisieux.

Za wyjątkiem dwóch mniszek, które ciągle noszą nowoczesne welony, ubrania reszty są świeckie.

Możliwe, że najbardziej szokujące są „naturalne” objęcia pomiędzy kobietami i mężczyznami wskazującymi na brak jakiejkolwiek roztropnej powściągliwości pomiędzy obu płciami. Co do czystości to jest ta sprawa pozostawiona osobistemu uznaniu. Wszystkie instytucjonalne zabezpieczenia w tym względzie ustanowione od 2000 lat przez Zakon Karmelitański, zniknęły.

Ten zbiór fotografii jest pożyteczną ilustracją owoców, które rodzi II Sobór Watykański w Zgromadzeniach Zakonnych, kiedyś będących najzdrowszą częścią Kościoła Katolickiego.

Komentarz : Biorąc pod uwagę żydomasońską „wiosnę Kościoła” i jej ożywczy wiosenny tajfun rozdmuchany przez takich braci lożowych jak żydokomunomasoński marran Montini, żydomason Roncalli, żydomasoński kryptożyd Wojtyła czy żydomasoński marran Ratzinger-Tauber to za parę lat a może i wcześniej będziemy oglądać może i taką zakonnicę.

Ps. Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim

Spis artykułów chronologicznie od najstarszego do najnowszego – 1. Polecamy także film nt. żydomasońskiej rewolucji w Kościele Katolickim pt: „Oto co straciliśmy… i droga do odzyskanie tego z powrotem”:

http://www.pl.gloria.tv/?media=47774

 1. Bernie Fellay jest być może gotów zaprzedać się Żydom a nie tylko neokościołowi Benedykta – Ratzingera
 2. PROABORCYJNY „KATOLIK” PUBLICZNIE PRZYJMUJE FAŁSZYWY WAFELEK ( MACĘ? ) „NEOKATOLICKĄ”.
 3. PLĄSAJĄCE ZAKONNICZKI W „MODLITEWNYM SZALE”
 4.  „Kardynał” Castrillon odprawił „mszę ślubną” w luterańskim zborze
 5. HOMOHARCE W SEMINARIUM „NEOKATOLICKIM”
 6. Irlandzki rząd jest zdecydowany wydalić z Irlandii Nieświętą Stolicę Benedykta – Ratzingera. Neokardynał Hoyos od „mszy” indultowej także jest zamieszany w powszechną falę przestępstw przeciwko dzieciom
 7. Heavy metalowy „ksiądz” z Tarragony
 8. Magiczno – syjonistyczna czapa Benedykta XVI
 9. Kto zabił Jezusa?
 10. Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 11. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 12. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 13. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 14. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 15. Heavy metalowy mnich odchodzi
 16. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 17. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 18. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 19. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 20. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 21. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 22. Tęczowe ornaty
 23. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 24. Chłoptasie Benedykta
 25. GROZA I PRZERAŻENIE
 26. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 27. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 28. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Komentarze 3 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Karmelitanki – marsz ku czeluściom”

 1. nobody Says:

  Zastanawia mnie czy wy jesteście kretami rosji, mosadu czy innych pogan?

 2. MroQ Says:

  Nosz przygarniał kocioł garnkowi – cały KK od początku jest popsuty, Macie w PŚ napisane co i jak i dlaczego a wy dalej swoje w zaparte – posoborowe przed soborowe, figurki, krzyżyki, różańce, „nasza pani”, objawienia trele morele a diabeł się cieszy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: