„Polski” rząd na usługach Izraela


Za: http://palestyna.wordpress.com/2011/09/21/polski-rzad-na-uslugach-izraela/

Polska delegacja nie będzie uczestniczyć w ONZ-owskiej konferencji przeciwko rasizmowi Durban III. Powodem bojkotu konferencji jest, podobnie jak w przypadku innych krajów, możliwość otwartej krytyki izraelskiego reżimu ze strony państw arabskich.

Poprzednie konferencje na znak protestu przeciwko krytyce zbrodniczej polityki Izraela wobec Palestyńczyków opuszczali delegaci wielu państw europejskich. Określenie reżimu izraelskiego mianem rasistowskiego oraz wytknięcie jego władzom prowadzenia polityki terroru oraz łamania praw człowieka jest powodem bojkotu konferencji przez sojuszników Izraela oraz kraje, które określają się jako przyjaciele reżimu w Tel Awiwie.

Tegoroczna konferencja będzie konferencją rocznicową, pierwsza odbyła się 10 lat temu w Durbanie w Południowej Afryce. Tegoroczne spotkanie, oprócz Izraela i Polski, bojkotują również Niemcy, Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Włochy, Francja, Holandia i Bułgaria.

Stosunek polskiego rządu do reżimu izraelskiego i jego działań obrazuje również deklaracja premiera Donalda Tuska, który zapewnił, że Polska nie poprze palestyńskiego projektu utworzenia niepodległego państwa i wejścia w skład Organizacji Narodów Zjednoczonych. O członkostwo w Organizacji Autonomia Palestyńska występuje na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Veto w tej sprawie i zablokowanie tych starań w Radzie Bezpieczeństwa zapowiedziały Stany Zjednoczone.

Premier Tusk powiedział, że „zadaniem Polski jest być jednym z tych państw, które nie powinny pozwolić na jakiś wzrost zagrożenia wobec państwa Izrael”. „Uważamy, że to jest jednak jedno z niewielu demokratycznych państw, jest to jednak wspólnota, która żyje mniej więcej zgodnie ze standardami, jakie przyjęliśmy w Europie”.

„Demokratyczne” państwo żydowskie, które na przestrzeni lat i ostatnich miesięcy dopuściło się wielokrotnych agresji na terytorium swoich sąsiadów, masowych mordów na cywilach, używania zabronionej przez ONZ-owskie konwencje broni, nielegalnego przetrzymywania bez sądu tysięcy Palestyńczyków oraz które sankcjonuje tortury, może liczyć na pełne poparcie rządu Donalda Tuska.

Źródło: autonom.pl

Komentarzy 12 to “„Polski” rząd na usługach Izraela”

 1. Jack Ravenno Says:

  Będę to zawsze pamiętał.

 2. Ość Says:

  Jak mamy samych żydków w rządzie i to tych których sami wybraliśmy to nie ma się ci dziwić. Nie wolno spoczywać na laurach bo nie ma nic stałego na świecie. Jak się coś wywalczy to trzeba tego pilnować. A żydy tylko czekają, aż pośniemy i żeby nas wziąć w garść – tak im się wydaje, bękartom.

  Każda idea ma w sobie zalążek własnego upadku. Więc oni też na pejsy padną. Wcześniej czy później, bo to tylko sprawa czasu. Tylko po co ofiary?

  Poruszcie tu lepiej na forum ich migrację do Polski. Zainteresujcie się apartamentowcami i małymi gettami wokoło, do których oni się sprowadzają. To nie są osiedla dla Polaków.

  Będzie za późno jak zrobią z nich koszary Mosadu co już powoli czynią.

 3. hubertos Says:

  a prezydent z żona zydówka a sikorski vel -dożynanie -żona zydowka ilu jeszcze by sie znalazło ,Obama który mówił że poprze Palestyne okazal sie marionetka w rekach żydów,

 4. Rafał Says:

  niezwykle jestem zadowolony z tego że istnieje taka stronka…

 5. Ość Says:

  Obama jak wiele źródeł podaje tez jest prawidłowym żydem. Inaczej jako tylko murzyn nie został by preziem USA. Mamusia poczęła go z jakimś afrykańczykiem jak wykonywała jakieś prace na tym kontynencie z racji swojego wykształcenia. Jest jak się nie mylę chyba archeologiem czy geologiem – już dokładnie nie pamiętam bo jeszcze chyba za kampanii wyborczej jego to czytałem. O jego ojcu też ale nie będę się o tym rozpisywał. U nich idzie wszystko po linii matki więc Obama jest Żydem całą gębą.

 6. Jacek Says:

  @Ość Ciekawa sprawa z tym osiedlaniem się żydów obecnie w Polsce. Internet pusty nigdzie ani wzmianki o tym ilu ich jest, ilu przyjeżdża co roku, a przecież w gruncie rzeczy to jedna z zasadniczych kwestii. Stąd moja prośba do admina o podjęcie tego tematu.

 7. Joanna Says:

  Re: Jacek
  Chodzi o to, aby byli i aby ich nie było widać. Prowadzenie w tym zakresie jakiejkolwiek statystyki jest szczególnie wzbronione jako działanie antysemitnicze.

 8. Joanna Says:

  ŁOrganizacja Narodów Zijonistycznych ma w nosie misje pokojowe w okupowanej Palestynie, Kosovo to co innego. Tam też nie było zgodności w łoezecie dla uznania niepodległości(ale misje pokojowe były), więc zrobiono to sposobem. Ludzie na całym świecie są przeciwko okupacji Autonomii-myślę o większości, zatem rządy samozwańcze nie reprezentują naszych interesów.

 9. Anonim Says:

  Sprzedadzą nas wszystkich .Polski rząd to pachoły Izraela . Dla nas prawdziwych Polaków jest to oczywiste trzeba jak najszybciej z tym zacząć walczyć bo to ostatnie chwile naszej wolnej od judaizmu POLSKI .Jeżeli chodzi o tereny wykupywane przez kościół to robione jest to na polecenie rządu Izraelskiego w ten sposób nie wzbudzają najmniejszych podejrzeń .Ani się obejrzymy a będziemy żyć w żydowskich dzielnicach i pracować u żydów za grosze ”WASZE ULICE NASZE KAMIENICE”. Czas się zjednoczyć .

 10. Jacek Says:

  Re: Joanna
  Ludzie chodzą po Warszawie i widzą kto, gdzie, co itd…
  Na okęciu widać wyraźnie ile tego się zlatuje.
  To tylko kwestia pozbierania informacji.

 11. Ość Says:

  Oczywiście. Miałem wiadomość z pewnego urzędu, i to już dawno, że około 50 żydów na dobę przyjeżdża do Polski, dostaje obywatelstwo, około 50 tysięcy złotych kieszonkowego, mieszkanie i stanowisko (na budowie?). Pewna podpatrywana żydówka zmienia już trzecie mieszkanie w apartamentowcu „gettcie” bo jest wybredna. Na Okęciu co chwila lądują holokaustnicy. Przypatrzcie się temu zjawisku bo Polska zaczyna powoli Palestyną pachnieć. Wojska MOSADU u nas stacjonuję niby po cichu, i to pare tysięcy tych bandziorów już jest. Są gotowi na rżnąc nieposłusznych Polaków w imię ynteresów żydowskich nierobów. No bo po co u nas stacjonują? To nie kompania reprezentacyjna tylko wyszkolona banda.

 12. Student POlitechniki Gdańskiej Says:

  Niedawno kolega opowiedział mi pewną historie. Do wypozyczalni sprzetu wodnego w którym pracuje przyszła wycieczka żydów w obstawie mossadu. Jeden z Młodych żydów podszedł do baru ,rzucił 100 zł i powiedział do barmanki” podaj butelkę wódki kurwo”.Słyszał to mój kolega i gdy chciał zareagować jak to sie robi w takich sytuacjach podszedł do niego ochroniarz z mossadu i pokazał broń z tekstem żeby nie cwaniakował bo to się może inaczej skończyć!
  ja się pytam jak to może być że tacy ludzie chodzą sobie bezczelnie po naszym kraju,obrażają nasze kobiety i straszą obywateli?!
  Ale jedno jest pewne:ludzie nie pawają sympatią do żydów. Największy problem te tzn „elity”rządzące…z którymi na pierwszy rzut oka jest coś nie tak… Potrzeba Polskich ambitnych patriotycznych młodych ludzi żeby uzdrowić ten kraj bo inaczej obudzimy się za kilka lat z ręką w nocniku. Krew mnie zalewa jak widze gdy marnuje 40 mln potencjał na rzecz pseudo zjednoczonej europy która zawsze robiła nas w balona w krytycznych sytuacjach. Ludzie z charyzmą i wizją muszą budować ten kraj,ludzie z którymi pójdą miliony.
  Kwestia informacyjna jest ważna ale tu się trzeba wziąć do roboty!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: