Odporna na leczenie gruźlica w ‚alarmującym tempie’ przechodzi przez Europę


Resistant Tuberculosis Sweeps Across Europe at ‘Alarming Rate’

http://www.bloomberg.com/news/2011-09-15/resistant-tuberculosis-sweeps-across-europe-at-alarming-rate-.html

Simeon Bennett – 15.09.2011           tłumaczenie / skrót Ola Gordon

Odporna na środki medyczne gruźlica szerzy się w Europie w „alarmującym tempie”, powiedziała WHO, kiedy wprowadziła plan walki z tą chorobą, który może uratować 120.000 ludzi i oszczędzić aż $12 mld.

Liczba odnotowanych przypadków tej gruźlicy w regionie w 2009 roku potroiła się w porównaniu z 2008 rokiem. Najwięcej ich jest w 6 krajach Europy.

Europejską stolicą gruźlicy jest londyńska dzielnica Brent, w której znajduje się stadion Wembley i browar Diageo plc, z liczbą  przypadków większą niż w rolniczym regionie Karonga w Malawi, gdzie toczy się walka z trądem.

„Problem ten jest wywołanym przez człowieka fenomenem, spowodowanym nieadekwatną kontrolą infekcji”, powiedział Hans Kluge, specjalny przedstawiciel WHO ds. odpornej na leczenie grużlicy w Europie, „Potrzebne jest większe zaangażowanie, żeby naprawić wywołane przez ludzkość straty „.

[…]

 

Komentarze 3 to “Odporna na leczenie gruźlica w ‚alarmującym tempie’ przechodzi przez Europę”

 1. BladyMamut Says:

  Odporna na leczenie gruzlica, moze za malo rteci bylo w szczepionce, tak to to jest jak sie biera jakies szpece ktore umia wypisywac recepty za cos o czym nie maja wiele pojecia i probuja usunac skutek a nie przyczyne. Co tu duzo pisac swietny artykul, same suche fakty, zero paniki i gotowe rozwiazania, czlowiek po przeczytaniu jakis taki spokojny sie robi ze mimo przeciwnosci losu sytuacja bedzie opanowana i caly czas czuwaja tegie mozgi zeby zylo sie bezpieczniej i zdrowiej.WHO wie co mowi:) A tak na powaznie czyzby szczepionki ktorymi szczepiono byly za slabe i nie osiagnely oczekiwanych efektow i maja mocniejsze jako rozwiazanie? Znajac troche WHO i tendencje do przekoloryzowania i promowania okreslonych „rozwiazan” to ten wzrost to zgaduje ze jest z jakichs 100 przypadkow na jakies 105 tylko nie wiadomo w ktorym roku i jakie byly kryteria? Pewnie jak liczba chorych albo uznanych za chorych przekroczy jakies 150 to WHO oglosi pandemie i wprowadza dobrowolny przymus poddania sie leczeniu na calej ziemi.

 2. M.P. "Preki" Says:

  Kit, tak jak i z ptasią/świńską/cholera-wie-jaką-jeszcze grypą. W ciągu ostatnich 3 lat nie brałem żadnych szczepionek (i brać w przyszłości nie będę), i nie nękają mnie żadne choróbska, szczególnie te wymyślone przez WHO.

 3. Ość Says:

  Najgorszą zarazą są globaliści. Ale już są na nich szczepionki w postaci wiedzy o nich. Ja się zaszczepiłem przeciwko nim odpowiednia wiedzą i jestem odporny na ich kit. Te żydowskie, nienażarte nigdy głupki nie wiedzą już sami co mają ze sobą robić i różne gówna produkują. Myślą, że to chazaria wszędzie dzika.

  Co do lekarzy to to prawda jest taka, że sami nie wiedzą wiele i podpierają się farmacją lecząc objawy a nie przyczyny. Wiem, że za preferowanie pewnych leków biorą łapówki przeróżne. Doświadczyłem tego osobiście na własnej skórze i żyję dzięki „medycynie” naturalnej i niekonwencjonalnej.

  Rzucam hasło: „Lekarz i apteka to śmierć dla człowieka”.

  Najlepszym lekiem jest PROFILAKTYKA i wszystko co naturalne.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: