List do dr Mahmouda Jibrila od Brada Shermana – Kongres Stanów Zjednoczonych


Źródło: http://libyasos.blogspot.com/2011/09/letter-to-dr-mahmoud-jibril-form-brad.html

Tłumaczenie: Boromir

Data publikacji : 19.09.2011

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym przykładem hipokryzji zachodu:

List do dr Mahmouda Jibrila od Brad Sherman – Kongres Stanów Zjednoczonych

Brad Sherman

Kongres Stanów Zjednoczonych 12 Maj 2011

Dr Mahmoud Jibril Tymczasowy premier Przejściowej Krajowej Rady Libii

2201 Wyoming Ave, NW Washington, DC 20008

Drogi doktorze Jibril,

Pracuję jako członek Podkomisji Spraw Zagranicznych ds. Terroryzmu, Nonproliferation (traktat o nie rozprzestrzenianiu broni atomowej) i Handlu w Izbie Reprezentantów. Zajmuję się monitorowaniem amerykańsko-libijskich stosunków od wielu lat i mam nadzieję, że możemy zapoczątkować nową erę bliskich stosunków. W duchu współpracy wzywam przejściową Radę Krajową do przyjęcia następujących dwóch linii postępowania.

Po pierwsze, formalna uchwała Rady powinna zarządzić,iż fundusze rodziny Kadafi i rządu Kadafiego zamrożone przez Stany Zjednoczone powinny być przeznaczone na pokrycie kosztów armii USA za dobrodziejskie działania dla libijskich ludzi. Całkowity koszt tych działań powinien być uwzględniony w kwocie przekazanej z tych zajętych aktywów do skarbu państwa USA.
Ponadto, w zakresie, w którym USA podejmuje wysiłki w akcjach humanitarnych i innych działaniach pokojowych wspierających Libijskich ludzi, zajęte lub zamrożone fundusze powinny być używane by w pełni zrekompensować amerykańskich podatników opłacających takie wydatki.

Po drugie, wszystkie osoby, które w znaczący sposób wspierają finansowo Al-Kaidę,Libijską Islamską Grupę Bojową (LIFG) lub w znaczący sposób wspierają albo są zaangażowane we wrogie działania przeciwko amerykańskim siłom w Afganistanie czy Iraku, należy wykluczyć ze służby w operacji wojskowej lub cywilnej Przejściowej Krajowej Rady Libii.
Ponadto, nawołuję o odniesie się do działalności pana Abdela-Hakima al-Hasidiego, który szczyci się działaniami, które doprowadziły do ​​śmierci amerykańskich żołnierzy w Iraku i Afganistanie, i który twierdzi, że jest dowódcą sił rebeliatów. Nawet jeśli komentarze pana al-Hasidiego dotyczące podejmowania działań mających na celu zabicie kilkudziesięciu amerykańskich żołnierzy są całkowicie sfabrykowane, takie oświadczenia powinny dyskwalifikować go ze służby w jakimkolwiek charakterze. Czy Przejściowa Rada Narodowa chce ekstradycji pana al-Hasidiego, którego uwagi wyraźnie wskazują iż prawdopodobnie przygotowywał się by mordować amerykańskich obywateli?

Brad Sherman

Członek Kongresu

Link do pdfa:

http://bradsherman.house.gov/2011/05/12/Letter%20to%20the%20Libyan%20Interim%20PM%20May%202011.pdf

Jedna odpowiedź to “List do dr Mahmouda Jibrila od Brada Shermana – Kongres Stanów Zjednoczonych”

  1. ponury Says:

    WIEMY ,WIEMY! PS.BĘDĘ ŻYGAŁ!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: