Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Bernie Fellay jest być może gotów zaprzedać się Żydom a nie tylko neokościołowi Benedykta – Ratzingera


Źródło : www.traditio.com/comment/com1109.htm

Data publikacji : 20.09.2011

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

 

Wyglądający jak zamroczony, Bernie Fellay, Przełożony Generalny neo-Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X, według niektórych źródeł jest już gotów zaprzedać się żydom ponieważ „Preambuła doktrynalna”, której podpisania domaga się od niego Benedykt-Ratzinger, będzie wymagała od niego akceptacji modernistycznego II Soboru Watykańskiego i jego nauczania dotyczącego żydów, fałszywego ekumenizmu, wolności religijnej i Kościoła Katolickiego jako jednego z wielu prawdziwych kościołów.

Jak brzmi stare powiedzenie? „Politycy zawierają przewrotne przymierza.” Wygląda na to, że jeśli Przełożony Generalny neo-Bractwa Św. Piusa X Bernie Fellay zaprzeda się neokościołowi Benedykta-Ratzingera to będzie on także musiał zachwycać się żydami z tego prostego powodu, że ostateczna akceptacja modernistycznej doktryny II Soboru Watykańskiego w odniesieniu do żydów razem z soborowym, heretyckim nauczaniem o wolności religijnej, fałszywym „ekumeniźmie” i Kościele Katolickim jako jednym z wielu prawdziwych kościołów, zmusi go do tego.

Abraham Foxman, faryzejski, obłudny przywódca B’nai B’rith (Żydowscy Synowie Starego Przymierza), któremu życie uratowała miłosierna para francuskich katolików podczas II Wojny Światowej, zagroził 15 września 2011 roku, że rozpęta piekło ognia i siarki jeśli Fellay nie zaakceptuje „pozytywnego nauczania o żydach i judaiźmie” jakie zostało uznane przez modernistyczny II Sobór Watykański. Foxman stał się znany z powodu jego prześladowania tradycyjnego katolika Mela Gibsona i zamiaru zrealizowania przez niego tradycyjnego filmu katolickiego o ostatnich godzinach życia Jezusa Chrystusa. Wbrew antykatolickiej zajadłości Foxmana, Gibson nie ugiął się i zrealizował film w 2004 roku zatytułowany „Pasja”, który stał się przebojem kinowym i jednym z najbardziej dochodowych filmów wszech czasów.

Foxman zacytował obietnicę Benedykta-Ratzingera złożoną przez niego żydom podczas spotkania z nimi w 2007 roku, która brzmiała: „Będę zawsze po stronie żydów przeciwko wszelkim formom antysemityzmu”. Rabin David Rosen z American Jewish Committee dołączył do swego kumpla-wyznawcy Foxmana w żądaniu żeby Fellay poddał się dokumentom II Soboru Watykańskiego, „Nostra aetate” i „Lumen gentium”, które poniżają status Kościoła Katolickiego do zaledwie jednej z „grup religijnych” i które to dokumenty miałyby stanowić „fundamentalną doktrynę Kościoła Katolickiego”.

Dokument „Nostra aetate” był w rzeczywistości współredagowany przez rabina Abrahama Heschela i w intencji miał ukryć biblijne oświadczenie żydów w czasie krzyżowania Chrystusa:

„Krew jego na nas i na syny nasze” (Ew. Św. Mateusza 27:25)

To z powodu tego oświadczenia papież Pius XI włączył do swego „Aktu poświęcenia ludzkości” tradycyjnie recytowane w Święto Chrystusa Króla, słowa: „Wzięli na siebie Krew Zbawiciela, oby teraz spłynęła na nich obfitość łaski odkupienia i życia”

( Niektóre informacje do tego komentarza zaczerpnięto z doniesień agencji Associated Press )

Ojcowie „TRADITIO”

Ps. Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim

 1. PROABORCYJNY „KATOLIK” PUBLICZNIE PRZYJMUJE FAŁSZYWY WAFELEK ( MACĘ? ) „NEOKATOLICKĄ”.
 2. PLĄSAJĄCE ZAKONNICZKI W „MODLITEWNYM SZALE”
 3.  „Kardynał” Castrillon odprawił „mszę ślubną” w luterańskim zborze
 4. HOMOHARCE W SEMINARIUM „NEOKATOLICKIM”
 5. Irlandzki rząd jest zdecydowany wydalić z Irlandii Nieświętą Stolicę Benedykta – Ratzingera. Neokardynał Hoyos od „mszy” indultowej także jest zamieszany w powszechną falę przestępstw przeciwko dzieciom
 6. Heavy metalowy „ksiądz” z Tarragony
 7. Magiczno – syjonistyczna czapa Benedykta XVI
 8. Kto zabił Jezusa?
 9. Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 10. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 11. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 12. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 13. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 14. Heavy metalowy mnich odchodzi
 15. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 16. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 17. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 18. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 19. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 20. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 21. Tęczowe ornaty
 22. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 23. Chłoptasie Benedykta
 24. GROZA I PRZERAŻENIE
 25. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 26. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 27. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

 

 

 

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Bernie Fellay jest być może gotów zaprzedać się Żydom a nie tylko neokościołowi Benedykta – Ratzingera została wyłączona
%d blogerów lubi to: