W wyborach 2011 nie bierzemy udziału – niska frekwencja wyborcza może obudzi organizacje międzynarodowe, że coś złego dzieje się w Polsce…


Administracja podpisuje się pod tym artykułem. Bojkot.

Za: http://www.aferyprawa.eu/Polityka/W-wyborach-2011-nie-bierzemy-udzialu-niska-frekwencja-wyborcza-moze-obudzi-organizacje-miedzynarodowe-ze-cos-zlego-dzieje-sie-w-Polsce

Każdy zwolennik Unii Europejskiej powinien iść do wyborów 2011r i poprzeć jeden z komitetów wyborczych które startują w tych wyborach, robiąc tym samym frekwencje. W konsekwencji wygrania wyborów  przez jeden komitet wyborczy i utworzenia  rządu daje mandat, że przy frekwencji powyżej 50% można powiedzieć że są reprezentantem narodu. Gorzej gdy komitet wyborczy niema  poparcia  większości to musi szukać wspólnika. Doświadczenia 20 lat rządów koalicyjnych pokazuje, że jedni i drudzy zmieniają swoje programy wyborcze i w majestacie prawa od 1989r wyprzedają majątek narodowy za bezcen i niszczą wszystko co polskie, podporządkowując nas nowemu tworowi Stanom Zjednoczonej Europy

My narodowcy Polacy i katolicy nie mający swojego komitetu wyborczego, który mógłby w pierwszej turze uzyskać wynik poparcia 60%, aby samodzielnie zmienić politykę państwa, a wiec aby nasze marzenie o Suwerennym Państwie Polskim stało się  rzeczywistością i aby Polska w Europie Ojczyzn mogło współpracować z innymi państwami, .bez Izraela który nie jest w Europie.

W wyborach 2011 nie bierzemy udziału niska frekwencja wyborcza może obudzi organizacje międzynarodowe, że coś złego dzieje się w Polsce,. że narodu polskiego nie reprezentuje ta banda żydokomunistyczna która okupuje nasz kraj od 1945r.

To co obecnie dzieje się w komisji wyborczej, że jedne komitety się rejestruje a inne nie, zakrawa na kpinę z wyborów.

Każdy z komitetów wyborczych ma swój stały elektorat, przy założeniu że Polacy narodowcy nie biorą udziału w wyborach ,dowiemy sie  faktycznie kto popiera UE, Okrągły Stół i politykę prowadzoną przez rządy od 1989r.

Wmawianie nam Polakom, że naszym obywatelskim obowiązkiem jest pójście do urny jest błędem pełnej demokracji mamy możliwość nie pójścia do wyborów.  Nie mamy komitetu wyborczego który miałby poparcie narodu w 60% i mógłby  samodzielnie rządzić i zmienić bieg historii.

Dlatego tak ważne jest nie pójście do wyborów, które pokaże nam ilu jest zwolenników UE, a ile suwerennego Państwa Polskiego.

Namawianie liderów LPR do poparcia PSL jest błędem, tak jak lidera PPN a nawet śmierdzi prowokacją.

Polko Polaku, Narodowcu, Katoliku,  daj szanse zagłosować zwolennikom UE, a my szukajmy przywódcy i dobrych kandydatów na lepsze czasy  UE i jej euro idą w kierunku rozpadu, może i nam zaświeci słońce/

z poważaniem
Narodowiec
Ryszard Zielinski
Poznań

Ps. z Forum Polski Walczącej:
Nowiny przed i po wyborcze

Komentarzy 11 to “W wyborach 2011 nie bierzemy udziału – niska frekwencja wyborcza może obudzi organizacje międzynarodowe, że coś złego dzieje się w Polsce…”

 1. Paweł Says:

  Organizacje międzynarodowe? Które?

 2. Admin Says:

  Paweł, wszystkie mafie z całego świata, podporządkowane żydoglobalistycznym interesom. Wówczas już nie będą mogły udawać, że to „nasza” władza, którą „my” wybraliśmy, i która „nas” reprezentuje.

 3. katerina404 Says:

  Tak jest nie głosujemy na naszych oprawców.Paweł Organizacje jakie? Unia Europejska, Komitet 300, Grupa Bilderberg, Komisja trójstronna, globalne korporacje i wiele innych, czyli klika trzymająca władzę i dążąca do wprowadzenia jednego światowego rządu, jednej religii i jednej waluty, czyli wszystko w ich łapach.

 4. krzysztof czaplicki Says:

  To znaczy,że w tych wyborach nie biorą udziału ludzie prawdziwi, Polacy patrioci,którzy by mogli rządzić na korzyść Polski i Polaków?Jeżeli tak,to bojkot jest wskazany i sam zignoruję wybory.W Polsce powinni rządzić Polacy,a nie jakieś farbowane lisy.

 5. Też coś dodam. Says:

  … jestem za TOTALNYM BOJKOTEM wyborów 2011 roku, ale nie spocznijmy na bojkocie, od dzisiaj zacznijmy się organizować, tak aby nie przepuścić żadnego osobnika, który to w naszym środowisku będzie mieszał. Nie możemy opierać się na ludziach nie sprawdzonych, osobach które RAZEM z wrogami kolaborawali. Nie wystarczy, aby przedstawił jakie to spodnie nosi czy z zamkiem czy nie, ale ważne jest z kim wcześniej działał i jak to wyglądało. Tak jak pisze w tekście autor dać im szansę niech się wreszcie wybiorą sami, niech głosują zwolennicy UE, niech pokaża, ilu zwolennikow niszczenia Polski i Narodu zamieszkuje w Polsce, a ilu jest w świecie. Ostatnio nawet przyjechali na teren USA i Kanady cisi naganiacze, którzy przemycają idee, że trzeba głosować. Słuchałem w radiu w Chicago jednego z nich, tzw. tuby „dobrego słowa”. Właśnie z tego radia osoba prowadząca, chyba prowadzi podwójną grę jest „za i przeciw”. Wystarczy stuknać jej nazwisko w internecie i zobaczyć, ze podpisała pewną petycję razem z czołówka zdrajców Polski i naszego Narodu. Pamiętajmy te wszystkie partie nic nie są warte, każda z nich powinna być skasowana. Powtarzam słowa naszego Patrioty: „Nie głosuję, bo nie kolaboruję”.

 6. Leszek Bubel Says:

  Ów Zieliński przez kilka miesięcy mieszał razem z Pawłowskim chcąc stanąć na czele iluś tam kanap,jak się nie udało to teraz BOJKOT ! Niech się pochwali co zrobił dotychczas w polityce.Lepiej aby tacy się do niej nie mieszali i to jeszcze pod narodowym szyldem.

 7. Marcin Says:

  to ma być bojkot że nie idę w ogóle czy zakreślić wszystkich kandydatów?

 8. Wyborca, Says:

  Prawdziwy bojkot byłby wtedy kiedy przy bardzo dużej frekwencji, ilość głosów nie ważnych była by znacząca i wyraźna. Znaczyłoby to że obywatelom bardzo zależy na kraju lecz wszyscy kandydaci serwowani im przez polskojęzyczny rząd nie spełniają ich oczekiwań. Jeżeli nikt nie pójdzie to sfałszują wybory tak żeby było po ich myśli. Kraje UE mają w d. co się w Polsce dzieje bo i tak wszystko się dzieje pod ich dyktando. Gospodarka i przemysł rozpracowana, rząd i biurokracja przejęta a dla nas polskich białych murzynów są tylko markety i banki.

 9. stecu Says:

  BOJKOT? ŻEBY SOBIE DALEJ RZĄDZIŁA BANDA CZWORGA?

  Proszę, nie róbcie tego.
  Razem możemy odsunąć ich od władzy. Głosujmy na Nową Prawicę – to jedyna szansa dla nas i naszej Ojczyzny.

  http://www.nowaprawica.org.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp/item/program-wyborczy-kongresu-nowej-prawicy

 10. Leszek Bubel Says:

  Korwin to pełnokrwisty żydziach upaprany m.in. w Marzec 68 razem z komandosami czyli awangardą żydowskiej V MIĘDZYNARODÓWKI mam już na to dowody prosto z IPNu i będą opublikowane na łamach tygodnika TYLKO POLSKA
  szalom nowa prawico

 11. Marcin Says:

  „Partie, które nie uzyskają pięciu procent ważnie oddanych głosów nie wchodzą do parlamentu. Głosy oddane na te wszystkie partie, które nie uzyskały tego minimum są przekazywane komitetowi wyborczemu który zdobył najwięcej głosów. ”

  Gdzie można znaleźć informację na ten temat? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :/ A w dodatku nie wierzę! Nie możliwe że to tak działa. Proszę o jakieś źródło. Pozdrawiam.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: