ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM: PROABORCYJNY „KATOLIK” PUBLICZNIE PRZYJMUJE FAŁSZYWY WAFELEK ( MACĘ? ) „NEOKATOLICKĄ”.


Źródło : www.traditio.com/comment/com1109.htm

Data publikacji : 18.09.2011

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Amerykański wiceprezydent Biden (w środku) stoi w oczekiwaniu na przyjęcie fałszywego „neokatolickiego wafelka” od msgr Waltera Rossi, rektora Sanktuarium Narodowego w Waszyngtonie (USA), podczas „mszy wspomnieniowej” za zmarłego nuncjusza papieskiego, neobiskupa Pietro Sambi. Biden jest znany z odgrywania roli „katolika” w celu pozyskiwania głosów wyborców a jednocześnie popiera wolny wybór do zabijania dzieci nienarodzonych na koszt podatnika.

Jest to absolutna hańba, nie mówiąc już o świętokradztwie „neokatolickich” polityków odrzucających Wiarę Katolicką ale udających, że są katolikami aby zebrać głosy „neokatolickich” wyborców. Istotnie, jak już donosiliśmy w naszych komentarzach, badania pokazują, że „neokatolicy” odrzucają ich jako „przebierańców”.

Amerykański wiceprezydent Joseph Biden jest jednym z najnikczemniejszych obłudników. Tak jak była House Speaker Nancy Pelosi i zmarły senator Ted Kennedy, Biden głosi nikczemną i antykatolicką doktrynę, że dzieci nienarodzone mogą być zabijane zgodnie z „wyborem” matek i że publiczne środki finansowe powinny być przeznaczane na wspieranie aborcji.

Zawsze małoduszny Benedykt-Ratzinger był już prawie zdecydowany żeby rzucić „neokościelną” ekskomunikę na meksykańskich ustawodawców, którzy głosili to samo, ale ostatecznie wycofał się z tego zamiaru. Ratzingerowi niewątpliwie jest niewyobrażalnie daleko do odwagi papieży Św. Piusa V i Św. Piusa X. Bezczelny Biden pojawił się 14 września 2011 roku w Sanktuarium Narodowym p.w. Niepokalanego Poczęcia aby być widzialnym dla wyborców jak przeżuwa fałszywą „neokatolicką komunię-wafelek” i łyka „neokościelnego” soczku winogronowego podczas „mszy wspomnieniowej” za zmarłego neobiskupa Pietro Sambi, który był nuncjuszem Benedykta-Ratzingera w USA. Sambi, który zmarł 27.07.2011 roku pełnił swój urząd od 2006 roku.

( Pewne informacje do tego komentarza zaczerpnięto z Catholic News Service )

Ojcowie „TRADITIO”

 Ps. Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim

 1. PLĄSAJĄCE ZAKONNICZKI W „MODLITEWNYM SZALE”
 2.  „Kardynał” Castrillon odprawił „mszę ślubną” w luterańskim zborze
 3. HOMOHARCE W SEMINARIUM „NEOKATOLICKIM”
 4. Irlandzki rząd jest zdecydowany wydalić z Irlandii Nieświętą Stolicę Benedykta – Ratzingera. Neokardynał Hoyos od „mszy” indultowej także jest zamieszany w powszechną falę przestępstw przeciwko dzieciom
 5. Heavy metalowy „ksiądz” z Tarragony
 6. Magiczno – syjonistyczna czapa Benedykta XVI
 7. Kto zabił Jezusa?
 8. Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 9. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 10. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 11. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 12. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 13. Heavy metalowy mnich odchodzi
 14. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 15. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 16. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 17. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 18. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 19. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 20. Tęczowe ornaty
 21. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 22. Chłoptasie Benedykta
 23. GROZA I PRZERAŻENIE
 24. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 25. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 26. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

 

 

Komentarze 2 to “ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM: PROABORCYJNY „KATOLIK” PUBLICZNIE PRZYJMUJE FAŁSZYWY WAFELEK ( MACĘ? ) „NEOKATOLICKĄ”.”

 1. Paweł Says:

  U nas też pełno takich, którzy przed wyborami chodzą do kościoła przyjmuj Komunię a gdy przegrają ich „pobożność” pryska jak bańka mydlana. Zostaje tylko smród czosnku…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: