Libia: próba odcięcia, przy pomocy bomb NATO, źródła życiodajnej wody na Pustyni Nowego Światowego Porządku (NWO)


Przysłane na pocztę, od Oli
Poniżej przyklad programu propagandowego, którymi „karmi się” ludność Białorusi. Kto pamięta jeszcze trochę rosyjski ze szkoły, niech poslucha, co u naszych zabużańskich sąsiadów oficjalnie się wygaduje w TV o anglosaskich Władcach Świata Wiecznej Demokracji:


cytuję za wprowadzającymi ten film streszczeniem zamieszczonym na portalu www.trueinform.ru:
Białoruska telewizja, program „Prawa człowieka – spojrzenie na swiat”. Libijska Republika Mas (Jamahurdija) prowadziła politykę niezależną od Anglosasów. W kraju budowano współczesne, rozwinięte społeczeństwo. Przywódca państwa, Muammar Kadafi nie dopuszczal nasadzenia demokracji „po amerykańsku”. Na co nie mogli zezwolić budowniczy światowego porządku.”
Analogia z sytuacją dzisiejszej Bialorusi jest ewidentna i zrozumiałym jest, że przedstawiciel wladz „anglosaskich” w Polsce, Mr Radek Sikorski — oraz liderzy wszystkich partii dopuszczonych do „wyborów po amerykańsku” w naszym kraju — potajemnie przygotowywują dla Białorusi los Libii (tak jak wcześniej zrobiono to w socjalistycznej Jugoslawii, sztucznie rozerwanej przez konflikty narodowościowo-religijne).

Przy okazji. Proszę jeszcze raz posłuchać, co na temat trwałości „wolnej od anglosaskiej okupacji” Białorusi miał 6 września br do powiedzenia w Warszawie Siergiej Musienko, szef Zespołóu Doradczego przy prezydencie Białorusi. Jak kilka procent ludzi w kraju wierzy w to, co robi, to – cytując slowa Ewangelii – „nawet po wodzie będą potrafili chodzić”. I najwyraźniej otoczenie Kadafiego wierzy w to, co od 42 lat w Afryce robią, gdyż pomimo pół roku „anglosasko-francuskich” bombardowań i działań Służb Specjalnych, zielona flaga wyklętej wczoraj przez ONZ Jamahurdyii wciąż powiewa nad 3/4 terytorium Libii.

A jak się przestanie wierzyć, to najlepiej umocnione twierdze padną bez jednego wystrzału, jak to się stało z ZSRR, gdy jego dotknięte „pierestrojką” wladze przestały rozumieć slowa zarówno Karola Marksa z Treviru jak i Jezusa z Nazaretu.

(P)ozdrowienia

Marek Głogoczowski

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Libia: próba odcięcia, przy pomocy bomb NATO, źródła życiodajnej wody na Pustyni Nowego Światowego Porządku (NWO) została wyłączona
%d blogerów lubi to: