Dekada negacji i oszustwa: Dziel i rządź


Czwarta i ostatnia część świetnego materiału dot. psychopatii, składającego się z czterech artykułów. Część I, część II, część III

Divide and Conquer [A Decade of Denial cz. 4]

http://dont-tread-on.me/a-decade-of-denial-and-deception/

Silver Shield 12.09.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Chcę żebyście . . . spierali się i walczyli ze sobą, a ja w tym czasie przejmę całkowitą kontrolę

Jest jeszcze jeden emocjonalny i brzydki powód dlaczego weszliśmy w wojnę, i jest nim rasizm. Istotne jest to, że każdy naród, żeby wejść w wojnę, musi zdehumanizować wroga. Ludzie, którzy kontrolują państwa / narody, muszą sprawić, byście myśleli, że albo jesteście w jakiś sposób lepsi od wroga, albo zdemonizować wroga jako podczłowieka. Gdybyś widział ludzką stronę twojego wroga, i to jak wmanipulowano ich w wojnę, tak jak ciebie, nie mógłbyś zabić innego człowieka. To dlatego karmi się nas w kółko strasznymi historiami o każdym wrogu, jakiego mieliśmy.

Ta dziel i rządź mentalność tak nas odróżnia, że niektórzy mogą zdobyć nieograniczoną władzę i zysk. Dzieli się nas pod względem rasy, religii, płci, polityki, poziomu społeczno-ekonomicznego, a nawet tym w co się ubieramy, czy za które drużyny trzymamy kciuki. Każą nam się samym dalej dzielić handlowcy, albo toczyć wojny w oparciu o nasze różnice. Kiedy wojna się zakończy i wygramy, każe się nam być przyjaciółmi i handlować z tymi, których kiedyś zabijaliśmy. Jest to dlatego, że żeby nasza elita zdobyła władzę, musi zniszczyć wszystkie kraje konkurencyjne. Żeby ci ludzie osiągnęli zysk, muszą handlować z i wykorzystywać tych, którzy byli kiedyś naszymi wrogami.

„Handluj z każdym narodem, nie wdawaj się w sojusze z żadnym, powinno być naszym mottem” – Thomas Jefferson

Bardziej logiczny postęp myślenia ma stosować się do zaleceń ojców założycieli i przyjmować nie interwencyjną politykę zagraniczną i handlować ze wszystkimi. Ile krwi i pieniędzy można by zaoszczędzić, gdybyśmy robili tylko to, co robimy w sposób naturalny z naszymi sąsiadami tutaj w domu, i handlowali normalnie? Oczywiście, musi być jakiś logiczny powód, dlaczego nasz kraj nie odzwierciedla tego, co robimy normalnie, musi być jakiś tego powód.

„Konkurencja jest grzechem” – John D. Rockefeller

Pomyślmy o wszystkich znaczących wojnach, w których walczyliśmy, o każdym z naszych „podludzkich” wrogów, którego musieliśmy zabijać, a teraz jest naszym partnerem handlowym. Co się zmieniło? Czy ewoluował? Jedyną rzeczą, która uległa zmianie jest to, że nasza elita już nie potrzebuje nas by ich zabijać. Kiedy zdominujemy narody i ich zasoby, nadchodzi czas na tworzenie zysków dla elity. Bez wojny, elita musiałaby konkurować z innymi na poziomie boiska, jak pokazała historia, scentralizowana władza nie reaguje dobrze względem bardziej zwinnych i zarządzanych poszczególnych narodów. Więc od czasu do czasu konieczne jest wyeliminowanie konkurencji, i najlepszym sposobem gromadzenia ludzi w stada do wojny są operacje fałszywej flagi.

Karmiono nas tak wieloma opowieściami o tym jak strasznymi ludźmi są muzułmanie, że musimy się ich bać i z nimi walczyć. Nasze media przesyciły nas obrazami żądnych krwi Arabów chcących zabić niewiernych. Jest to tylko warunkowanie społeczne, w które nasza elita chce nas wepchnąć, po to, żeby w odpowiednim czasie iść na wojnę, i mieć już ludzi predysponowanych do walki z tym „podludzkim’ wrogiem.

Prawdziwym powodem dlaczego muzułmanie są kreowani na wrogów, jest to, że oni siedzą na „naszej” ropie. Gwarantuję, że gdyby australijscy Aborygeni siedzieli na tonie ropy, której by oni potrzebowali, zobaczylibyśmy Arnolda Schwarzeneggera w fantastycznym filmie wysadzającego w powietrze tych „złych” ludzi. Innym powodem dlaczego muzułmanie kreowani są na złych, jest to, że oni nie stosują lichwy. Każda główna religia w jakimś czasie zabroniła swoim wyznawcom naliczania odsetek. Muzułmanie są jedynymi mądrymi, którzy jeszcze ten zakaz przestrzegają. Między ropą i zakazem odsetek, muzułmanie stanowią bezpośrednią opozycję wobec naszego społeczeństwa, szerzącego zadłużenie i śmierć.

„Dla nikczemników, wszystko służy jako pretekst” – Voltaire

 

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Dekada negacji i oszustwa: Dziel i rządź została wyłączona
%d blogerów lubi to: