WYBORY 2011 – NIE DLA BOJKOTU


Źródło: http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1522

Co innego myślą, a co innego mówią, a jeszcze inaczej robią. Zdegenerowane polityczne towarzycho właśnie skrzyknęło się wokół tej zasady. Partie w postaci sześciu komitetów wyborczych, od prawicy po liberałów do lewicy. Nawet skrajnej lewicy. A wiadomo, że geneza słowa lewica pochodzi od lewizny. Dzięki nim wszystkim mamy lepiej żyć, być zdrowsi no i ogólnie szczęśliwsi. A tak naprawdę to w głównych celach polityki wewnętrznej i zagranicznej wszyscy są zgodni. Tak więc proszę państwa, ile to trudu oni sobie zadają, aby wykazać wyborcom, że jednak się różnią. Sztuczek cała masa. Zakulisowych macherów od wizerunku w zależności od zasobów finansowych. Istny cyrk dla gawiedzi tej niezdecydowanej, bo każda partia ma tzw. twardy elektorat. Nie da się od tego uciec, więc i tak musimy to obserwować.

Osobiście uważam, że mogą to być ostatnie wybory, gdy naród na to wszystko tak masowo jeszcze da się nabrać. Wystarczy, gdy dopadnie nas odwlekany różnymi sztuczkami kryzys gospodarczy. Tylko wówczas będzie miejsce na nową polityczną siłę. Najlepiej oczywiście narodową o nacjonalistycznym zabarwieniu. Dlatego w obecnym „politycznym klimacie” i nastrojach społecznych bezsensowny jest udział Polskiej Partii Narodowej w wyborach, walki o wynik wyborczy w granicach pół procenta. Szkoda sił i czasu oraz utrwalania w świadomości rodaków słabości narodowców.
Dodatkowo tuż przed kampanią zmieniono ordynację komplikując udział w wyborach mniejszym partiom. Mamy tego już dowód, gdyż żadnej z nich nie udało się zarejestrować list wyborczych do Sejmu we wszystkich okręgach. Dla zobrazowania tej klęski organizacyjnej warto przypomnieć, iż PPN bez problemów dokonała tego w 2005 r. Przypominam o tym stale, bo nikomu w mniejszych partiach nie chciało się o tym nawet pamiętać. A jest to jeden z kluczowych elementów walki o parlamentarną reprezentację. Z wielu spotkań, rozmów, korespondencji nie dostrzegłem żadnej grupy, którą PPN i nasze wydawnictwo mogłoby wesprzeć organizacyjnie i propagandowo. Mizeria organizacyjna była bowiem porażająca. Gorszy był jednak brak wyobraźni i realiów politycznych. Objawiający się także niechęcią do jakiejkolwiek konsolidacji. I owszem kilka partyjek i nowopowstałych grup zabiegało o konsolidację, ale pod własnym szyldem. Nikt nie chciał ustąpić, więc szybko okazało się, iż są to pozorne działania. Nie wyłonił się nawet jeden lider władny cokolwiek w tej sprawie dokonać. Zwyciężyły partykularne interesy kilku osób z przerostem ambicji bez jakichkolwiek podstaw do wodzostwa. Warto będzie w tej dziedzinie zrobić dokładniejszą, ale już powyborczą analizę. Jest ona teraz przedwczesna, choćby dlatego, aby nie utrudniać im udziału w wyborczej walce.

Rodzi się jednak zasadnicze pytanie: Czy dla kilku komitetów wyborczych warto pójść do urn, aby nabijać frekwencję całym wyborom? I to nie mających żadnych szans nie tylko na przekroczenie pięcioprocentowego progu wyborczego, ale nawet trzyprocentowego dającego budżetowe dotacje. To, że PPN nie bierze udziału w tych wyborach nie oznacza, że będziemy apelować o ich całkowity bojkot. Niewielki też mamy wpływ na drastyczne zmniejszenie frekwencji wyborczej, która mogłaby przybliżyć choćby debatę o konieczności obniżenia wyborczego progu, np. do trzech procent. Dlatego sensowniej jest pójść do urn w okręgach, w których swoich kandydatów zarejestrowały małe komitety i na nich zagłosować! Niech ich dotychczasowy trud nie pójdzie na marne. Uniemożliwi to także wybór tzw. mniejszego zła. Przy każdych wyborach duże partie głoszą, że szkoda oddawania głosów na komitety, które nie mają szans na przekroczenie wyborczego progu i dzięki takiej naiwności wyborców zyskują dodatkowych kilka procent. Dlatego apeluję, tym razem nie dajmy się na to nabrać, gdyż głosowanie na mniejsze zło, bo np. nie ma na kogo głosować, jest najgorszym z możliwych wyborów. Lepiej już w ogóle na nikogo nie głosować.

Wiem, że ze strony różnych frustratów, którym nic się nie udało dokonać, rozpowszechniane są apele o całkowity bojkot tych wyborów. To nic nie da, a tylko pozbawi głosów małe komitety. Przypomina to wylewanie dziecka z kąpielą. Często robią to ze zwykłej zawiści, bo sami nic nie potrafią zdziałać. Dajmy więc szansę małym komitetom rzetelnego zmierzenia się z wyborczymi realiami i uzyskanie przyzwoitego wyniku w poszczególnych okręgach jako zachęty do dalszej pracy. Niech zdobywają doświadczenie, które będzie można wykorzystać w następnych wyborach. W końcu cztery lata w polityce to nie wieczność, a tylko jedna kadencja.

Leszek Bubel
prezes Polskiej Partii Narodowej
i Stronnictwa Narodowego
red. naczelny tygodnika
Tylko Polska

PS. W przedwyborczym numerze T.P. postaram się podać wykaz komitetów i okręgi, na które można głosować.

Komentarzy 16 to “WYBORY 2011 – NIE DLA BOJKOTU”

 1. katerina404 Says:

  Czekamy wobec tego na sugestie dotyczące wiarygodnych kandydatów, tylko oby nie za późno, abyśmy mogli ich przedtem przynajmniej częściowo zweryfikować i poznać. Trzeba wspierać patriotyczne komitety i dawać im mandat zaufania oraz power do działania. Myślę, ze z tym uświadamianiem co do wyborów, to znowu jesteśmy spóźnieni. Jak pokazuje obecna rzeczywistość, tę akcję przedwyborczą, powinniśmy byli zacząć zaraz po poprzednich wyborach.

  Osobiście wydaje mi się, że aby coś zmienić należałoby podjąć bardziej radykalne działania, bo walka z systemem na bazie kryminalnego prawa jest nieskuteczna. To porywanie się mrówki na słonia. Sądzę, że przy takiej niskiej swiadomości społeczeństwa przy współistnieniu kryminalnego prawa, te patriotyczne komitety są skazane na porażkę, nie tylko w najbliższych wyborach.

  Sytuacja w Polsce i na świecie jest duzo bardziej niebezpieczna, niż nawet piszą o tym niezależni publicyści. W zasadzie mamy już przerąbane, no chyba, że Polacy się obudzą z letargu, co graniczyłoby z cudem.

 2. Wyborca, Says:

  Bardzo istotna informacja Panie Leszku.
  Bardzo bym chciał żeby naprawdę Pan mówił, myślał i robił to o czym pisze a nie był kolejnym podstawionym przez koszernych, zakamuflowanym agentem. Mówią że „po czynach ich poznamy” miejmy nadzieję że tak będzie. W żadnym wypadku nie chcę nikogo obrażać lub stawiać w złym świetle, ja po prostu mam już dosyć kłamstw a coraz więcej „wolnych” mediów okazuje się czystą manipulacją. Pozdrawiam serdecznie.

 3. mgrabas Says:

  szkoda, że ten dobry artykuł ma niezbyt nieprzemyślany tytuł mogący sugerować niewłaściwą decyzję u osób patrzących powierzchownie czyli czytających tylko na tytuły, a nie wgłębiających się w treść (skuteczność reklam polega właśnie na tym, że hasła utrwalają się w ich podświadomości i prowadzą do konretnych działań!)
  lepiej byłoby taki artykuł zatytułować np. tak:
  medialna ściema mająca nakłaniać jak najwięcej bezmyślnych ludzi do udziału w tych pseudowyborach czy w podobnym stylu

 4. Leszek Bubel Says:

  Szanowni Państwo
  proszę nie zapominać że w tym gronie jestem jedynym specem od robienia parlamentarnych kampanii.Organizowałem wybory siedem razy i za każdym razem !!!!!!!!!!! zebrałem podpisy, W tym dwukrotnie po ponad 120 tys. jako kandydat na urząd prezydenta RP Zawsze zrealizowałem to co wcześniej deklarowałem.Dopchałem się do mediów.W 2005 r dla PPN zrealizowałem najlepsze spoty ze wszystkich biorących udział w wyborach partii.Było o tym bardzo głośno.Jestem więc doświadczonym praktykiem a nie zarozumialcem czy też szczkaczką wypisującą brednie.Jest jeden prosty sposób na organizacyjny sukces wyborczy.
  Za każdym razem byłem DYKTATOREM !!! Zawczasu został przygotowany staranny i śmiały plan walki politycznej.Realizowany każdego dnia krok po kroku.A wszelkie ważne decyzje podejmowałem jednoosobowo,szybko i bez zbędnej gadaniny z kimkolwiek.To właśnie przynosiło efekty organizacyjne.Brakowało tylko koniunktury politycznej dla narodowców,Na to też jest rada.Do nowych wyborów trzeba się szykować już następnego dnia po ostatnich.Musi być jednak jeden wódz-generał mający oparcie w tysiącach pracujących na jego wizerunek.On tylko bowiem jako wypromowany lider może pociągną za sobą elektorat w interesie wszystkich pozostałych.Sprawdzone i proste jak cep.!!!!!

 5. Leszek Bubel Says:

  mam na ukończeniu nową inicjatywę czyli stronę o LUSTRACJI,oj będzie się działo.
  Mam nadzieję że pomożecie w jej nagłośnieniu.

  p.s w poprzednim wpisie zgubiłem literę w swoim imieniu,
  to ze zmęczenia,cóż stale zarywam noce.Tyle pracy.

 6. Admin Says:

  Na nową stronę czekam i jestem pewien, że będzie na niej wiele bdb materiałów. Wszystko co może ludziom oczy otworzyć, jest przez nas wykorzystywane. Z każdym polskim portalem, forum, chętnie współpracujemy.

  Panie Leszku, musiałem pański komentarz wykopać, bo mi się jak zwykle część zawierusza w spamie – nie z mojej winy. Tak więc w razie problemów, proszę o chwile cierpliwości. Imię poprawiłem. Pozdrawiam.

 7. kai555 Says:

  …panie Leszek!…ja osobiscie głosuje na Czaka Norrisa!!…jak go nie bedzie na liscie to go …dopisze!!…nie widze ŻADNEJ innej opcji!…natomiast za każdym patryjotycznym komitetem – widze albo pejsy!…albo jarmułke!…dla przypomnienia…http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg&feature=related …tu nie ma – przeproś!!…

 8. Heh! Says:

  Zawsze mówiłem że bojkot to głupota, i nie mówię tu o głosowaniu na mniejsze zło, ale na głosowanie na swoich. Bo trzeba glosować na swoich.
  Ja niestety poprzez nasz chory system nie mam żadnej rozsądnej partii w moim miejscu zamieszkania bo mój OKW pod nazwą Warszawa I, ma zarejestrowanych tylko 7 partii do sejmu.

  PKW jawnie łamie prawo i utrudnia rejestracje małym partiom, komitetom czy ugrupowaniom.
  Jak napisałem na wybory idę i oddaje nieważny głos, ale nie pustą kartkę (na takiej można dopisać co się da) tylko coś tam dopiszę. Może oddam głos na Romana Dmowskiego, może na Mieszka I, a może na Pana Leszka Bubla.

 9. Anonim Says:

  Witam,
  A co myślicie państwo o Kongresie Nowej Prawicy ? Uważam, że jest to nie tylko dobra alternatywa dla tego całego betonu POPiSującego się swoim patriotyzmem (niepolskim), ale również możliwość to pojawienia się w przyszłości polskiego jak Nigel Farage. Chyba, że Nigel Farage również jest żydem i masonem ? 😀 Widziałem wiele materiałów odnośnie Janusza Korwina Mikke i jeśli wcześniej miałem wątpliwości czy może być on zakonspirowanym żydem i masonem to teraz bardziej prawdopodobne jest dla mnie to, że była to dezinformacja. Jeśli ktoś ma jakieś solidne materiały obciażające lidera Nowej Prawicy to chętnie bym na nie spojrzał. Jeśli JKM byłby masonem to musiałby być niskiego stopnia ze względu na rzeczy, które mówił w wywiadach, a nie wydaje mi się, żeby taki ktoś chciał być zwykłą marionetką. Ale mogę się mylić. Pozdrawiam !

 10. PoliticalSoldier Says:

  Skoro usunięto mój komentarz to się powtórzę. Panie Bubel może mi pan powiedzieć co pan jako rzekomy narodowiec robił w PPPP? A dzisiaj prezentuje się pan jako jedyny „prawdziwy” przedstawiciel idei narodowej i wystawia pan cenzurki ludziom, którzy w Ruchu Narodowym działają od wielu lat.
  Jest pan błaznem i małym cwaniaczkiem. Kompromituje pan polski Ruch Narodowy. Pytam się co robił pan w PPPP razem z antypolskim satyryk J. Rewiński oraz żydowskim dziennikarzem A. Halber, zaś jeszcze przed wyborami prezydenckimi sam pan nazywał siebie liberałem i opowiadał się za integracją z NATO i UE. Można to zresztą łatwo sprawdzić w książce W. Reszczyńskiego pt.” Wybrać prezydenta”.
  Jesteś pan zwyczajnym cwaniakiem, jakich nowy demoliberalny ustrój wyprodukował wielu, zaś wydawanie pism i książek o charakterze narodowym traktuje pan jako jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy, równie dobry, jak produkcja pisemek sensacyjnych, kryminalnych czy niemal pornograficznych, co zresztą było i jest pańską specjalnością. W dodatku wydaje pan kilka tytułów prasowych, wszystkie po 10.00zł zamiast jedną profesjonalną, porządną po rozsądnej cenie.
  Jest pan konfidentem. Oficjalnie donosił pan do sądu na NOP, ONR i MW. Ośmiesza pan polskich nacjonalistów tworząc „listy Żydów” oparte na nie wiadomo jakich żródłach. Na jej liście chyba jeszcze nie ma tylko Bubla. Zarobił już pan wystarczającą ilość pieniędzy na ośmieszaniu narodowców. Nikt już panu nie wierzy i nie ufa. Pozdrawiam.

 11. Leszek Bubel Says:

  1. jak powszechnie wiadomo na polityce to każdy się zna tak jak na samochodach.Tylko jak coś nawali to najczęściej zamawia pomoc drogową albo mechanika.

  2. w poprzednim wpisie zamiast dziewięciu kampanii podałem siedem.Być może będę robił kiedyś dzisiątą jubileuszową na warunkach o których już pisałem.Na eksperymenty szkoda mi czasu i sił.Nie interesują mnie także pospolite ruszenia pod dziwnymi nazwami.Tylko jasny klarowny szyld jak np.PPN czy SN.Stronnictwo Narodowe jest od kilku lat sądownie zarejestrowane i czeka na właściwy czas.To pod nim mogą się skrzyknąć wszyscy tak zatroskani losami naszej Ojczyzny.To najstarsza polska partia polityczna z niezwykle bogatym historycznym dorobkiem.Być może po wyborach powstanie taka inicjatywa.Tak więc i ww będą mogli wykazać się zaangażowaniem.

  3.widzę że nie zostałem zrozumiany.W każdej twórczej pracy tak jak i w polityce wyniki mogą zrobić jedynie profesjonaliści mający doświadczenie i menadżerskie zdolności.Ja nie znam się np.na astronomii więc się na ten temat nie wymądrzam.Polecam uwadze tą zasadę bo w polityce potrzeba jest dyscyplina.Jak w wojsku gdzie nie mam miejsca na demokrację.Niewielu to rozumie.Na starcie ustala się program i sposoby jego realizacji i koniec paplaniny bo wszystko można rozgadywać bez końca .Tak było i jest w PPN i SN.Ponad 90 proc czasu,sił i emocji powinno pójść na fizyczną i propagandową pracę.

  4.no i to stałe wywlekanie agentury wynikające głównie z nieudolności pseudo działaczy.Proszę sobie poczytać statut PPN/SN.Jest tak skonstruowany że uniemożliwia jakiekolwiek frakcje w łonie partii.Ponadto wstępujący nowi członkowie muszą składać dokumenty o swoim pochodzeniu itd. To skutecznie zmniejsza ryzyko dostania się osób przypadkowych lub prowokatorów.Polecam na str.www.PolskaPartiaNarodowa moje dossier.
  Pomimo wielu apeli żadem inny lider partii politycznej nie zamieścił czegoś podobnego.Jak im przy okazji różnych spotkań o tym mówię to udają że nie słyszą.Ciekawe dlaczego ?

  5. co do nowej prawicy to jest to kompletna mina ideologiczna z liderem ukrywającym nie tylko swoje pochodzenie ale i kompromitującą przeszłość.Choćby udział w wydarzeniach Marca 68 po stronie trockistowskich komandosów na bazie V międzynarodówki żydowskiej.Będzie o tym sporo na stronie LUSTRACJA.net
  I to na bazie dokumentów z Instytutu Pamięci Narodowej a nie jakichś plotkarskich opowieści.

 12. Heh! Says:

  @Anonim, ja jestem narodowcem ale poglądy społeczno gospodarcze mam można by powiedzieć konserwatywno-liberalne z dużym naciskiem na konserwatyzm. Ale nawet jak bym miał możliwość głosowania na KNP to bym się wstrzymał.

  KNP, to partia pana Mikkego i choć lubię słuchać jak pan Mikke prowadzi swoje wykłady na temat cywilizacji białego człowieka, czy antysocjalizmu – są one trafne w 10, to nie zapominajmy że pan Mikke sympatyzuje z tak zwaną konserwatywną masonerią, że sympatyzuje z kapitalistycznym żydostwem i propaguje swoją własną wizję konserwatyzmu w którym każdy jest wrogiem każdego. Rodem z krajów Anglosaskich, gdzie to żydzi zbudowali swoją potęgę medialną, finansową i gdzie masoneria rządzi niepodzielnie w zasadzie od czasu jej powstania. A wszystko to dzięki ignorancji prostych ludzi na ten stan rzeczy, gdy ludzie wszyscy byli sobie wrogiem to pewne ugrupowania i narodowości wspierając się nawzajem wybiły się do roli panów.
  Umniejszanie roli żydów i masonów w dzisiejszym świecie nie wydaje się tu tylko zagrywką polityczną (wiadomo w mediach słowo krytyki o takich sprawach spowoduje szturm ideologiczny na taką osobę) ale ideowo-pochodzeniową. Innym problemem jest jego akceptacja (związana z dziwnie pojmowanym liberalizmem) uprawy GMO nawet mimo zaznajomienia się z konsekwencjami takiego stanu rzeczy.

 13. Leszek Bubel Says:

  widzę że tracę czas na pisanie tutaj,adwersarze nie rozumieją co piszę no i te cytaty wyrwane z kontekstu,dziękuję za uwagę i żegnam

 14. 999AQQ Says:

  http://marucha.wordpress.com/2011/08/02/wypnij-sie-na-wybory/

  Pan Krzysztof (koment.nr.227) do przedmówcy Krzysztofa M. wiersz bardzo wymowny więc nie mogę się powstrzymać…
  Władza
  Jarek i Donek dzisiaj się spotkali,
  jak tu kręcić lody, sobie pogadali.
  Zwracali uwagę, na zgodne relacje,
  lecz w Polskę puścili sprzeczne informacje.

  Dlaczego tak czynią? Niejeden zapyta.
  I skąd ta różnica? Co w mediach zawita.
  Lecz obaj panowie się znają na rzeczy:
  Ja dziś jestem za, a ty będziesz przeciw.

  Niech Polacy na co dzień zobaczą te kłótnie,
  a my będziem kręcić lody rezolutnie.
  Tu w ten prosty sposób nasze propozycje,
  wytną z parlamentu słabą opozycję.

  Po takich roszadach to już bezawaryjny,
  powstanie ten system tylko dwu-partyjny.
  Będziemy wymieniać się władzą do syta.
  Bo tak będzie wyglądać Rzeczpospolita.

  Każdą opozycję, gdy pojawi się w środku,
  zdusimy błyskawicznie już w samym zarodku.
  To jest nasza walka, choć polegnie wielu.
  By żyło się lepiej w polskim USraelu.

  Ty Polaku pomyśl, kiedy ręką w złości
  wrzucisz głos do urny,- o swojej przyszłości.
  Musisz ruszyć tęgo swoją smutną głową,
  wybrać opcję polską- wierną, narodową.

 15. Leszek Bubel Says:

  PoliticalSoldier
  17 Wrzesień 2011 o 20:46 | #12
  Cytat

  Skoro usunięto mój komentarz to się powtórzę. Panie Bubel może mi pan powiedzieć co pan jako rzekomy narodowiec robił w PPPP? A dzisiaj prezentuje się pan jako jedyny „prawdziwy” przedstawiciel idei narodowej i wystawia pan cenzurki ludziom, którzy w Ruchu Narodowym działają od wielu lat.
  Jest pan błaznem i małym cwaniaczkiem. Kompromituje pan polski Ruch Narodowy. Pytam się co robił pan w PPPP razem z antypolskim satyryk J. Rewiński oraz żydowskim dziennikarzem A. Halber, zaś jeszcze przed wyborami prezydenckimi sam pan nazywał siebie liberałem i opowiadał się za integracją z NATO i UE. Można to zresztą łatwo sprawdzić w książce W. Reszczyńskiego pt.” Wybrać prezydenta”.
  Jesteś pan zwyczajnym cwaniakiem, jakich nowy demoliberalny ustrój wyprodukował wielu, zaś wydawanie pism i książek o charakterze narodowym traktuje pan jako jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy, równie dobry, jak produkcja pisemek sensacyjnych, kryminalnych czy niemal pornograficznych, co zresztą było i jest pańską specjalnością. W dodatku wydaje pan kilka tytułów prasowych, wszystkie po 10.00zł zamiast jedną profesjonalną, porządną po rozsądnej cenie.
  Jest pan konfidentem. Oficjalnie donosił pan do sądu na NOP, ONR i MW. Ośmiesza pan polskich nacjonalistów tworząc „listy Żydów” oparte na nie wiadomo jakich żródłach. Na jej liście chyba jeszcze nie ma tylko Bubla. Zarobił już pan wystarczającą ilość pieniędzy na ośmieszaniu narodowców. Nikt już panu nie wierzy i nie ufa. Pozdrawiam.

  Ad Vocem

  Poziom i styl Pana wypowiedzi jest typowym dla tzw.bubloznawców (patrz str.PPN ) zalewających internet szkalującymi mnie paszkwilami.Nie krytyką tylko paszkwilami bo dominują w nich kłamstwa i epitety.

  1. Jak Pan widzi ja podpisuję się imieniem i nazwiskiem,proszę podać swoje plus adres na PPN@aster.pl to zrobię procesik i łatwo wykażę rozpowszechnianie wielu kłamstw.
  Odwagi anonimie !!!!!!!

  2. jestem dumny że byłem w PPPP to była prawdziwa lekcja nauki polityki.

  3. z Halberem nie byłem nawet jednego dnia w klubie a póżniej w kole PPPP, dlatego że on do .nich nie wstąpił.Jeszcze przed ślubowaniem założył tzw.małe piwo I dzisiaj taka partia bardzo by się przydała.Zresztą wkrótce powstanie o niej strona.

  4. nie znam żadnej antypolskiej postawy Rewińskiego,Znam natomiast jego wypowiedzi żarciki za które był wywalany np.z TVN gdy domalował pejsy logu PO

  5. po PRLowskim zamordyzmie inaczej rozumiałem liberalizm jak ten z którym szybko zetknąłem się będąc posłem w latach 1991-93.Jako jedyny z 16 posłów PPPP nie wstąpiłem do liberalnego klubu jak został zlikwidowany PPPP I nie wstydzę się przyznać że wówczas dopiero uczyłem się polityki właśnie w Sejmie od środka.Dlatego wówczas byłem za NATO.Co do UE to tak ale na równych prawach co też podkreślałem w wyborach prezydenckich 1995 roku i kampanii referendalnej 2003r.(jest to na YOU TUBE)

  6. tak zarobiłem miliony na różnych książkach w tym na wydaniu ponad 5 milionów egz. z dowcipami i co w ty złego ? A napisałem i wydałem m.in. Warszawski Dowcip w Walce 1939-44 na 50 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego czy bestsellerowej księdze toastów, czy też 10 tomowej encyklopedii polskiej satyry. Takich pozycji nikt nigdy nie wydał.Zarobiłem niewiele mniej na książkach o narodowej tematyce i co w tym złego ? I dobrze by było gdyby takich wydawców było więcej.Jak się pokazują książki w tej tematyce to zawsze bezpłatnie je reklamuję.Zresztą swoich przy różnych kampaniach czy akcjach jak np.w Jedwabnem rozdałem za darmo w … setkach tysięcy.To właśnie dzięki takim akcjom można było zawdzięczać oczekiwane postawy właśnie jak np.mieszkańców Jedwabnego.
  No i o zgrozo zarobiłem sporo na swoich 6 płytach w tym 3 typowo narodowych .
  A wiecie że coś takiego w ogóle było ?

  Wydaję

  6 gazet i też na nich zarabiam to coś złego ? .Według takich jak Pan tego wszystkiego nie powinno być bo ktoś na tym zarabia..No to bierz się Pan do roboty to przecież takie proste.Żal Wam d… ściska że jest zdolny Polak potrafiący zarabiać kasę.Według Waszych koszernie myślących łbów to się w nich nie mieści bo zarabiać kasę powinien tylko Żyd.
  Zamiast takiego Polaka stawiać za wzór być z niego dumnymi to wolicie aby był on nieudacznikiem albo robolem.Ech Wy baranie łby !!!

  7. a których to nacjonalistów ośmieszam i czym konkretnie ,może tych z LPRu na których złożyłem do prokuratury doniesienia za tzw.publiczne hajlowanie którego jestem i będę bezwzględnym wrogiem ?(polecam na YOU TUBE słynny program MŁODZIEŻ KONTRA to po tym programie miesiąc póżniej poszły zawiadomienia do prokuratury) Połowa mojej rodziny zginęła z ręki tych hajlujących w czasie
  II Wojny Światowej. Panie adwersarzu do sądu się nie donosi tylko ew.składa zeznania.Ponadto jak się wielokrotnie okazywało co też dokumentowałem na łamach tygodnika TYLKO POLSKA owi hajlujacy po latach okazywali się być czystej krwi żydami i nawet zasilali szeregi stowarzyszenia NIGDY WIĘCEJ. Wobec NOP i ONR nigdy nie wszczynałem żadnych prawnych czy tym bardziej anonimowych akcji.Często natomiast i to zawsze pod nazwiskiem krytykowałem je m.in. za hajlowanie co przyprawia gębę faszystów wszystkim narodowcom.Skoro się tak przy tym upierają to nich z tym wystąpią
  w kampanii wyborczej,Zobaczymy ile dostaną głosów.

  8.no i jak Was drażni owa lista Żydów no bo ponoć ja ich wszędzie widzę.I to ma być kompromitowaniem narodowców ?. Gorzej jest z Wami bo ich nigdzie nie widzicie !!!. Pewnie ich nie ma ?.

  9. no boli Was że jako jedyny potrafiłem zarejestrować wszystkie okręgi wyborcze w wyborach 2005 roku z 628 kandydatami czyli więcej niż Wasz wszystkich jest razem wziętych,.To pewnie też żle ?.No to poprawcie ten wynik co za problem ? Gdzie są Ci nacjonaliści w tych wyborach ?.9 razy brałem udział w wyborach i zawsze zarejestrowałem listy.
  Nic nie potraficie uszanować.Robicie wszystko aby nie wyłonił się żadem lider i autorytet od ponad 20 lat na którym można zbudować duży ruch polityczny..To idealna koszerna robota !!! Tak więc jak z tego wynika jestem konfidentem tym bardziej że mam więcej procesów sądowych niż Wy wszyscy razem wzięci. I mając zespół wybitnych adwokatów oczywiście też za te niecnie zarobione pieniądze,leję wrogów na sądowych salach.

  Nie będę więcej replikował podobnych bredni i durnoty,Szkoda mojego cennego czasu,więc proszę administratora aby nie obniżał poziomu tej cennej strony i ich nie zamieszczał i tak jest tego zalew w internecie.

  p.s dlatego PPN/SN odciął się od całego tzw.środowiska pseudo nacjonalistów.Do nich nic nie dociera.Prostactwo i głupota.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: