Szczepienia nie będą obowiązkowe!


Prof. Dorota Majewska, 15.09.2011

Szanowni Państwo,

Wygląda, że solidarność oraz presja rodziców na MZ i Sanepid  przyniosły pozytywny skutek.  Możecie sobie pogratulować zwycięstwa.  Już nie można będzie terroryzować w Polsce rodziców za wybór nieszczepienia ich dzieci.

Nie można jednak spoczywać na laurach, bo jak wiemy z doświadczeń innych narodów, producenci szczepionek stale wymyślają nowe formy nacisków na rodziców i polityków, żeby zwiększyć sprzedaż szczepionek (ten biznes przynosi im dziesiątki miliardów $ rocznie).

Np. w Kalifornii producenci szczepionek  przekupują legislatorów, żeby ustalili prawa, które de facto zniosą prawa rodzicielskie. Chodzi o to, żeby to nie rodzice, ale niedojrzałe 10-12 latki, które nie rozumieją zagrożeń dla ich życia i zdrowia ze strony szczepień, same decydowały w szkole pod nieobecność rodziców o tym, czy dać się zaszczepić.

To jest groźne zjawisko, które może zawitać i to Polski, wiec trzeba dzieci uświadamiać i ostrzegać.

Pozdrawiam

DM

Wczoraj (13.07.2011) w tvp Info o godz. 2245 w wiadomościach wystąpił rzecznik GIS z informacją, że jeszcze za tej kadencji sejmu zostanie zmieniona ustawa i szczepienia nie będą obowiązkowe. Stwierdził również, że obowiązek szczepień jest anachroniczny i Sanepid nie będzie karał za odmowę szczepień, lecz będą uświadamiać rodziców jakim dobrodziejstwem są szczepienia.


Informacja o szczepieniach od 28 minuty”.
http://tvp.info/info-dziennik/wideo/13072011-2245/4753640

Komentarze 3 to “Szczepienia nie będą obowiązkowe!”

 1. Kikka Says:

  Prof. Dorota Majewska, 31.08.2011

  Porównanie zdrowia dzieci szczepionych i nie-szczepionych

  Właśnie opublikowano wyniki międzynarodowego badania, w którym porównano zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych. Zanalizowano dotychczas 7799 dzieci. Wyniki i wnioski są jednoznaczne. Dzieci nieszczepione chorują znacznie rzadziej na wszystkie choroby chroniczne (m.in. astma, cukrzyca, alergie), neurologiczne (w tym autyzm, ADHD, padaczkę), a także mają znacznie sprawniejszy układ odpornościowy, rzadziej łapią infekcje i lepiej radzą sobie z wszystkimi infekcjami. Natomiast badanie przeprowadzone w Afryce pokazuje też, że dzieci szczepione umierają ok. dwa razy częściej niż nieszczepione, co się zgadza ze statystyką szczepień i zgonów niemowląt w różnych krajach. W załączonym linku można zapoznać się ze szczegółami tego badania po angielski lub niemiecku. Oburzające jest to, że żaden rząd nie zdecydował się na przeprowadzenie takiego oczywistego badania (przypuszczam, że w obawie przed tymi demaskującymi wynikami), mimo to wiele rządów zmusza rodziców do szczepień dzieci wbrew ich woli. W tym świetle przymusowe szczepienia dzieci w Polsce wyglądają na świadome generowanie chronicznie chorych obywateli i zwiększanie umieralności dzieci.

  http://www.vaccineinjury.info/vaccinations-in-general/health-unvaccinated-children/survey-results.html

 2. Matka Says:

  http://petycje.pl/7000 Proszę podpisujcie. Mimo tych medialnych doniesień nadal są nakładane grzywny.

 3. chris48 Says:

  Czy to aby nie wystarczający materiał w celu zawiadomienia prokuratury?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: