CHAZARSKIE BŁAZNY WYSTAWIAJĄ KOMEDIĘ POD TYTUŁEM „PRAWOSŁAWNA CHAZARIA”. PUTI-PUTIEMU COŚ SIĘ POMIESZAŁO I ŻEGNA SIĘ KOSZERNIE PO CHAZARSKU


Źródło : www.rusnabat.com/public/258-igor-kulebyakin-dolgozhdannoe-osvobozhdenie-ot-inn.html

Data publikacji : 2.09.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

 

DŁUGO OCZEKIWANE WYZWOLENIE OD NUMERU IDENTYFIKACYJNEGO INN

Liczni prawosławni starcy wyrażali swoje zdecydowane poglądy o INN i o całym systemie numerycznej identyfikacji w ogóle. Istotę ich poglądów w skrócie można przedstawić tak, że globalny system elektronicznej identyfikacji ludności jest instrumentem całkowitego zniewolenia ludzkości przez wąską grupkę osób kontrolujących system. System ten zawiera w sobie liczbę 666.

Ludzie, którzy przeszli wszystkie etapy przyjmowania elementów tego systemu ewidencji, „stopniowo” tracą łaskę Bożą, tak, że przed przejściem na nowy elektroniczny „stopień” to nie mają już siły powiedzieć sobie „stop” i w rezultacie bez sprzeciwu przyjmą ostatni element systemu- czip albo laserowy kod kreskowy na czoło (lub na nadgarstek ręki) to znaczy, że przyjmą znamię (pieczęć Antychrysta)… Ma sens zacytowanie części naszego wywiadu z naszym współczesnym starcem, hieroschimonachem Rafaiłem (Berestowem) :”Na ten temat bardzo dobrze mówił ojciec Pajsij (ojciec Pajsij Swiatogoriec- jeden z największych świętych prawosławia, starzec z Góry Athos ). On powiedział, że „Jeśli teraz nie przyjmiemy elektronicznych dokumentów to ugasimy pożar szklanką wody. Ale jeśli przyjmiemy je, to kiedy nam już zaproponują czip, to nawet jeśli wezwiemy wszystkie straże świata, nie zdołamy ugasić płomienia.” Jest to kuszenie ludzi. Kiedy już zgodzą się i wezmą INN to tym bardziej nie zdołają się powstrzymać i przyjmą czip, a to już zguba dla duszy. Ludzie staną się robotami. Biologicznymi robotami, które zapomną o Zbawicielu.”

Ośmiu członków dużej rodziny Kuliebiakinów zwróciło się do obnińskiej, międzyrejonowej IFNS (Federalny Urząd Skarbowy) Federacji Rosyjskiej Nr 6, okręgu kałużskiego z oficjalnym wnioskiem zdjęcia z nich indywidualnych numerów identyfikacyjnych (INN), wcześniej przyjętych przez nich nieświadomie i uzyskali zaspokojenie swoich żądań.

Wszyscy oni otrzymali, w przybliżeniu, jednakowe pisma z IFNS sygnowane przez Radcę państwowej służby obywatelskiej Federacji Rosyjskiej II klasy S.G. Grigorienko o treści:

„Międzyrejonowa IFNS Federacji Rosyjskiej Nr 6 dla obwodu kałużskiego rozpatrzyła pana wniosek w sprawie odmowy przyjęcia INN. Po rozpatrzeniu wniosku w rubryce „stosunek do posługiwania się INN” pojawiła się taka adnotacja co do składania wniosku takiego rodzaju „odmowa posługiwania się INN w dokumentach” i teraz w emitowanych dokumentach (zeznanie podatkowe, dokumenty zapłaty, wezwanie do zapłaty) INN nie będzie drukowany.”

Nawiasem mówiąc ta rodzina przez wiele lat walczyła o prawo odmowy posługiwania się INN.

I oto w końcu ich wysiłki uwieńczone zostały powodzeniem. Mamy nadzieję, że teraz ci ludzie będą bronić swego prawa do nieprzyjmowania narzuconej z „góry” uniwersalnej karty elektronicznej. Teksty odmowy nasza gazeta publikowała wcześniej. Chcielibyśmy podsumować tę notatkę jeszcze jednym cytatem z wyżej wspomnianego wywiadu, a mianowicie: ”Nadejdą takie czasy, kiedy duchowni ojcowie będą usypiać swe duchowe dzieci i będą mówić :”nie obawiajcie się, przyjmujcie elektroniczne dokumenty, cóż tam jakieś szóstki, dlaczego mamy się ich obawiać skoro wierzymy w Boga.”

A ojciec Pajsij podkreśla, że uświęca się tylko to, co przyjmuje uświęcenie. Tak jak woda przyjmuje uświęcenie i staje się agiasmą (woda święcona- tłum.) to mocz się nie uświęca. Kamień w cudowny sposób przemienia się w chleb natomiast plugastwo, paskudztwo nie stanie się świętością.

Tak więc kiedy symbol diabła, straszna liczba 666 o której mówi się w Objawieniu św. Jana Apostoła, kiedy ta liczba obecna jest w naszym elektronicznym dokumencie, w dowodzie tożsamości, w numerze podatkowym, na ręce i na czole to liczba ta nie może być uświęcona, nawet jeśli nosimy na szyi krzyżyk i żegnamy się znakiem krzyża.”

Ps. Rosja – źródłowe teksty narodowo – patriotyczno – prawosławne

 1. MINISTERSTWO OBRONY FEDERACJII ROSYJSKIEJ PRZYGOTOWUJE SNAJPERÓW NA WYPADEK „ARABSKIEGO SCENARIUSZA”
 2. Żony i dzieci prezydentów Rosji i genseków ZSRR
 3. Miedwieputy wyznaczyły całkowitą wyprzedaż Rosji na 2012 rok
 4. Zona 282
 5. Głos z Rosji
 6. FSB uczy się naśladowania głosu
 7. Krzepiąca pieśń oporu, wytrwałości i nieustępliwości rosyjskich desantników (komandosi) Nikołaja Jemielina pt:”Rękawy”
 8. Uwolnić W. Kwaczkowa i L. Chabarowa
 9. Putin – najbogatszy człowiek Europy i jeden z najbogatszych w świecie
 10. List pułkownika Kwaczkowa do towarzyszy broni
 11. Gorąca wiadomość: rebelia nie powiodła się. W Jekatierinburgu aresztowano wszystkich zwolenników pułkownika Kwaczkowa
 12. Przedwczesne zamieszanie
 13. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych tworzy czarne listy „wywrotowych” witryn internetowych
 14. Rosyjska TV odrzuca niezależne relacje filmowe z Trypolisu
 15. „Kwaczkow i Kaddafi”
 16. „Sowiecka niby przeszłość”
 17. Przedstawiamy film z ćwiczeń militarnych naszych braci Rosjan
 18. JEDNA TRZECIA ROSJAN GOTOWA CHWYCIĆ ZA BROŃ
 19. PUTIN BUDUJE PAŁAC ZA 1 MILIARD DOLARÓW. KOPIA DOKUMENTÓW
 20. DRAMATYCZNY WZROST NĘDZY W ROSJI
 21. JAK PO WOJNIE… OJCIEC ALIEKSANDR KOPTIEW O PRAWDZIWEJ SYTUACJI NA WSI ROSYJSKIEJ.
 22. TRWA ORGANIZACJA MIĘDZYRESORTOWEJ KOMISJI PRZECIWDZIAŁANIA EKSTREMIZMOWI
 23. PREZYDENT ROSJI WPROWADZA SANKCJE PRZECIW LIBII
 24. Cerkiew czy bunkier diabła???
 25. DO CZEGO POTRZEBNE SĄ IZRAELOWI NASZE DZIECI ?
 26. „Guma do żucia”
 27. RZĄD PROPONUJE WSADZAĆ DO WIĘZIEŃ EKSTREMISTÓW INTERNETOWYCH NA 5 LAT
 28. NAKŁAD GAZETY SKONFISKOWANY ZA „EKSTREMISTYCZNE ZDJĘCIE” MIEDWIEDIEWA POŻERAJĄCEGO ARBUZA
 29. PRÓBA STWORZENIA REPUBLIKI CHAZARSKIEJ W SOWIECKIEJ ROSJI.
 30. ETNICZNA MOBILIZACJA ROSJAN NABIERA TEMPA. DOKTOR NAUK HISTORYCZNYCH W. SOŁOWIEJ
 31. Filmowy seans pt: „Ostrov” (Wyspa)
 32. O pochodzeniu Putina i Miedwiediewa
 33. Pieśń Nikołaja Jemielina pt. „Ruś”
 34. Co ma dzisiaj czynić prosty Rosjanin?
 35. DZIECIOBÓJCA OSZCZĘDZA DLA SWOJEJ PARTII „JEDINAJA ROSSIJA”
 36. „Czemu Rosją rządzą żydy?”
 37. Pieśń Alieksandra Charczikowa pt. „Ludzie dobrzy czemuż milczycie?”
 38. Putin jest zdolny do przekształcenia Rosji w Zimbabwe

 

Jedna odpowiedź to “CHAZARSKIE BŁAZNY WYSTAWIAJĄ KOMEDIĘ POD TYTUŁEM „PRAWOSŁAWNA CHAZARIA”. PUTI-PUTIEMU COŚ SIĘ POMIESZAŁO I ŻEGNA SIĘ KOSZERNIE PO CHAZARSKU”

 1. Olo Says:

  Pomijając aż nadto widoczne niedbalstwo w kładzeniu na sobie znaku Krzyża Świętego, Putinowi wyraźnie pomieszały się kierunki. Widać z tego, że robi ten znak tylko na pokaz i przed kamerą, po to, aby póki to możliwe, skuteczniej oszukiwać durnych goji.
  Durne miny obydwu dygnitarzy też pasują jak ulał.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: