Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „Kardynał” Castrillon odprawił „mszę ślubną” w luterańskim zborze


Źródło : www.promariana.wordpress.com

Data publikacji : 13.09.2011

Tłum. z jęz. portugalskiego GREGORIUS

Ojciec chrzestny ugody FSSPX (Bractwo Kapłańskie Św. Piusa X) z Lożą Watykańską, „kardynał” Dario Castillon Hoyos odprawił bluźnierczy obrzęd zawarcia małżeństwa przez „szlacheckich katolików” w luterańskim zborze. Ponadto używał Mszału z 1962 roku (masona Jana XXIII-”papieża”) z oczywistym „apostolskim błogosławieństwem” superheretyka Benedykta-Ratzingera-Taubera.(1)

Warto zauważyć, że tam gdzie powinno znajdować się Tabernakulum, nie ma go, a zamiast krzyża znajduje się Deklaracja Marcina Lutra i obraz (żydowskiego pederasty- tłum.) protestanta Kalwina. Stanowi to wyraźny atak na Kościół Katolicki w wykonaniu Ratzingera-Taubera.

 

Gołębie” spotkały się w kabalistycznym Zakonie Maltańskim, którego orderem odznaczony był Wielki Mistrz Masonerii Ives Marsaudon przez brata-masona Jana XXIII, którego kapelanem był lefebvrysta Ducaud-Bourguet.

Księżniczka Benigna de Reuss i hiszpański szlachcic Oscar de Ascoz a Planes zawarli małżeństwo w sobotę w zborze luterańskim w Schleiz. Pomimo że zbór jest luterański to posługa była katolicka ponieważ zarówno panna młoda jak i pan młody są katolikami. „Kardynał” Dario Castillon Hoyos odczytał list od „papieża” Benedykta XVI w dwóch językach i chwalił gminę luterańską za umożliwienie przeprowadzenia posługi rzymsko-katolickiej. Większość ze 180 zaproszonych osób należała do europejskiej arystokracji. Niemieckie panie nosiły wspaniałe kapelusze a hiszpańskie kobiety głowy miały nakryte czarnymi chustkami. Księżniczka Benigna urodziła się we Frankfurcie nad Menem 29.12.1980 roku. Ona i jej brat książę Heinrich XXIV są dziećmi księcia Heinricha X Reussa i jego pierwszej żony Elisabeth Akierhelm af Margarethelund. Elisabeth przeszła na katolicyzm w 1987 roku, trzy lata po urodzeniu syna. Dwoje dzieci zostało ochrzczone w wyznaniu luterańskim, ale po konwersji matki i one przeszły na katolicyzm. Uroczystość odbyła się zgodnie z nadzwyczajną formą obrządku łacińskiego a celebransem był „kardynał” Dario Castrillon Hoyos, emerytowany przewodniczący „papieskiej komisji” Ecclesia Dei.

1. Jak można przeczytać na tej stronie ( www.aronbengilad.blogspot.com/2011/01/pope-benedict-xvis-jewish-ancestry.html ) to genealogia Peintnera-Ratzingera potwierdza, że Benedykt XVI jest prawnukiem ze strony matki, żydówki Betty, córki żyda Jacoba Taubera ( potomka rabina Jonaha Geronde ) i także po linii matki potomkiem rabinackich rodów (Loew, Cohen, Bachrac, Knoepflmacher ). Jego babka ze strony matki zmieniła nazwisko z żydowskiego „Tauber” na mniej żydowskie „Peintner”.

 Ps. Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim

 1. HOMOHARCE W SEMINARIUM „NEOKATOLICKIM”
 2. Irlandzki rząd jest zdecydowany wydalić z Irlandii Nieświętą Stolicę Benedykta – Ratzingera. Neokardynał Hoyos od „mszy” indultowej także jest zamieszany w powszechną falę przestępstw przeciwko dzieciom
 3. Heavy metalowy „ksiądz” z Tarragony
 4. Magiczno – syjonistyczna czapa Benedykta XVI
 5. Kto zabił Jezusa?
 6. Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 7. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 8. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 9. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 10. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 11. Heavy metalowy mnich odchodzi
 12. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 13. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 14. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 15. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 16. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 17. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 18. Tęczowe ornaty
 19. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 20. Chłoptasie Benedykta
 21. GROZA I PRZERAŻENIE
 22. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 23. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 24. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Jedna odpowiedź to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „Kardynał” Castrillon odprawił „mszę ślubną” w luterańskim zborze”

 1. Wojwit Says:

  No to jak? Źle, że jest FSSPX, czy źle, że nastąpiła ugoda z Rzymem? Ale czy sedewakantyzm (z całą otoczką np. telefonicznych wyborów „swojego” papieża), naprawdę ma sens?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: