Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: irlandzki rząd jest zdecydowany wydalić z Irlandii Nieświętą Stolicę Benedykta – Ratzingera. Neokardynał Hoyos od „mszy” indultowej także jest zamieszany w powszechną falę przestępstw przeciwko dzieciom


Źródło : www.traditio.com/comment/com1109.htm

Data publikacji : 6.09.2011

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Benedykt-Ratzinger był i jest głównym tłumicielem wiedzy o pedofilskich aferach w neokościele. Pomimo że jego podpis widnieje wszędzie na dokumentach zezwalających jego neobiskupom i neoksiężom gwałcenie dzieci bezkarnie, bez żadnych konsekwencji ze strony sekty neokościoła to upiera się w zaprzeczaniu jego, obecnie już oczywistej, współwiny w przestępstwach.

Rząd irlandzki jest już znużony jego kłamstwami i jest zdecydowany wydalić nuncjaturę Stolicy Nieświętej z Irlandii.

Wziąwszy pod uwagę 24-ro stronicową odpowiedź Benedykta-Ratzingera z 3-go września 2011 roku, próbującą zaprzeczać jego oczywistej odpowiedzialności za przestępstwa pedofilskie, które zalały Irlandię i inne kraje, nie jest wykluczone, że rozgniewana Irlandia, reprezentowana przez premiera i irlandzki parlament, Oireachtas, usunie nuncjaturę Stolicy Nieświętej z terytorium swego kraju. Irlandia we wcześniejszych wiekach uratowała Wiarę Chrześcijańską przed barbarzyńcami.

Teraz wygląda na to, że Irlandia spróbuje ratować Kościół Katolicki przed neobarbarzyńcą Benedyktem-Ratzingerem, pod pieczą którego od 1981 roku neokościelni, pedofilscy neobiskupi i neoksięża mieli szerokie możliwości gwałcenia dzieci, pozostając pod ochroną Ratzingera.

Chociaż rząd irlandzki w pięciu szczegółowych raportach udokumentował zarzuty przeciwko Ratzingerowi to jednak kontynuuje on negowanie tych dokumentów dowodzących jego współwiny w przestępstwach przekupowania świadków i tuszowania wypadków pedofilii. Ratzinger pozostaje niewzruszony i twierdzi, że irlandzki premier przeprowadził „bezpodstawny atak” na Stolicę Nieświętą. Twierdzenie to wysunął w swojej mowie potępiającej z 20.07.2011 roku.

Wydaje się, że Ratzinger podróżuje z prądem tej sławnej rzeki w Egipcie!

Potępienia premiera Irlandii dla ratzingerowskich ułatwień szeroko rozpowszechnionych gwałtów dokonywanych na irlandzkich dzieciach przez neokościelny kler, były szeroko i entuzjastycznie poparte przez Irlandczyków, którzy mają już dość ratzingerowskich, zwodniczych wymówek.

Irlandia w stosunku do Ratzingera stała się tak wroga, że przestraszony neopapież odwołał swego nuncjusza zanim został on „zgrillowany” przez parlament.

Niezależne dochodzenia w Irlandii dowiodły poza wszelką wątpliwość, że Ratzinger osobiście ochraniał przestępstwa seksualne przeciwko dzieciom popełnione przez neokler powstrzymując neobiskupów od donoszenia o takich wypadkach na policję. Irlandczycy byli pierwszym narodem, który odważnie i wprost obwinił Benedykta-Ratzingera za przestępstwa seksualne na kolosalną skalę neokleru i tuszowanie ich tak, żeby sprawcy mogli dalej pełnić swą posługę i pastwić się nad jeszcze większą ilością dzieci. Tysiące dzieci wysunęło w końcu oskarżenia , że księża je zgwałcili, podczas gdy neobiskupi ukrywali ich przestępstwa a Ratzinger osobiście czynnie ingerował kiedy kilku uczciwych biskupów próbowało oddać przestępców w ręce sprawiedliwości.

Aż do 2010 roku Benedykt-Ratzinger, wyślizgując się przed krytyką całego świata, nie nakazywał neobiskupom wapółpracy z władzami przez zgłaszanie na policję pedofilskich księży-przestępców.

Jak na ironię, neokardynał Dario Hoyos, uwielbiany przez pseudotradycjonalistów jako szef neopapieskiej, obecnie martwej komisji Ecclesia Dei, który promował pół-zmodernizowaną, soborową „mszę łacińską” z 1962 roku, został ujawniony jako wspólnik Benedykta-Ratzingera w ukrywaniu afer seksualnych.

List Hoyosa, z upoważnienia Ratzingera, do wszystkich biskupów świata, zobowiązywał ich do powstrzymania się przed donoszeniem władzom o przestępstwach seksualnych neokleru.

Dyrektor irlandzkiej grupy wsparcia ofiar przestępstw seksualnych, stwierdził, że ratzingerowska odpowiedź premierowi Irlandii była zaledwie „przykładem samousprawiedliwienia, próbą usprawiedliwienia niewybaczalnego. Jednakże Watykan znowu nie bierze żadnej odpowiedzialności za atmosferę, którą stworzył w łonie kościoła, która pozwoliła na wykorzystywanie dzieci przez długi czas.”

( Niektóre informacje do tego komentarza były zaczerpnięte z doniesień agencji Associated Press )

Ojcowie „The Traditio”

Ps.  Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim:

 1. Heavy metalowy „ksiądz” z Tarragony
 2. Magiczno – syjonistyczna czapa Benedykta XVI
 3. Kto zabił Jezusa?
 4. Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 5. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 6. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 7. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 8. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 9. Heavy metalowy mnich odchodzi
 10. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 11. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 12. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 13. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 14. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 15. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 16. Tęczowe ornaty
 17. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 18. Chłoptasie Benedykta
 19. GROZA I PRZERAŻENIE
 20. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 21. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 22. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Komentarzy 6 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: irlandzki rząd jest zdecydowany wydalić z Irlandii Nieświętą Stolicę Benedykta – Ratzingera. Neokardynał Hoyos od „mszy” indultowej także jest zamieszany w powszechną falę przestępstw przeciwko dzieciom”

 1. katerina404 Says:

  Właśnie czytam książkę Henryka Pająka „Lękajcie się”. Postaram się jakieś fragmenty tej książki, która jest owocem wieloletniego studiowania przez autora tych spraw, które nam przyszło badać od niedawna, za[podawać w miarę wolnego czasu. Wszyscy, którzy piszą tego typu blogi, choć różnią się nieco poglądami, mają całkowitą rację i jeżeli ktokolwiek próbuje ich krytykować, to niech się najpierw zastanowi, nad sobą i swoim dyletanctwem, zanim zabierze głos. Żebyscie później nie płakali, że obudziliście się z ręką w nocniku i że nikt Was nie przestrzegał, bo piszący te blogi prawie krzyczą do Was, abyście się w końcu z tego pieprzonego letargu wybudzili. W miarę możliwości i czasu, postaram się dla tych, których nie stać na zakupienie tej książki, cytować ciekawsze fragmenty. Facet wykonuje kawał dobrej roboty i dlatego Ty też jeżeli czujesz się patriotą, a przede wszystkim uczciwym człowiekiem, powinieneś nieść te wszystkie wiadomości z tych blogów wszędzie, nawet na koniec świata, nawet swoim dotychczasowym wrogom. Ludzie pojednajcie się ze swoimi wyimaginowanymi wrogami, sąsiadami, rodziną, bo prawdziwy wróg jest mega niebezpieczny.Oto fragment książki Henryka Pająka:

  Słynny katolicki profesor filozofii polityki na uniwersytecie rzymskim w „II Sabat”, August Del Noce pisze o niszczeniu młodego polskiego pokolenia, które bezwzględnie wprowadzali żydokomuniści w powojennej Polsce. Program niszczenia młodego pokolenia jest z żelazną konsekwencją nadal realizowany, coraz bardziej podstępnymi, bo „demokratycznymi” sposobami.

  Del Noce na długo przed oficjalnym rzekomym rozpadem komunizmu, pisał o przechodzeniu komunizmu w nową postać i fazę jego istnienia i działania:

  „W rzeczywistości za tym pożegnaniem ideologii, za tą pozorną krytyka totalitaryzmu, ukrywa sie totalitaryzm nowej natury, duzo więcej zmodernizowany, dużo bardziej zdolny do panowania absolutnego niż dawne modele, włączając w to Stalina i Hitlera”

  Profesor Del Noce tak precyzował anatomię tego nowego, niewidzialnego totalitaryzmu, czyli neokomunizmu i neonazizmu

  „Mówię: ukrywa się, ale byłoby lepiej powiedzieć, że dziś odsłania się dość jawnie; jest to super partia technokratyczna, która przechodzi przez partie, która posiada źródła informacji, która stara się o własną apologię poprzez kastę intelektualistów; która jest rozdzielona proporcjonalnie według różnych pozycji kulturalnych i politycznych od katolików do komunistów.”

  Zarówno profesor Del Noce, jak i profesor A.Menthol Ferre stwierdzają zgodnie, że ” ten nowy totalitaryzm już nie potrzebuje w Europie skompromitowanych dyktatur komunistycznych”

  I najważniejsze. Rok 1989 pamiętacie. Otóż „W 1989 roku, aby uczcić 200 lecie Rewolucji Francuskiej na wschodzie europejskim, zapadła decyzja, by przejść od komunizmu do masonerii”

  Żydomasoński Le Mond obwieszczał o tym duzo wcześniej. Oto jak to ujął; „Jeżeli masoneria polska ongiś kwitnąca, odrodzi się z popiołów, uczyni to w formie ukrytej” Przed masonami ostrzegali Polskę św. Maksymilian Kolbe i Pius XI.

  I jeszcze króciutki fragment, cytat z tej książki : „Prymas Kardynał Józef Glemp, to skryty promotor masonerii, a Wałęsa to jej tępe narzędzie, „burak” wyniesiony na wyżyny przez zachodnią żydomasonerię i Bezpiekę polską, spenetrowaną przez zachodnią żydomasonerię”

 2. katerina404 Says:

  I zapamiętajcie sobie raz na zawsze, to nie Kościół jest głównym winowajcą. Kośćiół tylko poniesie konsekwencje okrutne, bo większość kapłanów i dostojników kościelnych zaprzedało duszę diabłu i ułiożyli się z masonami, a niektórzy z nich podstępnie są wciągani w tą ich pokrętną grę. Właśnie Świadkowie Jehowy wyznają taką ideologię, że cało zło tego świata skupiło sie w Kościele Katolickim, a to jest czysta propaganda zasiewana nieswiadomym wyznawcom tej pseudoreligii, która powstała z inicjatywy masonerii i została załozona przez masona wysokiego stopniem.

  Oni, masoneria, już od 1830 roku próbowali wpływać na Kościół Katolicki, ale przez cały XX wiek zinfiltrowali oni tą instytucję od podszewki po to tylko, aby móc ją teraz kompromitować i niszczyć za przywoleniem narodów. Bo jak narody mają się nie buntować, skoro w kościołach odbywają się msze rockowe, księża są pedofilami, gejami, nekrofilami i nie wiadomo kim jeszcze. Tylko pytanie, kto do tego doprowadził i kto masonerię wpuścił do Kościola. To samo sie tego Opus Dei obrzydliwej masońskiej organziacji w samym sercu kościoła.

  I tak krok po kroczku niszczyli oni KK od środka. To są bardzo niebezpieczni ludzie, a ich działania są podstępne, pokrętne i dobrze przemyślane. Zobaczcie jak ludzie jadą na KK i o to właśnie im chodziło, to jest ich cel. Zniszczyć Kościół Katolicki, zniszczyć chrześcijaństwo, ośmieszyć je, tak jak ośmiesza się w mediach niewygodnych polityków i innych działaczy społecznych, wywlekając choćby jeden z ich najmniejszych grzeszków i wyolbrzymiając go do granic nieprzywoitości, podczas gdy Ci krytykanci mają na swoim sumieniu miliony grzechów ciężkich.

 3. Admin Says:

  Świetnie Katerina, podrzuć w wolnej chwili jakiś mocny fragment.

 4. sono Says:

  tu ciekawa lista NOM najrozniejszego rodzaju. Do koloru i wyboru, Z tancami tango, serem na glowie celebransa, na plazy, przy piwsku, z tancami polki dance, z chipsami zamiast oplatka, z maskotkami, balonikami, rozowa pantera, laczone z protestantami, nagimi lektorkami, tancami hindu i co jeszcze tam mozna se wymyslec.
  Orgii seksualnych i ofiar z dzieci jeszcze nia ma. Na razie. Ofiary z DZIECI sa jak na razie skladane przez wielu katulikuf na oltarzu aborcyjnym, a orgie sa uprawiane przez zyjacych na tzw kocia lape, cudzolozacych , pornografitujacych katulikow w domach i zagrodach.
  http://www.traditio.com/nos.htm

 5. Ość Says:

  Powoli prawda wycieka. Żydy zniszczą wszystko bo ich podła zachłanność nie zna granic. Tak, że Boga trzeba będzie schować w sercu o kościół opuścić. Zostaje alternatywa. Może powrót do naszej Starej Słowiańskiej wiary z której się wywodzimy? Waldek Pastuszka o tym sporo mówi.
  .

  Macie tutaj listę „ostoi” kościoła jeszcze raz:

  A te k… żydowskie wierzą w kodeks przestępczy zwany Talmudem i mają się – na razie!!! – dobrze.

  Poznajmy zatem pochodzenie członków kierowniczej części Episkopatu, a co za tym idzie, dowiedzmy się, interesy jakiego narodu w rzeczywistości reprezentują:

  Biskupi

  • Józef Glemp – Prymas Polski – pochodzenie żydowskie – jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP, w 1989 r. kandydował z listy PZPR
  ________________________________________

  • Bronisław Dąbrowski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Tadeusz Gocławski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Józef Kowalczyk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Franciszek Macharski – Finkelstein – Kardynał – pochodzenie żydowskie – doceniony przez żydomasonerię, odznaczony „Orderem Oficera Legii Honorowej”
  ________________________________________

  • Józef Michalik – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Henryk Muszyński – Jaks – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Nycz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edmund Piszcz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Marian Przykucki – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bolesław Pylak – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jerzy Stroba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Ignacy Tokarczuk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Stanisław Wielgus – Arcybiskup – narodowość polska – nienawistnie atakowany przez żydo-media
  ________________________________________

  • Wojciech Zięba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Damian Zimon – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Władysław Ziółek – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Roman Andrzejewski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bohdan Bejze – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Chrapek – Kohn – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bronisław Dembowski – Winkiel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Czesław Domin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Frankowski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Stanisław Gądecki – Hartmann – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Sławoj Leszek Głódź – Izaak Nowin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Górny – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Władysław Jedruszów – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  ________________________________________

  • Zygmunt Kamiński – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Piotr Libera – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Materski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Mazur – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Wiesław Mering – Biskup – pochodzenie żydowskie – agent SB, Tajny Współpracownik SB „Lucjan”
  ________________________________________

  • Stanisław Napierała – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Alfons Nossol – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  ________________________________________

  • Stanisław Nowak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Alojzy Orszulik – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Juliusz Paetz – Biskup – pochodzenie żydowskie – pederasta, oskarzony o molestowanie klerykow,
  ________________________________________

  • Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego, członek powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego.
  ________________________________________

  • Tadeusz Rakoczy – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Romaniuk – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Tadeusz Rybak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Samsel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Andrzej Suski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Szlaga – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  ________________________________________

  • Stanisław Szymecki – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Andrzej Śliwinski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Adam Śmigielski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Jan Śrutwa – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  ________________________________________

  • Wacław Świerzawski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Szczepan Wesoły – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Wieczorek – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Wojciech Zięba – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Józef Życiński – Reiffstein – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego
  ________________________________________

  Księża

  • ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie, mocno liberalne poglądy, redaktor naczelny żydolewackiego „Tygodnika Powszechnego”.
  ________________________________________

  • ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie – kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta – agenta SB „Bolka” Wałęsy, agent SB, TW pseudonim „Franko”
  ________________________________________

  • ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, mason, agent SB, globalista, aktywista żydowski, piewca „judeochrześcijanstwa”, żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, przez ponad 20 lat był niebezpiecznym agentem SB – Tajny Współpracownik ps. „Jankowski” – którego gł. przełożonym był gen. Pietruszka, ten sam, który był też szefem bandy SB Piotrowskiego, którzy z polecenia Jaruzelskiego, Kiszczaka i Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popiełuszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”
  ________________________________________

  • o. Jan Góra (ten od Lednicy) – Griemschpann – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. rektor dr Wojciech Hanc – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Roman Indrzejczyk – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Zbigniew Kamiński – pochodzenie żydowskie – członek KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.];
  ________________________________________

  • ks. Leon Kantorski – pochodzenie żydowskie – proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ________________________________________

  • ks. Józef Kloch – pochodzenie żydowskie – twórca internetowego serwisu informacyjnego „Opoka”, obecnie rzecznik Konferencji Episkopatu Polski. Zastąpił na tym stanowisku jezuitę, ojca Adama Schulza.
  ________________________________________

  • ks. Jarosław Kłys – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, judaizator katolicyzmu, przewodniczący wydziału duszpasterstwa młodzieży w Kurii Archidiecezji Łódzkiej
  ________________________________________

  • ks. Wiesław Lauer – pochodzenie żydowskie – agent SB – Tajny Współpracownik SB ps. „Szwejk”; wikariusz generalny kurii gdańskiej
  ________________________________________

  • ks. Stanisław Musiał – pochodzenie żydowskie – aktywista żydowski, członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”; członek antypolskiego i żydomasońskiego lobby „Otwarta Rzeczpospolita”,
  „Otwarta Rzeczpospolita” oficjalnie: „Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych”; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego – założona i finansowana przez żydowskiego globalistę i hochsztaplera giełdowego Sorrosa.
  ________________________________________

  • ks. prał. Grzegorz Pawłowski – pochodzenie żydowskie – polonofob
  ________________________________________

  • o. Adam Schulz – pochodzenie żydowskie – jezuita, bl. rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.
  ________________________________________

  • ks. Józef Tischner – Blumstein – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz żydokomunistycznych: „Gazety Wyborczej” i „Wprost”, doczekał się pochwał nawet na łamach „Playboya” za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, „Playboy” z grudnia 1995, s. 132-134]; bł. członek zarządu powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ________________________________________

  • ks. Romuald Weksler-Waszkinel – Jakub Weksler – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • ks. Jan Zieja – pochodzenie żydowskie – członek-założyciel KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.];


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: