Ian Crane w 10 rocznicę 11 IX: Fukuszima – sfabrykowany terror. Czy znukowano ją?


Ian Crane speaking on 10th anniversary of 9/11

http://terroronthetube.co.uk/2011/09/05/ian-crane-speaking-on-10th-anniversary-of-911/

tłumaczenie Ola Gordon

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Ian Crane [były wysoki rangą pracownik przemysłu rafineryjnego] jest Brytyjczykiem Nr 1 zajmującym się ‚głęboką polityką’. Oto skrót jego wypowiedzi ze spotkania w londyńskiej YMCA z 11 IX 2011.

W dniu 10 rocznicy 11 IX, chciałbym przedstawić wypowiedź Iana Crane’a [Ian Crane’s take] nt. eksplozji reaktora atomowego w Fukuszimie, który mniej lub więcej zniszczył Japonię jako państwo przemysłowe. Z pewnością dotyczy to wszystkich, którzy usiłują zmierzyć się z tą sprawą. Czy był to izraelski atak fałszywej flagi?

Czy była to kolejna demonstracja motta Mosadu ‚będziesz prowadzić wojny przez oszustwa?

Przypomnijmy, że 7 VII w Londynie, w londyńskim metrze, pracowała izraelska firma ochroniarska Verint Systems, podobnie jak 11 IX izraelskie firmy ochroniarskie pracowały na ważnych lotniskach w Bostonie i Nowym Jorku.

Ian popiera zdumiewającą interpretację Jima Stone’a tego wydarzenia, tutaj here.

1.  Japonia irytuje Izrael:

a)      11 marzec 2010 – dokładnie rok przed wydarzeniem, Japonia ubolewa nad izraelskimi ekspansywnymi planami budowy na Zachodnim Brzegu: ‚Japonia żąda żeby nie wdrażać tych planów’. ‚Żąda’, tak? Czy może trzeba dać jej nauczkę?

b)      18 luty 2011 – Japonia po raz pierwszy zagłosowała przeciwko Izraelowi w ONZ

c)      luty 2010 – Japonia zaoferowała wzbogacenie uranu dla Iranu

2.  Japonia zatrudnia izraelską firmę ochroniarską na terenie reaktora nuklearnego w Fukuszimie (firma z Arawy zwana Magna BSP. Arawa – rejon obok Dimony). Cytat: „Jest udokumentowane, że grupa z Izraela, pracująca wyłącznie w dziedzinie obrony Izraela, otrzymała nieograniczony dostęp do japońskiego obiektu nuklearnego, który następnie zrobił BUM!”.

3. Wkrótce po przybyciu Magna BSP, w Japonii pokazuje się wirus Stuxnet. Był to twór Mosadu / CIA, używany do zniszczenia irańskiego reaktora atomowego w 2010 roku. Wirus ten może zakłócić technologię przepływu cieczy tak, żeby pokazywane parametry wyglądały tak jakby system funkcjonował normalnie.

4. W reaktorze nr 3 Izrael umieszcza ogromną ‚kamerę’ o wadze 1.000 funtów [ok. 400 kg], ale faktycznie był to mini-ładunek nuklearny

5.  W Japonii o godz. 14:48 ma miejsce trzęsienie ziemi o sile 6,8 w skali Richtera, a nie 9 (tzn. 100 razy słabszy) z epicentrum na lądzie. W związku z tym, czy w Fukuszimie wybuchł ładunek nuklearny, niszcząc reaktory 3 i 4? Poniższy zapis (ujawniony przez Jima Stone’a) pochodzi z Kurihara, około 100 km na północ od Fukuszimy:

EKSPLOZJA: „Ściany obudowy miały najcieńsze punkty z najniższych, jakie pozwoliły General Electric zaprojektować ściany o grubości minimum 4 stóp [1,20 m] z żelbetonu, mogły być minimum 8 stóp [2,4 m] grubości i zostały całkowicie zniszczone. Cały beton został wyrwany z prętów zbrojeniowych, które pozostały w pozycji wiszącej. Reaktor 3 zniknął całkowicie, jak widać na tajnym zdjęciu wykorzystanym do porównania zniszczenia ze schematem, a reaktor 4 wydaje się być rozerwany na strzępy, jak widać na tym tajnym zdjęciu poniżej. Żółtą kopułę, która powinna siedzieć na górze reaktora 4, można zobaczyć po złej stronie budynku. Ten rodzaj zniszczenia wskazuje na użycie twardej broni; nie zrobi tego mieszanka powietrza z wodorem. Reaktory nie są wykonane z folii aluminiowej. Oprócz tego, nie było w ogóle żadnej możliwości wybuchu w reaktorze 4, on był pozbawiony zasilania [defueled?]. Więc co, jeśli można wiedzieć, WYSADZIŁO GO? I to jest brudne pytanie, którego nikt nie zadaje – jak to się stało?”

góra: reaktor powinien być tutaj

dół: a kopuła jest tutaj

http://www.jimstonefreelance.com/reactorlid.jpg

6. O 15:00 zaczyna się japońskie tsunami, zalewając reaktor: to nie mogłoby wywołać takich zniszczeń, czy zniszczyć wszystkie urządzenia zabezpieczające. Na wszystkich zdjęciach tsunami, nikt nie uciekał czy panikował z powodu trzęsienia ziemi, jego skutki były tak straszne, gdyż nie spodziewano się go. Jak mówi Jim Stone, ‚fałszywą opowieść o 9 (siła trzęsienia) wykorzystano jako przykrywkę sejsmiczną dla nuklearnego tsunami o sile 9,0, zdetonowanego w rowie japońskim (gdzie nie występują znaczne trzęsienia ziemi). . . Jest oczywiste, że NIC nie działo się wzdłuż japońskiego wybrzeża do chwili pokazania się tsunami’.

Reaktor 3 całkowicie zaginął.

Czy to tsunami wywołano sztucznie, przez ładunek nuklearny na dnie oceanu, czy w pobliżu pęknięcia płyty tektonicznej?

To jest WOJNA Z ZIEMIĄ: „Porównajmy schemat z pozostałościami reaktora 3 poniżej. Jest bardzo oczywiste, że nie można znaleźć nic z wielu ton wysoko radioaktywnego plutonu w basenach, cały poziom, na którym były, zniknął całkowicie”. Tony plutonu?

http://www.jimstonefreelance.com/containment.jpg

Miejmy nadzieję, że Japończycy będą dyskutować na temat tych uderzających faktów, wydających się wskazywać na sprawców tego zniszczenia: tylko oni mogą sprawdzić istotne szczegóły. „Uważam, że jedynym powodem tego, że zarząd Fukuszimy nie mówi o tym jak było naprawdę, jest to, że status ofiary był tak dobrze zapewniony określonej grupie etnicznej, że wskazanie na nich palcem byłoby samobójstwem, nawet jeśli starają się was zabić”. (Jim Stone) Bez komentarza!

Więcej informacji o ‚Jimie Stone’ (pseudonim), który mówi, że pracował dla NASA i miał certyfikat dostępu do ‚najtajniejszych’ materiałów, specjalizującym się w broni elektronicznej – tutaj http://www.youtube.com/watch?v=l_9Dll2gM1Q. Jego witryna z pewnością sprawia wrażenie, że wie o czym mówi.

Proszę zwrócić uwagę na daty: 11 marzec, zamach w Madrycie 11 marzec 2004 roku, po 11.września 2001 roku.

filmy Iana tutaj: DVDs by Ian

 

Komentarze 4 to “Ian Crane w 10 rocznicę 11 IX: Fukuszima – sfabrykowany terror. Czy znukowano ją?”

 1. Athlon Says:

  „W reaktorze nr 3 Izrael umieszcza ogromną ‘kamerę’ o wadze 1.000 funtów [ok. 400 kg], ale faktycznie był to mini-ładunek nuklearny”
  Nie rozumiem dlaczego musiał być to ładunek nuklearny? Z tego co wiem nawet najmniejsze ładunki jądrowe powodują większe spustoszenie. (temperatura i związane z nią odparowanie stali zbrojeniowej)
  To że strumień eksplozji wystrzelił pionowo w górę można wytłumaczyć tym że ściany bloku wykonane ze sprężonego betonu zadziałały niejako jak lufa moździerza.

 2. Wojwit Says:

  Ta kamera tyle ważyła, bo to była pewnie jedna z tych „olbrzymek”, których Niemcy używali w 1936 roku do transmisji telewizyjnych Igrzysk Olimpijskich w Berlinie, przekazana w ramach reparacji…

 3. BladyMamut Says:

  Należy pamietać jeszcze o WTC7, na tym filmiku telewiwzja BBC podaje o 23 minuty przed zawalaniem że budynek WTC7 jest juz zawalony, „jasnowidze”? 🙂

  a na tym widać jak ładunki wybuhają

 4. sybilla Says:

  Nie rozsmieszajcie mnie. Kto jest taki naiwny, ze zatrudnia „obce sluzby ochroniarskie”?
  Napewno nie Japonczycy /uwazam ich za niezwykle inteligentny narod/. Moze USA tak, ale nie Japonczycy!!! Oczywiscie moze chodzilo o jakas wspolprace, ale to juz jest wina „chetnych do wspolpracy z Izraelem”. Kazdy kto z „nimi” wspolpracuje to wyjdzie „jak Zablocki na mydle”. Osobiscie nie moge pojac, jak malo jest na tym bozym swiecie ludzie umiejacych logicznie rozumowac i umiec wyciagac wnioski z przeszlosci. Jesli jakies panstwo chce dobrze prosperowac to nalezy wladze oddac TYLKO W RECE WLASNYCH OBYWATELI – PATRIOTOW, co to za zadne lapowki nie zdradza wlasnej ojczyzny. Obcych nacji nie dopuszczac do finansow i do Ministerstw Ochrony Panstwa /tajemnice panstwa nalezy bardzo chronic/.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: