Czy pamiętasz co wywołało II Wojnę Światową? William Pierce

Komentarzy 16 to “Czy pamiętasz co wywołało II Wojnę Światową? William Pierce”

 1. galluss Says:

  Żydzi będą mieli tylko jeden problem… obudzonych Gojów…. ich mózgi są tak prymitywne, że nie pojmują tego, że zemsta za 7000 tysięcy lat okupacji świata będzie naprawdę wielka. Oczywiście zaznaczam, że nie jest to „mowa nienawiści” i ja tylko naśladuję w mowie rabinów i Żydowskich przechrztów z tajemnych organizacji obrzezańczych. precz z naszej ziemi

 2. Ość Says:

  Wrzucam ten tekst z filmu w tłumaczeniu Oli Gordon.

  Czy pamiętacie kto wywołał II wojnę światową? Początkowo był to spór terytorialny między Niemcami a Polską. Niemcy chciały zwrotu niemieckich terenów zabranych im i danych Polsce w końcu I wojny światowej. Ale kiedy Niemcy za rządów Hitlera, zaczęły odbierać te tereny, we wrześniu 1939 roku, Brytania i Francja wypowiedziały Niemca wojnę, pod pretekstem ochrony wolności Polski. Niemcy nie zrobiły nic złego Brytanii i Francji i bardzo chciały zachować pokój z tymi krajami, ale brytyjscy i francuscy politycy mieli inne pomysły. Fakt, że Związek Sowiecki również zaatakował Polską we wrześniu 1939 roku, nie stanowił problemu dla Brytanii i Francji. Nie zadeklarowały wojny ze Związkiem Sowieckim, gdyż kraj ten, dla wszystkich celów praktycznych, rządzony był przez Żydów.

  Wypowiedzieli wojnę Niemcom, ponieważ Niemcy, pod rządami Hitlera, wyłamali się z uścisku Żydów, i uwolnili niemieckie media, niemiecką edukację i finanse, niemiecką politykę i niemiecką kulturę spod żydowskiego wpływu, i byli w trakcie usuwania wszystkich Żydów z Niemiec. To było powodem II wojny światowej, a nie polska wolność i polska integralność terytorialna,
  to było powodem tego, że kiedy w kwietniu 1943 roku, wojska niemieckie odkryły masowe groby …około 25 tysięcy polskich oficerów i inteligencji, zamordowanych przez żydowskich komunistów i zaprosiły Międzynarodowy Czerwony Krzyż i dziennikarzy z wielu krajów, aby zobaczyli dowody, to kontrolowane media brytyjskie i amerykańskie zignorowały te dowody i obwiniały za zbrodnię Niemcy. To było powodem tego, że pod koniec wojny, te kraje, które weszły w wojnę, rzekomo w celu zapewnienia wolności Polsce, zgodziły się na wydanie Polski, Łotwy i Węgier, oraz reszty Europy wschodniej, komunistycznym Żernikom, którzy przeprowadzili masakrę elity polskiego narodu. Oczywiście, komuniści ekonomicznie wyczerpali i zrujnowali każdy z tych krajów. I ci komuniści byli Żydami. Można powiedzieć, że Żydzi stanowili główną siłę komunistycznych reżimów nałożonych na te kraje po wojnie, jak również byli beneficjentami tych reżimów.
  Przykłady: na Węgrzech był reżim komunistycznego Żyda – Matiasa Rakosi, potem innego komunistycznego Żyda – Erno Gero w Rumunii komunistyczna Żydówka – Ana Pauker rządziła krajem jako pierwszy sekretarz Komitetu Centralnego. W Polsce ministrem kontroli był komunistyczny Żyd – Roman Zambrowski w Czechosłowacji sekretarzem generalnym Komunistycznej Partii był komunistyczny Żyd – Rudolf Slansky w Jugosławii, z Tito w reflektorach, komunistyczny Żyd – Mosze Pijade, był przewodniczącym Zgromadzenia Narodowego i prezesem Serbii, itd. I to było w Europie. W której rzekomo wszystkich Żydów „sholokaustował” Hitler. Były dziesiątki milionów Węgrów i Polaków i Łotyszy i Serbów i innych wschodnich Europejczyków pod jarzmem komunizmu, którzy żałowali, że Hitler faktycznie nie :sholokaustował” Żydów. Ci komunistyczni Żydzi byli tak znienawidzeni przez wschodnich Europejczyków, którymi rządzili i których wykorzystywali, że panował tam ciągły niepokój, a po powstaniu węgierskim w 1956 roku, wielu głównych komunistycznych Żydów zastąpiono Gojami w roli figurantów, podczas gdy Żydzi nadal wykorzystywali narody zza kuluarów. Nawet kiedy komunistyczne reżimy wschodniej Europy zaczęły upadać w ostatnich mniej więcej 15 latach, a ich gospodarki :prywatyzowano”, Żydzi kontynuowali grabież narodów wśród których żyli. Używając pieniędzy swoich pobratymców z zagranicy, mając skorumpowanych krewnych jeszcze w różnych rządach, mogli nabywać najcenniejsze fabryki, kopalnie i inne zasoby naturalne, po cenach ‘wyprzedaży’. A następnie wycisnęły z nich wszystko co mogły.
  Przepraszam za długą dygresję, ale chciałem wyjaśnić tylko, dlaczego tak wiele naszych młodych kobiet w Europie wschodniej żyje dzisiaj w biedzie, i są zdesperowane by polepszyć swoje życie, co czyni je łatwą ofiarą dla żydowskich handlarzy niewolników. To żydzi, bardziej niż ktokolwiek inny, odpowiadają za zubożenie wschodniej Europy. Żydzi, począwszy od Karola Marksa, wymyślili komunizm, a następnie użyli go do wykorzystania Gojów pośród których żyli.
  Mój długi komentarz jest następujący: Kobiety zwabione i więzione przez żydowskich handlarzy niewolników są podwójnie łatwymi ofiarami, gdyż nigdy nie ostrzegano ich przed Żydami. A powodem tego, że nigdy nie ostrzegano, jest to, że żydowscy komuniści w każdym reżimie w Europie wschodniej … która zabrania to robić. Ostrzeganie młodych kobiet by nie wierzyły Żydom, powiedzenie młodej kobiecie, jacy SA Żydzi i czym się zajmują, jest „mową nienawiści” a „mowa nienawiści” jest karalna w prawie każdym kraju Europy wschodniej. Żydów nie wolno krytykować. Nielegalne jest mówienie o nich prawdy. W Izraelu legalny jest zakup i sprzedaż niewolników seksualnych. Handel niewolnikami jest dużym biznesem w Izraelu, i jest legalny. I te rosyjskie i łotewskie i węgierskie kobiety, zwabione do Izraela i zmuszane do życia w niewoli i degradacji, są nasze. Wśród moralnych dwu procent mieszkańców Stanów Zjednoczonych SA ludzie, którzy dbają tak jak ja o to, że ich rząd wysyła miliardy dolarów rocznie, aby podtrzymać reżim, który pozwala na to, by piękne, młode i białe dziewczyny były rozbierane, gwałcone, bite, wystawiane na aukcjach, i sprzedawane każdemu złośliwemu śniademu, o haczykowatym nosie ‘kike’owi’* który zaoferuje najwyższą cenę. Toczymy wojny w celu ochrony tego reżimu przed ich arabskimi sąsiadami. Pozwalamy krewnym tych, którzy tworzą reżim, kontrolować nasze media informacyjne i rozrywkowe. Potępialiśmy Niemców za próby uwolnienia się od takiej kontroli. Są Amerykanie, których interesują te rzeczy, tak bardzo jak mnie. I na Boga, zamierzamy zrobić coś w tych sprawach, nawet jeśli mamy to zrobić sposobem Timothy Mc Veighta **. Uważam, że nie dojdzie do tego, ale uwolnimy nasze społeczeństwo z ucisku tych Żydów i ich kolaborantów.

  Tłumaczenie Ola Gordon.

 3. chemik Says:

  Cały ten tekst jest po to żeby usprawiedliwić niemieckich szubrawców za to co zrobili Polakom. Czy Pani Ola Gordon i jej pracodawcy nie znają polskiej historii? Czy ktoś też słyszy na filmie tę twardą niemiecką wymowę. Prawie jakbym słyszała Hitlera.

 4. Ość Says:

  @chemik

  Co by nie mówić wszystko finansowali żydzi za skradzione Gojom pieniądze. I wszędzie widać żydowski geszeft. A prawdę mówiąc Niemców też wykorzystali żydy dla swoich celów i jak widać szkopy ich bardzo lubią. Wydaje mi się, że warto zapoznać się z cywilizacjami, aby zrozumieć działanie różnych nacji i grup etnicznych. A jakoś nikt nie zwraca na to uwagi. Konecznego warto by poczytać, on w bardzo przystępny sposób wszystko wyjaśnia odnośnie cywilizacji.
  Bo patrzymy się i analizujemy skutki a nie szukamy przyczyn. Zupełnie tak jak kiepski lekarz.

 5. Jack Ravenno Says:

  Aj, aj… Trochę mocno pogięty tekst. Jakiś taki – dziwny, nieswój i mający jakiś taki propagandowy podtekst…

  Przecież wiadomo, że wojny były prokurowane przez rzydostwo a Niemcy wcale ich nie wywalali „w obronie” tylko planowo traktowali na zlecenie klanu Rothshild finansującego owe ‚przedsięwzięcia’. Przecież musiał powstać ich syjonistyczny >kraj satanistyczna i nic dziwnego, że brała udział w ‚pracach’ nad światem (jak cała reszta okultystycznej masonerii i innych świrów).

  Reszta to takie dodatki – nawiasem mówiąc charakterystyczne dla pełnej rasizmu i nienawiści nacji o której wszyscy wiemy, ale nie mówimy za głośno, żeby owa nacja nie zabiła za ‚mowę nienawiści’, której ponoć używamy wyrażając swoje zdanie na temat talmudu, talmudystów i ich ohydnych – wyrażonych w piśmie – poglądów. A za co, tak na marginesie, byli przez władców przeganiani, wyklinani i wybijani? Za wrodzoną dobroć ? He, he…

  Galluss słusznie powiada, że zemsta będzie straszna a dodam od siebie, że nie z ręki ludzi, o nie…

  A TFU!

 6. ktoś Says:

  „Ale kiedy Niemcy za rządów Hitlera, zaczęły odbierać te tereny, we wrześniu 1939 roku, Brytania i Francja wypowiedziały Niemca wojnę, pod pretekstem ochrony wolności Polski. Niemcy nie zrobiły nic złego Brytanii i Francji i bardzo chciały zachować pokój z tymi krajami, ale brytyjscy i francuscy politycy mieli inne pomysły.” – Akurat to Niemcy pierwsi zaatakowali Francję, więc proszę nie pleść, że Schwaby chciały zachować pokój z tym krajem.

 7. Wojwit Says:

  @Ktoś
  Nikt nie plecie. Anglia i Francja wypowiedziały Niemcom wojnę 3.IX 1939 r. na mocy umów sojuszniczych z Polską – zawartych pół roku wcześniej. Po czym nie zrobiły NIC (oprócz zrzucania ulotek z samolotów nad terytorium III Rzeszy) aby nam pomóc.

 8. MatkaPolka Says:

  Długo nie mogłam zrozumieć dlaczego żydzi zawsze działają wspólnie z Krzyżakami/Prusami i Niemcami przeciw Polsce . Od napadów na ziemie Polskie i polowaniu na słowiańskich niewolników, po podboju ziem polskich i osadnictwo Krzyżaków , poprzez rozbiory dokonane w całości przez Prusy przy finansowaniu przez banki żydowskie, aż po dzień dzisiejszy, czyli upadek państwowości polskiej, wyprzedaż majątku narodowego przez Niemców i Żydów, depopulacja narodu polskiego poprzez wymuszona emigracje za chlebem.
  Metody Prusaków i Żydów zawsze były te same i zawsze łączył ich wspólny interes, zawsze współpracowali.

  Aż tu nagle olśnienie!!

  PO PROSTU ASKENAZYJCZYCY TO GERMANIE . KRZYŻACY /PRUSOWIE TO ŻYDZI. Inne plemie szympansów . Tu tekst Zb. Koreywo znajdujemy wytłumaczenie,

  (ale także można użyć Google z hasłem *od nich pochodzi nazwa Aszkanaz – z hebrajskiego Germanie*, aby dostać wiecej artykułow na ten temat i pochodzenia i historii Chazarów).

  PONADTO
  Fragmenty książki Sławomira Borowego
  http://marucha.wordpress.com/2011/09/11/fragment-poslowia-ksiazki-prof-zylbertowicza-pociag-do-polski/#comment-112750

  http://www.koreywo.com/chazarowie.htm (HISTORIA NAUCZYCIELKĄ ŻYCIA)

  Kilka dni temu, a więc w połowie miesiąca lutego, zadzwonił do mnie mój dobry znajomy. Po grzecznościowych powitaniach, w których jak zwykle trzeba koniecznie zapytać o zdrowie i samopoczucie piękniejszej połowy, mój przyjaciel z ledwie hamowanym entuzjazmem oznajmił, że właśnie dowiedział się z jakiejś internetowej publikacji o istnieniu Chazarów. Entuzjazm brał się głównie z nowo nabytej wiedzy, że dzisiejsi Żydzi dzielą się na Sefardyjczykow oraz Aszkenazyjczyków i że tylko ci pierwsi pochodzą z Judei. Aszkenazyczycy bowiem nie mają nic wspólnego z Semitami choć również podają się za Żydów.
  Mówiąc szczerze wcale mnie rozgorączkowanie kolegi nie zdziwiło, bowiem doskonale pamiętam, jak coś ze dwa lata temu omal nie spadłem z krzesła, kiedy sam odkryłem tę prawdę o dzisiejszej społeczności żydowskiej. I, jak się nad tym dobrze zastanowić to faktycznie, wiedza o Chazarach nie jest specjalnie eksponowana, choć swego czasu stworzyli całkiem silne państwo i, w związku z tym, odcisnęli swe piętno na przyszłych pokoleniach. Rzecz w tym, że to piętno odczuwamy do dziś i to, niestety, w coraz straszniejszej formie. Dlatego też nauczyciele nie uczą dzieci w szkołach historii Chazarów, bowiem, jak sądzę, sami mało lub nic nie wiedzą o tym temacie. Co prawda w Nowej Encyklopedii Powszechnej PWN z 1995 roku jest krótka wzmianka o Chazarach, ale już Internatowa encyklopedia „WIEM” jest znacznie bardziej ogólnikowa. Poza tym to ostatnie źródło wiedzy świadomie lub nie kłamie na temat pochodzenia Aszkenazyjczyków, ale o tym to za chwilę. Problem oczywiście w tym, że na przestrzeni wieków wiedza ta musiała być świadomie ukrywana, tak, że dziś nawet nauczyciele jej nie znają. I, jak zawsze w takich wypadkach, musi być powód, dla którego tak się dzieje. Ale, zacznijmy od początku.
  Skąd Chazarowie biorą swe korzenie, dziś już nie bardzo wiadomo, choć większość znawców tematu zgadza się, że przybyli gdzieś ze środkowej Azji. Ogólnie określa się ich, jako ludy Ugrofińskie lub Mongolsko – Tureckie. Byli ponoć wyjątkowo znienawidzeni w swym pierwotnym miejscu zamieszkania i w związku z tym, w wyniku nieustannych wojen z sąsiadami, zostali zepchnięci na zachód, w kierunku budzącej się do życia Europy. Na swej drodze do nowej ojczyzny nie szczędzili nikogo, utrzymując się z rozboju oraz haraczów, co, zdaje się, było ich nie tyle drugą, co pierwszą naturą. Kiedy dotarli do brzegów Morza Czarnego zorientowali się, że okoliczne plemiona nie są zorganizowane w jakąś państwową jedność i w związku z tym, stanowiące łatwą zdobycz. I tak też się stało, w stosunkowo krótkim czasie Chazarowie podbili dwadzieścia pięć lokalnych plemion, zajmujących się głównie uprawą roli i łowiectwem, a nie wojaczką i dlatego nietrudnych do ujarzmienia.
  Około roku 1000 A.D. Chazarowie tworzyli już silne państwo pomiędzy Morzem Czarnym i Kaspijskim, w rzeczy samej największe oraz najbogatsze we wschodniej Europie. Ich wpływy sięgały daleko wzdłuż rzek Wołgi oraz Donu, innymi słowy, ściągali haracz nawet od tak daleko położonych ludów.
  W sprawach religijnych, Chazarowie byli przykładowymi poganami, choć wyróżniała ich wyjątkowa gorliwość w czczeniu fallusa. Doszło nawet do tego, że choć było to plemię wyjątkowo agresywne, to kult siusiaka zaczął stopniowo podkopywać jego zdolności bojowe jak i rozkładać moralnie warstwy przywódcze.

  W tej sytuacji, aby zapobiec dalszej degeneracji swego narodu, w roku 730 A.D. chan Bulan zdecydował, że konieczne są głębokie zmiany. I tak, w ramach odbudowy plemiennego morale, Bulan zaprosił do Itil, stolicy Chazarii położonej przy ujściu Wołgi, przedstawicieli religii chrześcijańskiej (przybyłych z niedalekiego Bizancjum), islamskiej oraz talmudycznej. Każdy reprezentant wyznaniowy przedstawiał swe wierzenia a potem nastąpiła ponoć długa dysputa, mająca na celu przekonanie chana Chazarii, że to właśnie ta a nie inna religia jest słuszna czy też prawdziwa.

  Jedne źródła mówią, że w rezultacie polemiki chan Bulan zdecydował, że jego ludzie powinni przyjąć wiarę Talmudyczną. Inne twierdzą, że kuty na cztery nogi władca Chazarów, zorientował się, iż, z jednej strony, Talmudyzm był tolerowany tak w krajach islamskich jak i w Bizancjum, a z drugiej, dawał religijną niezależność od sąsiadów, co znaczyłoby, krótko mówiąc, że u podłoża wyboru religii talmudycznej leżały względy polityczne. Są też znawcy tematu, którzy twierdzą, że najbardziej chanowi Chazarów spodobało się w wierzeniach Hebrajczyków to, iż ich Bóg, Jahwe, obiecał im panowanie nad światem, czyniąc z nich tzw. „naród wybrany.” Tak czy inaczej przyjął religię Hebrajczyków jako swoją własną a z nim, chcąc czy też nie, zmuszeni byli zrobić to samo wszyscy notable chazarscy, których było wtedy około 4 tysięcy. Swoją drogą musiało to wyglądać nieco zabawnie, kiedy tak wielka liczba chłopów chodziła kilka dni okrakiem po przymusowym obrzezaniu.
  Sam fakt masowej zmiany obowiązującej religii nie jest czymś nowym wszak Polanie za panowania Mieszka I przyjęli od Czechów chrześcijanizm. Niemniej pozostali Polanami a nie zaczęli udawać, że od teraz są Czechami albo, na przykład, Germanami.
  Natomiast w wypadku Chazarów, wraz ze zmianą wierzeń nastąpiło coś wręcz zdumiewającego: otóż chan Bulan postanowił, że Chazarowie są tzw. 13 zaginionym plemieniem hebrajskim czy też od tego czasu powinni za takowy uchodzić. Taki rozwój wypadków zdawałby się jednoznacznie wskazywać na to, że u podłoża zmiany religii leżało jednak przeświadczenie, że kiedyś Hebrajczycy będą panować nad światem.

  I tu dochodzimy do sedna sprawy, która to tak bardzo wstrząsnęła mym znajomym.
  Otóż do dziś społeczność żydowska, jak świat długi i szeroki, dzieli się na dwie główne grupy: Aszkenazyjczyków oraz Sefardyjczyków. Ci pierwsi nie mają nic wspólnego z narodem semickim, jakimi są Sefardyjczycy, bowiem, jak to już wyjaśniłem, są potomkami Chazarów.

  Zaś co do samych Sefardyjczyków to są to potomkowie Izraelitów, z Judei, których to tak surowo potraktował Hadrian, cesarz rzymski (76 – 138). Otóż w roku 132 A.D. Szymon Bar Kosiba stanął na czele ostatniego powstania Hebrajczyków (Bar Kochba) przeciwko rzymskim okupantom. Po początkowych sukcesach przyszedł czas porażki, zburzenia Jerozolimy (na jej miejsce Hadrian kazał wybudować nowe miasto Aelia Capitolina) oraz ostatniej walki w twierdzy Betar, w 135 roku, gdzie wraz z Szymonem Bar Kosibą zginęli niemal wszyscy obrońcy. Ostateczną represją rzymską był finalny rozdział Diaspory (z hebrajskiego Galut) czyli przymusowe wygnanie, które zaczęło się w roku 70 n.e. Stąd właśnie brały swój początek kolonie hebrajskie w rejonie basenu morza Śródziemnego. Jedna z nich została założona w Hiszpanii, gdzie doczekała się okresu rozkwitu aż do czasu kolejnego wypędzenia w roku 1492.
  I to właśni tych potomków Izraelitów, posługujących się językiem ladino, który był mieszaniną dialektu kastylijskiego oraz zapożyczeniach z hebrajskiego, nazywamy dziś Sefardyjczykami.

  Natomiast Aszkenazyjczycy pochodzą w prostej linii od Chazarów i ich językiem był i jest Jidysz (żargon), czyli mieszanina języka germańskiego, słowiańskiego, tu i tam przetykana hebrajskim. I bodajże największym nieporozumieniem w historii Polski, jako kraju jest przekaz, że większość polskich Żydów przybyła z zachodniej Europy, gdzie byli systematycznie prześladowani. To znaczy fakt prześladowania Izraelitów nie podlega najmniejszej dyskusji, byli wypędzani bodajże ze wszystkich krajów Europy z wyjątkiem Polski, niemniej Sefardyjczyków było w naszej ojczyźnie akurat niewielu. Tak się bowiem składa, wbrew popularnym wierzeniom, że wypędzeni z Hiszpanii Sefardyjczycy osiedlili się we Włoszech, Portugalii, Anglii oraz Holandii. Natomiast, żeby zrozumieć masowy napływ Chazarów na tereny polskie, trzeba znowu cofnąć się do historii.

  Otóż na początku VI wieku n.e. dzisiejsze tereny Rosji europejskiej, były w posiadaniu szczepów Germańskich, przybyłych tu z dalekiej Danii oraz południowej Skandynawii. Po ciężkich walkach z Mongołami (Madziarami) doszli oni aż do Donu, który to obszar wtedy nazywali „Wielką Szwecją” i który na południu opierał się o państwo Chazarów. Wtedy też po raz pierwszy pojawiło się słowo „Rus”, pochodzące ze szczepu Alansów, od wiodącego rodu zwanego, Ruhs – As. Wysocy, germańscy blondyni nazywali siebie Waregami a w reszcie Europy znani byli pod nazwą Wikingów.

  Po kilku spokojnych latach, nagle i bez ostrzeżenia, Chazarowie uderzyli na Waregów, spychając ich na Północ. W odpowiedzi na atak, wkrótce przybyły ze Skandynawii drużyny Wikingów, niosąc pomoc oblężonym braciom.

  W roku 964 A.D. władcą Rusi został Świętosław, który pomimo młodego wieku był już znanym powszechnie jarlem, nieustraszonym w boju a jednocześnie przebiegłym i mądrym. Jako pierwszy cel swego panowania wyznaczył sobie pokonanie Chazarów, płacąc im w ten sposób pięknym za nadobne. I tak, w roku 965, wojownicy Ruscy wraz z Wikingami, pod dowództwem Świętosława runęli na południe jak grom z jasnego nieba i wkrótce doszczętnie rozgromili armię Chazarską.

  Zwycięstwo było tak totalne, że od tego czasu Chazaria przestała istnieć, a niedobitki rozproszyły się po wschodniej i centralnej Europie i odtąd znani byli tam jako Aszkenazyjczycy, a w Polsce Żydzi.
  Duża grupa Chazarów, która upodobała sobie dzisiejsze tereny Niemieckie, wkrótce zyskała sobie opinię najlepiej zorganizowanych oraz najzamożniejszych i to właśnie od nich pochodzi nazwa Aszkanaz – z hebrajskiego Germanie.

  Tak więc masy polskiego Żydostwa, szczególnie te na wschodzie kraju, w prostej linii pochodzą ze szczepów Ugrofińskich, które kiedyś zamieszkiwały tereny Azji. Natomiast jest prawdą, że z Izraelitami łączy ich wspólna religia a mianowicie Judaizm, ale oprócz tego nic więcej. I co ciekawe, syjonizm czyli ideologia narodowego odrodzenia Hebrajczyków, powstał właśnie w kręgach Aszkenazyjczyków, choć mają oni takie prawo do Palestyny jak Warszawiacy do Kalifornii.

  Nie od rzeczy będzie także przypomnienie, że obecnie społeczność żydowska składa się z 85% do 92% Aszkenazyjczyków i tylko 15% do 8% Sefardyjczyków (zależnie od źródła informacji).

  Natomiast co do samych Chazarów, to choć niewiele po nich zostało w sensie cywilizacyjnym, niemniej w jednej dziedzinie okazali się prawdziwymi mistrzami. Otóż opanowali trudną sztukę handlu niewolnikami niemalże do perfekcji, w związku z czym jeszcze do niedawna zarzut, że obrót żywym towarem był domeną żydowską, ma, jak się wydaje, pewne pokrycie w historii.
  Podobnie zresztą dzieje się z legendarną już orgiastycznością hollywoodzką – jak się zdaje kult fallusa, pomimo zmiany religii na judaistyczną, jednak nie poszedł w zapomnienie.

  Zbyszek Koreywo

 9. katerina404 Says:

  galluss :Żydzi będą mieli tylko jeden problem… obudzonych Gojów…. ich mózgi są tak prymitywne, że nie pojmują tego, że zemsta za 7000 tysięcy lat okupacji świata będzie naprawdę wielka. Oczywiście zaznaczam, że nie jest to „mowa nienawiści” i ja tylko naśladuję w mowie rabinów i Żydowskich przechrztów z tajemnych organizacji obrzezańczych. precz z naszej ziemi

  Gallus, a wytłomacz mi jak to co napisałeś, ma się do relacji Darka Kwietnia. No chyba, że Himmler i Hitler byli też Żydami i organizacja Thule jest tez żydowska, a mi się wydawało, że niemiecka. Chę po prostu zrozumieć te zależności. Bo z tego co mówi Dariusz Kwiecień, wynika, że wszystkie plany nazistów wyszły z Niemiec, a po wojnie to draństwo przeniosło się do Ameryki. W takim razie Albert Picke i Mazzini też byli Żydami?

  Puszczam tu jedną z relacji ze strony Darka Kwietnia, a także video z jego wykładu; Najpierw video

  A oto relacja Darka Kwietnia na temat tajnych eksperymentów nazistów, o fascynacjach Himmlera i Hitlera, o dziwnych grotach i podziemnych tunelach na Ślasku i nie tylko.

  Na tym wykładzie jakość dźwięku nie jest zbyt dobra, jest taki pogłos, a na dodatek ludzie szurają krzesłami, ale pada tam zdanie, że naziści planują eksterminację dużej ludności świata, w tym na pierwszy rzut idą Żydzi.

  Trafiłam na stronę Darka Kwietnia i jest tam mnóstwo ciekawych informacji, szczególnie, że pochodzą z relacji naocznych świadków lub ich rodzin. Polecam wszystkim, po pierwsze zapoznanie się ze wszystkimi materiałami z jego strony, a po drugie, rozpropagowywanie tych materiałów i jego strony, jako, że z tych relacji piszących do niego ludzi, wyłania się całkiem ciekawy obraz przerażajacej rzeczywistości, w jakiej przyszło nam żyć.”

  On piszę też ciekawie o Thule, a wszyscy wiemy czym jest Thule. Pragnę też przypomnieć, ze wielokrotnie wcześniej na różnych forach i blogach, zanim znałam relacje Darka Kwietnia i zanim posiadałam tą wiedzę co dziś, pisałam, bo miałam takie niejasne przeczucie, że to całe zło rozpoczęło się w Niemczech, a po wojnie przeniosło się to draństwo do Ameryki. Weźcie pod uwagę, że Rotschild, Amschel Rotschild, ma swoje korzenie w Niemczech. To wszystko zaczyna się dziwnie układać, w miarę zdobywania coraz to nowych informacji.

  Strona Darka Kwietnia jest niesamowita, podaję do niej link http://moje-riese.blogspot.com/, ale puszczam tu jedną z wielu niesamowitych relacji. Część z tej wiedzy jest Wam znana, ale nieco roszerzona. To wszystko co on tam porusza ma sens, zarówno pod kątem wiedzy biblijnej, jak i historycznej, a także jego wiedza jest swoistym uzupełnieniem brakujących puzzzli. Oto ta niesamowita relacja:

  „czwartek, 11 sierpnia 2011 Plan Trzech Wojen Światowych

  Podczas ostatniego pobytu w TUCZNIE osobiście poznałem ,b>wnuczkę dr.Ernsta Schafera. Podczas obiadu usiadła na przeciwko mnie leciwa staruszka i nieustannie się we mnie wpatrywała, w pewnym momencie rozpoznałem jej twarz i zapytałem czy czasem tak się nie nazywa.

  Owa Pani była z tłumaczką, a jednym ze swiadków tego spotkania byl właściciel pałacu Sapetów oraz uczestnicy mojej prelekcji. Na wszystkie pytania Pani odpowiedziała twierdząco. Przedstawiła się jako wnuczka jednego z największych archeologów Himmlera, także potwierdzona tożsamość jest nie podaważalna.

  Na moje pytanie dlaczego doszło do naszego spotkania (gdyż napewno to nie był przypadek) odpowiedziała kolokfialnie : ” Chciałam zobaczyć jak aktualnie wyglądasz ” –

  W trakcie dalszej rozmowy podkresliła znaczenie „planu trzech wojen światowych „,pytając jednocześnie dlaczego pomijam ten temat , że to jest moim obowiązkiem dzielić się tą informacja także.

  Mazzini i Pike pojmowali, że zjednoczenie całej Europy pod sztandarem Illuminizmu będzie skrajnie trudne, jeżeli nie niemozliwe. Duch narodowy przenika mocno dusze ludzką i jest trudny do wykorzenienia zwłaszcza na kontynencie targanym wojnami przez wiele stuleci. Dlatego zaczeli Oni pracować nad swoim największym planem, tak dalekosiężnym, że tylko czytelnik obeznany z wielką potęgą tajnych towarzystw mógłby w to uwierzyć.

  W 1871 r. Mazzini wydał list, w którym nakreślił trzy częściowy plan docelowy Illuminatów. Ich wielki projekt uwolnienia nie tylko Europy, ale i całego świata od Chrześcijaństwa i poddania ich oświeconej ( Illuminowanej) dyktaturze lucyferanizmu. Ten godny uwagi list był przez wiele lat wystawiany w bibliotece Muzeum Brytyjskiego w Londynie.

  Mazzini planował serie wojen swiatowych.
  Wojny te miały wpędzić każdy naród w konflikt tak krwawy i chaotyczny, by ostatecznie każdyn naród zrzekł się swej suwerennosci narodowej na rzecz rządu międzynarodowego ( Liga Narodów, ONZ,Unia Europejska), celem zapobieżenia kolejnemu globalnemu rozwlewowi krwi.

  Pierwsza z tych wojen światowych miała zgodnie z ich nadziejmi obalić rząd Carski w Rosji i ustanowić dyktature illuminacką- nowy stopień w gamie środków kontroli społeczeństw. Druga wojna światowa miała pozwolić nowej Rosji Sowieckiej na zdobycie Europy- lub jak się okazało jej połowę.

  Trzecia wojna światowa miała wybuchnąć na bliskim wschodzie, pomiędzy muzułmanami, a żydami i spowodować biblijny Armagedon.
  Przed końcem trzeciej wojny światowej, zmęczone narody miały być gotowe do zaakceptowania jakiegokolwiek planu, przynoszącego możliwie najdłuższy pokój, a jednoczącego cały świat pod zgubnym sztandarem LUCYFERAŃSKIEGO PORZĄDKU ŚWIATA ( o tym samym wspomina Himmler w swoich opracowaniach.Zafascynowany jest pracą Karola Marksa z 1848 r.,„ŻE SŁOWIAŃSKA CHOŁOTA, CZYLI ROSJANIE, A TAKŻE CZESI I CHORWACI, SĄ ZACOFANYMI RASAMI, KTÓRYCH JEDYNą ROLĄ W PRZYSZŁEJ HISTORII ŚWIATA, BĘDZIE ROLA MIĘSA ARMATNIEGO”.

  Fryderyk Engels : ” Ostatnia wojna światowa spowoduje zniknięcie z powierzchni całych narodów reakcyjnych.To także bedzie postęp.Lecz bez gwałtu i bez braku litości nie da się w historii osiągnąć niczego.”…..

  Niedawno w Izraelskim Knesecie jeden z ministrów wręcz krzyczał,że jeśli ONZ na spotkaniu we Wrzesniu uzna suwerenność Palestyny, to wybuchnie krwawa wojna i że szykują ją muzułmanie.

 10. Anonim Says:

  Mam pytanie. Wszyscy – tu odniesienie do postu gallussa – mówią, że nie-żydzi obudzą się, a żydostwo przegra, itd. Tylko JAK TO się stanie? Nawet gdybyśmy wyszli na ulicę i zaczęli mówić prawdę, to większość uznałaby nas za nienawistników, nazistów, itp.
  W jaki sposób uwolnić się spod żydowsko-syjonistycznego jarzma?
  Jak przeprowadzić ogólnonarodowe lub ogólnoświatowe przebudzenie i wzniecić chęć zrzucenia kajdanów, i zaprowadzenie prawdziwie narodowych i wolnych rządów niepodległym krajom?
  Czy takie przedsięwzięcie jest możliwe w dobie mas-medialnego ogłupienia i zniewolenia, gdy nawet w rodzinie zdarzają się różnice poglądów, i ta sama komórka społeczna dąży do dwóch sprzecznych ze sobą celów?

 11. katerina404 Says:

  chemik :Cały ten tekst jest po to żeby usprawiedliwić niemieckich szubrawców za to co zrobili Polakom. Czy Pani Ola Gordon i jej pracodawcy nie znają polskiej historii? Czy ktoś też słyszy na filmie tę twardą niemiecką wymowę. Prawie jakbym słyszała Hitlera.

  Syjonistyczni Żydzi mój drogi chemiku manipulują poszczególnymi nacjami i podburzają ich do wojen, a każdej ze stron podają inną prawdę. Jeśli chcesz wiedzieć Hitler był Żydem, jakbyś nie wiedział. A wojny inspirują po to, aby łatwiej przejmować ster władzy w chaosie. To oni fabrykują nowe twory polityczne i ustrojowe, różnie je nazywając, to przecież tylko nazwy: komunizm, socjalizm, demokracja, kapitalizm. A tak na prawdę, chodzi o zwykły totalitaryzm, który w tej chwili zmierza już w stronę nazizmu i to większego nazizmu niż w czasie II wojny światowej. To wszystko robią małymi kroczkami, aby narody się nie zorientowały co jest grane. I później taki człowiek jak Ty właśnie, bombardowany ich indoktrynacją poprzez szkolnictwo, media itd, powtarza to, co zostało Ci zaimputowane. Pamiętaj, że kłamstwo powtarzane wielokrotnie, staje sie niejako prawdą i krąży wśród niczego nieświadomych społeczeństw jako obiegowa opinia. Tak to niestety działa. Nie twierdzę, że wszyscy Żydzi są winni, bo są wśród nich jednostki uczciwe i z honorem i prostym kręgosłupem, jak chociażby Norman Finkelstein, ale jest grupa trzymająca władzę Żydów talmudycznych i wyznających kabałę, którzy poprzez wojny, kryzysy i chaos, przejmują narody, które biernie się temu poddają. Ale jak się mają nie poddawać, jak takie osoby jak Ty, wierzą im ślepo. Nie jesteś w tym odosobniony zresztą.

  A teraz zobacz, co myśli młoda, piękna Żydówka o działaniach swojego narodu i czego uczeni są od dziecka mlodzi Żydzi i Żydówki. Ona akurat jest cudowna i wspaniałą osobą, lepszą od niejednego Polaka, szczególnie takiego, który kolaboruje z wrogiem przeciwko własnemu narodowi i swoim ziomalom.

  Tak, że pamiętaj o tym chemiku młody, zawsze wlewaj tłuszcz do wody.

  Talmudyczni i kabalistyczni Żydzi bronią swojej odrębności kulturowej, nie zgadzają się na małżeństwa mieszane, natomiast my goje, według nich tak nazwani, mamy być kundlami, które mają się mieszać i być obywatelami świata, czyli nikim. Dlatego chcą nas wyprać z narodowej tożsamości, odebrać nam wiarę, pozbawić busoli. A poźniej, biedna, ogłupiona młodzież ,cieszy się jak małe dziecko, że ma zabaweczki technologiczne, skórę, furę i komórę, a że w kieszeni pusto, że kredyty zaciągnięte w ich złodziejskich bankach na głowie, to już nie myśli, tylko cieszy się, że jest taka postępowa. Niestety, to nie postęp. Młodzież z myśleniem jest uwsteczniona. Ale media na codzień, szkolnictwo, będące w rękach tej samej grupy ludzi i autorytety, które Wam się podrzuca, robią swoje.

  Z Wałęsy zrobili legendę i autorytet, dostał nawet nagrodę Nobla i co to zmienia. Nadal jak był głąbem tak nim jest. Ale właśnie o to chodzi, aby na przywódców torujących im drogę, wybierać durniów. I potem skutki historii są opłakane. Hitler też był Żydem i nie był jak sam twierdzisz świętoszkiem.

 12. katerina404 Says:

  No to Matko Polko znalazłyśmy wspólny trop. Ja od początku szukałam tego powiązania, bo miałam niejasne przeczucie, że to wszystko pochodzi z Niemiec i ciągle szukałam tego powiązania. Ale tych kwiatków się wreszcie nazbierało, a po trafieniu na stronę Darka Kwietnia, te puzzle zaczynają się coraz piękniej układać.

  1.Biblia wyraźnie mówi: „Ci, którzy za Żydów się podają, a nimi nie są, lecz kłamią.
  2.Sprawa Żydów Sefardyjskich i Aszenazyjskich, których najwięcej poszybowało do Niemiec.
  3.Amschel Rothschild i rodzina Rothschildów ma korzenie niemieckie i wyznaje kabałę.
  4.Niemcy już przed wojna mieli wysoko rozwiniętą technologię, w czasie wojny ją doskonalili, a po wojnie przenieśli to wszystko do Rosji i Stanów Zjednoczonych. To potwierdza również wiedza Darka Kwietnia.
  5.Z wiedzy Darka Kwietnia dowiadujemy się, że na Śląsku, co do którego Niemcy zawsze mają roszczenia terytorialne znajdują się tajne podziemne miasta i schrony i inne tunele, gdzie dokonuje się mutacji genetycznych na ludziach, a to samo ma miejsce w wielu Stanach w Ameryce, ale również w Czechach, Rumunii i wielu innych krajach.
  6.Ostatni skandal ze sprawą Śląska i Ślązaków i próby ich wyobcowania od Polski.
  7.Hitler był niemieckim Żydem, jak sądzę Aszkenazyjskim i paprał się w okultyzmie, kabale i innych takich bezeceństwach.
  8.Obecny papież jest Niemcem, a z książek Pająka dobrze wiemy jak manipuluje się wyborami papieży i jak masoneria przeniknęła do KK.
  9.Ze słynnego już wywiadu Svali, czyli byłej wychowanki Illuminati, dowiedzieliśmy się, że te wychowanki i wychowankowie Illuminati byli zmuszani do zabaw w obozy koncentracyjne, a nawet musieli zabić swoje ulubione zwierzę, które chowali od szczeniaka, a więc były im zaszczepiane okrutne i nieludzkie instynkty.
  10.Svali mówi też wyraźnie, że Ci jej pryncypałowie uważali się za żydów, a sprawiali wrażenie jakby nienawidzili własnej rasy.
  11.I tu się kłania przemysł holokaustu, który przez żydów aszkenazyjskich wykorzystywany jest dla dwóch celów: wyłudzenia kasy i oszukania i ogłupienia żydów sefardyjskich, którymi się posiłkują dla swoich brudnych interesów. Przy okazji, jak to zwykle czyni ta przebiegła banda, w grę wchodzi zaszczepienie wśród narodów nienawiści do żydów i pozbycia się ich rękami gojów (większość gojów nie ma pojęcia o tym podziale na żydów aszkenazyjskich i sefardyjskich)
  12.Wykorzystywanie wierzeń religijnych do tworzenia sztucznej historii i przygotowywania społeczeństw do tzw. Apokalipsy – tu stworzenie państwa Izrael po wojnie się kłania. Wystarczy poczytać jak naprawdę do powstania tego państwa doszło.
  13.I już całkowitym uzupełnieniem wiedzy jest strona Dariusza Kwietnia, którą wszystkim gorąco polecam, a która uzupełnia brakujące puzzle: energia VRIL, według mnie, to nic innego jak wywołanie mocy samego szatana, a więc okultyzm w czystej postaci się kłania i za tym kryje się nazizm właśnie. Z relacji piszących do niego ludzi, wynika, że nazizm, to jedynie było preludium tych szaleńców. Polecam przeczytajcie wszystko, abyście wiedzieli o czym piszę. Oto link do jego strony http://moje-riese.blogspot.com/
  14.Pochodzenie niemieckie Tuska, myślę, że przy pisaniu przez nich scenariusza, też jest nie bez znaczenia.

 13. katerina404 Says:

  Polecam przeczytać wszystko pod tym linkiem http://www.kki.pl/piojar/polemiki/finkeltst/finkelst.html. Jest tam przetłumaczony na polski list Normana Finkelsteina do Mirosława Wiechowskiego, w którym obnaża on cały szwindel Holokaustu i poucza Polaków jak odpierać ataki na Polske w tym temacie Holokaustu. Dla niezorientowanych w temacie, jak np. Pani chemik zaznaczam, ze Finkelstein jest Żydem przez duże „Ż”. Finkelstein pisze, że sądzienie się z nimi na drodze prawnej jest bez sensu, bo oni mają swoich prawników kryminalistów i to nic nie da. Trzeba obnażać ich szwindle.Publicznie, wszędzie, wszystkim i bez pardonu.

 14. katerina404 Says:

  Powolna indoktrynacja, wchodzenie z butami w nasze życie, przejmowanie kontroli nad dziećmi przez państwo: czyli przedszkola, wczesne rozpoczynanie nauki w szkołach podstawowych itd, to tylko preludium do czegoś znacznie bardziej okrutnego. I znowu mamy Niemcy jako prekursora zła. Oprócz organizazji takic, jch jak LEBENSBORN,o której mówi i pisze Dariusz Kwiecień, a która zajmuje się mutowaniem genetycznym ludzi w podziemnych miastach, między innymi na Śląsku, ale myślę, ze w Bawarii w Niemczech również, mamy organziację JUGENDAMT, która reguluje sposób wychowania dzieci i pozbawia wielu rodziców możliwości ich samodzielnego wychowania, aby mieć nad nimi całkowitą kontrolę.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: