Miedwieputy wyznaczyły całkowitą wyprzedaż Rosji na 2012 rok


Źródło : www.3rm.info/15216-medveputy-nametili-globalnuyu-rasprodazhu-rossii.html

Data publikacji : 10.09.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

W 2012 roku rząd Putina planuje sprzedać część państwowych pakietów akcji największych rosyjskich spółek. Mowa jest o „Rosnieft”, WTB, „FSK JES”, „Rus-gidro”, „Sovkomfłot”.

Zgodnie z planami Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego Federacji Rosyjskiej największy udział w przychodach z prywatyzacji przyniesie sprzedaż akcji największej rosyjskiej spółki ropowydobywczej „Rosnieft”, ponad 200 miliardów rubli. Jak oznajmił dyrektor Wydziału Stosunków Majątkowych Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego Federacji Rosyjskiej, Alieksiej Udarow, którego słowa cytuje „Prime-TASS”, resort planuje w 2012 roku sprzedać pakiety akcji państwowych w wysokości 10%-15% „Rosnieft”, 10% akcji WTB, 4,11% akcji „FSK JES”, 25% akcji „Sowkomfłot” a także część udziałów w „Rus-gidro”. „Planujemy sprzedaż „FSK JES”- 4,11%, WTB- 10% „- powiedział Udarow, dodając, że pakiet WTB planuje się sprzedać nie taniej niż za cenę sprzedaży państwowego pakietu akcji banku w bieżącym roku (94 miliardy rubli).

Ponadto powiedział, że planuje się sprzedać w 2012 roku następny 25% pakiet „Sowkomfłot” (na 2011 rok jest zaplanowana prywatyzacja 25% minus jedna akcja) a także pakiet akcji „Rus-gidro”, którego wielkości teraz Udarow nie był w stanie podać. Według niego prywatyzacja 25% minus jedna akcja OAO „RŻD” będzie miała miejsce najprędzej w 2014 roku. Ponadto Uwarow zauważył, że „pozostaje pytaniem otwartym czy będzie to sprzedaż na rynku akcji federalnych, czy to będzie emisja uzupełniająca w celu ściągnięcia pieniędzy do spółki aby finansować jej programy inwestycyjne.”

” „RŻD” to bardzo skomplikowana duża firma, dla której budujemy plany bardzo ostrożnie.”- powiedział przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego, którego słowa cytuje „Finmarket”. Oznajmił on, że „RŻD” planuje zmniejszenie państwowych udziałów do75% plus jedna akcja. „Czy będzie to się przeprowadzać w formie jednego 25% pakietu, tego nie wiem, tak jak i 25% „RŻD”, to bardzo dużo i dla spółki, która nie ma publicznej historii, także bardzo dużo”- powiedział Uwarow.

W jego opinii, może to nie mieć racjonalnego uzasadnienia, żeby sprzedawać od razu taki pakiet, ale i dzielenie go na części „to także jest dziwne, dlatego że inwestorzy mający wiedzę ,że nie jest to ostatni kąsek pakietu, mogą przyjąć postawę wyczekującą.”

Jak powiedział Uwarow, jest to „problem taktyki sprzedaży, którą opracują wybrane banki inwestycyjne.” Według niego, dochody budżetu z prywatyzacji w 2012 roku są zaplanowane na poziomie 300 miliardów rubli, w 2013 roku- 380 miliardów rubli, a w 2014 roku- 475 miliardów rubli. Zauważył on jednak, że prognoza dochodów budżetowych z prywatyzacji majątku federalnego jest „bardzo przybliżona i dość konserwatywna”. Według niego przy prywatyzacji aktywów liczby ostateczne mogą być większe, precyzuje „Finmarket”.

Jak donosi „Nowyj Riegion”, na początku sierpnia prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zaaprobował rządowy raport w sprawie rozszerzenia planu prywatyzacji, który według szefa państwa, powinien przewidywać obniżenie udziału państwa w największych spółkach do poziomu pakietu kontrolnego albo nawet do zera. W Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego oświadczono, że do rozszerzonego planu prywatyzacji może wejść 50 spółek usuniętych ubiegłego roku z listy przedsiębiorstw strategicznych, ale jeszcze nie włączonych do tego planu. Ostatnia lista „Szuwałowa” przedsiębiorstw przeznaczonych do prywatyzacji znacznie przekroczyła poprzednią liczbę przedsiębiorstw przeznaczonych do prywatyzacji. Ogłoszono, że jeśli wszystkie plany prywatyzacyjne będą zrealizowane to dodatkowe dochody państwa z prywatyzacji w latach 2012-2016 osiągną 6 bilionów rubli. To jest trzy razy więcej od poprzednich szacunków: 280-300 miliardów rubli za 2012 rok, do 1 biliona rubli za przez lata i do 1,8 biliona rubli w 2015 roku.

Zaktualizowana lista proponowała pełną sprzedaż do 2017 roku akcji państwowych banku WTB (obecnie państwo posiada 75,5 % akcji), „Rosnieft” (75,16% akcji państwowych), „Inter RAO” (14.79% akcji państwowych), „Rus-gidro” (około 60% akcji państwowych), „Alrosa” (50,93% akcji państwowych i 32% w posiadaniu Jakucji)

Rząd planuje również pełną sprzedaż 100% akcji „Sovkomfłot”, lotniska „Szeriemietiewo”, „Zarubieżnieft”, OZK, „Rossielchozbank” i „Rosagroleasing”.

Rząd przymierza się także do sprzedaży swoich 51,17% udziałów w „Aerofłot”, ale wskazuje na możliwość odłożonego w czasie, pośredniego udziału w kapitale przewoźnika państwowego Funduszu Emerytalnego. Rząd także proponuje obniżenie państwowego udziału do 50% plus jedna akcja w Zjednoczonej Korporacji Lotniczej (obecnie posiada 83%) i w Zjednoczonej Korporacji Stoczniowej (posiada 100%) do 2017 roku.

Oprócz tego państwo przygotowuje się do obniżenia swojego udziału do 75% plus jedna akcja w „Uralwagonzawod” (teraz posiada 100% akcji), „FSK JES” (79,11%), i „Transnieft” (78,10%).

Komentarz : Żydomasońskie marionety, Mendel (ksywa Miedwiediew) i Szełomow (ksywa Putin) na rozkaz Centrum przystępują do ostatecznej rozprawy z Rosjanami. Ludobójstwo dokonywane na Rosjanach, a także na innych narodach w końcu zostanie ukarane. Miejmy nadzieję, że ci sataniści długo już nie pociągną.

*******************************************************************************

Rosja – źródłowe teksty narodowo – patriotyczno – prawosławne:

 1. Zona 282
 2. Głos z Rosji
 3. FSB uczy się naśladowania głosu
 4. Krzepiąca pieśń oporu, wytrwałości i nieustępliwości rosyjskich desantników (komandosi) Nikołaja Jemielina pt:”Rękawy”
 5. Uwolnić W. Kwaczkowa i L. Chabarowa
 6. Putin – najbogatszy człowiek Europy i jeden z najbogatszych w świecie
 7. List pułkownika Kwaczkowa do towarzyszy broni
 8. Gorąca wiadomość: rebelia nie powiodła się. W Jekatierinburgu aresztowano wszystkich zwolenników pułkownika Kwaczkowa
 9. Przedwczesne zamieszanie
 10. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych tworzy czarne listy „wywrotowych” witryn internetowych
 11. Rosyjska TV odrzuca niezależne relacje filmowe z Trypolisu
 12. „Kwaczkow i Kaddafi”
 13. „Sowiecka niby przeszłość”
 14. Przedstawiamy film z ćwiczeń militarnych naszych braci Rosjan
 15. JEDNA TRZECIA ROSJAN GOTOWA CHWYCIĆ ZA BROŃ
 16. PUTIN BUDUJE PAŁAC ZA 1 MILIARD DOLARÓW. KOPIA DOKUMENTÓW
 17. DRAMATYCZNY WZROST NĘDZY W ROSJI
 18. JAK PO WOJNIE… OJCIEC ALIEKSANDR KOPTIEW O PRAWDZIWEJ SYTUACJI NA WSI ROSYJSKIEJ.
 19. TRWA ORGANIZACJA MIĘDZYRESORTOWEJ KOMISJI PRZECIWDZIAŁANIA EKSTREMIZMOWI
 20. PREZYDENT ROSJI WPROWADZA SANKCJE PRZECIW LIBII
 21. Cerkiew czy bunkier diabła???
 22. DO CZEGO POTRZEBNE SĄ IZRAELOWI NASZE DZIECI ?
 23. „Guma do żucia”
 24. RZĄD PROPONUJE WSADZAĆ DO WIĘZIEŃ EKSTREMISTÓW INTERNETOWYCH NA 5 LAT
 25. NAKŁAD GAZETY SKONFISKOWANY ZA „EKSTREMISTYCZNE ZDJĘCIE” MIEDWIEDIEWA POŻERAJĄCEGO ARBUZA
 26. PRÓBA STWORZENIA REPUBLIKI CHAZARSKIEJ W SOWIECKIEJ ROSJI.
 27. ETNICZNA MOBILIZACJA ROSJAN NABIERA TEMPA. DOKTOR NAUK HISTORYCZNYCH W. SOŁOWIEJ
 28. Filmowy seans pt: „Ostrov” (Wyspa)
 29. O pochodzeniu Putina i Miedwiediewa
 30. Pieśń Nikołaja Jemielina pt. „Ruś”
 31. Co ma dzisiaj czynić prosty Rosjanin?
 32. DZIECIOBÓJCA OSZCZĘDZA DLA SWOJEJ PARTII „JEDINAJA ROSSIJA”
 33. „Czemu Rosją rządzą żydy?”
 34. Pieśń Alieksandra Charczikowa pt. „Ludzie dobrzy czemuż milczycie?”
 35. Putin jest zdolny do przekształcenia Rosji w Zimbabwe

Komentarzy 21 to “Miedwieputy wyznaczyły całkowitą wyprzedaż Rosji na 2012 rok”

 1. krzysztof czaplicki Says:

  Chaos i wyprzedaż mienia narodowego to dobry sposób na pozbawienie tożsamości narodowej.Już teraz Polacy boją utożsamiać się ze swoją narodowością i symbolami Polski.

 2. thetomek4791 Says:

  Ja myśle,że Putin i Miedwiedwiew jest na żydowskiej smyczy i małymi kroczkami realizują plan żydowski

 3. katerina404 Says:

  Ważna informacja na temat Czelabińska. Toksyczna chmura nad Czelabińskiem w Rosji 2011-09-02 (01:15). Władze rosyjskie w oficjalnych komunikatach podawały, że to była próba ataku terrorystycznego, który niby został opanowany. No skoro władze dają takie komunikaty, co wiadomo co myśleć. Dziwne jest jednak, że wiele było ofiar i że zaleca się noszenie masek.

  To jest infromacja z 2 września 2011 roku, którą przeczytałam na miziaforum. I może bym nawet aż tak jej nie uwypukliła, bo jest dużo ważnych spraw, ale pewien człowiek wpisał się u mizi, aby lepiej ten temat zostawił w spokoju i pisał o pierdułkach. Czy to nie zastanawiające? Wiadomo śledzącym wydarzenia światowe, ze promieniowanie z Fukushimy znacznie przekracza normy oficjalnie podawane przez media i że to krąży razem w atmosferze i dociera również do nas. Promieniowanie z Fukushimy jest dużo większe niż po wybuchu w Czarnobylu, a tu jeszcze doszedł Czelabińsk. I teraz to całe chemiczne gówno, się miesza w atmosferze, a człowiek pisze, żeby ten temat zostawił. Pytanie dlaczego? http://miziaforum.wordpress.com/2011/09/02/rosja-spec-sluzby-udaremnily-atak-terrorystyczny-radioaktywna-substancja/#comment-24731

  Blisko 150 osób zatruło się w czwartek toksycznym bromem, którego chmura unosi się nad Czelabińskiem na Uralu. Władze poinformowały, że prawie 40 osób hospitalizowano. Zapewniły, że sytuacja w mieście jest pod kontrolą.

  Według rosyjskich służb medycznych, około 50 litrów bromu wyciekło z pojemników, które były przewożone pociągiem i zbiły się podczas przejazdu przez główną stację kolejową miasta. Według agencji Ria Nowosti, rozbiło się 10 z ponad 2 tysięcy pojemników.

  Wielu mieszkańców skarży się na trudności z oddychaniem i na podrażnienia oczu. Lekarze udzieli pomocy blisko 150 osóbom, z których 38 hospitalizowano. Władze zapewniają, że nie ma zagrożenia dla ich życia i że sytuacja w mieście jest pod pełną kontrolą.

  Władze zaapelowały jednak do mieszkańców, by nie wychodzili z domów. Wcześniej ewakuowały przedszkola, a w szkołach przerwały uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Przyczynę wypadku i skażenia ma wyjaśnić śledztwo.
  (PAP)

  SWOJA DROGĄ JUŻ WIDZĘ JAK JE WYJAŚNI, TAK JAK WSZYSTKO INNE.

  A oto video z tego zdarzenia i jak wejdziecie na stronę miziaforum, zobaczcie na fotkę tej chmurki, jak pięknie z chmurki jest ukształtowana trupia czaszka

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/09/02/rosja-spec-sluzby-udaremnily-atak-terrorystyczny-radioaktywna-substancja/#comment-24731

 4. thetomek4791 Says:

  Katerina.Masz sporo racji np.twierdząc że naszymi sprzymierzeńcami są Węgry.Ja bym jeszcze dodał Białoruś,ale ona chyba zostanie połknięta,przejęta przez syjonistów-globalistów.Oczywiście oby nie,ale nie będe spekulować.A co do tego wyrżnięcia ludzi,to plan owszem jest,ale i oni nie są w stanie stwierdzić precyzyjnie jak to sie potoczy.Zapędy owszem mają i bagatelizować tego nie można,ale przedwcześnie tragizować też nie.Armia rosyjska stanie raczej po stronie narodu,nasza armia z nieoficjalnych żródeł wiem że też.Nie jest tak,że straty będą tylko po naszej stronie,po naszej stronie-ludu.Owszem,my to chyba jesteśmy w najbardziej niekorzystnej sytuacji,bo nawet nie mamy dostępu do broni palnej

 5. thetomek4791 Says:

  Po wybuchu w Czarnobylu,władze też zapewniały,że wszystko jest pod kontrolą hehe.To stała śpiewka ściemniaczy,by uspokoić lud

 6. obserwer Says:

  Może to i przemyślana polityka ..najpierw sprzedać wyciągnąć kasę a później upaństwowić..aby owce strzyc trzeba dać im obrosnąć Po drugie modne jest teraz cwaniactwo ..prawdziwi biznesmeni….

 7. thetomek4791 Says:

  Do obserwer.To jest na pewno przemyślana polityka bez wątpienia.W najdrobniejszym do przewidzenia szczególe.Oni mają czas na przemyślenia,spotkania,narady.Mają niezbędne dane o społeczeństwie,o jego nastrojach,majętności itd.Ssatany tylko myślą co by tu zrobić aby skubnąć społeczeństwo,ograniczyć im wolność,zaszczuć jednych przeciwko drugim.Kto jak kto,ale oni mają na to czas.Mają czas by odpowiednio przystosować i ukierunkować media na brainwash.Nieposłuszni nawet nie pierdną.Nie dostaną koncesji od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.Wszędzie jest szantaż,są zależności.Wolność,autonomia,samodecydowanie o sobie jest mitem,utopią,mrzonką

 8. thetomek4791 Says:

  Wolności mamy tyle,na ile nam pozwoli łaskawe państwo i urzędnicy.Ale większość Polaków i tzw.państw cywilizowanych nie rozumie pojęcia wolności człowieka i wolności gospodarczej.Większość utożsamia wolność z troską i opieką państwa,która w rzeczywistości jest tylko pozorną troską,a właściwie troską o portfele.Gdyby nasi wybrańcy rzeczywiście sie o nas troszczyli,normalnie,nie przesadnie,to by ograniczyli swoją ingerencje do minimum,ograniczyli by do minimum biurokracje,prewencje,podatki,zlikwidowali akcyzy,licencje,pozwolenia,koncesje i pozwolili spoleczeństwu naturalnie,swobodnie sie rozwijać,budować dobrobyt.Tak ja pojmuje prawdziwą troske,wzamian za kredyt zaufania,zaplata za zaufanie.Tymczasem oni wręcz przeciwnie,pokazują nam,że mają nas za nic,za gówno,jesteśmy bydłem,wyrobnikami,niewolnikami,zerem.Po części zasłużyliśmy na takie traktowanie,bo nie mamy szacunku do siebie.żydzi są jacy są,ale gdyby nie posłuszne,przekupne goje brzydzące sie polskością,to by nie byli w stanie zbyt wiele zrobić.A że mają społeczeństwo tumanów,którzy plują we własne gniazdo,niszczą sie wzajemnie pod byle pretekstem,to robią co chcą.Wina leży także po naszej stronie kolego.nie mówie rzecz jasna personalnie

 9. katerina404 Says:

  Kurcze zobaczcie jakie napisy ktoś zrobił, na budynku sejmu, na pałacu kultury i na i na budynku TVN-u

 10. thetomek4791 Says:

  Kiedy ukażą sie moje posty???

  Spokojnie Tomku, jeśli coś wsiąkło, to ukarze się z opóźnieniem, gdy tylko będę w pobliżu.

  Na ironię losu, jest to blog gdzie nie ma żadnych ograniczeń odnośnie wypowiedzi. Nie ma moderacji, a żeby zostawić komentarz, to nie trzeba się nawet podpisywać.

  Co jednak sprawia, że część komentarzy zawierusza się w spamie (moje także), nie mam zielonego pojęcia ;] admin

 11. thetomek4791 Says:

  Dzięki Katerina.Ktoś musiał mieć dobry rzutnik(projektor)

 12. katerina404 Says:

  No to się wściekłam. Podam zaraz bulwersującą wiadomość. Link też, ale mi sie ten link nie chciał otworzyć. W każdym razie przeczytałam tą wiadomość na innej stronie, mianowicie:

  Prezydent Unii chce usunąć godła narodowe? Nowy prezydent Unii, (karzeł) Herman van Rompuy, chce zastąpić symbole narodowe ogólnoeuropejskimi.

  Chce uczynić z Unii federację państw. Jeszcze w tym tygodniu zgłaszał propozycje wprowadzenia obowiązujących w całej Wspólnocie podatków.
  Wszystko wg. planu zniszczyc panstwa narodowe zastapiajac je tylko nazwami, ktore moglyby byc zmienione.

  Czy czaicie co się dzieje? Kurcze musimy poruszyć sprawę na Nowym Ekranie i wspólnie zorganizować akcję społeczną, podobna do tej z GMO. Trzeba stopować ich bezczelne zagrywki już na starcie, bo jak spoleczeństwa będą milczały to szybko to wdrożą, a ogłupione nadal w większości masy, łykną to jak świeże bułeczki. http://swiat.newsweek.pl/prezydent-unii-chce-usunac-godla-narodowe,49050,1,1.html

 13. sono Says:

  Katerina skad takie zdziwienie? Przeciez wiadomo ze glownym, podstawowym celem Juni Demo-nicznej jest zniewolenie, udupienie i zniszczenie Europy. Chca ja najpierw powalic na kolana, wycisnac jak cytryne, a potem potraktowac jak kraje w Afryce ,czyli wymorzyc glodem , nedza , szczepionkami, zamieszkami, rzeziami, wojna.
  A wiekszosc ludzi sie woli ludzic, bo tak latwiej.
  Ludzic sie, ze jakos to bedzie, ze uda im sie jakos przesliznac przez to zycie.
  Nadzieja matka glupich,a kazda matka kocha swoje dzieci.

 14. thetomek4791 Says:

  Dzięki,już sie ukazało.Ale musze dopominac sie,interweniować hehe.Dzięki Tomku

 15. thetomek4791 Says:

  Tak sono.Nadzieja jest potrzebna,ale i jest matką głuich.Ludzie nie sa w stanie poprzez TV brainwash ocenic faktycznego zagrożenia,toteż naturalną rzecza jest,że je bagatelizują i ignorują.Ale globaliści też nie sa w stanie ocenić skutków swoich destrukcyjnych działań.Oni też opierają sie na statystykach,prawdopodobieństwach.Bardzo wiele zależy od nas samych,od naszej odpowiedzialności i świadomości.Oni co prawda nas ogłupiają,demoralizują,rozbijają,ośmieszają i poniżają,ale bardzo wiele zależy także od nas samych,jak jesteśmy poddatni na manipulacje.Problem tkwi w nas.Jeśli my otrzeźwiejemy,obudzimy sie,to mamy spore szanse na zmiany.O ile jeszcze takowe istnieją.Problem tkwi w uświadomieniu ludzi,kto rządzi i jakie ma plany względem Jewropy i świata.Dlatego tak global media zabiegają o to by wpływać na świadomość ludu.Tu jest pole walki wstępnej(brainwash)Siłą ich nie odsuniemy od stanowisk,nie ma takiej opcji.Jest nas o wiele za mało.To byłoby samobójstwo,porwanie sie z motyką na słońce

 16. Joanna Says:

  Na chomikuj.pl jest opracowanie pt.”Nazistowskie korzenie UE” wraz ze skanami dokumentów. Z książki tej wynika, że co którym nie udało się przez i i II wojnę światową opanować Europy, zrobili to pokojowo przez utworzenie unii. Sprytne prawda?

 17. thetomek4791 Says:

  Osobiście myśle,i to raczej nie jest odosobniony mój pomysł,że musimy wejść w koalicje z arabami,których tak nasze koszer media nienawidzą.Ja sie ich osobiście nie boje,choć nie sa idealnym kandydatem do współracy.Wiecej obawiam sie syjonistów,bo oni okupują moj kraj.W sytuacji zagrożenia nie stroi sie fochów,nie wybrzydza sie,tylko zawiązuje sie kolalicje z pierwszym lepszym sprzymierzeńcem.taka jest kobieczność

 18. katerina404 Says:

  sono :Katerina skad takie zdziwienie? Przecież wiadomo ze glownym, podstawowym celem Juni Demo-nicznej jest zniewolenie, udupienie i zniszczenie Europy. Chca ja najpierw powalic na kolana, wycisnac jak cytryne, a potem potraktowac jak kraje w Afryce ,czyli wymorzyc glodem , nedza , szczepionkami, zamieszkami, rzeziami, wojna.A wiekszosc ludzi sie woli ludzic, bo tak latwiej.Ludzic sie, ze jakos to bedzie, ze uda im sie jakos przesliznac przez to zycie.Nadzieja matka glupich,a kazda matka kocha swoje dzieci.

  To nie tyle zdziwienie, co oburzenie. Sono ja znam doskonale ich plan, tylko widzę, że oni okropnie przyspieszają, a społeczeństwo polskie śpi. Wczoraj na Monitorze Polskim wpisał się jakiś przygłup o nicku Andrzej,/b>, który stwierdził, ze podziwia wszystkich piszących i prowadzących tego typu blogi uświadamiające, gdyż według tego przymuła, trzeba nie lada zapału i konsekwencji, aby codziennie szerzyć takie brednie. Mniej więcej, wiesz, w tej tonacji. A może to sam Olechowski? To by tłumaczyło takie podejście do sprawy.

  Jak czytam wpis takiego przymuła, to myślę sobie, gdzie on był jak Bóg rozum dawał? A myślisz, że takich jak on, którym groszek zamiast mózgu, cichutko o ścianki główki się obija, nie ma więcej. Wejdź na onet. Ja tam się kiedyś dowiedziałam od pewnej dziewczyny, że Rockeffeler to bardzo dobry człowiek i filantrop. Można tylko zapłakać nad światem i nad głupotą ludzka, która nie ma granic.

 19. thetomek4791 Says:

  Tak Panie Jurku.To całkiem możliwe.To mogła być celowa prowokacja,jak zareaguje na takie coś tłum,masy.Nikt by sie nie odwazył wejść na budynki by zamontować neony.Po pierwzsze to czasochlonne,po drugie kosztowne,po trzecie zaraz by takiego delikwenta zwinęli i pewnie uznali za potencjalnego terroryste hehe

 20. sono Says:

  Katerina, masz racje.
  Wiekszosc ludzi chce zostac oglupiana.
  Jezeli maja tanie zarlo, tania rozrywke ,i cos nad glowa ( pusta), to im to wystarczy. I na takich ludziach , na ich demokratycznych prawach glosu bazuja ci ,co chcac zmeinic te demokracje w demon-kracje.
  Jestem pesymista, a moze raczej realistka i nie widze nadziei na odwrot. Widze jedynie na walke.
  Ale lepsza dobra walka niz kajdany na szyje i powolne zdychanie w upodleniu.

 21. thetomek4791 Says:

  Owszem sono.Walka daje jakiekolwiek szanse zmiany.dlatego też żydzi zniechęcają Polaków do walki maksymalnie.Owszem,my jakbyśmy walczyli razem z żydami po ich myśli,po ich stronie,to by nas gaskali i chwalili hehe.Sam Wałęsa(Lejba Kohne)nie chciał rozlewu krwii.Sęk w tym,że rozlewu krwii by nie było.On tylko siał propagande,by otworzyć drzwiczki hołocie żydowskiej by rozkradali majątek narodowy jak hieny i gigantycznie bogacili sie kosztem społecznym na aferach.A ich było w brut.Komuna i PZPR,była totalnie rozwalona i wtedy mieliśmy szanse przejąć stery,ale zmarnowaliśmy szanse,ugieliśmy sie presji i propagandzie żydostwa.I teraz z tego tytułu płacimy o wiele większą cene,bo żydzi usadowili sie,rozgościli sie na dobre na intratnych,kluczowych stanowiskach,przejeli pełną kontrole nad mediami,ubezpieczeniami,edukacją,politykom.Tym kończy sie ignorancja,indolencja,bagatelizacja zagrożeń.Zachodzi jeszcze pytanie,dlaczego nasi rodzice nie uświadamiali nas o zagrożeniu żydami.Żydzi uświadamiają sie wzajemnie od mlodego,toteż wygrywają bitwe.Oni są dobrze zorganizowani,a Polacy mają wszystko w dupie.Zobaczymy do kiedy hehe.Ja bym spuentował to tak.Żydzi są jacy są i Polacy wiedzą to od bardzo dawna.Myśle,że większa część winy leży po stronie Polakow,tępych mułów,wyrobników,niewolników,chlopków pańszczyźnianych,robotników totalnie glupich i naiwnych.Niestety,naiwnością i glłupotą nic sie nie zmieni.Tylko mądrością i inteligencją.Daliśmy sie wyprowadzić w Pole i to nasz zasadniczy błąd.To tak jakby mieć pretensje do kogoś że nieumiemy liczyć czy logicznie myśleć.To nasza wada.Dopóki sie nie nauczymy liczyć i logicznie,trzeżwo,realnie myśleć,to będziemy niewolnikami,wyrobnikami czyli w capa robieni.Taka jest prawda sono.Takie są prawidła


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: