11 IX: List otwarty i wyzwanie do Abe Foxmana z ADL


9/11: Open letter & challenge to ADL’s Abe Foxman

http://www.alanhart.net/911-open-letter-challenge-to-adl%E2%80%99s-abe-foxman/

Alan Hart – 7.09.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Szanowny Panie Abe Foxman

Abe Foxman

W swoim długim artykule Decade of Deceit: Anti-Semitic 9/11 Conspiracy Theories 10 Years Later [Dekada oszustwa, antysemicke teorie spiskowe 11 IX dziesięć lat później], nazywa Pan wielu autorów i komentatorów, łącznie ze mną, według których izraelski Mosad był, czy nawet mógł, być zaangażowany w atak terrorystyczny 11 IX, antysemitami, i zapewnia Pan, że oni demonizują „Żydów”. Mówi Pan również: „Przeczuwając krytykę, wielu z tych antysemickich konspiratorów teraz usiłuje uodpornić się na oskarżenia o antysemityzm, poprzez wycofywanie się z antysemityzmu. Ale ich dorobek i prace są w ewidentnej sprzeczności z ich niewinną samo-charakteryzacją”.

Zakładam, że jestem jednym z tych „wielu” z powyższego cytatu, skoro na końcu swojego tekstu przywołuje Pan kilka moich zdań na temat 11 IX, następującymi słowami: „Po wyprzedzającej próbie odrzucenia zarzutu o antysemityzm, Hart twierdzi. . .”

Zakładam również, że nie czytał Pan (niespodzianka!) mojej epickiej książki Zionism: The Real Enemy of the Jews [Syjonizm: prawdziwy wróg Żydów], trzy tomy amerykańskiej edycji (www.claritypress.com). Poza tymi o wypranych przez syjonistyczną propagandę mózgach, i oszukanych do punktu klinicznego szaleństwa, nikt czytający te książkę nie mógł wywnioskować, że jestem antysemitą. Pierwsze zdjęcie w niej jest Goldy Meir, która będąc wtedy premierem, napisała na niej własną ręką „Dobremu przyjacielowi, Alanowi Hart”. Czy uwierzy Pan, Panie Foxman, by ta stara kobieta była tak głupia, że nie mogłaby mnie przejrzeć, gdybym był przeciwko Żydom?

Jak mówię w książce i w każdym wystąpieniu publicznym, kluczem do zrozumienia tego jest postrzeganie różnicy między judaizmem i syjonizmem. Przedstawię teraz jak podsumuję tę różnicę w moim wykładzie w Niemczech 11 września.

Judaizm jest religią Żydów, nie „tych” Żydów, gdyż nie wszyscy Żydzi są religijni. Tak jak chrześcijaństwo i islam, judaizm opiera się na wartościach moralnych i zasadach etnicznych.

Syjonizm to sekciarski, podobny do kolonialnego nacjonalizm, który stworzył państwo dla pewnych Żydów  w sercu arabskiej ziemi, głównie przez terroryzm i czystki etniczne, a robiąc to pokazał pogardę dla, i szyderstwo z wartości moralnych i zasad etnicznych judaizmu. W rzeczywistości, judaizm głównego nurtu i syjonizm są ze sobą całkowicie sprzeczne.

Zastanowię się głośno również nad tym, jak wiele osób z mojej niemieckiej publiczności zna dwa podstawowe fakty. Pierwszy – jak powrót Żydów na ziemie biblijnego Izraela dokonany przez człowieka, możliwa, ale całkowicie nieadekwatna definicja syjonizmu, był zakazany przez judaizm. Drugi – przed plugawością nazistowskiego holokaustu, ogromna większość Żydów na całym świecie, zwłaszcza wielu prominentnych amerykańskich Żydów, łącznie z właścicielem The New York Times, byli całkowicie przeciwni syjonistycznemu projektowi palestyńskiemu. Dlaczego? Oni twierdzili, że to jest moralnie złe. obawiali się, że to doprowadzi do wiecznego konfliktu z Arabami i szerszym światem muzułmańskim. Ale najbardziej obawiali się tego, że jeśli mocarstwa pozwolą syjonizmowi na wszystko, to pewnego dnia sprowokują na ogromną skalę antysemityzm.

Następnie podam dwa główne powody, dlaczego znajomość różnicy między judaizmem i syjonizmem, są kluczem do zrozumienia sprawy.

Pierwszy – jeśli zna się tę różnicę, można zrozumieć dlaczego jest zupełnie możliwe to, że jest się antysyjonistą z pasją (kolonialne przedsięwzięcie syjonizmu), nie będąc w żaden sposób, w żadnej formie antysemitą w sensie pogardy czy nawet nienawiści wobec wszystkich Żydów, tylko dlatego, że są Żydami.

Drugi – kiedy zna się tę różnicę, można zrozumieć dlaczego złe jest obwinianie wszystkich Żydów za zbrodnie syjonistów w Izraelu.

Obrońcy Izraela, słusznie, czy nie, twierdzą, że judaizm i syjonizm to jedno, a tym samym w celu dokonania zarzutów, jak Pan to robi, Panie Foxman, że krytyka Izraela jest z definicji manifestacją antysemityzmu. To, powiem moim słuchaczom w Niemczech, jest syjonistyczną bzdurą propagandową wykorzystywaną do szantażu, po to, by zlikwidować krytykę, oraz uniemożliwić naukową i uczciwą debatę o izraelskiej polityce i działaniach. I dodam jeszcze to: „Kiedy wiesz jaka jest różnica między judaizmem i syjonizmem, nie musisz bać się o fałszywe oskarżenie o antysemityzm, za mówienie i pisanie prawdy o historii odnoszącej się do tworzenia i podtrzymywania konfliktu w i o Palestynę, która stała się Izraelem. Możesz powiedzieć swojemu syjonistycznemu oskarżycielowi „Idź do diabła!”

Panie Foxman, powiem Panu: idź Pan do diabła!. Mam konstruktywną ofertę. Jeśli Pan naprawdę wierzy w to, że jestem antysemitą, dlaczego nie napisze Pan tego wyraźnie (na witrynie ADL ), a wtedy ja Panu wytoczę proces. I to pozwoli nam sprawdzić, co jest, a co nie jest antysemityzmem. (Jeśli chce Pan poznać moje głębokie przemyślenia na ten temat, odsyłam do http://kanan48.wordpress.com/2010/03/15/anti-semitism-%E2%80%93-zionist-myth-vs-truth-and-reality-by-alan-hart/).  Tam znajdzie Pan mój artykuł pt. Anti-Semitism – Zionist myth vs truth and reality [Antysemityzm – syjonistyczny mit kontra prawda i rzeczywistość].

Podczas gdy będzie Pan myślał jak odpowiedzieć na moją ofertę, może Pan rozważyć dwa moje  szczególne oświadczenia, zamieszczone w mojej książce i na większości witryn.

Pierwsze – nie obwiniam syjonistycznego lobby za to co robi. To tylko gra godna z zasadami. Ja obwiniam skorumpowany system kiełbasy wyborczej amerykańskiej polityki, który wystawia na sprzedaż najlepiej płacącym to, co uchodzi za demokrację.

Drugie – Żydzi, ogólnie mówiąc, są najinteligentniejszą elitą zachodniej cywilizacji, a Palestyńczycy są prawdziwą elitą intelektualną w świecie arabskim. Co te dwa narody mogłyby zrobić w pokoju i przyjaźni, to rzeczy o których tylko można pomarzyć. Mogłyby zmienić region na lepszy, a robiąc to, dać nową nadzieję i inspirację całemu światu.

I dodam jeszcze to. Kierują mną dwa powody.

Pierwszy – wkład potrzebny do zrozumienia, jeśli ma być przyjęta sprawiedliwość dla Palestyńczyków. Bez niej przyszłość daje się przewidzieć – katastrofa dla wszystkich, być może w formie Zderzenia Cywilizacji, judeo-chrześcijańskiej kontra islamska.

Drugi – wkład potrzebny do zrozumienia w celu powstrzymania II holokaustu, skrót dla następnego wielkiego sprzeciwu wobec Żydów. Moja gojowska opnia na ten temat zgadza się ze słowami ostrzeżenia, danymi przez Jehoszafata Harkabiego, najdłużej na stanowisku dyrektora izraelskiego wywiadu wojskowego. W swojej książce Israel’s Fateful Hour [Prorocza godzina Izraela], opublikowanej w 1986 roku, napisał tak:

Izrael jest kryterium, według którego wydają się być sądzeni wszyscy Żydzi. Izrael jako państwo żydowskie jest przykładem żydowskiego charakteru, który znajduje w nim swobodny i skoncentrowany wyraz. Antysemityzm ma głębokie i historyczne korzenie. Niemniej jednak, każdy błąd w izraelskim postępowaniu, który początkowo jest określany jako anty-Izraelizm, może się przekształcić w empiryczny dowód ważności antysemityzmu. Byłoby tragiczną ironią, gdyby państwo żydowskie, które miało rozwiązać problem antysemityzmu, miało stać się czynnikiem wzrostu antysemityzmu. Izraelczycy muszą być świadomi, że cenę za ich złe zachowanie płacą nie tylko oni, ale także Żydzi na całym świecie.

W dzisiejszym świecie jesteśmy świadkami narastającej fali anty-Izraelizmu, sprowokowanej arogancją potęgi Izraela, jego pogardą dla prawa międzynarodowego i jego przerażającej obłudy. (Według Harkabiego, obłuda jest największym zagrożeniem dla istnienia Izraela). Jeśli Izrael pozostanie na obecnym kursie, niebezpieczeństwo jest, jak ostrzegał, że anty-Izraelizm przekształci się w  antysemityzm, prowadzący do kolejnego wielkiego odwrócenia się przeciwko Żydom na całym świecie, i bardzo możliwe, począwszy od Ameryki. Moim zdaniem realne niebezpieczeństwo tego znacznie się  zmniejszy, jeśli ci (głównie z Zachodu), wśród których żyje większość Żydów świata, będą świadomi różnicy między judaizmem i syjonizmem.

Należy również powiedzieć, że Żydzi na świecie (zwłaszcza ci w Ameryce płn i Europie) mogą i powinni tak postępować, by najlepiej zabezpieczyć własne interesy przez zdystansowanie się od syjonistycznego państwa i jego zbrodni. W prologu do tomu I mojej książki, zatytułowanej Waiting for the Apocalypse [W oczekiwaniu na Apokalipsę], cytuję dr Davida Goldberga, prominentnego liberalnego rabina z Londynu, kiedy w 2001 roku powiedział: „Może nadszedł czas, by judaizm i syjonizm poszły własnymi drogami„.

Dzisiaj odpowiem mu, że to nie „może” nadszedł czas, ale już „nadszedł”.

Oczekując na Pana odpowiedź

z szacunkiem

Alan Hart

Komentarzy 8 to “11 IX: List otwarty i wyzwanie do Abe Foxmana z ADL”

 1. katerina404 Says:

  Bardzo ciekawi mnie co Abe Foxman mu odpowiedział. Zresztą osoba Abe Foxmana cholernie mnie intryguje. Czy on rzeczywiście jest tak przewrażliwiony na punkcie żydowskim z powodu II wojny światowej i prześladowań Żydów i boi się, aby to nie wróciło, czy gra on w syjonistycznej drużynie. Może ktoś ma więcej wiedzy w tym temacie. Czyżby i on padł ofiara syjonistycznej propagandy, a jego strach przed gojami ma wielkie oczy?

 2. Kikka Says:

  Katerina, oczywiście, że Abe robi to z czystego wyrachowania, dla zysków i żydowskich korzyści politycznych (ADL jest powiązana z Mosadem):

  Tutaj masz trochę na temat:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/23/kontrowersja-syjonu-inwazja-ameryki/

  http://palestyna.wordpress.com/2010/09/05/norman-finkelstein-nie-tak-znow-nowy-nowy-antysemityzm-placzacy-wilk/

  http://spiritolibero.blog.interia.pl/?id=1864780

  Btw. Czemu nie przywrócisz wpisów na swoim blogu?

 3. GW Says:

  ‚Drugie – Żydzi, ogólnie mówiąc, są najinteligentniejszą elitą zachodniej cywilizacji’

  Rece i spodnie mi opadly tu, podobnie jak inne czlonki.
  Slowem belkot i to bardzo niebezpieczny.

  Ku swadomisci gawiedzi to wpisuje.

 4. Ość Says:

  Coś dla przypomnienia:

  Kolaboracja Żydów z Niemcami w czasie II Wojny Światowej / Jan Bodakowski /
  czw., 18/08/2011 – 10:40

  Żydzi niepogodzeni z prawdą

  Podczas II Wojny Światowej, Żydzi zhańbili się współpracą z Niemiecki okupantem, pomocą przy zagładzie Żydów. Żydzi za te czyny nigdy nie potępili żydowskich kolaborantów, Żydzi najchętniej pogrzebali by pamięć o żydowskiej współodpowiedzialności za holocaust, jednak prawda jest ważniejsza od dobrego samopoczucia żydów. Dla prawdy warto jest złamać zmowę milczenia.

  W przededniu zagłady

  W II RP żyło około ca 3,5 miliona żydów, stanowiących ca 10% populacji. Polacy i żydzi nie tworzyli jednego społeczeństwa, żyli od przeszło 800 lat w dwu odrębnych i równoległych światach. Od 800 lat żydzi nie chcieli zasymilować się z Polakami, zamykali się w getcie we własnej fundamentalistycznej (85% społeczności stanowili ortodoksi) i rasistowskiej społeczności. Pogrążeni w nędzy, ciemnocie i chasydzkich zabobonach. Żydzi nie znali nawet języka polskiego* (odmiennie od Ukraińców i Rusinów mających nieustannie ze sobą kontakt i znających wzajemnie swoje języki).
  Niewielka część społeczności żydowskiej dzięki zasymilowaniu się z Polakami (tylko 15% żydów w Polsce znało język polski) i dzięki znajomości języka przeżyła II wś. Żydzi nie chcieli się zasymilować z Polakami i poznać język Polaków bo Polacy i Polska należeli do pogardzanego przez żydów świata goi (czyli nie żydów). Uprzedzenia żydów wyrastały z judaizmu a w szczególności z Talmudu (świętej księgi judaizmu). Żydzi w II RP posługiwali się Jidysz (mieszanką w 75% języka niemieckiego, 25% hebrajskiego i 19% języków słowiańskich) i byli bardzo pozytywnie ustosunkowani do Niemiec.

  Żydowskie złudzenia co do Niemców
  Pomimo dyskryminacji żydów po dojściu NSDAP do władzy żydzi żywili sympatię do Niemców upatrując bezpodstawnie zagrożenie w Polakach i Polsce. W wojnie obronnej 1939 roku wzięła udział niewielka ilość Żydów, głównie na podstawie mobilizacji.
  Z Armią Krajową współpracował Żydowski Związek Wojskowy (od 150 do 400 jego żołnierzy walczyło później w powstaniu w getcie warszawskim). Dal wszystkich żydów (prócz jednostek z ŻZW) wojna była sprawą Polaków, więc nie było powodu by umierali w niej żydzi. Żydzi nie identyfikowali się z Polską, Polska była dla żydów dobrym miejscem do życia i niczym więcej. Bolesnym dla Polaków tego przejawem było to że warszawscy żydzi (rządzeni przez asymilatorów i chasydów) nie przyłączyli się do obrony stolicy w 1939 roku.

  Żydowska kolaboracja z nazistami

  Medal wybity przez Żydów na część Hitlera

  Żydzi pod okupacją Niemców pierwszy raz od wieków dostali tak upragnioną przez siebie autonomię, która umożliwiła im współpracę z Niemcami.
  Samorząd żydowski (będący formą żydowskiej państwowości) był autonomiczną jednostką władz niemieckich, niezależna od Generalnego Gubernatorstwa. W 1939 żydzi automatycznie uznali Niemców za nową i prawowitą władze. Wszystkie gminy żydowskie w okupowanej Polsce podporządkowały się Niemcom. Starszyzna żydowska tworzyła Judenraty (samorząd żydowski). Współpraca żydów i Niemców układała się bardzo dobrze, w 1941 roku żydzi byli zachwyceni niemiecką okupacją. Żydzi za kolaboracje z Niemcami uzyskali dużo więcej niż Ukraińcy i Białorusini.
  Żydzi całkowicie nie zdawali sobie sprawy z czekającej ich zagłady. O absolutnej lojalności żydów wobec Niemców świadczy to że w 1942 roku na 500.000 żydów w warszawskim getcie przypadał 1 pistolet. Żydzi nie postrzegali Niemców jako zagrożenie, ufali Niemcom bezgranicznie. Żydzi własną decyzją byli skazani na łaskę Niemców. W 1939 Nikt z żydów nie wierzył w możliwość zagłady.
  W getcie warszawskim władze sprawował burmistrz Adam Czerniakow (jego dziennik jest wstrząsającym dokumentem epoki). Ten żydowski działacz polityczny i społeczny był w II RP reprezentantem społeczności żydowskiej w senacie, prezesem Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie (liczącej 300.000 osób), prezesem izby rzemieślniczej. Czerniakow podczas okupacji nie współpracował z Polakami, z Niemcami współpracował od pierwszych dni okupacji. Czerniakow był prezesem rady żydowskiej Judenratu składającego się z 24 osób nominowanych przez Niemców.
  Kompetencje Judenratu nominowanego przez Niemców ciągle się rozszerzały. Szefowie Judenratów mieli nieograniczoną władze nad żydami w gettach, władze wręcz feudalną. Zamieszkujący getto żydzi traktowali budowę murów wokół getta jako formę obrony przed urojonym przez żydów zagrożeniem ze strony Polaków.
  Mur getta był materialnym symbolem realizacji idei autonomii terytorialnej.
  Żydzi (w większości fundamentaliści religijni) byli zadowoleni z zamknięcia w getcie, zamknięcia które chroniło ich przed nieczystym światem zewnętrznym (sobota była dnie wolnym od pracy w getcie).
  W latach 1939-1941getta miały niezależną strukturę władzy, własną administracje, budżet, własne autonomiczne podatki, tradycyjne instytucje socjalne i zdrowotne, atrybuty niezależnej państwowości żydowskiej (żydowskie pieniądze, żydowskie znaczki pocztowe, żydowskie szkolnictwo, żydowską policje, żydowski areszt, rabinat, żydowskie instytucje kulturalne), własne dwie gazety codzienne. Żółte tramwaje z wymalowaną gwiazdą Dawida jeżdżące w getcie miały napis „tylko dla żydów”. Do kontaktów handlowych z gojami powołano specjalną instytucje o nazwie Transferstelle. Jedynym mankamentem autonomii żydowskiej było to że między gettami nie było łączności.
  W getcie była żydowska policja zwana Żydowską Służbą Porządkową. Policja żydowska zajmowała się pilnowaniem granic getta, kierowaniem ruchem ulicznym, egzekwowaniem przymusu pracy i przesiedleń, przeciwdziałaniem epidemiom. Żydowscy policjanci fanatycznie egzekwowała przepisy Judenratu i Niemców, zajmowali się dostarczaniem Niemcom żydów do zabicia.

  Zagłada żydów
  Żydzi bezgranicznie wierzyli Niemcom i gardzili Polakami. Żydzi nie wierzyli Polakom którzy przestrzegali ich przed Niemcami. Żydzi nie chcieli przyjąć do wiadomości że Niemcy chcą ich wymordować, wierzyli że są zbyt cenni dla Niemców. Żydzi nie byli psychicznie zdolni do buntu. Nie chcieli pomocy ze strony Polaków bo Polaków postrzegali jako wrogów, księży jako zabójców (do dziś Marek Edelman szkaluje kościół katolicki jako matecznik pogromów i polskiego antysemityzmu) a Niemców jako prawowitą władzę.
  Żydzi współpracowali z Niemcami w dziele zagłady żydów. Żydzi współpracujący z Niemcami przetrwali II wś. O żydowskiej kolaboracji z nazistami dziś się milczy, z założenia żydzi mogą być tylko ofiarami. Prawda historyczna nie może naruszać dogmatu o żydach jako ofiarach. Wśród Niemców było 150.000 mischlingów – Niemców żydowskiego pochodzenia. Wielu z mischlingów pełniło funkcje dowódcze. Przyjmuje się że Niemcy wymordowali (na podstawie planu przygotowanego w 1939 roku a wprowadzonego w życie w 1942) 6 milionów żydów (3 z Polski i 3 z zachodniej Europy).
  Wśród 6 milionów ofiar część była sama przed śmiercią oprawcami, świadczą o tym miedzy innymi liczne wspomnienia żydów którzy przeżyli czas holocaustu. W każdej gminie żydowskie znalazło się środowisko żydów kolaborujących z Niemcami, bezgranicznie oddanych Niemcom, biorących aktywny udział w zagładzie. Żydowska policja, żydowskie pogotowie ratunkowe, pracownicy żydowskich zakładów pogrzebowe i administracji, zajmowali się wyłapywaniem żydów przeznaczonych do zabicia. Żydowscy kolaboranci w swych działaniach wykazywali niezwykłe okrucieństwo. Logistyką zagłady zajmowała się administracja żydowska (stanowiąca w getcie łódzkim od 10 do 15% populacji). Judenraty wydawały na śmierć żydów (w tym żydowskie dzieci).
  Kolaborantami nazistów była w 100% inteligencja żydowska, żydzi zasymilowani i znający język polski (odmiennie niż wśród polskich kolaborantów którzy byli przedstawicielami lumpenproletariatu). Urzędnicy Judenratów byli tak wyobcowani z swojego środowiska że często nie znali języka hebrajskiego. Większość policjantów żydowskich była przed wojną adwokatami, byli oni okrutniejsi od nazistowskich oprawców, torturowali i rabowali swoje ofiary. Możliwość znęcania się nad rodakami sprawiała ogromną przyjemność żydowskim policjantom. Żydowska inteligencja ochoczo kolaborowała z nazistami, naśladowała (również w ubiorach) nazistów, chciała za wszelką cenę zaprzyjaźnić się z Niemcami. Działania propagandowe żydowskich kolaborantów były tak skuteczne że żydzi nie buntowali się wobec represji niemieckich (tylko nieliczni ukrywali się).
  Żydzi zajęli się przesiedleniem żydów do gett (z których ucieczka karana była śmiercią), żydzi stworzyli dla Niemców listy proskrypcyjne żydów, żydzi żydów brutalnie wyłapywali na roboty przymusowe i do obozów koncentracyjnych. Żydzi prowadzili akcje propagandowe mające na celu skłonienie żydów do lojalności i posłuszeństwa wobec Niemców. Niemcy wymuszali kolaboracje tym że żydzi którzy nie dostarczyli żydów na wywózkę byli karani śmiercią. Pociągi do obozów konwojowali Niemcy lub Ukraińcy. Żydzi przybywając do niemieckich obozów zagłady nie byli świadomi tego że dotarli do miejsca swojej śmierci. Żydzi w obozach przygotowywali żydów na śmierć, żydzi żydom zabierali mienie, żydzi żydów rozbierali do naga, żydzi żydom golili włosy. Niemcy obsługiwali komory gazowe. Żydzi zajmowali się unicestwianiem zagazowanych żydów. Niemcy na końcu zabijali swoich żydowskich kolaborantów.
  Bez pomocy żydów Niemcy nie zdołali by przeprowadzić zagłady, było by to zbyt kosztowne dla Niemców którzy musieli by setki tysięcy żołnierzy wycofać z frontu i przeznaczyć do wykonywania zadań związanych z zagładą. Wysiedlenie setek tysięcy żydów z getta łódzkiego do obozów koncentracyjnych nadzorowało 5 SS-manów i 70.000 żydowskich kolaborantów. Wywóz 300.000 żydów z getta warszawskiego nadzorowało 50 SS-manów, 200 Ukraińców, 200 Łotyszy. Żydzi ponoszą odpowiedzialność za kolaboracje z nazistami, za wyłapywanie i oszukiwanie żydów, za zdradę własnych rodaków. Żydzi ponoszą odpowiedzialność za działania które umożliwiły Niemcom eksterminacje żydów.
  Podczas gdy Adolf Eichman odpowiedzialny „tylko” za transport żydów (bo nie brał udziału w zabijaniu) został skazany na karę śmierci, żydowscy oprawcy zaangażowani w mordowanie swoich rodaków pozostali bezkarni. Bezkarność żydowskich kolaborantów zapewnił Izrael ustawą o ściganiu zbrodni nazistowskich z 1950 roku, zwalniała ona z odpowiedzialności żydów którzy kolaborowali z nazistami by ratować swoje życie.
  Żydowskie normy kulturowe są odmienne od europejskich (tożsamość łacińska nakazuje oddawać swoje życie dla ratowania cudzego). Żydowska tożsamość nakazuje ratować elitę kosztem całego społeczeństwa. Kastowa społeczność żydów podporządkowali się temu bezkrytycznie, jedni grali rolę ofiar drudzy katów, bo żydowska tradycja determinowała całe życie żydowskiej społeczności. Dodatkowo tradycja żydowska nakazywała podjęcie wszelkich działań mających na celu uniknięcie natychmiastowej śmierci. Podczas II wś. z tej judaistycznej tradycji wyrosło przekonanie wśród wielu żydów że mają egoistycznie dbać tylko o siebie kosztem całego społeczeństwa.
  Żydzi mordowani przez Niemców w Europie nie byli zdradzeni tylko przez swoje elity, tragedia żydów europejskich spotkała się z obojętnością wpływowych w USA żydów amerykańskich jak i z obojętnością żydów z Palestyny.

  Fenomen Żydowski.
  Profesor Kevin MacDonald, psycholog, biolog ewolucyjny, behawiorysta, naukowiec i wykładowca akademicki, w swej książce z 2004 roku naruszył tabu. Opisał żydowską tożsamość kulturową i wpływy polityczne żydów w USA. Autor w swej pracy scharakteryzował niezwykle funkcjonalną, pozwalającą na dominacje, kulturową tożsamość żydów, opierającą się na: etnocentryzmie, związkach krwi, lojalności genetycznej, rasizmie, agresji, partykularyzmie moralnym, charyzmatycznym przywództwie i kolektywizmie.
  MacDonald ukazał też: judaistyczne korzenie żydorasizmu, dominującą role rasistowskich fundamentalistów żydowskich w diasporze i Izraelu, nienawiść żydów do świata zachodniego i jego kultury, rasistowską pogardę żydów wobec gojów. Autor opisał dominacje żydów w USA, podporządkowanie amerykańskiej polityki celom żydowskich rasistów zwanych neokonserwatystami, żydowski monopol medialny w Ameryce północnej, zbrodnie Izraela .
  Szczególnie wiele z książki MacDonalda można dowiedzieć się o trockistowsko syjonistycznych korzeniach neokonserwatystów, ich pro socjalnych i pro imigracyjnych pomysłach na politykę społeczną, poparciu dla wielokulturowości i zniszczenia zachodniej tożsamości, neokonserwatywnej lojalności dla imperialistycznej polityki Izraela, podporządkowaniu neokonserwatystom mediów i edukacji, politycznej eksterminacji przeciwników politycznych neokonserwatystów. „Fenomen…” jest obowiązkowa lektura dla wszystkich żydologów. Niezwykła bo dotycząca współczesności. Smacznie i ożywczo odmienną od emocjonalnej, prostackiej, zapyziałej, monotonnej, głupiej, publicystyki co poniektórych autorów bliskich estetyce von Denikena. Miłośnicy co poniektórych autorów mogą mieć pewne trudności z percepcją „Fenomen…”, praca MacDonalda może ich przytłoczyć. Lektura tylko dla myślących politycznych żołnierzy.
  Ten artykuł dedykuję pani Barbarze Teresie Engelking-Boni, socjolog, zajmującej się badaniem problemów getta. Jej mąż Michał Boni, minister w kancelarii Donalda Tuska, znalazł się na liście Ministra Antoniego Macierewicza, jako współpracownik Urzędu Bezpieczeństwa.
  Michał Zieleśkiewicz

  * Fakt nieznajomości języka polskiego przez Żydów, urodzonych i wychowanych od pokoleń w Polsce, m. z. zarzucił publicznie byłemu ambasadorowi Izraela w Polsce Szewachowi Weissowi w czasie jego promocji ksiązki w poznańskim wydawnictwie Pallottinum. Szewach Weiss, urodził się w polskim Borysławiu.

  Postscriptum,
  Tekst, tu zaprezentowany nie jest zgodny par excellence z tekstem pana Jana Bodakowskiego. M.Z, go uaktualnił, nie zmieniając często błędnej pisowni. Błędne są również liczby podawane przez pana J. Bodakowskiego

  Źródło: http://blogmedia24.pl/node/51116

 5. Polskawbudowie Says:

  Szlomo Sand: naród żydowski został wymyślony
  http://boomchablog.wordpress.com/2011/09/03/szlomo-sand-narod-zydowski-zostal-wymyslony/

  bardzo ciekawy wpis 🙂

 6. Ość Says:

  Te fragmenty poniższe mówią same za siebie. Oni wprowadzają dezinformacje a tym samym zamęt na każdym szczeblu ludzkiego umysłu a w międzyczasie swoje robią.

  Zobaczcie ich drogowskazy:

  W tej prezentacji tej zostało przedstawionych tylko kilka z wielu założeń zawartych w dokumencie z jego pierwszych stron… Po ujawnieniu dokumentu przywódcy żydowscy zdementowali informację jakoby w ogóle kiedykolwiek istniał taki dokument. Do niedawna, do czasu opublikowania dokumentu przez Rosjan, był on ściśle tajny.

  A oto toto

  Cel końcowy uświęca środki. Stwarzając nasze plany działania musimy miej zwracać uwagę na dobro i moralność, niż na to co jest potrzebne.
  Mamy przed sobą plan z jasno oznaczoną linia działania strategicznego. Nie możemy zboczyć z tego kierunku, o ile nie chcemy zniszczyć pracy wieków.
  W polityce zwycięża tylko siła, zwłaszcza jeżeli ona łączy się ze zdolnościami, które musi posiadać mąż stanu. Użycie przemocy musi być zasadą, zaś przebiegłość i hipokryzja muszę kierować w tych państwach, które nie chcą złożyć swojej władzy u stóp agentów jakiegoś nowego mocarstwa. To zło jest jedynym sposobem osiągnięcia końcowego dobra celu. Z tego powodu nie wolno nam zawahać się przez użycie przekupstwa, oszukaństwa i zdrady, jeżeli one maja pomóc nam w osiągnięciu celu.
  W polityce musimy się nauczyć odbierać bez wahania własność, jeżeli tym sposobem możemy osiągnąć poddanie się nam i władzę.
  Musimy się trzymać systemu gwałtu i hipokryzji, nie tylko ze względu na wynikającą stąd dla nas przewagę, ale także przez wzgląd na nasz obowiązek i dążenia do zwycięstwa. Zasady nasze są tak samo potężne jak i środki, za pomocą których je wykonujemy. Dzięki temu podporządkujemy władzy naszego nad-państwa wszystkie narody.
  W międzyczasie słowa te, jak robactwo, wjadły się w dobrobyt chrześcijan, niszcząc ich pokój, równowagę i jedność, a co za tym idzie podwaliny ich państw. Jak później zobaczymy, to właśnie działanie przyniosło nam zwycięstwo.
  Zawsze działaliśmy na najbardziej czułe strony umysłu ludzkiego, wykorzystaliśmy słabość naszych ofiar wypływającą z chęci zysku, chciwości, nienasyconości i ogólnie z potrzeb materialnych ludzi. Każda z wymienionych wad, wzięta osobno, jest w stanie zniweczyć inicjatywę ludzka, przekazując siłę woli narodu w ręce tych, którzy pozbawiają ten naród siły jego inicjatywy.
  Sam fakt, że przedstawiciele narodu mogą być pozbawieni władzy, oddał ich w nasze ręce, zaś w praktyce przekazał nam także władzę wyznaczania ich.
  Dzięki temu, o ile nie będzie mowy o przesunięciach terytorialnych, wojny będą prowadzone tylko na podłożu ekonomicznym. Wówczas te narody uznają wydatność pomocy, którą my możemy im udzielić i ten stan rzeczy postawi obie strony w bezwarunkową zależność od naszych międzynarodowych agentów, posiadających miliony oczu i wyposażonych w zupełnie nieograniczone środki. Natenczas nasze prawa międzynarodowe zmiotą ustawy świata i będą rządzić krajami w taki sam sposób, jak poszczególne rządy panują nad swoimi poddanymi.
  Będziemy wybierać administratorów z pośród tych ludzi danego narodu, którzy będą odznaczać się niewolniczymi skłonnościami. Nie będą oni doświadczeni w sztuce panowania i przez to będzie łatwiej ich zmusić do grania roli pionków w nasze grze, znajdując się w rękach naszych uczonych i mądrych radców, którzy od dzieciństwa byli specjalnie kształceni do panowania nad światem.
  Z tego powodu możemy nie brać <> w rachubę. Niech używają dopóki czas nie nadejdzie, lub też niech żyją nadzieją na nowe rozrywki, albo wspomnienia przyszłych radości. Niech sobie myślą, że te teoretyczne prawa, któreśmy im inspirowali, są niesłychanie ważne dla nich. Mając ten cel na widoku, za pomocą naszej prasy, stale powiększamy ich ślepą wiarę w te prawa. Wykształcone klasy <> będą dumne ze swojej erudycji i, nie sprawdzając ich, będą zastosowywać w praktyce wiadomości, otrzymane z nauki, podanej im przez naszych agentów, w celu wykształcenia ich umysłów w kierunku dla nas najbardziej wskazanym.
  Prasa jest ogromna potęgą w rekach istniejących rządów, gdyż za pomocą niej utrzymuje się nadzór nad umysłowością narodów. Prasa wykazuje najbardziej życiowe wymagania. Dzięki prasie powstało wypowiadanie wolnego słowa. Rządy nie umiały należycie wykorzystać tej potęgi i wpadła ona w nasze ręce. Za pomocą prasy uzyskaliśmy wpływ, sami trzymając się cały czas na drugim planie. Dzięki niej zbieraliśmy złoto.
  Każde poświęcenie z naszej strony jest warte przed Bogiem życia tysięcy <>.
  Dzisiaj mogę was zapewnić, że jesteśmy o kilka kroków od końca celu. Pozostała już tylko krótka odległość i krąg symbolicznego węża, tego godła naszego narodu, będzie ukończony. Kiedy koło to będzie zamknięte, wszystkie państwa Europy będą opasane, że tak powiem, nierozerwalnym łańcuchem.
  Z państw zrobiliśmy areny, na których rozgrywały się walki partyjne. W najbliższej przyszłości wszędzie wybuchnie jawny nieporządek i bankructwo.
  My stworzymy wszechświatowy kryzys ekonomiczny, za pomocą wszelkich możliwych ukrytych środków i złota, które jest całe w naszych rękach.
  My udajemy oswobodzicieli ludu pracującego, udajemy, że przyszliśmy uwolnić go od ucisku, proponując mu wstąpienie w szeregi naszych socjalistów, anarchistów i komunistów.
  Zawsze popieramy tych ostatnich, udając, że pomagamy im z pobudek braterstwa i ogólnego dobra ludzkości, na które stale powołuje się nasza masoneria socjalistyczna.

  To tylko ułamek z wszystkich założeń zawartych w protokołach. Czy jest coś w tym z prawdy?
  Masz rozum… Sam zadecyduj!

 7. Ość Says:

  Powyżej chodzi oczywiście o Protokoły Mędrców Syjonu

 8. Ola Gordon Says:

  The basic premise of the protocols is that the end justifies the means. Here is a one page summary…

  Podstawową przesłanką protokołów jest to, że cel uświęca środki. Poniżej krótkie podsumowanie. . .

  http://republicbroadcasting.org/?p=6590
  tłumaczenie Ola Gordon

  Pod względem intelektualnym, Goje stoją niżej od Żydów, i nie mogą dobrze rządzić swoimi krajami. Dla ich bezpieczeństwa i naszego, musimy obalić ich rządy i zastąpić je jednym rządem. To wymaga długiego czasu i rozlewu krwi, ale jest w dobrej sprawie. Oto co musimy zrobić:
  * wszędzie lokować naszych agentów i pomocników
  * przejąć kontrolę mediów i wykorzystywać je zgodnie z naszymi planami
  * wszczynać walki między rasami, klasami i religiami
  * stosować korupcję, groźby i szantaż by uzyskać to co chcemy
  * wykorzystać loże masońskie do przyciągania urzędników publicznych
  * apelować do ego osób odnoszących sukcesy
  * mianować marionetkowych przywódców, którymi można kierować szantażem
  * władzę królewską zastąpić władzą socjalistyczną, potem komunizmem, potem despotyzmem
  * anulować wszystkie prawa i swobody, oprócz prawa siły dla nas
  * poświęcać ludzi (czasem Żydów), jeśli konieczne
  * eliminować religię; zastąpić ją nauką i materializmem
  * kontrolować system edukacji dla szerzenia oszustwa i zniszczenia intelektu
  * przepisać historię na naszą korzyść
  * stwarzać zabawne rozrywki
  * korumpować umysły brudem i perwersją
  * zachęcać ludzi do wzajemnego szpiegowania
  * utrzymywać motłoch w biedzie i ciągłej pracy
  * przejmować całe bogactwo, nieruchomości i (szczególnie) złoto
  * wykorzystywać złoto w manipulacji rynkowej, wywoływać kryzysy itd.
  * wprowadzać podatek progresywny od bogactwa
  * zastępować uczciwe inwestycje spekulowaniem
  * udzielać rządom długoterminowych oprocentowanych pożyczek
  * udzielać złych rad rządom i klientom
  W końcu Goje tak rozgniewają się na swoje rządy (gdyż będziemy je obwiniać za powstały bałagan), że z zadowoleniem pozwolą nam przejąć władzę. Wtedy mianujemy potomka Davida na Króla Świata, a reszta Gojów będzie kłaniać się mu i śpiewać pochwały. Wszyscy będą żyć w pokoju i posłuszeństwie pod jego wspaniałym zwierzchnictwem.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: