Bobby Fischer, amerykański bohater intelektualny


Bobby Fischer, America’s intellectual hero

http://crashrecovery.org/fischer/#putin

„Robert M. Stockmann” – 19.01.2008 tłumaczenie Ola Gordon

List otwarty

Bobby Fischer

Szachowy Mistrz Świata

P.O. Box 50307

Pasadena, CA 91105

28 czerwiec 1984

Redakcja Encyclopaedia Judaica Jerusalem

The MacMillan Co

866 Third Ave

New York City, NY 10022

Gentlemen: [tylko Bobby wiedział jak zwracać się do Żydów]

Wiedząc to co wiem o judaizmie, oczywiście byłem zakłopotany kiedy zobaczyłem, że omyłkowo zamieściliście mnie jako Żyda w Encyclopaedia Judaica. Proszę nie robić tego błędu ponownie w żadnym z przyszłych wydań waszej wielotomowej, pseudo-autorytatywnej publikacji. Nie jestem Żydem, ani nigdy nie byłem, i prawdę powiedziawszy, nie jestem obrzezany.

Zamiast oszukańczego przekręcania mnie na Żyda, i nieuczciwego nadużywania mojego imienia i reputacji jako swego rodzaju chwyt reklamowy w celu poprawy wizerunku swojej religii (judaizm), proponuję podjęcie próby promowania swojej religii na podstawie jej osiągnięć – jeśli rzeczywiście jakieś ma!

Kończąc, wierzę że nie jestem zbyt optymistyczny, dziękuję z góry za waszą współpracę w tej sprawie.

Z wyrazami szacunku

Bobby Fischer

Szachowy Mistrz Świata

kopia: Keter Publishing House Jerusalem Ltd

* * *

Encyclopaedia Judaica wysłała skromną i krótką odpowiedź i faktycznie usunęła ze swojej publikacji Bobby Fischera jako zarejestrowanego Żyda.

http://www.geocities.jp/bobbby_a/list/p_43/43_0.htm

Ale to co działo się później, było całkowitym koszmarem dla Bobby, kiedy uruchomiono syjonistyczne machloje przeciwko niemu i jego mieniu. Jedyną rzeczą, jaką Bobby Fischer kiedykolwiek chciał, było usunięcie go jako zarejestrowanego Żyda z Encyclopaedia Judaica. Sądzę, że skoro światowe żydostwo nie może chwalić się Bobbym, że jest Żydem, to zachowuje się paskudnie.

W latach 2004/05 aresztowano go w Japonii za posiadanie nieważnego amerykańskiego paszportu. W areszcie przebywał przez ponad 6 miesięcy, i w tym czasie poddano go prawie śmiertelnemu promieniowaniu i próbie otrucia. Udało mu się opuścić więzienie i emigrować do Islandii, gdzie w 1972 roku zdobył tytuł mistrza świata. Ale jak pokazują ostatnie zdjęcia, doznał dużego uszczerbku na ciele i umyśle.

Po przybyciu do Islandii, szwajcarski UBS bank skonfiskował mu wszystkie oszczędności. Bank ten po raz pierwszy pokazał swoją prawdziwą twarz, zamiast wypolerowanej twarzy niezależnego banku.

Rozprowadzajcie to jako potwierdzenie, jak syjonistyczna Ameryka traktuje swojego prawdziwego bohatera, który nie zgadza się z syjonistycznym programem światowego żydostwa.

Robert M Stockmann

Komentarzy 9 to “Bobby Fischer, amerykański bohater intelektualny”

 1. Ość Says:

  Dlatego na każdym kroku trzeba tej chazarskiej dziczy dać odczuć jej małość i brak godności. Bo oni godności nie mają. Maja tylko „geldność”, nie ubliżając temu metalowi, skradzioną Ludziom bo te nieroby do niczego się nie nadają.

 2. piotrus Says:

  Aż mnie zatkało jak to przeczytałem.. Wielkie BRAWA za to, że odważył się tak konsekwentnie odpowiedzieć na fałszywe informacje syjonistów. Szkoda tylko, że nie ma przytoczonych jego odp. po wydarzenia, które go dotknęły po ‚ataku’ syjonistów.

 3. katerina404 Says:

  No to Bobby jak to się mówi dał im dupą w twarz

 4. katerina404 Says:

  A zniszczyli go w klasycznym dla siebie stylu, zgodnie z Protokółami Mędrców Syjonu.

 5. Ość Says:

  Jacy to mędrcy katerina to zwykłe bydlaki, nieprzystający do normalnych ludzi. Zorganizowana przestępczość, mafia. Jakiś zrozpaczony niedostatkiem kasy i ułomnością swojej szajki szef mafii chazarskiej dziczy napisał im protokóły, żeby wiedzieli matoły jak kraść i robią co im kazał. Rabują nas za naszym przyzwoleniem i trzeba wreszcie pokazać im środkowy palec.

 6. Joanna Says:

  Nawet ludzi kradną. Boby się odważył zaprotestować a wielu innych nie. Jak ktoś się wybije to musi być un, a jak publicznie się shańbi to obywatel zamieszkałego aktualnie kraju.

 7. prestidigitator Says:

  Coś z datami jest pokręcone:

  W latach 2004/05 aresztowano go w Japonii za posiadanie nieważnego amerykańskiego paszportu. W areszcie przebywał przez ponad 6 miesięcy, i w tym czasie poddano go prawie śmiertelnemu promieniowaniu i próbie otrucia. Udało mu się opuścić więzienie i emigrować do Islandii, gdzie w 1972 roku zdobył tytuł mistrza świata.

 8. Rozwiązywanie propagandowych supłów « Loża bez tajemnic Says:

  […] Bobby Fischer, amerykański bohater intelektualny Podziel się na:TwitterEmailFacebookLinkedInLike this:LikeOne blogger likes this post. […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: