Kto zabił Jezusa?


Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=6Ek5G6337yU

Tłumaczenie: GREGORIUS

„Zabiliśmy Jezusa i jesteśmy z tego dumni”

0:02   Ty dupku

0:05   Ty i twój pierd…ny Jezus możecie pocałować mnie w dupę, ok?!

0:09   Spadaj

Pieprzyć was! Pieprzyć wasze matki!

0:15   Nie filmować! Żadnej kamery!

           Rozbiję waszą kamerę, nie filmujcie!

0:22   Tak? Ty nazisto! Pierdol się. Nie filmuj.

0:28   Rozbiję wam kamerę. Nie filmować!

0:32   Żadnych filmów. Nie chcemy filmowania.

0:42   Zabiliśmy Jezusa i dumni z tego jesteśmy!

0:57   To nasza ziemia. Wypierdalajcie stąd!

To jest nasza ziemia wy pierdoleńcy!

1:03    TO NIE JEST TWOJA ZIEMIA, ONA NALEŻY DO TYCH RODZIN.

1:06   Zabijemy was i Palestyńczyków, ty…ty nazisto.

1:11   Ty synu gówna!

1:16   To jest moja ziemia! Bóg mi ją dał.

1:20   Pierdol się!

1:25   Ty nazisto. Wzywaj kogo chcesz i tak was zabiję.

1:30   Bękarty! To jest mój dom. To jest moja ziemia. Bóg mi ją dał.

1:35   I pierdolcie się!

Wykład kredo judaizmu przez elokwentnego erudytę rodem ze stepów nadkaspijskich nie zdziwił zbytnio GREGORIUSA jako zdecydowanego przeciwnika lucyferyzmu, pardon, judeochrześcijaństwa czy jak się tam ta zmora zwie, ale czy nie zdziwi to nieco wyznawców Wielkiego Lolka z jego „starszymi braćmi w wierze” i wyznawców Ratzingera-Taubera, obecnego Wielkiego Cadyka Watykanu? Mam nadzieję, że starsi bracia judeochrześcijanie dzięki swym kauczukowym intelektom znajdą teologiczne uzasadnienie dla Bogobójstwa. Paru niezdecydowanych jeszcze konwertytów na judeochrześcijaństwo oczekuje z niecierpliwością na to.

GREGORIUS powtórzy jeszcze parę pytań, za www.holywar.org, na które nie znalazł jeszcze odpowiedzi a liczy na pomoc braci judeochrześcijan.

KTO ZABIŁ JEZUSA ?

Liberalni chrześcijanie znowu czynią następne ustępstwo na rzecz miedzywyznaniowej życzliwości i braterskiego miłosierdzia. Znowu mówią, że:” To nie byli żydzi, którzy ukrzyżowali Chrystusa, to byli Rzymianie.” Chciałbym zadać tym liberalnym chrześcijanom kilka szczególnych pytań  dotyczących śmierci Naszego Pana Jezusa Chrystusa.
1-Czy to byli Rzymianie, którzy pojawili się w Ogrodzie Oliwnym, uzbrojeni w miecze i pałki, nocą, i kto przyprowadził Go związanego przed oblicze Najwyższego Kapłana, a następnie
przed oblicze Piłata, żądając Jego śmierci ?

2-Czy to był Rzymianin, który zdradził Jezusa pocałunkiem, i czy Rzymianom został sprzedany za  trzydzieści srebrników ?

3-Czy to Rzymianin przebrał się w szaty Najwyższego Kapłana i obwinił naszego Pana Jezusa  Chrystusa o bluźnierstwo, kiedy On oznajmił, że jest Prawdziwym Synem Boga ?

4-Czy to rzymski tłum tłoczący się przed trybunałem Poncjusza Piłata wrzeszczał:”Gdyby ten  człowiek nie był złoczyńcą, to nie przyprowadzilibyśmy Go do ciebie…Krew Jego na nas i nasze  dzieci !”

5-Czy to byli Rzymianie, którzy wyrzekli się Jezusa jako Króla Żydów, i protestowali przeciwko  inskrypcji umieszczonej nad Jego Głową kiedy wisiał na Krzyżu, ukoronowany cierniami
i z rękoma i stopami przebitymi gwoździami?

6-Czy to z wyroku Boga w Niebiosach Rzymianie zabili Chrystusa, i czy dlatego trzydzieści parę  lat później Moc Wszechmogącego starła z powierzchni ziemi Świątynię nie pozostawiając
kamienia na kamieniu, i nigdy nie zezwalającod tego czasu na jej odbudowę ?

7-W modlitwach Mszy Św. Wielkiego Piątku, kapłan wspomina „perfidnych żydów” jako tych, którzy zdradzili i ukrzyżowali Chrystusa. Czy powinien on wspominać o „perfidnych Rzymianach”? I czy to było krzywdzące, że Kościół czynił to przez całą swoją historię?

8-Kiedy Nasz Pan wisiał na Krzyżu, Jego pierwszymi słowami była prośba:”Ojcze wybacz im bo nie wiedzą co czynią.” Czy liberalni chrześcijanie naprawdę uważają, że Nasz Pan myślał o żydach kiedy mówił:  „bo nie wiedzą co czynią”? Czy to był żydowski Najwyższy Kapłan, uczeni w piśmie i Starsi z, którymi On codziennie przesiadywał nauczając w Świątyni i, którzy, kiedy został ukrzyżowany, kiwali głowami szydząc z Niego i wrzeszcząc:” Uwalniał innych a siebie nie może uwolnić”. Czy to byli właśnie ci, którzy nie wiedzieli co czynią i kogo Nasz Pan miał na myśli, prosząc Ojca o wybaczenie?  Święty Łukasz mówi nam wyraźnie, że Jezus wypowiedział te słowa, mówiąc o rzymskich żołnierzach, którzy „dzielili Jego szaty i rzucali losy”. A Święty Mateusz mówi nam, że ci sami  rzymscy żołnierze, po zgonie Jezusa na Krzyżu, wykrzyknęli jednogłośnie wraz z centurionem:  „Zaprawdę, to był Syn Boży!”

źródło:www.holywar.org Tłumaczenie z jęz.ang.: GREGORIUSPs. Spis artykułów chronologicznie od najstarszego do najnowszego o podobnej tematyce – 1. Polecamy także film nt. żydomasońskiej rewolucji w Kościele Katolickim pt: „Oto co straciliśmy… i droga do odzyskanie tego z powrotem”:http://www.pl.gloria.tv/?media=47774

 1.  Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 2. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 3. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 4. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 5. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 6. Heavy metalowy mnich odchodzi
 7. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 8. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 9. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 10. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 11. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 12. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 13. Tęczowe ornaty
 14. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 15. Chłoptasie Benedykta
 16. GROZA I PRZERAŻENIE
 17. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 18. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 19. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Komentarzy 6 to “Kto zabił Jezusa?”

 1. Ość Says:

  Widziałem już kiedyś ten film. To właśnie jest przyszłość chazarskiej dziczy. Oby spadali tak dalej. Ale widać, że we łbach ma porąbane równo ta orangutańska żydowska ostoja.

 2. Hans ss Says:

  A gdy widział, że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im:
  Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Ew. Mateusza 3:7, Biblia Tysiąclecia)

  Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią.
  (Ew. Mateusza 12:34, Biblia Tysiąclecia)

  Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? (Ew. Mateusza 23:33, Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, medrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie Biblia Tysiąclecia)

  Znam twój ucisk i ubóstwo – ale ty jestes bogaty – i [znam] obelge wyrzadzona
  przez tych, co samych siebie zowia Żydami, a nie sa nimi, lecz synagoga
  szatana Ap.św.Jana 2.9

  SYNAGOGA SZATANA – OBJ JANA 3:9 – prędzej czy pózniej tzw WŁADZA GLOBALNA powstanie ale tylko na krótki czas : (DANIELA 7:23 , Obj Jana 13:7) – twórza ja rzady i religie (KATOLICYZM i Swiadkowie Charlesa Russela tez) tylko w Biblii jest prawda , ona obala ten chory świat i religie i tylko proroctwa biblijne sa bezbłędne
  UFAJCIE EWANGELII – DOBREJ NOWINIE google : GLOBALNY KONFLIKT wg BIBLII , błędy doktryny rzymskiego katolicyzmu , SOLAFIDE – WIARYGODNOŚĆ BIBLII , Niemożliwości Teorii Ewolucji

  Nowy Testament mówi, że gdy namiestnik rzymski Piłat zaproponował uwolnienie Jezusa, uznając go za niewinnego człowieka, żydowski tłum nie chciał tego przyjąć. „Wtedy odpowiedział cały lud i rzekł: krew Jego na nas i na dzieciach naszych„. (Mt 27:25)
  Łk 23,20 Piłat, chcac uwolnic Jezusa, ponownie przemówił do nich.
  Łk 23,21 Lecz oni wołali: ”Ukrzyzuj, ukrzyzuj Go!”
  Łk 23,34 Lecz Jezus mówił: ”Ojcze, przebacz im, bo nie wiedza, co czynia”. Potem
  rozdzielili miedzy siebie Jego szaty, rzucajac losy.

 3. Ość Says:

  Wcześniej czy później padnie żmijowe plemię, tylko szkoda, że jeszcze trochę krzywd Ludziom wyrządzą. Ale tym gorzej dla nich. Ludzie się budzą i przeglądają na oczy. Jak się kiedy za nich wezmą to tylko kosmos im zostanie do ucieczki. Tu na ziemi przyjaciół nie mają i mieć nie będą. Skazani są na totalną zagładę.

 4. krzysztof czaplicki Says:

  Jest taka książka pt.”Według Judasza” Henryka Panasa.Polecam mimo to,że przeszłość autora może budzić kontrowersje.Powieść opisuje życie Judasza i jego spotkanie z Jezusem.

 5. krzysztof czaplicki Says:

  Przepraszam,powieść opisuje możliwe życie Judasza.To taka bajka.Sugeruję,że inne publikacje np.Biblia,to też wymysł człowieka.

 6. Jasiek Says:

  Co do siódmego punktu to informuję, że w Wielki Piątek nie odprawia się mszy świętej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: