Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm


Źródło : www.traditio.com/comment/com1008.htm

Data publikacji : 13.08.2010

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Hutton Gibson, stary i wytrwały pisarz tradycyjno-katolicki powiedział w czasie audycji w US Radio Programme, że jego zdaniem Benedykt-Ratzinger jest „gejem”.

Ojciec Mela Gibsona stawia pytanie- „Z jakiego innego powodu tolerowałby to ?” Główne media nazywają te słowa „skandalem”, ale czy rzeczywiście tak jest?

Gazeta „New York Post” donosi, że ojciec tradycyjnego katolika, producenta i reżysera, Mela Gibsona, Hutton Gibson, wskazał palcem na Benedykta-Ratzingera jako na „geja”, co miało miejsce w audycji US Radio Programme. Hutton Gibson jest starym, tradycyjnym katolikiem, który wydaje comiesięczny biuletyn pod tytułem „Wojna trwa teraz”.

Hutton zapytany czy neokościół wypowiadał się na takie tematy jak homoseksualizm, odpowiedział: „Neokościół nie ma chęci tego czynić ponieważ połowa ludzi tam w Watykanie jest zwichnięta i zepsuta” Kiedy zapytano go czy uważa, że Benedykt-Ratzinger jest „gejem”, Hutton odpowiedział: „Ależ oczywiście, że tak uważam…Z jakiego innego powodu tolerowałby to?

On jest bardzo śliski…” Oczywiście główne media, które po licznych analizach można uważać za, niewątpliwie, w większości liberalno-modernistyczne, próbują opisać komentarze Huttona jako „skandaliczne”. Ale czy rzeczywiście są takimi?

Oczywiście Hutton nie jest pierwszym, który ma takie podejrzenia, ani Benedykt-Ratzinger nie jest pierwszym neopapieżem podejrzewanym o to. Paweł VI był podejrzewany o to, ale nie Jan XXIII ani Jan Paweł II. Jak już informowaliśmy wcześniej w tym dziale komentarzy, włoski tygodnik „Panorama” w numerze z 23.07.2010 roku ujawnił istnienie organizacji sodomickiej działającej w środowisku rzymskich duchownych a niektórzy z tej organizacji są z najbliższego otoczenia Benedykta-Ratzingera. Korzystając z ukrytych kamer, dziennikarze wspomnianego tygodnika sfilmowali trzech duchownych udających się do nocnych „klubów gejowskich” i oddających się stosunkom sodomskim. Jeden film pokazał kapłana z psią obrożą na szyi i biorącego udział w sodomskim, sadomasochistycznym stosunku seksualnym. Inny kapłan był sfilmowany w sutannie podczas odbywania stosunku sodomskiego. Trzeciego kapłana sfilmowano podczas odbywania stosunku seksualnego z dwoma męskimi prostytutkami. Filmy są tak przerażające, że ani Włoska Konferencja Biskupów ani Benedykt-Ratzinger nie zareagowali natychmiast.

Tygodnik „Panorama” oświadczył, że przeprowadził szczegółowe śledztwo i ustalił, że wszyscy trzej kapłani-sodomici „mają bardzo dobre relacje z Benedyktem-Ratzingerem i jego neokościołem”.

Jeden z członków duchowieństwa neokościoła cytowany przez tygodnik „Panorama” określił ilość „gejów-kapłanów” w Rzymie na 98%. Videofilmy tygodnika „Panorama” potwierdzają fakt od dawna znany w Rzymie, ale poza Rzymem nie nagłaśniany. W marcu 2010 roku na podstawie dokumentów Sądu Rzymskiego ujawniono, że członek najbliższego otoczenia Benedykta-Ratzingera dostarczał męskie prostytutki „gentlemanom z papieskiego orszaku”. Homoseksualizacja neokościoła wydaje się być bezpośrednim rezultatem gejo-przyjaznej polityki Benedykta-Ratzingera. W dokumencie wydanym przez niego a zatytułowanym „Instrukcja dotycząca kryteriów oceny powołań pod względem osób ze skłonnościami homoseksualnymi w świetle ich dopuszczenia do seminariów i święceń kapłańskich.”, datowanym na 4.11.2005 rok i powtórnie potwierdzonym dnia 28.07.2008 roku, Benedykt-Ratzinger opisał sodomię niezgodnie z Pismem Świętym i tym samym z katolicką doktryną moralną tradycyjnie definiującą to jako Jeden z Czterech Grzechów Wołających o Pomstę do Nieba, mianowicie napisał o sodomii jako o zaledwie „orientacji”. W tym dokumencie Benedykt-Ratzinger zezwolił na dopuszczenie homoseksualistów do seminariów neokościoła a wiele tychże seminariów czynnie werbowało homoseksualistów do stanu kapłańskiego. Czy opinia Huttona Gibsona o Benedykcie-Ratzingerze jest prawidłowa? Być może. Z pewnością jest mnóstwo pośrednich dowodów skłaniających do takiego myślenia. Nie jest to z pewnością „skandaliczna” myśl, chociaż nie zostało to jeszcze z całą pewnością dowiedzione. Większość przypadków pedofilii, które on wspomagał i pobudzał przez trzydzieści lat aż do dnia dzisiejszego w różnorakich oficjalnych strukturach neokościoła są ze swej natury homoseksualne.

JEST JUŻ O WIELE ZA PÓŹNO, NAWET DLA JAKIEGOŚ PAPIEŻA „HERKULESA”, ŻEBY

ZROBIĆ PORZĄDEK W NEOKOŚCIELNYCH „STAJNIACH AUGIASZA”

Ojcowie TRADITIO

Pedofilski neokościelny „duchowny”

(ilustracja dodana przez tłumacza, nie wchodząca w skład oryginalnego artykułu)

Polecamy dwutomową książkę Henryka Pająka „Lękajcie się”, która, w Polsce w najobszerniejszy sposób, przedstawia podbój Kościoła Katolickiego przez Mroczne Siły Zła.

 WYDAWNICTWO RETRO TEL 81 50 30 616

Ps. Zobacz także pozostałe tłumaczenia Gregoriusa:

 1. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 2. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 3. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 4. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 5. Heavy metalowy mnich odchodzi
 6. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 7. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 8. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 9. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 10. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 11. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 12. Tęczowe ornaty
 13. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 14. Chłoptasie Benedykta
 15. GROZA I PRZERAŻENIE
 16. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 17. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 18. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Film nt. żydomasońskiej rewolucji w Kościele Katolickim pt: „Oto co straciliśmy… i droga do odzyskanie tego z powrotem”:

http://www.pl.gloria.tv/?media=47774

Komentarze 4 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm”

 1. Halina Says:

  Żyd żydowi łba nie urwie. Pederaści, homoseksualiści i J.Ratzinger – oni wszyscy SĄ ŻYDAMI. To jest całe wytłumaczenie.
  DLATEGO ŻYDZI NIE POWINNI NIGDZIE MIEĆ WPŁYWU – NA NIC.
  A wskutek ich drańskich oszustw i naiwności „goim” – teraz jest akurat odwrotnie!!!

 2. Admin Says:

  Obawiam się, że wszystko jest odwrotnie w dzisiejszych czasach. Słowo „tolerancja” kojarzy się Europejczykom z etnicznym ludobójstwem, demokracja z żydowską dyktaturą, edukacja robi z młodzieży idiotów, jedzenie i woda dosłownie zabija, lekarstwa niszczą zdrowie, powietrze jest tak strute, że nie powinno się nim oddychać, natomiast na niebie gęsta chemiczna zawiesina odcina nas od życiodajnego słońca, i być może nawet papież jest pedałem.

  Ten świat wymaga naprawy.

 3. Anonim Says:

  syjonisci a nie Żydzi, sowieci a nie Rosjanie. Atakujemy ideologię a nie ród rasę itp.

 4. Admin Says:

  Po pierwsze, nikogo nie atakuję, a jedynie jestem skromnym badaczem prawdy.

  Po drugie, od kiedy Rosjanie to „rasa”?

  Po trzecie, czy syjoniści to nie żydzi? Czy syjoniści należą do mniejszości, czy może do większości w łonie żydostwa?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: