Przemówienie Muammara Kadafiego z 1 września 2011 roku


Libyan Leader Muammar Qaddafi Speech on September 1, 2011

http://www.mathaba.net/news/?x=628453

Tłumaczenie Ola Gordon

W imię Miłościwego Allaha, przede wszystkim pozdrawiam was z okazji Eid Alfitr Mubarak, czytam Koran za tych, którzy zginęli męczeńską śmiercią, za tych, którzy oddali swoja krew za naszą ziemię, i za tych, którzy nadal oddają krew za Libię, by zapobiec jej kolonizacji przez Francję, lub przejęciu przez zdrajców czy innego krzyżowca. Będziemy walczyć i zmusimy ich do wydawania pieniędzy dotąd, aż odejdą. Mówię wam, że kolonizatorzy zostaną pokonani, podobnie jak zdrajcy. Zdrajcy i agenci nie mogą żyć tutaj, gdyż nie mają zwolenników, oni są agentami kolonizatorów, a naród libijski nie zaakceptuje kolonizatorów, nikt ich nie szanuje.

Teraz NATO przegrywa i jeszcze chce tutaj zostać, ale oni nie mają Siły Narodu po swojej stronie, nie mają kobiet po swojej stronie, naród libijski chce rządzić się sam.

Nie zapomnimy męczeństwa, plemiona które straciły synów tego nie zapomną, wy [krzyżowcy] chcecie rządzić narodem libijskim? Libijczycy się nie poddadzą i nie zgodzą się by rządzono nimi jak zwierzętami. Między zdrajcami i NATO jest zbyt wiele problemów, krzyżowcy i zdrajcy zostaną wkrótce pokonani. Wy musicie nadal stawiać opór, Trypolis, musisz stawiać opór w każdym miejscu, atakować ich punkty kontrolne tak, jak oni atakują nas. Każde plemię powinno kontrolować część Trypolisu, i powinna to robić młodzież. Zorganizujcie punkty kontrolne na ulicach. Nie bójcie się ich, was są miliony, atakujcie ich z każdej strony.

Kto potrafi rządzić uzbrojonym Alnwahi Alrabaa? Kto potrafi rządzić plemieniem Warshfanaa? Oni – nigdy. Kto potrafi rządzić uzbrojonym Ben Walled? Kto potrafi rządzić uzbrojonym Sirte? Teraz wszystkie plemiona są uzbrojone, Waled, Sirte, Sabha, Aljfarah, Misrata, kto nie jest? Nasi bracia w Barga (wschód), kto potrafi rządzić Ben Waled czy plemieniem Almashashia? Bez zgody tych plemion nikt nie może iść do przodu, wy jesteście uzbrojeni, więc urządźcie im piekło.

Oczywiście wróg ma zaawansowaną technologię. Oni nie chcą byście słuchali mojego głosu i zbombardowali naszą TV i linie telefoniczne. Oni myśleli, że w ten sposób uciszą mnie, ale im się nie udało, będziemy walczyć z nimi w każdym mieście i wiosce, my się ich nie boimy!

Oni boją się mojego głosu, słuchanie mnie jest niebezpieczne dla kolonizatorów, kiedy komunikujemy się z plemionami jest to niebezpieczne dla kolonizatorów i agentów, ale to wszystko dowodzi, że wróg jest słaby. Gdyby nie byli słabi, nie zbombardowaliby naszej TV i pozwoliliby na komunikację między nami. Oni boją się tego, że nasze plemiona są ze sobą w kontakcie; wszystko to dowodzi, że są słabi i chcą tylko byście oglądali ich TV, to również dowodzi, że są słabi.

Dlaczego boją się kiedy Libijczycy słyszą mój głos? Bo są słabi i boja się. To jest sztuczka, wszystko co słyszycie to kłamstwa, fałsz. Niech ta wojna będzie tak długa jak możliwe, aż wygramy. Oni nie mogą zdobyć Libii, bo my jesteśmy uzbrojeni. Oni muszą się poddać przed libijskim narodem. Oni nie maja nic, tylko agentów. Kolonizatorzy nie będą tu zawsze, to wkrótce się skończy. NATO nie będzie chronić tych agentów na zawsze, oni chcą byście się bali, bo oni sami się boją, bo nie mogą oddychać. Przerwali wszelką komunikację, bo nie mogą oddychać, zorganizowali ten plan, by ukraść nasza ropę i przejąć naszą ziemię, więc nie poddajcie się tym agentom.

Ps. Spis najważniejszych artykułów o NATOwskiej agresji na Libię:

Łapy precz od Libii!!!

Komentarzy 9 to “Przemówienie Muammara Kadafiego z 1 września 2011 roku”

 1. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Przemówienie Muammara Kadafiego z 1 września 2011 roku […]

 2. Joram (Hajfa, Izrael) Says:

  Arabom nie jest dobrze w Gazie.
  Arabom nie jest dobrze na Zachodnim Brzegu Jordanu.
  Arabom nie jest dobrze w Jerozolimie.
  Arabom nie jest dobrze w Izraelu (nie maja rownosci).
  Arabom nie jest dobrze w Egipcie.
  Arabom nie jest dobrze w Libii.
  Arabom nie jest dobrze w Algierii.
  Arabom nie jest dobrze w Tunisie.
  Arabom nie jest dobrze w Maroku.
  Arabom nie jest dobrze w Jemenie.
  Arabom nie jest dobrze w Iraku.
  Arabom nie jest dobrze w Awganistanie.
  Arabom nie jest dobrze w Pakistanie.
  Arabom nie jest dobrze w Syrii.
  Arabom nie jest dobrze w Libanie.
  Arabom nie jest dobrze w Sudanie.
  Arabom nie jest dobrze w Jordanii.
  Arabom nie jest dobrze w Iranie.
  Arabom nie jest dobrze w Czeczni.
  A gdzie jest dobrze Arabom ?
  Dobrze im jest w Anglii.
  Dobrze im jest we Francji.
  Dobrze im jest we Wloszech.
  Dobrze im jest w Niemczech.
  Dobrze im jest w Szwecji.
  Dobrze im jest w Holandii.
  Dobrze im jest w Belgii.
  Dobrze im jest w Norwegii.
  Dobrze im jest w USA.
  Dobrze im jest w Rumunii.
  Dobrze im jest na Wegrzech.
  Dobrze im jest w gazdym panstwie ktore nie ma wladzy islamskiej.
  I kogo oni o to winia ?
  Nie islamu.
  Nie ich przywodcow.
  Nie siebie samych.
  Tylko te panstwa w ktorym jest im dobrze.

  Dodaj komentarz
  Możesz się zalogować, aby zbierać gwiazdki za dobrze oceniane komentarze.
  Nie bądź anonimowy. Daj się poznać jako Wielki Autor. dowiedz się więcej »
  ——————————————————————————–
  Bez logowaniaChcę dodać komentarz bez
  logowania się na forum. Loguję sięE-mailOnetHasło Loguj się bezpiecznieZapomniałem hasła

  ——————————————————————————–
  Anuluj

 3. Admin Says:

  Oczywiście, oś USA-Izrael nie ma nic wspólnego z masakrowaniem Bliskiego Wschodu, od Libii w Afryce po Pakistan, i oczywiście, Europa nie znajduje się pod syjonistyczną okupacją, w mackach żydo-globalizmu. Wszystkiemu winni są Arabowie, a najbardziej poszkodowani są żydzi.

  Brawo Joram za przenikliwość.

  Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości skąd w jego kraju tylu cudzoziemców, polecam obejrzeć poniższy film (i ściągnąć go na dysk twardy):

  Horrible Jewish woman moves to Europe to destroy western culture

 4. Ola Gordon Says:

  poniżej wypowiedź tej Chazarki:

  Uważam, że odradza się antysemityzm, ponieważ w tym momencie Europa jeszcze nie nauczyła się wielokulturowości. Myślę, że będziemy częścią ferworu tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie składać się z monolitycznych społeczeństw, jakie były w ubiegłym stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. Będzie to wielka przemiana Europy. Obecnie idzie w kierunku wielokulturowym i będą pretensje wobec Żydów z powodu naszej wiodącej w tym roli. Ale bez tej wiodącej roli i bez tej transformacji, Europa nie przetrwa.

 5. Admin Says:

  Dziękuję Olu. Nałożę napisy na ten film. Mam go na dysku.

 6. Też coś dodam. Says:

  To jest typowe myslenie tych koczownikow, Zmieszac wszystko, aby powstal swiatowy kundlizm, a oni beda trzymac sie swoich zasad nie mieszania sie z innymi narodami. Narodem zmieszanym czyli skundlonym jest latwiej rzadzic. Popatrzmy na te kraje gdzie ta wielokulturowosc jest, ludzie sa sciagani tylko po to aby te kraje mialy rece do pracy. Bedac na kursach jezyka angielskiego w wielokulturowej Kanadzie, nauczyciel jasno powiedzial „wy przyjechaliscie tu do pracy, a nie do nauki jezyka angielskiego”. Jasne, nauczyciel zostal przesuniety do innej placowki. Ale prawde powiedzial. Pierwszym ministrem wielokulturowosci w Kanadzie byl dobry znajomy Karola do kwadratu. Szkoda, ze „myslacy poprawnie” jeszcze nie napisal ze Polakom nie jest dobrze w Polsce, a jest dobrze w Niemczech, Anglii, Kanadzie, USA we Francji, dlatego tam wyjezdzaja, a oni przyjezdzaja do Polski. (2000 paszportow rocznie) Byl taki jeden „ksionc” w Kanadzie gdzie powiedzial, ze mowi sie, ze wszystko jest wina zydow, nawet ze slonce swieci i deszcz pada, (RJWW). Dobre porownanie, ale patrzac na HAARP, podtwierdza to, ze tak to takze ich wina.
  Olu, tak Europa jak sie nie podda to nie przetrwa, bo musi byc tak jak oni to kieruja. Jak nie to wyciagna pasa i beda lac bąbkami.

 7. katerina404 Says:

  Znowu widzimy jak media staraja się skrzywić rzeczywistość toczącą się w krajach arabskich, a oszołomy i agenci dopatrują się lub wręcz propaguja zagrożenie ze strony islamu. To kudlowskie myślenie i mataczenie już im coraz rzadziej przechodzi, bo niestety większość skumała, gdzie czai się zło i nikty nie wierzy w bzdury o islamskim terrryźmie i o zagrożeniu islamu. Agenci to wiadomo, mają swoją misję do spełnienia i rozsiewają wrogą propagandę nie pomni, że na nich też przyjdzie kres, a atakowani będą zarówno przez swoich mocodawców, jak i przez milionowe narody. Jednak Ci, którzy nie są agentami tylko usłużnymi idiotami, powinni nieco spuścić z tonu i przestać forsować chore ideologie zanim nie dojdą do prawdy i nie odsieja ziarna od plew, bo się takimi wpisami kompromitują, to raz, a dwa, że przez swoją daleko posuniętą ignorancję, wprowadzają w błąd dopiero poznających prawdę. Jeśli mało czytasz i mało wiesz, to więcej czytaj książek i innych wartościowych opracowań, a mniej zabieraj głos w poważnej dyskusji. To raz.

  Dwa, przesłanie Kadafiego jest cudowne, a jeszcze lepszy przekaz do dziennikarzy niezależnych dał syn Kadafiego. Oto on

 8. katerina404 Says:

  A do Jorama powiem tak. Przyjrzyj się najpierw uważnie, co się dzieje na świecie i przestań patrzeć przez pryzmat Izraela, bo to egoizm. Masowa migracja ludności nie dotyczy tylko Arabów, dotyczy również przedstawicieli innych nacji. O to właśnie chodzi tym trzymającym władzę, aby wymieszać narody i skłócić je między sobą na tle społecznym, religijnym światopoglądowym i ekonomicznym, co jak widać po Tobie, dobrze im wychodzi. W Polsce nie jest inaczej. Polaków też zachęcano do emigracji, albo też stwarzano im takie warunki, aby emigrować musieli, bo polski system władzy jest w tych samych mackach co Wasz kochany Izrael. I przywódcy Izraela nie mają nic wspólnego z narodem izraelskim i jego obtywatelami, którzy są tylko pionkami na szachownicy. To dlatego Ty teraz wściekasz się na Arabów, bo Ciebie nauczyli takiego myślenia. A Arab jak się okazuje, to taki sam czujący i myślący człowiek jak każda inna nacja, tylko część z nich uległa manipulacji tajnej władzy i stąd te wydumane rewolucje, kontrolowane przez tzw. 5 kolumnę. 5 kolumna to zlepek różnej narodowości mniej lub bardziej świadomych swojej misji, jaką narzuciły im rządy cieni. I pamiętaj obecna wojna, to nie jest wojna świata islamskiego z Żydami, to nie wojna chrześcijan z islamistami, to wojna ludzi czujących, kochajacych i myślących przeciwko garstce psychopatów, którzy przez utworzenie całej siatki potajemnych organizacji (nawet tzw charytatywnych, masonerię i inne chore twory), przeniknęła do wszystkich dziedzin naszego życia, tworząć nienawiść, chaos i wojny. Oni zaplanowali sobie, że stworzą taki chaos gospodarczy, polityczny i moralny, że potem z niego wyłonią porządek, czyli jeden światowy rząd, będący w łapach tych psychopatów. Dlatego nie pisz takich bredni, tylko uświadom swoich braci, skąd czai się zło, bo błądzisz okrutnie.

 9. Wojwit Says:

  @Też Coś Tam
  Czytałem, że 2000 polskich paszportów dla unych wydają nie rocznie a miesięcznie. Jeżeli byłoby to rocznie, to przez dziesięć lat dałoby to dwadzieścia tysięcy. Nie jest to zalew. Lecz dwadzieścia cztery tysiące rocznie – i owszem. Potop… Bo to i lukratywne stanowiska i ładne mieszkania, i jakieś „bonusy” na „zagospodarowanie”. A nasi rodacy z Kazachstanu nie mogą się doczekać i dostają jakieś erzace – typu „Karta Polaka” a nie polskie paszporty a i gmina musi na ich przyjazd każdorazowo wydać indywidualną zgodę i zapewnić locum z gminnych funduszy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: