Mordowanie kłamstwem i oszczerstwem, oto fakty!


OSKARŻAM „GAZETĘ WYBORCZĄ” Z ŻYDEM MICHNIKIEM NA CZELE O MORDOWANIE KŁAMSTWAMI I OSZCZERSTWAMI POLAKÓW.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Ranking ofiar!

1. Andrzej Lepper. „Zabójczą prasę” miał od pierwszych blokad. Do Wersalu zwanego parlamentem wjechał mimo fali tysięcy medialnych kłamstw wobec niego, bo naród nie był jeszcze tak ogłupiony jak teraz. Morderczą dawkę oszczerstw dostał, gdy stał się realną siłą polityczną, groźną dla żydokomuszego układu. Strzelono seksaferą i poprawiono gruntową. Upadł, ale nie poległ. Niezbędna była egzekucja przez powieszenie!

Aby hańbiąca forma śmierci zabiła jego charyzmę i legendę.

Cześć jego pamięci!

2. Ks. Henryk Jankowski. Wśród przyjaciół żydokomuna go zniszczyła. „Gazeta Wyborcza” zrobiła z niego pedofila. Wydała śmiercionośny wyrok. Nikt nie przeprosił za oszczerstwa. Legenda Solidarności taką dostała podziękę od talmudystów za odważne głoszenie prawdy. Pozbawiony przez kanalię abpa Gocłowskiego probostwa, skończył w szpitalu. Upadł i już się nie podniósł.

Cześć jego pamięci!

3. Dr Dariusz Ratajczak historyk. Po kłamstwach i oszczerstwach „Gazety Wyborczej” żył najdłużej. Miał czelność jeszcze kilka lat pożyć. Z wykładowcy Uniwersytetu Opolskiego stał się cieciem, dozorcą magazynu. Rozbito mu rodzinę, pozbawiono prawa wykładania historii, nigdzie nie chciano go zatrudnić z wilczym „koszernym” biletem. Żydomedia kłamliwe ogłosiły, że był pijanicą i łajzą, dlatego zabił się sam.

Cześć jego pamięci!

Leszek Bubel

http://www.polskapartianarodowa.org/

Komentarzy 8 to “Mordowanie kłamstwem i oszczerstwem, oto fakty!”

 1. Ość Says:

  Po co ludzie kupują prasę np. GW i to żydowskie g…o czytają? Ja osobiście wstydził bym się wziąć to do ręki. No chyba, że zabrakło by papieru toaletowego i jeszcze by musiała tam być morda Szechtera,

 2. nrgazda Says:

  Bubel już chyba zapomniał jak szkalował Leppera we własnej prasie.

 3. Admin Says:

  Nrgazda, pan Leszek Bubel wspominał w swoim wcześniejszym artykule o tym jak jego drogi rozeszły się z śp. Andrzejem Lepperem gdy ten zaczął myśleć o sojuszu z SLD w terenie.

  Poza tym, jest spora różnica pomiędzy „szkalowaniem” a krytyką. Szkalowaniem – czyli kłamstwami mającymi za zadanie zniszczyć człowieka zajmuje się żydowska prasa, jak GW. Natomiast zdrowa krytyka jest potrzebna do funkcjonowania, refleksji i ewentualnej poprawy. Każdy popełnia błędy i należy je wskazywać, o nich dyskutować. I jest to zdrowe, logiczne postępowanie.

  Zresztą, to już nieistotne. Gdy okupanci mordują Polaka, to trzeba bronić jego dobrego imienia. Szczególnie zawzięcie, gdy mordercy beztrosko tańczą na grobie swej ofiary.

  Niestety nie widzę aby nacjonaliści z NOP’u, polskojęzyczny portal „nacjonalista.pl” itd walczyli z antypolonizmem, czy zajmowali polskie stanowiska w tak kluczowych sprawach. Natomiast narzekanie gdy ktoś rzeczywiście coś robi jest przytłaczająco głośne.

  Żal.pl

 4. Ość Says:

  Racja też czytałem ten numer TP L. Bubla. Wytykanie błędów nie jest szkalowaniem, chyba, że komuś tak wygodnie twierdzić.

 5. Admin Says:

  Jest jak powiadasz Ość 😉

  Szkalowaniem zajmuje się żydowska prasa. Żydostwo jest mistrzem w obrzucaniem błotem Polaków. Trenują codziennie robiąc z nas faszystów, alkoholików, niemieckich kolaborantów, dziwkarzy i pedofilii, jednocześnie schlebiając swej ludobójczej nacji. Ileż to zasłużonych Polaków zostało obrzuconych żydowskimi ekskrementami? Jest to z pewnością długa lista…

  Myślę, że głosy krytyki warto oszczędzić na te działania.

 6. Ość Says:

  Oczywiście. I trzeba pamiętać, że każdy kij ma dwa końce.
  Każdej takiej akcji zawsze będzie towarzyszyć reakcji i to jak najsilniejsza. Jak by znali nasze pokłady miłości do nich, to by bali się chodzić po ulicach chodzić, sądzę. Za to potworne zło jakie wyrządzili i wyrządzają Ludziom na całym świecie.

 7. thetomek4791 Says:

  Macie racje Ościu i Adminie.Ale statystyczny sprany polski mozg,jeszcze by utopił w łyżce wody rodaka.Jak tu mówić o obronie w tak wynaturzonym,zdziczałym,zbydlonym społeczeństwie.Polacy raczej upodobniają sie do żydów.Polak nic nie wie o drugim człowieku,po za polotkami medialnymi,a już skazuje rodaka,feruje wyrok i wyznacza kare.Ot tak na ślepo.Przecież to widać gołym gołym okiem,jak ulegli propagandzie są Polscy.Normalni ludzie nie mają zbyt wielu szans wsród rozjuszonego,wrogo nastawionego bydła.Zachowanie stadne sie klania.Musisz krakać jak inne zdebilniałe wrony jeśli nie chcesz być wykluczony,odosobniony,osamotniony

 8. thetomek4791 Says:

  Widać jak Polactwo wyzywa sie na ludziach bezdomnych,bezsilnych,słabych,ubogich.Za jakiś czas calą winą obarcza właśnie ich.Czy to nie jest absurd,kuriozum,kundlizm,prostactwo.I my mamy szanować i rozumieć samych siebie??!!!!Hahaha.Polacy zgnoją biedaka bezdomnego,a oligarchowi,przekręciarzowi do d…wejdą.No un jest w krawacie,jest „wykształcony””elokwentny”,jest w mediach przecie hehe.Tak rozumuje Polactwo-prostactwo.Krew mnie zalewa


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: