Gorąca wiadomość: rebelia nie powiodła się. W Jekatierinburgu aresztowano wszystkich zwolenników pułkownika Kwaczkowa


Źródło : www.3rm.info/14677-myatezh-ne-udalsya-v-ekaterinburge-arestovany-vse.html

Data publikacji : 31.08.2011 godz. 08:12 czasu moskiewskiego

Tłum. z jęz. ros. RX

PUŁKOWNIK WŁADIMIR KWACZKOW

Jekatierinburg, 30 sierpnia 2011 roku ( Nowyj Riegion, Ignat Bakin )- W Jekatierinburgu zaaresztowano wszystkich zwolenników emerytowanego pułkownika GRU Władimira Kwaczkowa, podejrzanych o przygotowywanie zbrojnego przewrotu. Rodziny „buntowników” w międzyczasie przygotowują akcję zbierania podpisów w całej Rosji. Przypomnijmy, że 20-go lipca w Jekatierinburgu zostało zatrzymanych kilku „działaczy podziemia”, których bezpieczniacy zaliczyli do czynnych działaczy niezarejestrowanego ruchu społecznego „Ludowe Pospolite Ruszenie im. Minina i Pożarskiego”. Szefa tej organizacji, emerytowanego pułkownika GRU Władimira Kwaczkowa do tego czasu zdołano już uwięzić.

W miejscach zamieszkania i pracy działaczy przeprowadzono bezpieczniacki „nalot”, połączony z rewizjami w trakcie których skonfiskowano broń, amunicję, materiały wybuchowe i literaturę ekstremistyczną. Później okazało się, że wśród aresztowanych jest były pracownik Federalnego Uniwersytetu Uralskiego, Lieonid Chabarow. Przez 20 lat pracy na tej uczelni był odpowiedzialny za szkolenie wojskowe przyszłych oficerów pełniąc funkcję dyrektora Instytutu Wojskowo-Technicznego Kształcenia i Bezpieczeństwa. Razem z nim zatrzymano Siergieja Katnikowa (kupiec prowadzący interes meblowy), Władisława Ładiejszczykowa (były starszy dyrektor operacyjnego Wydziału Śledczego ds. zagrożeń Zarządu Spraw Wewnętrznych), Wiktora Kralina (doktor habilitowany, zasłużony wynalazca rosyjski, pracował w Akademii Rolniczej) i Alieksandra Jermakowa. Temu ostatniemu funkcjonariusze FSB przypisali rolę przywódcy „buntowników” w Jekatierinburgu, ale jednocześnie wiadomo z całą pewnością, że oficjalnie wystawiono mu diagnozę „słaboobjawowej schizofrenii z zespołem maniakalno-depresyjnym”.

Pomimo choroby aresztowanego, oficerowie śledczy utrzymują, że Alieksandr Jermakow ustawił się na pozycji przedstawiciela komórki niezarejestrowanego ruchu społecznego „Ludowe Pospolite Ruszenie im. Minina i Pożarskiego” okręgu swierdłowskiego. Według śledczych Jermakow razem z innymi „działaczami podziemia” przygotowywał zbrojny przewrót pod kryptonimem „Świt”. Za miejsce rebelii obrano Jekatierinburg a datą rebelii miał być 2 sierpnia 2011 roku. Z materiałów dochodzenia karnego wynika, że w pierwszym etapie „buntownicy” z udziałem mobilnych grup byłych i czynnych wojskowych powinni zabić kilka osób publicznych i państwowych polityków a także szefów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych regionu swierdłowskiego, okręgowego zarządu MczS (ministerstwo sytuacji nadzwyczajnych) i zarządu FSB, także okręgu swierdłowskiego.

Jednocześnie planowali oni przeprowadzenie wysadzenia linii elektroenergetycznych zasilających Jekatierinburg w celu wywołania paniki wśród mieszkańców miasta. Po tym oczekiwali oni przybycia pozostałych grup bojowych z innych regionów kraju ażeby sformować oddziały paramilitarne. W opinii Chabarowa i Jermakowa sukces zbrojnego buntu w okręgu swierdłowskim i Jekatierinburgu powinien sprowokować analogiczne ogniska buntu w całej Rosji co w połączeniu pozwoliłoby im wysunąć w stosunku do władz politycznych Rosji żądanie przekazania władzy organizatorom „buntu”. Jak donosi korespondent gazety „Nowyj riegion” w tej chwili wszystkim aresztowanym zwolennikom pułkownika Kwaczkowa w uralskiej stolicy przedstawiono zarzuty z artykułów 30 i 279 oraz 205-1 Kodeksu Karnego („próba organizacji buntu zbrojnego” oraz „rekrutacja lub nakłanianie osób do działalności terrorystycznej”). Decyzją sądów zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci uwięzienia z jednoczesnym umieszczeniem w SIZO (pojedyncze cele izolacyjne pod stałą obserwacją-tłum.). Według informacji pochodzących ze źródeł organów ścigania, nie wszyscy aresztowani przyznają się do winy. Jednakże zdają sobie sprawę, że zaprzeczanie wszystkim zarzutom nie ma sensu. Przynajmniej w sprawie posiadania amunicji. Według uaktualnionych danych, podczas rewizji u „buntowników” zarekwirowano kilka tysięcy sztuk amunicji. Ponadto znaleziono pistolety, karabiny szturmowe, materiały wybuchowe z zapalnikami, mapy ze schematami zamachów terrorystycznych i opisem szczegółów operacji w ramach zbrojnego buntu. Tymczasem rodziny aresztowanych są w najwyższym stopniu rozsierdzone ich zatrzymaniem i organizują spotkanie z dziennikarzami. W szczególności przed mediami zdecydował się wystąpić syn Lieonida Chabarowa, Dmitrij. Jest on oficerem WDW (wojska powietrzno-desantowe- tłum.), uczestnikiem działań bojowych w Czeczenii.

Zamierza go wesprzeć jeszcze jeden „niebieski beret” a mianowicie Giennadij Kuniawskij, weteran z Afganistanu, członek zarządu SRO „Sojusz komandosów Rosji” (organizacja skupiająca w swych szeregach emerytowanych i czynnych komandosów Armii Rosyjskiej- tłum.). Zamierzają oni „podać do wiadomości publicznej mało znane szczegóły, które pozwolą poznać sytuację z różnych perspektyw. Ponadto grupa zwolenników Chabarowa już zaplanowała zbiórkę podpisów w jego obronie wraz z listem otwartym do prezydenta Federacji Rosyjskiej.

List będzie obwożony po całym kraju rozpoznawczym samochodem pancernym”- mówi się w oświadczeniu zapowiadającym jutrzejszą konferencję prasową.

 Na zdjęciu : uwięziony na początku roku pułkownik Kwaczkow w więzieniu Lefortowo w Moskwie.

Komentarzy 17 to “Gorąca wiadomość: rebelia nie powiodła się. W Jekatierinburgu aresztowano wszystkich zwolenników pułkownika Kwaczkowa”

 1. Ość Says:

  Ma krzyż na szyi i normalny wygląd to znaczy, że pochodzenia słowiańskie, przeciwnik żydowskich Chabad Lubawiczy. Nie wygląda na chazara.
  Ile to ludzi musi jeszcze zginąć zanim wyeliminuje się wirusa „Ż”.

 2. Admin Says:

  Zgadza się Ość, jest on słowiańskim – rosyjskim patriotą. O pułkowniku Kwaczkowie z pewnością jeszcze usłyszymy. Dla przypomnienia krótki wywiad z pułkownikiem:

  Co ma dzisiaj czynić prosty Rosjanin

  Lieonid Korniłow pieśń pt. „Kwaczkow i Kaddafi”

 3. Ość Says:

  Dzięki adminie. Przyznam, że nie wiem o tym zbyt wiele i z chęcią to wchłonę.

 4. Admin Says:

  Drogi Ość, prawda o rzeczywistej sytuacji jaka ma miejsce w Rosji zdaje się u nas dopiero przebijać do świadomości, ponieważ prożydowska propaganda chwaląca reżim Putina – Miedwiediewa wyrządziła na tym gruncie kolosalne szkody.

  Jeszcze w Wiśle musi trochu wody upłynąć, nim Polacy poznają Rosję od jej realnej strony – od strony czynnego oporu wobec żydowskich okupantów. I nie jest nią cukierkowy uśmiech złodzieja, oszusta i żydofila W. Putina, ale zahartowani duchem walki o swój kraj zwykli, szarzy ludzie – jak MY.

  Pozdrawiam.

 5. piotrus Says:

  Są może jakieś proroctwa na przyszłe wydarzenia odnośnie Rosji ? Często się spotyka w literaturze prawosławnej wiele proroctw, jestem ciekawe czy odnośnie wydarzeń w Rosji jest coś wiadomo?

 6. Ość Says:

  Nie ma co się oglądać na proroków. Żydzi na mesjasza czekają do tej pory i co robią? Już wielu mesjaszy prawdopodobnie zabili i złoty wiek nadal majaczy im gdzieś pod pejsami. Prędzej się w parę zamienią niż doczekają takiego mesjasza jak by chcieli.

 7. Admin Says:

  Nic mi nie wiadomo o żadnych proroctwach Piotrze.

 8. Ość Says:

  Nas też to dotyczy.

  Jest pod tym linkiem filmik pt. „UWAGA POLSZEWIKI NADCHODZĄ!!! – ODEZWA DO NARODU” :

  Poniżej przepisana treść:

  Mając na uwadze to, co wyprawiają żydowskiego pochodzenia politycy PO od prawie 3m lat i ich politykę kłamstwa uprawianą wraz z żydowskimi mediami, warto znać ideologię prawdziwych mocodawców PO.
  Fragment słynnej mowy rabina Reichhorna wygłoszonej jeszcze w 1859 roku.:
  „Jeśli złoto jest pierwszą potęgą w świecie, to prasa jest drugą. Czem są wszystkie zdania i rady, które tu podawano, bez ich pomocy? Tylko jeśli będziemy mieć prasę w naszym reku, dojdziemy do celu. Nasi ludzie muszą kierować prasą codzienną. Jesteśmy zwinnymi, chytrymi i posiadamy pieniądze, których umiemy użyć, by służyły naszym celom. Musimy mieć wielkie polityczne dzienniki, które urabiają opinie publiczną, krytykę, literaturę uliczną, telegramy, sceną. Będziemy w ten sposób krok za krokiem wyciskać chrześcijan, wtedy będziemy mogli dyktować światu w co ma wierzyć, co wysoko czcić, a co potępiać. Zabrzmimy w stu formach krzykiem rozpaczy Izraela i skargi na ucisk, jaki nad nami ciąży. Wtedy kiedy każda jednostka będzie przeciw nam – masa w swojej głupocie będzie zawsze z nami. Prasą w naszych rękach będziemy mogli przekręcić prawo w bezprawie, hańbę w szacunek. Możemy podkopać wiarę we wszystko, co nasi wrogowie dotychczas wysoko cenią. Możemy wywołać wojnę, zawrzeć pokój, dać sławę albo hańbę. Możemy podnosić talenty albo je poniżać i śmierć przemilczać. Kto ma prasę, ma ucho narodu (…)”.

  Powyższy tekst ma na celu dotarcie do ogłupionych Polaków, którzy są zaślepieni bredniami tłoczonymi do głów każdego dnia przez Gazetę Wyborczą i TVN będących własnością antypolskich żydów. Ludzie obudźcie się i zacznijcie dokonywać wyboru w oparciu o polska racje stanu, a nie „modne” kłamstwa rządzącej żydokomuny. Podpuszczają was przeciwko prawdziwym Polakom i po cichu śmieją się z waszej głupoty i godnego politowania lizusostwa, często nieświadomego, bo będącego efektem manipulacji wrogich nam mediów. PO to nie jest partia reprezentująca interesy Polski. Tworzą ją zdrajcy i ludzie narodowości żydowskiej, dla których najważniejszym bogiem jest pieniądz, a nie dobro narodu. Służalczość wobec Putina i Rosji jest bezdyskusyjnym dowodem na to, że żydokomuna dokonała już wyboru i na pewno nie wybrała, dobra Polski. Teraz kolej na nas, na prawdziwych Polaków aby raz na zawsze pokazać tym zdrajcom co znaczy Polska. Nadszedł czas aby dać odpór politykom, których jeszcze dziadkowie współpracowali z NKWD i nosili niepolskie nazwiska. Stanowią oni zarazę, która niszczy nasz kraj. W wyborach mamy jedną z niewielu szans aby odwrócić los naszej ojczyzny. Powiedzmy NIE dla Platformy „Obywatelskiej”.
  Zdrajcy jeszcze śpiewają Mazurka Dąbrowskiego, ale prawdziwe oblicze już się odsłania…
  Przyświeca im jeden cel …
  Skłócić Polski Naród …
  Osłabić jedność Polskiego Narodu…
  Wmówić ludziom, że patrioci to klauni i durnie…
  Przypisywać swoje prawdziwe oblicze innym…
  Zakrzyczeć innych samemu nie mając nic do powiedzenia…
  Uczynić z kłamstwa jedyny sposób komunikacji ze społeczeństwem…
  Bezczelnie okradać Polska na rzecz obcych…
  Uczynić z Polaków parobków we własnym kraju…
  Oddać wszystko za bezcen posługując się kłamstwem zwanym „prywatyzacją”…
  Pozbawić Polaków dostępu do służby zdrowia, aby zwiększyła się umieralność i liczba chorób…
  Stopniowo przywrócić zasadę: „Wasze ulice nasze kamienice”…
  Uczynić „pseudoprofesorów” doradcami w rządzie i pozwolić im opluwać polskich patriotów…
  Służyć obcym przywódcom za kilka srebrników…
  Uzależnić Polskę od dostaw ropy i gazu z rosji nie licząc się z bezpieczeństwem Polski…
  Z hipokryzji obłudy i zakłamania uczynić swój własny kodeks etyczno-moralny kpiąc z Narodu…
  Urabiać Naród już od początku nauki szkolnej poprzez podporządkowanie edukacji swoim celom…
  Podważać o ośmieszać katolicyzm jako główny bastion jedności Narodu…
  I wreszcie, rozbić instytucję rodziny będącej podstawowa komórką funkcjonowania społeczeństwa.

  Należy jednak pamiętać, że to tylko od nas zależy jak długo pozwolimy tym zdrajcom rządzić Polską…
  Nie możemy pozwolić aby żydokomuna niszczył dalej nasz kraj.
  Platforma obywatelska to partia „obcych” wspierana poprzez antypolskie media.
  Jeszcze dziadkowie tych ludzi nosili niepolskie (żydowskie) nazwiska i byli współpracownikami NKWD.
  Wykorzystując wojnę zawłaszczyli nazwiska pomordowanych polskich patriotów i dziś udają Polaków.
  Ich nie interesuje dobro naszego kraju tylko nasze zasoby i pieniądze, które można jeszcze ukraść i wywieźć z Polski…
  Dlatego pora powiedzieć STOP i przekazać władzę prawdziwym Polakom, dla których Ojczyzna jest najważniejsza.
  Nie pozwólmy usuwać naszych symboli religijnych bo w ten sposób wyrzekamy się fundamentów naszej narodowości…
  Wypaczone pojęcie tolerancji jest ich orężem przeciwko jedności Państwa…
  Dlatego nie wolno dać sobie narzucić ich toku myślenia, który prowadzi do degrengolady Polski, a jednocześnie do ich zwycięstwa.
  Niech Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece, bo dni Polski są policzone, jeżeli Naród nie otrząśnie się z amoku…

  POLSKO OBUDŹ SIĘ !!!

 9. Martin Says:

  ODNOŚNIE PROROCTW:

  Na podstawie świętych: mnicha Abla (XVII w.), mnicha Serafima z Sarowu (XIX w.), kapłana Jana z Kronsztadu (+1907), mnicha Ławrencjusza z Czernigowa (+1950) i innych,..

  Dojdzie do przewrotu, gdyż ludzie nie wytrzymają żydowskiej okupacji w Rosji, która według proroctw potrwa 100 lat (od rewolucji licząc). Tu trudno powiedzieć, czy wyzwolenie będzie wynikiem 3 wojny światowej, czy pospolitego ruszenia. Chiny i Japonia zajmą w wyniku wojny z Rosją jej ziemię aż do Urala. Na dalszą ekspansję skośnookim nie pozwoli zachód, który będzie obawiał się zwiększenia dominacji Chin w Azji. Jak już pisałem Rosjanie wyzwolą się od żydów, lecz ich państwo będzie bardzo małe (porównując do obecnego stanu). W tym państwie będzie rządzić prawosławny monarcha. Pseudo biskupi i kapłani („prawosławni”), którzy sprzedali swą duszę dla komuchów, zostaną osądzeni i pozbawieni godności. Nadchodzący okres rządów prawosławnego monarchy ma być piękny, lecz niestety krótkim…

  Wszyscy rosyjscy i greccy święci potwierdzają, że tak może się wydarzyć, lecz nie musi. Drugi scenariusz jest taki, że jeśli naród rosyjski nie będzie prosił Boga o przebaczenie za swą nie wiarę to nie będzie żadnego prawosławnego monarchy, lecz przyjdzie jeden władca by rządzić nad całym światem, – i będzie nim antychryst.

  Ostatnio byli u mnie moi znajomi z Moskwy i rozmawialiśmy na temat sytuacji słowiańskich narodów w Europie, o ekspansji muzułmanów i niszczeniu chrześcijańskiej Europy. Co ciekawe u tych Rosjan jest wiara, że obecną sytuację na świecie rozumieją nie tylko oni, lecz i inne chrześcijańskie narody takie jak np. Polacy. Pytali mnie o opinie na temat tworzenia wspólnego chrzescijańskiego frontu dla zachowania naszego kulturowego dziedzictwa.

  – Marcin

 10. Ireneusz Tadeusz Says:

  NIE głosujemy na żadną partie ! Słowianie dzis sa tylko żydo-chazarskie partie
  [ PO PIS SLD PSL SD ] to agentura światowej mafi syjonistyczno-globalnej !!! która obecnie realizuje utopie europy wielokulturowej !! a dzis ta partyjniacka mafia wraz z prezydentem Komorowskim [ chazaro-tatar ] ustanowili ABOLICJE dla kolorowych nielegalnych imigrantów !!!!! TO ZDRADA !!! oni sankcjonuja łamanie prawa !!!!

  SŁOWIANIE WSZYSTKICH KRAJÓW !! ŁĄCZMY SIE !!!!

 11. Ość Says:

  Całkowicie się zgadzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. piotrus Says:

  Dziękuje bardzo za info. Marcinie. Już robi się coraz goręcej. Patrząc na news z 20 sierpnia 1/3 Rosjan jest gotowa chwycić za broń. Wielkie podziękowania dla Admina za serwis. Dużo rzeczy sobie mi uświadomiła.

 13. thetomek4791 Says:

  Wiesz co Ość.Ale Putin nie wygląda mi na Słowianina.Jakoś ten nos nie pasi.Być może sie myle.Co Ty o tym sądzisz??

 14. thetomek4791 Says:

  Dokładnie Ireneusz Tadeusz

 15. Ość Says:

  Putin jest podobno chazarem thetomku i na smyczy Rotszyldów.Też chazarów. W kilku źródłach to sprawdzałem. H. Pająk też to sugeruje.

 16. thetomek4791 Says:

  Tak też mi sie wydawało,że musi mieć cokolwiek wspólnego z tą bandą.To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu.Dzięki


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: