Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej


Źródło: www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A391rcMasonry.html

Tłumaczenie z jęz. ang. GREGORIUS

Fotografia przedstawia obecność masonów stanu brazylijskiego Pernambuco w towarzystwie biskupa Bernardino Murchio z Caruaru w jego katedrze po mszy niedzielnej dnia 21.12.2008r. Obecność przedstawicieli rozmaitych Lóż masońskich lokalnego regionu w katolickiej katedrze miała na celu .. złożenie hołdu biskupowi za jego “wspaniałe działania w zarządzaniu diecezją”.

Po zakończeniu mszy Antonio Ferrera (trzeci z lewej), Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Pernambuco podszedł do kazalnicy i zaczął wychwalać biskupa Murchio przyznając mu masońską Odznakę Zasługi stanu Pernambuco. Obecnych podczas mszy było 800 katolickich wiernych, którzy byli świadkami symbolicznego wydarzenia. Z kolei prałat wygłosił krótką mowę dziękując Wielkiemu Mistrzowi za Odznakę, nazywając wydarzenie “radosną uroczystością” a zakończył tymi słowami: Tak więc niechaj błogosławieństwa Wielkiego Architekta Wszechświata “ zachowają nas wszystkich takimi jacy jesteśmy, radosnymi, zjednoczonymi i szczęśliwymi jak nasz Patron nauczał:”Ut unum sint”.”Wśród przedstawicieli masonerii był katolicki kapłan ojciec Aloisio Guerra (drugi z lewej), który jest także Czcigodnym Mistrzem Loży 13 Maja. Kościół Katolicki zawsze nauczał, że masoneria jest jednym z najstraszliwszych jego wrogów, natomiast soborowi “papieże” stłumili tę odwieczną prawdę.Dzisiaj uważa się masonów jedynie za “ludzi dobrej woli”. Cui bono? (Kto na tym korzysta?). Dane powyższe zaczerpnięto z internetowej strony hiszpańskojęzycznej masonerii Nowego
Jorku. (www.masonesnewyork.blogspot.com/2009_10_25_archive.html)

Komentarzy 5 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej”

 1. Jack Ravenno Says:

  O kurczę… ale jazda. W żywe oczy. Koniec świata :]

 2. sono Says:

  Maosneria przejela strategiczene punkty w KK juz od dawna. Sobor Vatykanski II byl jawnym przejeciem wladzy przez masonerie, ( grunt zostal wczesniej przygotowany przez antypapieza Jan 23 i jego doborowa druzyne). Od tego czasu Watykan zostal zdominawany przez kretow podkopujacych fundamenty KK. Zaczynaja sie coraz bardziej ujawniac bo sa pewni zwyciestwa. Co ciekawsze, zaczadzona i otumaniona gawiedz czyli tzw wierni w wiekszosci tego nie widza i tylko nieliczni wolaja, ze krol jest nagi. Ksiezy, ktorzy o tym trabia ,masoneria koscielna ( w Polsce kapciowy Dziwisz i wiekszosc Episkopatu)karze i usuwa. Po co maja im mieszczac i naglasniac ich niecne plany i sprawki. Ksiezy, takich jak ten judaszowski, brazylijski biskup i jego kumple-ksieza z lozy sie nie usuwa bo i po co???

 3. sono Says:

  znaczy sie ksiezy masonow z KK sie nie usuwa bo i po co?? Trzeba usuwac i wyciszac tych co sa przeciw masonerii. A publika pozbawiona myslenia samodzielnego idzie za nimi bezmyslnie bo chca byc posluszni.
  Na slepym posluszenswtwie i braku samodzielnego myslenia i dzialania wszyscy dyktatorzy bazowali i bazuja. Niewolnik nie mysli , on robi to co mu kaza, jest posluszny i sie nigdy nie zastanawia.

 4. Tomek Says:

  13 grudnia 2050 roku. Papież Ozjasz III oficjalnie uznaje Talmud za świętą księgę Kościoła Katolickiego.

 5. thetomek4791 Says:

  dokładnie sono.na tym też żerują,bazują „politycy” hehe


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: