Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI


Źródło : www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A376rcBnaiBrith.html

Data publikacji : 01.08.2010

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Dnia 12.02.2010 roku Moishe Smith, prezes międzynarodowej żydowskiej organizacji masońskiej B’nai B’rith był przyjęty w Watykanie (powyżej) i złożył swoje uszanowanie papieżowi Benedyktowi XVI, składając mu dar w postaci obrazu autorstwa Mordechai’a Rosenstein’a.

Szczegóły można znaleźć w źródłach B’nai B’rith:

www.bnaibrith.org/latest_news/Conference_Presidents_Pope.cfm

Podczas innej wizyty 112 członków B’nai B’rith w Watykanie dnia 18.12.2006 roku, Benedykt XVI powitał ich słowami: „jest mi przyjemnie powitać delegację B’nai B’rith International z okazji jej wizyty w Watykanie.”

Po Deklaracji „Nostra Aetate” ogłoszonej przez II Sobór Watykański w 1965 roku przywódcy B’nai B’rith odwiedzali Stolicę Apostolską wielokrotnie. „Dzisiaj 18 grudnia (2006 roku) na znak ducha zrozumienia , szacunku i wzajemnego poważania, które narodziły się pomiędzy naszymi dwiema społecznościami witam was, i za waszym pośrednictwem, tych wszystkich których reprezentujecie.”

Pełen tekst przemówienia w języku hiszpańskim pod adresem kubańskiej masonerii:

www.cubamason.foroactivo.net/t1771-benedicto-xvi-recibe-a-la-junta-masonica-sionista-b-nai-b-rith-international

 „KTO MA USZY KU SŁUCHANIU, NIECHAJ SŁUCHA”- (Ewangelia Św. Mateusza 11:15)

Ps. Zobacz także:

Link do najnowszej książeczki ks.Luigi Villa o wybudowaniu żydomasońskiego, architektonicznie, „kościoła” w San Giovanni di Rotondo. Dla badaczy żydomasonerii problematyka arcyciekawa:

http://www.chiesaviva.com/381%20mensile%20pol.pdf

Komentarzy 5 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI”

 1. thetomek4791 Says:

  Hehe.Wiadomo o co chodzi.Niech KK i Watykan nie wypiera sie zażyłych związków z żydomasonami

 2. sono Says:

  a co na tym obrazie bylo?? 666??

 3. Ość Says:

  Chyba fartuszek i kielnia sono.

 4. Aaron Bucholtz Says:

  Nie… no to już przegięcie. Na audiencjach Benedykt spotyka się z masą różnych ludzi i organizacji i nie koniecznie musi to sygnalizować poparcie dla mafii żydowskiej. Co nie oznacza że nie trzeba patrzeć im na ręce. Oczywiście trzeba bo zdrajcy mogą być wszędzie. W historii byli papieże masoni lecz na razie nic nie jest przesądzone odnośnie Benedykta XVI. Równie dobrze mógł ich przyjąć na odczepnego. „Po owocach poznacie” więc obserwujmy jakie będą owoce tych spotkań Jeżeli rzeczywiście coś pójdzie w stronę ustępstw dla judaizmu będzie to konkretny dowód kolaboracji. Tak było w przypadku kardynała Dziwisza, który ewidentnie dostał 100000$ od B’nai B’rith za dobrą robotę min. za suspendowanie księdza Natanka.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: