Info 28.08.2011

Komentarze 3 to “Info 28.08.2011”

 1. czytelnik 2011 Says:

  To dziwne,ze na tak wymownym portalu jak ten jest tak malo dyskutantow i glosow w dyskusji,gdy na innych jak chociazby „monitorpolski”,glosow zatrzesienie.
  Co moze byc tego przyczyna ?
  Czyzby obawiano sie faktycznie zastopowac syjonizm tak polski jak i swiatowy ???
  Przeciez ta zaraza zzera juz caly swiat !
  Polecam ten portal wielu Polakom ale nie widze odzewu.
  Co sie dzieje ?

 2. Admin Says:

  „Co moze byc tego przyczyna ?

  Czyzby obawiano sie faktycznie zastopowac syjonizm tak polski jak i swiatowy ???”

  Strzał w 10tke. Zauważyłem pewną tendencję w naszych zjudaizowanych włościach, że im portal ma lepsze infa, tym budzi większe „przerażenie” wśród czytelników i jedynie garstka ludzi mocno siedzących w temacie odważa się go wspierać – i to nie zawsze, zważywszy jak mocno zażydzone jest środowisko „polskich” „patriotów”.

  Trzeba robić to, co do nas należy. Zasiane przez nas ziarnko, wykiełkuje. Z radością również przyglądam się nowopowstałym polskim portalom, które również polecam:

  http://kryptonimprawda.wordpress.com/

  http://polonuska.wordpress.com/

  Pozdrawiam

 3. Kikka Says:

  Widzę, że autorzy http://kryptonimprawda.wordpress.com/ znów narobili ze strachu w majtki i zamknęli bloga, podobnie jak krasnoludek z pejsami. Polscy bojownicy o prawdę 😀
  Podobnie jak nikt ze stałych bywalców http://newworldorder.com.pl/ nawet nie pomyślał o pociągnięciu stronki na wordpressie. Wszyscy lubią wymagać i dawać dobre rady, ba, nawet tropią „agenturę”, ale żeby samemu się „zhańbić” zrobieniem czegoś pożytecznego, o, co to, to nie! I wy chcecie Polskę, co tam Polskę, świat ratować? Śmiechu warte!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: