Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”


Źródło: www.traditio.com/comment/com1108.htm

Data publikacji : 24.08.2011

Tłum. z jęz. ang. : GREGORIUS

Przewodnia myśl homilii Benedykta-Ratzingera na Światowych Dniach Młodzieży została stłumiona przez same Niebiosa a on sam został wyciszony. W ten sposób Bóg Nieba i Ziemi ukarał „pedofilskiego papieża” zdmuchując mu z głowy jego piuskę i strącając go z tronu, niemiłosiernie siekąc go deszczem. Młodzież zabrana na „katolickim Woodstock’u” w panice i z wrzaskiem rozbiegła się przerażona. Niespotykana burza niosąca boski gniew akurat w chwili zachodu słońca uderzyła w Benedykta-Ratzingera i zamknęła mu usta, kiedy rozpoczynał swoją przewodnią homilię na Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie 20-go sierpnia b.r.

Jest to bardzo niezwykłe zjawisko w Hiszpanii żeby w sierpniowe wieczory zrywały się burze. Kiedy Benedykt-Ratzinger rozpoczynał przemawiać, znienacka potężny wicher sztormowy uderzył w niego gwałtownie zrywając mu piuskę i symbolicznie strącając go z jego tronu. Kartki z jego homilią stały się nieczytelne wskutek całkowitego przemoczenia a jego szata nadęła się jak żagiel.

Błyskawice rozświetliły całe niebo i chlusnęły strugi rzęsistej ulewy siekącej Benedykta-Ratzingera z zapalczywością Boga Wszechmogącego. Grzmiący protest Niebiosa przesłały młodzieży, która zebrała się na wariackiej imprezie nowego pseudokościoła, wzorowanej na rozpasanym, rock’owym Woodstock Festival z 1969 roku. Protest, który spowodował paniczną ucieczkę młodzieży z krzykami przerażenia. Kiedy Benedykt-Ratzinger próbował podjąć dalej swoją homilię nastąpiło zwarcie elektryczne w systemie nagłaśniającym co uniemożliwiło mu ględzenie jego modernistycznych frazesów. Został zmuszony do rezygnacji z wygłoszenia homilii.

Dzień wcześniej gniewni demonstranci wylegli na śródmiejskie ulice Madrytu w protestach przeciw Benedyktowi-Ratzingerowi. Niektórzy mówili, że szalejące niebo było bardziej przerażające niż wirujące słońce w nieodległej Fatimie (Portugalia) w 1917 roku. Prawdopodobnie Najświętsza Panna Dziewica rzucała swe potępienie na „pedofilskiego papieża”, nawet wyraźniej niż w przesłaniu do ogromnego tłumu wiernych w nieodległej portugalskiej Fatimie.

Benedykt-Ratzinger, który całkowicie od 2001 roku odpowiada za seksualne zbrodnie kleru nowego pseudokościoła i którego podpis widnieje na licznych dokumentach uniewinniających i tolerujących „biskupów” i „księży” dokonujących gwałtów na dzieciach, ani słowem nie wspomniał o przerażających zbrodniach seksualnych i malwersacyjnych jego pseudokościoła, którego jest głową. (Niektóre informacje do tego komentarza zaczerpnięto z Agence france-Presse)

Ojcowie katolickiego portalu TRADITIO

Komentarz : GREGORIUS obawia się i chyba niebezpodstawnie, że chyba Bóg Wszechmogący zniecierpliwił się błaznami i bałwanami okupującymi Stolicę Piotrową, nie biorąc jednak pod uwagę, że to illuminowani, którzy ciężko pracują by przynieść ludziom prawdziwe światło wiedzy.

Komentarzy 20 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku””

 1. Anonim Says:

  ten artykul jest kuriozalny,prawda z monstrualnym klamstwem zmieszana w sposob lajdacki

 2. Noni Says:

  Tak, prawda że jedna z większych sekt na ziemi Kościół katolicki od tylu setek lat morduje, gwałci i kradnie w końcu dojdzie do tych głów ludzi…. i zobaczymy czy Watykan dotrwa obiecanej Apokalipsy przez Jana jako wielka nierządnica 🙂

 3. Admin Says:

  Anonim, ale co jest według Pana kłamstwem? Proszę pisać śmiało.

 4. Ość Says:

  Przestańcie pleść Panowie bzdury. Sku…synów nie brakuje nigdzie. Są w rządzie, sądzie, kościele, armii, policji i w rodzinach katolickich i innych wyznań i w bez wyznaniowych.

  Zbadajcie co to znaczy etyka, moralność i cywilizacja zanim coś znów palniecie i przypatrzcie się KRYTYCZNIE sami sobie, a potem wytykajcie innym.
  Za kościołem nie przepadam ale żeby nie on to prawdopodobnie z wczasów na wsi ludzie by wracali z widłami w plecach, żeby nie wiara, a do sklepu trzeba by było chodzić z siekierą …
  I nie wolno utożsamiać Boga z kościołem. Bóg to absolut a kościół to to tylko instytucja.

 5. Ość Says:

  Nie ma co się Adminie pytać. Jak by wiedział Anonim to by napisał.
  Walnął tak jak fanatyk na wszelki wypadek, zanim pomyślał.

 6. Admin Says:

  Jak ludzie nie dowierzają, to reagują sceptycznie. Bywa, że i szyderczo sceptycznie. No ale po to nas czytają Ość, aby się właśnie wgłębić w temat. Na część ludzi to działa i reagują refleksją. A poza tym, do niczego innego jak samodzielnego myślenia, nie przekonujemy. Pozdrawiam.

 7. Anonim Says:

  Racja. Dzięki.

 8. OlO Says:

  Noni :
  Tak, prawda że jedna z większych sekt na ziemi Kościół katolicki od tylu setek lat morduje, gwałci i kradnie w końcu dojdzie do tych głów ludzi…. i zobaczymy czy Watykan dotrwa obiecanej Apokalipsy przez Jana jako wielka nierządnica

  Nie tylko głowy polecą ale także dusze i tak zwani nie wierni bogowie którzy przesiadują tu na Ziemi od zalania dziejów niszczą życie i śmiejąc się ze śmierci. Sprawiedliwość dosięgnie wszystkich bez wyjątku 😀

 9. thetomek4791 Says:

  Masz racje Ość.Oni są wszędzie.Gdzie ich nie ma hehe.No i słuszna Twoja uwaga.Nigdy nie można utożsamiać Boga z KK.To kardynalny błąd.Niestety ciemniakom,często,a raczej zazwyczaj zapalczywym,zapiekłym,sfanatyzowanym nie prztłumaczy hehe.Oj nie.Niestety,mamy katolików jakich mamy,kryteria jakimi sie posługują nie są najwyższych lotów.Toteż większość tzw.ateistów nie są tak na prawde ateistami.Oni po prostu nie wierzą w KK,tak jak między innymi ja.Toteż jesteśmy skazani na bycie ateistami,między innymi dlatego,że nie wierzymy w nieskazitelność KK.Tak to jest jak ciemny,prosty sfanatyzowany lud do spóły z KK ocenia ludzi.Kur….szok.I my mamy sie rozwijać???Z taką zakałą jaką jest KK???!!!!

 10. thetomek4791 Says:

  Ludzie nie wymagają od KK szacunku,szczerości,uczciwości i prawdy.Podobnie jak od polityków.To ciemne,głupie i posłuszne masy.No i jak u nas może być dobrze hehe.Polska staje sie skansenem,zaściankiem i wielkim zabobonem.Brak słów.No ale cóż.Watykan i żydomasoneria rządzą,a lud głupieje

 11. Warszawiak Says:

 12. Joanna Says:

  thetomek47
  Aby od kogoś czegoś wymagać, trzeba to preferować. Motłoch preferuje złotego cielca a nie wartości. W dymnokracji wybiera wskazanych bymajmniej nie przez Kościół. Kościół funkcjonuje w określonych warunkach i koło się zamyka.

 13. thetomek4791 Says:

  Joanna.Jasne że tak.To wynika z automatu.Kościół funkcjonuje w oparciu o zasade ogłupiania mas i tą zasade chce utrzymać jak najdłużej.KK doskonale wie z jakiego typu podatnymi na manipulacje masami(odbiorcami) ma do czynienia.Dostojnicy kościelni cały czas kontaktują sie z pewnymi politykami i wymieniają informacje,spostrzeżenia etc.Przecież dostojnicy kościelni uczestniczyli w magdalence jak i okrągłym stole.Dla mnie osobiście,to jedna banda przebierańców,oszustów,kusicieli i szyderców

 14. Henry Says:

  Od 1958 roku(po śmierci Piusa XII) w watykanie do dnia dziesiejszego zainstalował się poczet błaznów, żydomasońskich agentów, heretyków, apostatów. Tak jest to „Wielka Nierządnica”, ale absolutnie nie KK.
  Ten fakt nie tylko nie dyskredytuje Kościoła Katolickiego, ale potwierdza, że jest jedynym, prawdziwym założonym przez Jezusa Chrystusa i uznanie Prawdy, którą głosi jest potrzebne do zbawienia.
  Dlaczego sektę watykańską drugą w dalszym ciągu nazywa się „kościołem katolickim”?
  Ignorancja jest jedną z przyczyn, ale największą jest zła wola, niechęć do uznania prawdy.
  Toteż niektórzy stali się „protestantami”, albo ateistami.
  „Protestanci” nie należą do Kościoła, a tym samym nie są nawet chrześcijanami(niestety).
  Sekta watykańska II jest sektą protestancko-żydowską, zaprzeczeniem Kościoła Katolickiego.

  http://www.mostholyfamilymonastery.com/

 15. thetomek4791 Says:

  Do Henry.Bo ta sekta wciąż zyskuje aprobate fanatyków religijnych.Ludzie nie potrafią trzeźwo patrzeć na religie.Oni ślepo wierzą KK.Wreszcie ktoś zadał adekwatne pytanie.Dla mnie to też jest sekta i to wielka sekta.Ja osobiście wole być prawym,przyzwoitym człowiekiem,niż sekciarskim.KK w tym skompromitowanym stanie,tkwiącym we fałszu i obłudzie,zboczeniu i innych grzechach kompletnie mnie nie przyciąga i nie rajcuje.Przypuszczam,że nie tylko mnie

 16. thetomek4791 Says:

  Bolszewia atakuje z każdej strony i przybiera różne pozy i postacie.KK od samego początku był skażony żydomasonerią.

 17. Henry Says:

  Thetomek 47 zamiast pleść głupoty najpierw podszkol się trochę
  na stronie katolickiej, do której już wcześniej dałem link:

  http://www.mostholyfamilymonastery.com/

  Nie jest to indokrynacja religijna z mojej strony,
  ale naprawdę ciekawy materiał tam jest, w tym kilkaset filmów.

  Zachęcam również innych do przerobienia materiału na tej stronie,
  szczególnie pseudokatolików z novus ordo. Jest w języku ang. i
  mam nadzieję, że to większości nie przeszkadza.
  Np. bardzo ciekawe informacje o fałszywym proroku,
  apostacie(antychryście) zwanym Jan Paweł II
  i o obecnym Ratzingerze-Tauberze, Wielkim Cadyku Watykanu
  oczywiście też:)

 18. thetomek4791 Says:

  No to przecież ja popieram Twoją teze.O co Ci chodzi??.Ja tam stronie od stron strikte katolickich,bo wiem czym to pachnie.Każdy chyba wie co to była święta inkwizycja.Dla mnie KK to świątynia fałszu i obłudy.Pieprzą tylko o tej moralności i robią z ludzi czubów.Niech moralizują przestępców,złodziei,bandytów.Co tu dużp pisać.Przede wszystkim liczy sie taca i kasa na tacce.Proste.Ostatnim razem kiedy byłem w KK,ksiądz oznajmił wszem i wobec,że potrzeba kilkadziesiąt tysięcy zł w związku z ogrzewaniem.Problem w tym,że ten kościół w ogóle nie jest ogrzewany.Jakby wmówił,że potrzeba100tys,to tez głupie katole by uwierzyły.Brak słów


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: