Syjonistyczna Libia


Zionist Libya

http://www.roytov.com/articles/libya.htm

Roy Tov – 25.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

W lutym 2011 roku zachodnie media mówiły, że arabska wiosna dosięgła Libii. Ale ci, którzy zwracają uwagę na szczegóły, zauważyli coś dziwnego w ich doniesieniach: te tzw. „powszechne protesty” rozpoczęły się kiedy grupa rebeliantów przejęła kontrolę na terenach przy granicy z Egiptem. W maju rebelianci zdobyli miasto Misrata i sytuacja wyglądała źle dla rządu Muammara Kadafiego. Wczoraj, 23 sierpnia, rebelianci przejęli kontrolę nad prawie zniszczonym przez bombardowania NATO kompleksem rządowym Bab al-Aziziya w Trypolisie. Kadafi uciekł w nieznane miejsce. Zamiast powszechnej rebelii, oglądamy postęp nieznanej armii wspieranej przez lotnictwo Szeryfów Terroru z NATO. Na Zachodzie, rebelianci stali się znani pod nazwą „Narodowej Rady Tymczasowej” (NTC) i zostali uznani za legalny rząd libijski z niejasnych powodów; w końcu nie zostali wybrani przez naród. Sprzeciw wobec barbarzyńskich i masowych ataków NATO na cywilów wyraziły m.in. Chiny, Rosja i Wenezuela.

Stawianie zarzutów o syjonistyczną interwencję w Libii można łatwo określić jako „kolejną bezpodstawną teorię spiskową” i odrzucić. Ale rzecznik rebeliantów wczoraj (24 sierpnia) udzielił nieprawdopodobnego wywiadu izraelskiemu dziennikowi Haaretz. Pamiętajmy, że Libia nie ma stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Dlatego Yossi Melman, dziennikarz, który przeprowadzał wywiad, złamał izraelskie prawo. Skoro nie zatrzymano go i wywiad opublikowano, można bezpiecznie wywnioskować, że wywiad był sankcjonowany przez Szin Bet. To wystarczy, żeby to wydarzenie uznać za fenomen, nawet jeśli wywiad dotyczył koloru libijskiego nieba. Było w nim dużo więcej.

Zacznijmy od przedstawienia osoby rzecznika. Ahmad Shabani jest założycielem libijskiej Partii Demokratycznej i synem byłego ministra w rządzie libijskiego króla Idrisa, zdetronizowanego w 1969 roku. Była włoska kolonia, większość Libii była zarządzana przez W Brytanię w latach 1943 – 1951. Podczas II wojny światowej, przyszły król Idris poparł W Brytanię i dostarczył cyrenajskich nacjonalistów (tworzących istotną część libijskiej populacji) do walki u boku aliantów z Osią. Po klęsce Niemiec i Włoch, powrócił do swojej stolicy, Bengazi, jako emir Cyrenajki. W podziękowaniu za okazaną pomoc, Brytyjczycy poparli niezależność i jego pozycję jako króla całego kraju. W dniu 24 grudnia 1951 roku, Libia ogłosiła suwerenność jako Zjednoczone Królestwo Libii, monarchię konstytucyjną i dziedziczną. Pamiętając o związkach ze Zjednoczonym Królestwem W Brytanii, dodanie do nazwy kraju „Zjednoczonego Królestwa” nie jest zaskakujące.

Wracając do wywiadu, Ahmad Shabani mieszkał z rodziną w Londynie od 1969 roku, kiedy jeszcze był małym dzieckiem. On nie pamięta Libii. Tylko w marcu 2011 roku, po rozpoczęciu ataków na Libię ze wschodu, zaczął wypowiadać się przeciwko rządowi Muammara Kadafiego.

Jest to pierwsza wskazówka tego, że trwająca przemoc ma korzenie imperialne. Wkomponowuje się całkiem dobrze w wojskowy charakter tych wydarzeń. Populacja Libii składa się z około 140 plemion i klanów, które w rzeczywistości tworzą luźną konfederację pod rządami Muammara Kadafiego. Dążenie do konsensusu wśród nich ma kluczowe znaczenie dla jego rządu. Ale nie zauważyliśmy by plemiona i klany wypowiadały się w trakcie toczącego się konfliktu. Widzimy wojska bezlitośnie podbijające terytorium za wszelką cenę, łącznie z życiem cywilów.

Ale nie potrzeba brać pod uwagę tych faktów, gdyż Ahmad Shabani dostarczył hebrajskiemu dziennikowi niesamowitych szczegółów na temat prawdziwej tożsamości uzurpatorów.

„Zwracamy się do Izraela, żeby użył swoich wpływów na społeczność międzynarodową by zakończyć despotyczny reżim Kadafiego i jego rodziny. . .” powiedział Ahmad Shabani. Innymi słowy, rzecznik rebeliantów, czy libijskiego rządu, uznawanego przez Amerykę i kilka innych łotrowskich państw, uznaje Izrael (w przeciwnym wypadku nie zwracałby się do niego z prośbą) i ignoruje Palestyńczyków. Delikatnie mówiąc, nie jestem pewien czy naród libijski popiera taka politykę.

W tym momencie pomyślałem, nic nie może mnie już zaskoczyć w wywiadzie, ale Ahmad Shabani rozpalił się. Zapytano go, czy Rebeliancka Libia uzna Izrael. „To bardzo delikatna sprawa. Powstaje pytanie, czy Izrael uzna nas”. Panie Ahmad Shabani, jest pan w błędzie. Prawdziwe pytanie brzmi: Czy Izrael jest suwerenny? Znowu nie jestem pewien czy naród libijski popiera dziwną politykę Shabaniego. Czy on jest członkiem B’nai B’rith,

I wtedy Shabani ujawnił się, że jest nikim więcej niż syjonistycznym najemnikiem. Kilka miesięcy temu, Szin Bet i IDF stwierdziły w hebrajskich mediach, że z Libii, przez po-Mubarakowy Egipt, przemyca się broń do Strefy Gazy. W dzisiejszym wywiadzie, Shabani powiedział, że rebelianci wiedzieli o przemycie i zamierzali z nim skończyć.

Nie ma tu żadnych niespodzianek, nowa Libia to syjonistyczna Libia, rządzona przez armię zagranicznych najemników. Tak jak Afganistan i Irak, stanie się kolejnym bagnem Zachodu. Społeczności plemienne nie zostaną unicestwione w imię taniej ropy. Faktycznie stanie się odwrotnie. Społeczności plemienne zniszczą imperium poprzez nałożenie na nią nie do zniesienia koszty militarne.

 

Komentarze 3 to “Syjonistyczna Libia”

 1. Anonim Says:

  Jako SENIOR /okaleczony przez faszyzm/ studiowałem ponad 10 lat RELIGIOZNAWSTWO a najbardziej starałem się poznać Dzieło Mojżesza czyli JUDAIZM LEWITÓW. Moja obecna wiedza jest taka że Mojżesz zabił najpierw jednego Izraelitę własnoręcznie a następnie na stepach z udziałem „wybranego” PLEMIENIA LEWITÓW wymordował pozostałe plemiona
  Izraelitów . Cały scenariusz „działań” Mojżesza jest w szczegółach opisany w iV Księdze TORY. Na tamte czasy był to dyktator jak Hitler czy Stalin w XX wieku – obecnie w chrześcijaństwie jest ŚWIĘTYM. Jerozolima położona w „ziemi świętej” jest miejscem powstawania przez tysiące lat mordów na szeroką skalę, tam były zarzewia wielkich wojen .
  Podobne jest i obecnie „ziemia święta” / Izrael finansowany przez żydów z USA/ na obecny czas prowokuje i finansuje konflikty zbrojne w północnej Afryce a zwłaszcza w krajach gdzie jest ropa. Libia jest tego przykładem… Proszę przeczytać „Kod Biblii” jaki scenariusz III Wojny Światowej planuje PLEMIĘ LEWITÓW..W skrócie wybuch bomby jądrowej w Jerozolimie ma być początkiem JĄDROWEGO KATAKLIZMU NA ŚWIECIE….i to jest możliwe przy obecnej niewiedzy tego scenariusza PRZYWÓDCÓW MOCARSTW – USA, Rosji,Chin i innych posiadających arsenały nuklearne, Estein w latach 20-stych ub,w. napisał” nie wiem czym będą walczyć w IIi Wojnie Światowej ale w IV MACZUGAMI”.
  Moją religią od kilku lat jest Religia CELTYCKA obecnie 8011 rok czyli wiara w jednego BOGA z elementami szacunku do przyrody. Liczę że narody zdołają wyeliminować RELIGIE „NARODU WYBRANEGO” i pochodne tj. chrześcijaństwo – kilkunastu odmian czy Islam jest to Religia pochodna Judaizmu. Wg informacji w książsce „Talmud czy Biblia” autorem KORANU był Rabin, dlatego Koran ma wiele elementów TORY Judaizmu.. Uważam że NARODY dla własnego bezpieczeństwa powinny odrzucić religie faryzeuszy i zapobiec III WOJNIE ŚWIATOWEJ /nuklearnej/.

 2. Ość Says:

  Bardzo ciekawy komentarz. Może byś Anonimie coś więcej napisał na ten temat.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: