Czy Izrael rzuci pod czołgi osiemnastoletnie dziewczęta?


Źródło: www.3rm.info/14394-zawtra-izrail-pustit-pod-tanki-devochek-18-ti-let.html

Data publikacji : 23.08.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Strach pomyśleć, co czynić będą młode i bez żadnego doświadczenia bojowego izraelskie dziewczęta w czasie kiedy ujrzą rój rozjuszonych i agresywnych egipskich czołgów, palestyńskich kałasznikowców i syryjskich bojowych samobójców. Interesującą informacją podzielili się dzisiaj byli pracownicy wywiadu Iranu na antenie lokalnej stacji telewizyjnej. Według nich Tel-Aviv praktycznie nie ma wątpliwości co do nieodległych w czasie działań bojowych i to na trzech frontach, a mianowicie przeciw jak zwykle Palestynie, nie mniej znajomej Syrii a także częściowo zapomnianemu Egiptowi. Naczelnymi zagadnieniami izraelskich dowódców są interesujące zagadnienia w sferze siły ludzkiej. Tak więc dowiedzcie się, że istnieje specjalny podwydział Armii Izraela pod nazwą „MASZA”. Kiedy z dziewcząt w wieku 18-24 lat nie zostanie praktycznie już nic to pójdą do boju izraelscy Arabowie-brygada Golani, 13 batalion i 2 kompania operacyjna szybkiego reagowania. Kto następny pójdzie w bój? Pytanie to mrozi serce i napawa przerażeniem, ale nie będzie to z pewnością Mossad. W chwili wtargnięcia na terytorium Izraela zjednoczonych wojsk arabskich te chwaty będą opalać się na Karaibach zliczając straty z pomocą Playstation.

Cóż, to jest właśnie ta wielka potęga „narodu wybranego”… Ma się ochotę poradzić Izraelowi, żeby powstrzymał się od gromkich oświadczeń albowiem wojna ze światem arabskim to wojna przerażająca, nawet dla potomków „wybranego przez boga narodu”.

 

 

Komentarze 3 to “Czy Izrael rzuci pod czołgi osiemnastoletnie dziewczęta?”

  1. Ość Says:

    Jaki to naród wybrany? Sami siebie wybrali, żeby swoją nieudolność zagłuszyć i ukryć. Oni nie nadają się do żadnej pracy poza kombinatorstwem, lichwą i złodziejstwem. My ludzie Musimy ich utrzymywać bo by pozdychali z głodu. To narodek tchórzy i megalomanów. Silni są tylko w grupie. Tych przyzwoitych na palcach można policzyć. Stanowią pomijalnie mały margines.

    A cały Izrael, to małe megalomańskie, awanturnicze państewko, niezdolne do samodzielnej egzystencji.

  2. kristof666 Says:

    Lepiej bym tego nie ujął!
    Pozdrawiam Cię @Ość!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: