Brytyjski premier: Izraelscy urzędnicy byli decydentami o inwazji na Irak


Saed Bannoura – IMEMC News (fragment) – 20.02. 2010

http://www.imemc.org/index.php?obj_id=53&story_id=58012

W swoich ostatnich zeznaniach przed komisją ds. wojny w Iraku, premier Tony Blair przyznał, że izraelscy urzędnicy wpływali i brali udział w wydaniu decyzji przez rządy USA i W Brytanii do ataku na Irak w 2003 roku.

W kwestii jego spotkań w Teksasie z ówczesnym prezydentem USA Georgem W. Bushm w 2002 r., Blair powiedział, „O ile sobie przypominam, dyskusja miała mniej wspólnego ze specyfiką tego, co mieliśmy zrobić w sprawie Iraku czy na Bliskim Wschodzie, ponieważ w tamtym czasie był duży problem Izraela. Myślę, w rzeczywistości, pamiętam, że mogły być rozmowy, które obaj mieliśmy z Izraelczykami, podczas gdy tam byliśmy. Więc to była znaczna część tego wszystkiego”.

Ps. Śp. kalkstein przyznaje w tym filmie na początku 5:00, że wzięliśmy udział w okupacji Iraku głównie ze względu na Izrael:

Komentarze 2 to “Brytyjski premier: Izraelscy urzędnicy byli decydentami o inwazji na Irak”

  1. Ość Says:

    Widać jakiego Israeldenta ogłupieni przez żydowskie mędia Polacy wybrali. Żyda trzymającego żydowską zbrodniczą linię. W 1968 roku uciekali z Polski głównie byli żydowscy zbrodniarze z obawy przed ujawnieniem, i rozliczeniem ich za zbrodnie kierowanej przez nich bezpieki, na NASZYM POLSKIM NARODZIE. Setkach tysięcy polskich patriotów z AK, WIN, NSZ itd.
    Oni i ich potomkowie wychowani w nienawiści do Polaków wracają jak powiedział Kalkstein-Kaczyński. Dziennie obywatelstwo polskie dostaje około 50 żydów a do tego mieszkania, zapomogi i stanowiska. Popatrzcie na te osiedla chronione i apartamentowce. Siedliska tej zarazy.
    Róbcie coś ludzie z tą zarazą bo źle się dzieje.

  2. stary-stach Says:

    panie Ość jest ciężko co robić jak nie zrobi się nic to wejdziemy jako land niemiecki a kalkstein coby nie powiedzieć to pieniądze i poparcie nie brał od niemców tylko usralela co ma swoją cenę usrael daleko to i może okupacja byłaby lżejsza niż jako judeopolonia niemiecka bo tak czy siak to będzie judeopolonia


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: