Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”


Źródło: http://www.traditioninaction.org/ProgressivistDoc/A_145_J23-Masons.html

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

W związku ze śmiercią „papieża Jana XXIII” dnia 3 czerwca 1963 roku, meksykańska żydomasoneria opłaciła ogłoszenie prasowe opublikowane w meksykańskich gazetach.

Powyżej zamieszczona jest kopia oryginalnego ogłoszenia Meksykańskiej Zachodniej Wielkiej Loży opublikowanego dnia 4 czerwca 1963 roku w gazecie „El Informador”. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie treści ogłoszenia z języka hiszpańskiego.

„MEKSYKAŃSKA ZACHODNIA WIELKA LOŻA Wolnych i Uznanych Wolnomularzy w związku ze śmiercią PAPIEŻA JANA XXIII otwarcie wyraża swój żal i smutek z powodu straty tego wielkiego człowieka, który przeprowadził rewolucję w sferze idei , myśli i formach liturgii rzymskokatolickiej. Encykliki „Matka i nauczycielka” i „Pokój na ziemi” dokonały rewolucji w pojęciach akceptując PRAWA CZŁOWIEKA I JEGO WOLNOŚĆ. Ludzkość straciła wielkiego człowieka a my wolnomularze uznajemy jego wzniosłe zasady, jego humanitaryzm i jego ducha WIELKIEGO LIBERAŁA.”

Guadalajara, Jalisco, Mexico, 3 czerwca 1963

MEKSYKAŃSKA ZACHODNIA WIELKA LOŻA

Jose Guadalupe Zuno Hernandez

(ogłoszenie płatne)

Komentarzy 7 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII””

 1. Ość Says:

  I to wszystko podważa znaczenie kościoła w naszym życiu. Niestety. Sam osobiście spotkałem wiele razy masońskie symbole w naszym kościele. Pewien znany duchowny (nazwiska nie ujawniam) powiedział już dawno mi, że kościół wchodzi w globalizm! Zobaczcie nową Drogę Krzyżową w Radziejowicach jak nie wierzycie, ile tam znaków masońskich i profanacji.
  Czyżby nasza stara wiara słowiańska, ze Swarożycem i Światowidem była alternatywą dla gnijącego od głowy kościoła? Widziałem zdjęcia JPII i Benedykta na tle odwróconego krzyża i gwiazdy Davida na ich tiarach. (i nie tylko) Czy to nic nie mówi?

  (a co mówiły napisy na klamrach hitlerowskich żołnierzy nie wspomnę o czaszce i piszczelach na czapkach, masońskim znaku)

 2. Mika Says:

  Drogi Ość, wpisz w google „Masoński plan zniszczenia Kościoła Katolickiego”. Ciekawe, czy wiesz, że większość biskupów w Polsce jest pochodzenia żydowskiego. To by wyjaśniało wiele spraw. Polski Kościół ma się jeszcze w miarę dobrze, ale np. we Francji już ledwo zipie. Wiele osób pluje na Kościół (no i oczywiście na Watykan), wręcz zieje nienawiścią, a im (masonom, iluminatom czy jak ich zwał) o to właśnie chodzi. Myślę też że zależy im, by to właśnie Watykan ludzie postrzegali jako źródło wszelkiego zła. To może się wydawać niewiarygodne, ale posunęli się nawet do uwiezienia papieża Pawła VI i podstawienia na jego miejsce sobowtóra (aktora, któremu zrobiono operacje plastyczne by jeszcze bardziej upodobnić go do papieża). Te sprawę badali jakiś czas temu naukowcy, którzy przeprowadzili analizę głosu papieża z różnych okresów pontyfikatu. Należał do dwóch różnych osób! W internecie można sporo znaleźć na ten temat.

  Jeszcze jedno. Ość masz racje w sprawie Drogi Krzyżowej w Radziejowicach. Poszukaj w google „Masońska Golgota Beskidów”. Jak narazie nieźle im idzie. Mam nadzieje, że ludzie wreszcie się obudzą i wreszcie zaczniemy bronić swojej ojczyzny i swojej wiary.

 3. katerina404 Says:

  Szok, szok i jeszcze raz szok. Większość ludzi uważa naszego papieża Polaka za wzór najwyższej moralności. Otóż Jan Paweł II podobnie jak Jan XXIII i Paweł VI zostali wybrani niezgodnie z prawem konklawe. Obiecałam, że będę przytaczać w miarę wolnego czasu, niektóre interesujące fragmenty książki Henryka Pająka „Lękajcie się”, w której odsłania całe zakłamanie i smród jakie wieje z KK. Oto jeden wymowny cytat:

  „Bo tak jak Jan XXIII i Paweł VI byli „francuskimi” i „amerykańskimi papieżami”, to podobnie, a jeszcze nawet bardziej „amerykańskim” papieżem okazał się Jan Paweł II, wybrany pod presją żydowskiego lobby z Bnai Brith, którego widzialnym reprezentantem był osławiony Zbigniew Brzeziński, co szerzej przedstawiłem w „Nowotworach Watykanu”.

 4. katerina404 Says:

  A jeszcze ciekawsze jest to, że sam zwierzchnik masonerii włoskiej, tzw. Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Włoch, oświadczył w wywiadzie dla czasopisma „30Days”, sprzyjającemu antypapieżom, że:

  „Jan XXIII został zainicjowany w masońskiej loży w Paryżu i brał udział w warsztatach masońskich w Istambule”.

 5. Ość Says:

  @Mika.

  Wiem i podałem już listę żydów w kościele na tym portalu. Z biskupami i księżmi. Około 80% hierarchii polskiego kościoła jest pochodzenia żydowskiego. Polaków jest 10%. Są Ukraińcy i Niemcy. „Polsko twoja zguba w Watykanie”. Ktoś kiedyś rzekł.
  Dopóki żydostwo będzie istnieć nigdy nie będzie spokoju na świecie. To degeneraci nie zdolni nic wytworzyć. Żyją na koszt innych. Tylko kant, podstęp, podłość i oszustwo. TALMUD to KODEKS PRZESTĘPCZY. Dlatego powiedzenie „Ty żydzie” brzmi jak ubliżenie. Słowo żyd kojarzy się bardzo nikczemnie. Nic dodać.
  Co do JPII to miał ponoć mamusię żydówkę. Dzięki jego poparciu i jego purpuratów watykańskich mamy to co co mamy. Od okrągłego stołu do dziś. Wszędzie nasadził JPII żydów.
  Jestem wierzącym. Ale już nie w kościół !

  @katerina404, wiem i tak to najprawdopodobniej było.

 6. Admin Says:

  Nic dodać nic ująć Ość. Pozdrawiam 😉


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: