ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM:„PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”


Źródło : http://www.traditioninaction.org/ProgressivistDoc/A_072_JPII_Masonry.htm

Tłum. z jęz. ang. : GREGORIUS

Wraz z przyspieszeniem postępowania w procesie beatyfikacyjnym „papieża Jana Pawła II” pomyśleliśmy, że warto jest poświęcić tym wydarzeniom nieco uwagi i przypomnieć opinii publicznej o nagrodzie przyznanej Wojtyle przez żydomasonerię.

Treść informacji prasowej sama wszystko mówi o tym jak „papież Wojtyła” pomagał szerzyć i popularyzować ideały wrogów Kościoła Katolickiego, którzy darzyli go za to bardzo dużym szacunkiem. Powyżej przedstawiamy informację prasową z brazylijskiej gazety codziennej „O Estado de S.Paulo”, poniżej zaś prezentujemy nasze tłumaczenie.

„JAN PAWEŁ II ODMAWIA PRZYJĘCIA MASOŃSKIEJ NAGRODY”

 

Watykan- Papież Jan Paweł II zwróci Wielkiemu Wschodowi Włoskiej Loży Masońskiej Order Galileusza, przyznany mu za jego oddanie sprawie szerzenia ideałów braterstwa i zrozumienia. Te idee, loża mocno podkreśla, są tymi samymi które wyznaje masoneria. „Papież nie powinien przyjmować żadnego rodzaju odznaczeń”- zapewniają źródła watykańskie cytowane przez agencję AGI.”

( O Estado de S.Paulo- 23 grudnia 1996 rok)

 

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM:„PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ” została wyłączona
%d blogerów lubi to: