ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM: BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM


Źródło : http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A310rcRatzJewBooks.html

Data publikacji : 26.o4.2009

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Podczas wizyty „Benedykta XVI” w nowojorskiej synagodze, przez kilka krótkich chwil granatowa zasłona na frontowej ścianie synagogi została odsunięta żeby pokazać mu „święte” księgi i relikwie judaizmu. Na tej unikatowej fotografii można zauważyć uniżoną i pełną czci postawę „papieża” oddającego hołd tym księgom. Pomiędzy nimi są zwoje Tory.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Tak więc podobnie do ”Jana Pawła II” całującego Koran tutaj widzimy „Benedykta XVI” oddającego cześć żydowskiemu księgozbiorowi. Poniżej na pierwszym zdjęciu widzimy rabina otwierającego szkatułę ze zwojami Tory a na zdjęciu drugim poniżej pierwszego są widoczni rabini czytający zwoje Tory.

Kliknij aby powiększyć

Komentarz: jest chyba zbędny, może tylko należy wezwać katoliczniaków aby po dokonanym już obrzezaniu dusz i mózgów, obrzezali sobie resztę. Oczywiście, pocieszę ,że B16 o niczym nie wiedział a jeżeli coś wiedział to i tak nie wiedział i nie jest niczemu winny gdyż mafia żydomasońska po podaniu mu zabójczej dla moralności tabletki gwałtu uwiozła go przemocą do synagogi szatana. Ale nie martwmy się bo czy katolik czy talmudysta to obecnie jest już wszystko jedno.

GREGORIUS

Komentarzy 6 to “ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM: BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM”

 1. Anonim Says:

  A skad moge miec pewnosc ,ze to BenedyktXVI skoro stoi tylem?….

 2. kai555 Says:

  …przejdz z przodu!…

 3. piotrrek Says:

  Chyba oddaje szacunek i co z tego ?

 4. ja Says:

  a Ty usunales zydowskie ksiegi Starego Testamentu ze swojej Bibli???? Chociaz jestem przeciwna KK, to co tu napisales to zenada i pogarda dla Slowa Bozego:(

 5. Miroslaw Berbard D Says:

  To nie to samo co pocalunek koranu. Odwiedzil synagoge to co mial pluc na te ksiegi ? Akurat katechizm KK pozwala papiezowi czy duchownym do tego wyznaczonym kontaktowac sie w jakis waznych sprawach czy uczestniczyc. Co innego zwykli iwerni.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: