Szwadrony śmierci w Syrii częścią operacji wywiadu


Death Squads in Syria Part of Intelligence Operation

http://tv.globalresearch.ca/2011/08/death-squads-syria-part-intelligence-operation

grtv – 18.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

ONZ ogłosiła, że zamierza ewakuować swoich pracowników z biur w Syrii, pośród rosnącego niepokoju z powodu gwałtownego tłumienia demonstrantów przez siły rządowe. Syryjski rząd zareagował wydając zaproszenie personelowi ONZ, by pełnił role obserwatora sytuacji.

Dyrektor kanadyjskiego Ośrodka Badań Globalizacji, Michael Chossudovsky, mówi, że nagłaśnianie sprawy kryzysu syryjskiego pochodzi z zagranicy.

„Uważam, że częścią kampanii PR jest demonizacja syryjskiego rządu, bez zajmowania się prawdziwymi powodami kryzysu”, powiedział. To nie jest pokojowy ruch sprzeciwu. Jest to zbrojne powstanie rewolwerowców, dobrze zorganizowanych najemników, i to potwierdzają nie tylko źródła rządowe. Zbadajmy: źródła izraelskie i libańskie mówią, że demonstranci mają ciężkie karabiny maszynowe. . . Od kiedy pokojowi demonstranci są uzbrojeni w ciężką broń? . . . Według mnie ONZ zdecydowała się na ewakuację swojego personelu jako wstęp do jutrzejszej (18.08) sesji Rady Bezpieczeństwa ONZ”.

Chossudovsky mówi, że wcześniej w tym roku spędził kilka miesięcy w Syrii i opuścił ją na krótko przed rozpoczęciem przemocy w połowie marca. Jest pewien, że powstanie syryjskie jest częścią operacji wywiadowczej.

„Musimy postawić sobie pytania: skąd wzięło się to zabijanie, co jest jego przyczyną?” powiedział. „Jeśli chodzi o media, to mamy tu do czynienia z wielkim kłamstwem. Media nawet nie maja dostępu do Syrii. One wymyślają całe serie interpretacji, które są, według mnie, całkowicie stronnicze”.

Komentarzy 9 to “Szwadrony śmierci w Syrii częścią operacji wywiadu”

 1. van39 Says:

  Sytuacja w Syrii w Syrii jest bardzo poważna. Żeby coś niecoś poznać prawdę, należy dobrze znać język arabski, a także umieć krytycznie ocenić źródło poznania. To nie prawda że rząd brutalnie rozprawia się z demonstrantami. Jest odwrotnie – to „demonstranci” brutalnie rozprawiają się z rządzącymi. Atakowani są głównie policjanci, ludzie służb, żołnierze, itd. Na dowód tego ten oto filmik:

  UWAGA !!!Tylko dla osób o bardzo mocnych nerwach.

 2. Kikka Says:

  Link dla nieposiadających konta na jt:

  http://www.youtube.com/v/nyH63SBuPS4

 3. Ość Says:

  A Pan Bozia patrzy i na to gdzieś drodzy bracia katolicy.

 4. Ość Says:

  A Pan Bozia patrzy i ma to gdzieś, drodzy bracia katolicy.

 5. aga Says:

  alez ty ościu głupi jesteś; patrz a Syryjczycy na to patrzą i wicąż w „bozię ” wierzą; i to wszystkie wyznania,nie tylko muzulmańskie.

 6. aga Says:

  van 39 masz rację ale ta groźna sytuacja ma zaięg mocno ograniczony terytorialnie; Wczoraj ulicami Damaszku przeszla wielotysięczna demonstracja poparcie dla Prezydenta Assada.Mam przyjaciół w Syrii ,chrześcijan i oni sa wściekli na tych rozrabiaczy – agentow przekupionych za cieplutko-wydrukowane zielone.
  Jedynie w press.tv trochę prawdy mozna zobaczyć.

 7. Admin Says:

  Pani Agnieszko, proszę bez „etykietowania”. Pozdrawiam

 8. Ość Says:

  aga

  Proszę mnie nie obrażać bo kij ma dwa końce i ja też potrafię a język mam w żyletkę cięty. Głupków niech Pani sobie w rodzinie poszuka.
  Mam prawo mieć swoje zdanie.
  Tylko się pytam gdzie jest Bóg w takich sytuacjach? I mam czasami wątpliwości.

 9. van39 Says:

  Co z tego że ulicami syryjskich miast przechodzą wielotysięczne demonstracje poparcie dla Prezydenta Assada. W mediach komentowane są jako demonstracje przeciwników Asada. Do demonstrantów popierających rząd strzelają z dachów snajperzy, a media pokazują potem tych ludzi jako ofiary „reżimu Asada”. Manipulacja i kłamstwa na każdym kroku…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: