Kontratak Jarosława Kaczyńskiego. HANDLARZE ŚMIERCIĄ LEPPERA


Do wyciągania rozżarzonych węgli z pieca, Jarosław Kaczyński ma swoich ludzi. Po zabójstwie Leppera palącą potrzebą jest utrzymanie elektoratu, który zabrał Samoobronie w wyborach 2007 roku, gdy podległe mu CBA zmontowało gigantyczną prowokację w postaci afery gruntowej. Opluty i zagoniony w kozi róg Lepper już nie walczył jak rozjuszony byk, tylko brzęczał jak cherlawy komar w zastawionej na niego pajęczynie. Ale nie wybito jeszcze najbliższych przybocznych Leppera, wśród których jest kilku polityków z dużym stażem. Niesieni współczuciem po śmierci wodza, zaczęli niebezpiecznie rosnąć w siłę. Czyżby budził się i odradzał elektorat Samoobrony utracony na rzecz PiS? Czyżby u wielu byłych, terenowych działaczy, odstrzelonych przez wodza w czasie jego błędów i wypaczeń, wstrząśniętych śmiercią, obudził się także gniew?! Sześć tysięcy na pogrzebie Leppera, to nie przelewki. Dawno już w Polsce nie było tak masowego pogrzebu. Takiej demonstracji politycznej z groźnymi pomrukami i żądzą odwetu głównie wobec PiS!

Ze skali zagrożenia szybko zdał sobie sprawę aj, waj Jarosław Kaczyński ze sztabem swoich kapciowych. Ich nieoficjalnym organem jest GAZETA przez nieporozumienie zwana „POLSKĄ” – żydolewacka, gloryfikująca do spółki z PiS-em neopiłsudczyznę. System władzy wzorujący się na rządach (tępych, jajogłowych, sanacyjnych) pułkowników, którzy doprowadzili Polskę do zagłady.

Pamiętamy na szczęście krótkie rządy PiS-uarów z jarmułkowym prezydentem prostytuującym się z Żydami na okrągło. To rządom PiS-uarów zawdzięczam kilka spreparowanych aktów oskarżenia za rzekome antysemickie publikacje. Mam więc do tych rzygowin, także osobisty stosunek.

WARA CHAMY OD LEPPERA!

Oczywiście obrońców Leppera próżno szukać, bo Samoobrona nie ma żadnych wpływów w mediach. Ja także nie zamierzam tego robić. Czytelnicy tygodnika znają nasz krytyczny do niego stosunek za wiele trudnych do pojęcia wyczynów. Drażni mnie jednak cynizm i bezczelność jego wrogów, gdy już nie może się bronić. Bulwersuje mnie handel jego śmiercią.

Daleko było jeszcze do pogrzebu, gdy redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz, o typowo „polskim” nazwisku, korzystając z szerokiego dostępu do mediów, nagłośnił rozmowę z Lepperem sprzed 10 miesięcy. I to z zamiarem kolejnej kompromitacji nieżyjącego lidera Samoobrony. Co prawda nieboszczyka już się nie da ośmieszyć, ale jego pamięć zapewne tak. Poprawił więc publikacją z całostronicowym tytułem w „Gazecie Polskiej”, pt. „Stenogram zza grobu”. Tydzień później, również na całej pierwszej stronie i wewnątrz numeru, zajął się kilkoma współpracownikami Leppera. To wszystko rozpowszechniono w Internecie na jego „prawicowych” stronach. Oczywiście tradycyjnie i wybiórczo w sensacyjnym stylu, aby przypomnieć głosującym kiedyś na Samoobronę, jaką to kanalią był Andrzej Lepper. Aby szykująca się do wyborów Samoobrona nie odzyskała swoich dawnych wyborców. Hienom właśnie o to chodzi. To przecież co najmniej 10 proc. plus przejęty, zbliżony procentowo, elektorat LPR. Jarmułkowy Romcio Giertych, obwąchujący się stale z salonem warszawskim i rozkręcający geszefty na dużą skalę, nie chcąc się narazić, przezornie na pogrzeb Leppera nie przybył. Ciekawostką jest, że ten rozmodlony geszefciarz trzepie gigantyczną kasę do spóły ze swoją żonką, specjalistką od prawa kanonicznego, w… przyjmowaniu zleceń na unieważniania ślubów kościelnych! Zdaje się, że mają wręcz monopol na Polskę i to z pisemną akceptacją kurii!!! Ciekawe za jaki procent?

Zapewne ciąg dalszy tej publikacji nastąpi, ponieważ sytuacja nadal się rozwija.

Ano właśnie rozwija się. Jakby na potwierdzenie moich słów „Super Express” przyłapał dwóch byłych posłów Leppera, tj. Krzysztofa Filipka i Tadeusza Dębickiego na wiszeniu u klamki Kaczora. A i z wypowiedzi polityków PiS wynika, że pojawili się w samą porę. Mając bowiem takie atuty można ich, np. pokazać w spotach. Odstrzeleni i będący na politycznym aucie wejdą w każdy układ, aby grzać poselskie ławy za kilkanaście tysięcy złotych polskich co miesiąc.

Znałem obu. Każdy z nich ma przerost ambicji, pomimo, a może i dlatego, iż są prości jak noga od stołu. Filipek był wieloletnim kierowcą Leppera, więc za kapciowanie dostał jedynkę w okręgu siedleckim, co dało mu poselski mandat. Jedynym znanym politycznym wyczynem Dębickiego jest jego wypowiedź jako radnego, że „dobry Żyd to martwy Żyd”. Ciekawe czy mu to koszery wyciągną, jak zarejestruje go PiS na swojego kandydata!

Oto co napisał „Super Express” z półstronicową fotą na pierwszej stronie. Nawet w tytule jest błąd, ponieważ obaj panowie już od kilku lat nie są członkami Samoobrony, a wręcz pozakładali własne konkurencyjne partyjki.

Leszek Bubel

redaktor naczelny

tygodnika narodowego

„Tylko Polska”

http://www.polskapartianarodowa.org/

 

Komentarzy 28 to “Kontratak Jarosława Kaczyńskiego. HANDLARZE ŚMIERCIĄ LEPPERA”

 1. Ość Says:

  A tutaj mam z portalu Polonica.net takie informacje o panach, którzy nie schodzą z naszej medialnej sceny.

  ——————————————————————————-

  Jarosław Kaczyński – Kalkstein – dywersant, W latach 70. współpracował z żydo-trocksistowskim KOR-em; W grudniu 2005 roku Jarosław Kaczyński został uznany Człowiekiem Roku 2005 żydokomunistycznego tygodnika „Wprost”; obecnie premier PRL-bis; zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – „okrągły stół”

  ——————————————————————————–

  Lech Kaczyński – Kalkstein – polonofob, dywersant, mason, aktywista żydowski; w latach 80-tych bliski współpracownik Lecha „Bolka” Wałesy; zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – tajne rozmowy w Magdalence, „okrągły stół”, pomiędzy żydowskim przywództwem drugiej [po stanie wojennym] ‚Solidarności’, której był vice-przewodniczącym – zastępcą „Bolka”, a elitami SB i PZPR; Od grudnia 1988 r. w Komitecie Obywatelskim przy Lechu Wałęsie; w 1990 roku został I zastępcą przewodniczącego, powstałego po stanie wojennym, z inicjatywy żydokomuny drugiego związku NSZZ „Solidarność”-bis, nie mającego nic wspólnego, oprócz nazwy z pierwszym związkiem i ruchem społecznym; były szef NIK; jako minister sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, nie dopuścił do ekshumacji zwłok w Jedwabnem, co uniemożliwiło ustalenie prawdy o ilości ofiar i prawdziwych sprawców zbrodni na żydach; bł. prezydent Warszawy [2002 r.], – jako prezydent Warszawy rozpoczał projekt budowy tzw. „Muzeum kultury żydowskiej” przyznając ziemię pod budowę tegoż muzeum; obecnie jako prezydent PRL-bis wspiera i asekuruje budowę tego muzeum; zacieśnia stosunki z Izraelem, prowadzi politykę pro-Izraelską i pro-żydowską w pełnym syjonistycznym tego słowa znaczeniu. Reprezentuje sprawy i interesy żydowskie, ale żadną miarą nie interesy polskie; członek żydomasońskiej organizacji „Grupa Windsor” – finansowana przez zagraniczne organizacje żydomasońskie. Grupa Windsor utrzymuje kontakty z tzw. Międzynarodowym Funduszem Republikanskim i Heritage Foundation; prezydent PRL-bis III Kaczyński-Kalkstein w Polsce odznaczył wszystkich żydokomunistycznych trockistów z KOR-u krzyżami i orderami; tak jak poprzedni anty-polscy prezydenci, odznacza największych wrogów Polski najwyższymi odznaczeniami państwowymi m.in. odznaczył „Orderem Orła Białego” żydowskiego syjonistę Alexa Storożynskiego, dziennikarza ze zdominowanej przez żydów gazety „New York Sun” – organ „neo-konserwatystów” – syjonistów; prezydent PRL-bis III wszystkich żydów „polskich”

  ——————————————————————————–

  Andrzej Lepper – dywersant, prowokator, lewak i komuch, był członkiem PZPR; prawa noga SLD, Demokraci i PO; zajmował kierownicze stanowiska w PGR w Rzechocinie i Państwowym Ośrodku Hodowli Zarodowej w Kusicach. W 1992 r. założył Związek
  Zawodowy Rolnictwa Samoobrona; przywódca partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej i poseł na Sejm IV i V kadencji. Jako poseł odwiedził m.in. Chiny i Białoruś; Od 5 maja 2006 do 22 września 2006 roku Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i wicepremier w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w Rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

  ——————————————————————————–

  Gdzie jest granica rzetelnej informacji i dezinformacji trudno określić. Ale się domyślam.

  I mały wtręt:
  Moim zdaniem żałośnie wyglądają warty „honorowe” odznaczonych medalami przez żyda Kalksteina, ogłupionych Polaków pod Pałacem Prezydenckim – czasowo eksploatowanym przez gajowego.

 2. thetomek4791 Says:

  W Polsce prawie wszyscy są jarmułkowi hehe

 3. oo Says:

  ważne:

  Krwawy żniwiarz przechodzi przez Samoobronę:

  Maj – dr Ryszard Kuciński – prawnik Leppera

  Czerwiec – Wiesław Podgórski – doradca Samoobrony – „samobójstwo”

  Lipiec – Róża Żarska umiera w Moskwie – prawnik Leppera

  Sierpień – Andrzej Lepper – „samobójstwo”

 4. Anonim Says:

  Lepper z Kaczyńskimi jest na liście żydów. Oni wewnątrz siebie walczą o wpływy. Już nas Polaków całkowicie usunęli w cień. Kiedy mi się w końcu obudzimy.

 5. thetomek4791 Says:

  Brawo Ość.Mnie już sie nie chce pisać o tych jarmułkowych scierwach,parchach.Już mi sie jarmułki śnią po nocach hehe

 6. Ość Says:

  Tomciu. Ja tą zarazę pół wieku obserwuję. Są pośród nich i ludzie szlachetni ale takich na palcach można policzyć. Szczególnie u sefardyjczyków, których dzicz chazarska eliminuje.

 7. thetomek4791 Says:

  Zgadza sie Bracie.Szlachetni są,tylko tak jak piszesz margines.Dziwi mnie to,że ci ortodoksyjni żydzi tolerują tych syjonistów.W końcu im szargają opinie i dostaje sie chcąc nie chcąc wszystkim żydom.A może im taka sytuacja po prostu pasuje.Nie wiem tego,ja tylko domniemywam co nie.Na zdrowy rozsądek,każda szanująca sie nacja,eliminuje ze swych szeregow tzw.czarne owce.Może nie eliminuje,ale potępia,Ja myśle(to moje subiektywne odczucie),że żyd zawsze stanie po stronie żydów jakimi by nie byli.Niby jest neutralny,ale podświadomie zawsze żyda ciągnie do żyda.Być może sie myle.W końcu nie obserwuje ich pół wieku.Oczywiście znam wyjątki jak Norman Filkenstein czy Aaron Russo

 8. thetomek4791 Says:

  do Anonim.Oni już nie walczą,tylko walczyli.Loeppera nie ma już na tym świecie.Po 89 roku całe środowisko żydowskie walczy o wpływy.Tak,tak nie inaczej.Te wszystkie dymisje,rozwiązania sejmu,to wszystko walka o wpływy.A naiwni Polacy ułudzą sie,że rządzą Polską.Hahahaha

 9. Anonim Says:

  Nie no nie moge ,wezcie nie robcie z Leppera bohatera ,bo az mnie w dolku sciska. Co to ma byc ,a moze laskawy redaktor napisze jak to „bohater” okradak rolnikow ,wyludzajac od nich pieniadze (nie male ) na oddluzenie,ktore to sie ulotnily,ilu z nich odebralo sobie zydzie ?….
  dezinformacja trwa prawda?

 10. thetomek4791 Says:

  A KTO ROBI Z NIEGO BOHATERA?NIE ROZUMIEM DO CZEGO ZMIERZASZ

 11. Anonim Says:

  CBA zmontowało aferę gruntową ??..jaja sobie robisz panie Bubel?Ten artykuł to taki sam bubel jak twoje nazwisko. To moze powiedzmy ,że wszystkie afery ,które wychodzą na światło dzienne to zmontowane scenariusze przez CBA….W jakim celu taką notatke wstawiasz ,otumaniac obywateli?..”Biedny” Lepper,ale go wrobili i jeszcze pieniądze rolnicy na siłe jemu wciskali ,pewnie nie chcieli oddłużenia swoich gruntów a jedynie wesprzeć biednego Andrzeja .Jana Sapora…

 12. MatkaPolka Says:

  SWIETNY ARTYKUL DOSTANY MAILEM

  *****************************************************
  Marek Chrapan

  PRZEKUPKI UDAJĄCE „PARLAMENTARZYSTÓW” ZAMIAST NA BAZARZE „PYTLUJĄ” W z SBeczonych i SBckich MEDIACH

  „Kot z domu, myszy harcują” Przez jakiś czas był spokój w z SBeczonych i SBckich mediach z jołopowatością. Chowano ją skracając obrazy i wypowiedzi do króciutkich migawek. Jednak kiedy większość obserwatorów komentujących zajęła się przedwyborczymi akcjami, medialne jołopowatości powyłaziły z nor jak szczury w domu bez kota i „brylują” w pełnej „krasie”. Oto Jego Najwyższa i Totalnie Agenturalna Jołopowatość udająca „prezydenta” wypowiada się publicznie o ustawie GMO – „jest to bubel prawny, ale jeszcze nie wiem czy ją zawetuję” – Po tej wypowiedzi przysługujący mu tytuł JNiTAJ wydaje się zbyt mały jak na rozmiar jołopowatości „dostojnika”. Najwyższy „dostojnik” państwowy „zastanawia się czy zawetuje bubel prawny !”
  Jeszcze jest nikła nadzieja, że w październiku znajdzie się jakaś grupa, która spróbuje zatrzymać proces całkowitej degrengolady wszystkich dziedzin życia w państwie łącznie z najwyższymi stanowiskami – wręcz nakazem jest zastosowanie procesu ipeachmentu w tym przypadku. W przeciwnym razie będzie musiał zrobić to „Kałach” ! Nie może przecież w XXI wieku Kraj Środkowoeuropejski przez 22 lata funkcjonować na bandyckim „prawie”, na „prawie” bubli „, a w najlepszym przypadku na starym prawie komuszym które z tego jest jeszcze najlogiczniejsze, najbardziej normalne !
  Skupiłem się na JNiTAJ, ale tego typu jołopowatości w z SBeczonych mediach ukazało się co niemiara. Nie warto cytować wypowiadane przez sobowtóra JPNiAJ udającej „premiera” – P. Olszewskiego, którego organ mielący powietrze w gębie podobnie jak u JPNiAJ jest bez żadnej kontroli ze strony „szarej”, bo „z pustego i Salomon nie naleje”. Z nadmiaru zajęć ostatnich czasów zajmę się jeszcze jedną tylko jołopowatością w wydaniu któregoś z „prezenterów” TVP-Info że „dla SLD prezentacja kandydatów na parlamentarzystów jest korzystniejsza niż dla innych partii bo w tym samym czasie rusza nowy kanał telewizyjny(nie dosłyszałem jaki) i napewno SLD nim zawładnie, chyba że jakiś kabelek nie będzie podłączony” – Zapewniam komentatora – wszystkie kable są systematycznie podłączane od roku przynajmniej 1968.
  Najlepszym przykładem są kable od kilkudziesięciu lat dojące Polskę i Naród bez żadnego opamiętania, wystarczy tylko wymienić „kabli” podłączonych do najważniejszych stanowisk w Polsce jak”Bolek”, T. „Mazowiecki”, L.Balcerowicz, „Alek”, „Olek”, J.K. Bielecki, Buzek, Komo ruski, Thusk i tysiące innych, drobniejszych chociaż j nie najdrobniejszych których można liczyć w setkach tysięcy.
  Operatorzy podłączeniowi nie zasypiają gruszek w popiele, świadczy o tym 10.04.2010 i kilkanaście śmierci w tych okolicach czasowych, jak też ostatnia Andrzeja Leppera. Pisałem że jest to wynik działań SBcji – nie wchodzę czy to typowej SB czy też WSI – która prawdopodobnie umożliwiła start w dużą politykę Samoobronie i A. Lepperowi, o czym było sporo w mediach tamtego czasu, służby nigdy nic nie robią „dla sprawy” wyższej wagi typu państwowego, one zawsze węszą tylko i wyłącznie swój interes na pierwszym miejscu,a później dopiero sprawy państwowe i to jeżeli są zgodne z ich potrzebami. A. Lepper prawdopodobnie nie podporządkował się zaleceniom swoich byłych „promotorów” z SBcji (WSI?) i stąd nagle wyszły „afery” dobrze spreparowane jak przystało na SBcję wyszkoloną przez NKWD, w czym ani Rząd PiSowski ani CBA nie „połapały się”, a pozostałe „służby” opanowane przez ludzi z czasów komuszych (zmafionizowani) – mogły mieć nawet swój udział w przygotowaniach prowokacji. .
  Jakiś albo totalny jołop, ale najpewniej właśnie jakiś „kabel” po mojej pierwszej wzmiance o udziale SBcji w śmierci A. Leppera chcąc ośmieszyć moje twierdzenie bredzi że SBcja ta jest już na „emeryturze” i „nic nie znaczy”, a tego dokonali młodzi ludzie, dla jołopowatych takie tłumaczenie może i wystarczy, dla myślących sprawa nie jest oczywista. To SBcja wyszkolona przez NKWD szkoliła swoich następców, a ci z kolei nadal szkolą kolejnych następców, i nawet jeżeli ci młodzi następcy przeszli szkolenie w USA, GB czy w Mossadzie jak to sugeruje oponent, to nadal są podporządkowani swoim pierwszym opiekunom SBckim dzięki którym znaleźli się w „nowej” SBcji. Dzisiaj jest to „zawód” rodzinny. Znam to ze swojego byłego czasowego otoczenia tak w Polsce jak i kiedy czasowo pracowałem”za chlebem” w Londynie gdzie kontrolowany byłem przez młodego SBka „dziedziczącego” etet rodzinnie. Wreszcie znany przypadek „Bolka” którego jeden z synów został SBkiem zaraz po 1989 roku i dzisiaj, jak niesie wieść, kontroluje internet. Wracając do śmierci Andrzeja Leppera, to te służby dokonały egzekucji by Andrzej Lepper nie ujawnił ich roli w Jego osiągnięciach politycznych i cenie jaką miał zapłacić za ten sukces, ale nie zapłacił i nie chciał poddać się dalszemu szantażowi. Moje „dywagacje” mają twarde uzasadnienie w niektórych jawnych nawet faktach o czym niedługo roztrąbią się z SBeczone i SBckie media .Po niedzieli komentarz przedwyborczy i wniosek o uchwalenie zmiany ustawy „UMOŻLIWIAJĄCEJ ODWOŁANIE PRZEZ WYBORCÓW PARLAMENTARZYSTY W TRAKCIE PEŁNIENIA MANDATU ZA NIEWYWIĄZYWANIE SIĘ Z PRZEDWYBORCZYCH DEKLARACJI, a więc oszustwo wyborcze, ZMIANA „OPCJI POLITYCZNEJ” też oszustwo wyborców ITP…

  Marek Chrapan

 13. Ość Says:

  @Anonimie. Niestety, czy Ci się podoba czy nie Kaczyńscy to żydzi Kalkstejny. Kaczyński zainstalował nam mi. lożę masońską Bnait Brught, którą prezydent Mościcki zdelegalizował. Otwórz oczy anonimie. To Żydzi. Mam nawet zdjęcia jak z rabinem polsko amerykańskim Schudrichem w mycce na głowie zapala menorę na święto Chanuka. Tylko Żyd może w tym święcie brać udział i zapalać menorę. Zresztą pokaż mi jego zasługi dla Polski. Konkretnie. A to, że Żydzi się żrą między sobą nie znaczy, że my Polacy mamy ich kochać. Jeszcze na Wawelu wylądował obok współplemieńca Zelmana gdzie jest miejsce dla PRAWDZIWYCH POLAKÓW a nie ich wrogów. Poczytaj sobie co robił jego tatuś w wojnę i nie tyulko.
  Żeby dobrze mówić o Żydach trzeba mieć korzenie żydowskie albo być historycznym matołem.

 14. thetomek4791 Says:

  Do Ość.Najśmieszniejsze jest to,że sam Bubel jest żydem.To są celowe zagrywki żydostwa,by zdezorientować polskich gojów.Celowo tak mieszają i oskarżają sie wzajemnie.Bubla by już dawno zmieszali z błotem gdyby nie fakt,że robi dobry PR żydom o polskim antysemityźmie.To cwane i przebiegłe bestie hehe.Oni więcej wiedzą o nas niż myślimy,niż sami wiemy o sobie

 15. thetomek4791 Says:

  Wszystkie te wyskoki Bubla i te debaty Ozjasza Goldberga to po prostu gra.Każdy z nich wie jaką role grać.Każdy z nich udaje przyzwoitego,uczciwego,honorowego obywatela RP.Sami powielają,promuja historie,która sami stworzyli,wykreowali hehe

 16. thetomek4791 Says:

  Masz racje Ość.Bardzo często to pozorna walka,dla zmyłki,by zmylić gojów.Oni walcza ze soba ale we własnym gronie,tak by goje nic nie wiedzieli.Wszystkie brudy takie czy siakie załatwia sie we własnym gronie.Oni doskonale o tym wiedzą.A to co wychodzi na jaw,na tzw.światło dzienne,to to po prostu miało wyjść.Te wszystkie komisje śledcze to precież cyrk.Niby pro polscy dziennikarze coś odkrywaja,jakąś afere,malwersacje,ale to wszystko za akceptacją polityków i mediów.Od czasu do czasu musza pokazać,że żyjemy w „praworządnym państwie prawa” hehe.Żydzi dobrze o tym wiedza,że dobry PR,pozory to podstawa.A goje sie podniecają komisyjami śledczymi które nic nie wniosły,nikt nie został ukarany.Śmiech na sali.Oni sie nam śmieją w twarz hehe.Nie jedem już powiedział,że polaczki,to pożyteczne durnie hehe

 17. Ość Says:

  I tak Tomek jest. Strasznie ogłupiają nas ze wszystkich stron i we wszelkich środkach przekazu. Podpuszczają, tak jak i SB-cja żydami podszyta podpuszczała. Biedni zaganiani Polacy mają wodę w mózgach. Żydzi szczują na żydów a później się śmieją, że wykryli nowego antysemitę. Jedyna szansa żeby się od nich uwolnić raz na zawsze to wybieranie na stanowiska państwowe ludzi o sprawdzonych rodowodach do dziesiątego pokolenia. I to mało.
  Ale najważniejsze jest to, że powoli wzrasta świadomość. Wszystkich LUDZI nie wyrżną, za mało ich jest. Chyba, że doprowadzą to tego, że będą rządzić pustynią i żreć piach i samych siebie nawzajem. Bo to majaczy w dalszej perspektywie.

 18. Ość Says:

  Lista zakonspirowanych Żydów (539/830)

  Prawdziwe nazwiska niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW.

  POLITYCY

  1. Leszek Balcerowicz (1947-) – Aaron Buchholtz, prezes NBP
  2. Jan K. Bielecki (1951-) – Izaak Blumenfeld, b. premier.
  3. Bolesław Bierut (1892-1956) – Rotenschwanz, b. prezydent PRL.
  4. Michał Boni (1954-) – Jakub Bauer, działacz Solidarności.
  5. Marek Borowski (1946-) – Berman, bratanek Jakuba Bermana. SDPI, kandydat
  na prezydenta
  6. Jakub Berman (1901-84) – prawnik po UW, KPP, w l. 1948-56 czł. BP PZPR
  odpowiedzialny za MBP osoba nr 2 w PRL. Do 1969 pracował w wyd. „Książka i
  Wiedza”.
  7. Adolf Berman (1906-78) – brat Jakuba, działacz syjonistyczny, dr
  filozofii po UW, przywódca Poalej Syjon-Lewicy. W 1950 wyjechał do Izraela.
  Poseł Knesetu.
  8. Ryszard Bugaj (1944-) – Izaak Blumfeld, KOR, Unia Pracy, obecnie
  publicysta.
  9. Andrzej Celiński (1950-) – Kobla, „S”, UW, SLD, obecnie SDPI, b. min.
  kultury, siostrzeniec masona J.J. Lipskiego.
  10. Wiesław Chrzanowski (1923-) – Szymon Knopfstejn, b. szef ZChN, mason.
  11. Włodzimierz Cimoszewicz (1950-) – Dawid Goldstein, kandydat na
  prezydenta RP syn płk. Informacji Wojskowej Mariana Cimoszewicza.
  12. Józef Cyrankiewicz (1911-89) – Cymerman, kapo w KL Auschwitz, premier
  PRL 1947-52, 1954-70, czł. BP PZPR 1948-71.
  13. Ludwik Dorn (1954-) – Kugler-Dornbaum, PC, obecnie lider PiS, syn
  zegarmistrza z Mokotowa.
  14. Feliks Dzierżyński (1877-1926) – Rufin, Selman, szef CZEKA, krewny
  Piłsudskiego; nazwisko Dz. zapożyczone od zesłanych na Sybir właścicieli
  zarekwirowanego majątku.
  15. Władysław Frasyniuk (1954-) – Rotenschwanz, kierowca MZK, szef UW,
  obecnie Partii Demokratycznej-Demokraci.pl żona z domu Kemer.
  16. Bronisław Geremek (1932-) – Berele Lewartow, syn warszawskiego rabina,
  doradca Wałęsy, UW.
  17. Henryk Goryszewski (1941-) – Jakub Glikman, ZChN, b. wicepremier.
  18. Hanna Gronkiewicz-Waltz (1952-) – Hajka Grundbaum, b. szef NBP, obecnie
  szefowa warszawskiej PO.
  19. Aleksander Hall (1953-) – Miron Hurman, UW.
  20. Piotr Ikonowicz (1956-) – Dawid Goldsmith, aktywista PPS.
  21. Jan Maria Jackowski (1958-) – Komag, AWS, obecnie radny LPR w Warszawie.
  22. Jerzy Jaskiemia (1950-) – Aaron Aksman, SLD, b. min. sprawiedliwości.
  23. Jarosław i Lech Kaczyńscy (1949-) – Kalkstein, KOR, Solidarność, PC,
  PiS. Lech K. jako min. sprawiedliwości przerwał ekshumację grobu Żydów w
  Jedwabnem. Jako prezydent W-wy ważne stanowiska obsadza Żydami, sprzyja i
  uczestniczy w imprezach żydowskich.
  24. Janusz Korwin-Mikke (1942-) – Ozjasz Goldberg, UPR.
  25. Krzysztof Kozłowski (1931-) – Strasburger, „Tyg. Powszechny”, min. w
  rządzie Mazowieckiego, żona Żydówka Loreth – psycholog.
  26. Krzysztof Król (1963-) – Aaron Rosenbaum, KPN, zięć Moczulskiego.
  27. Marian Krzaklewski (1950-) – Dawid Zimmerman, szef Solidarności. Syn
  lekarza – agenta NKWD spod Lwowa. Jego siostra zamężna z synem płk UB
  Brystigerowej zamieszkuje w Izraelu.
  28. Jacek Kuroń (1934-2004) – Icek Kordblum. Ojciec był członkiem KPZU,
  więziony za działalność antypolską. Zapiekły stalinowiec z ZMP, KOR, doradca
  Wałęsy, UW. Wspierał antypolskie działania Ukraińców ze Lwowa.
  29. Aleksander Kwaśniewski (1954-) – Izaak Stolzman, sprawuje urząd
  prezydenta. Ojciec prezydenta – płk Zdzisław Stolzman, do 1956 r.
  zwierzchnik NKWD na Pomorzu Zachodnim. W bestialski sposób wymordował tam
  kilkuset AK-owców.
  30. Jolanta Kwaśniewska-Konty – Kohn, żona sprawującego urząd prezydenta,
  ochrzczona dopiero w wieku 21 lat.
  31. Andrzej Lepper (1954-) – Loepper. Przyznająca się do żydostwa liczna
  rodzina za granicą, po trupach przeodzi do władzy, b. brygadzista PGR-u, prostak
  i grafoman, osobnik o wielu obliczach. Imprezy partyjne w W-wie obsługują
  restauracje żydowskie, bez ceregieli wyrzuca z partii „antysemitów”, wśród
  Żydów w USA paradował w jarmułce.
  32. Janusz Lewandowski (1951-) – Aaron Langman, KLD, obecnie PO, b. min.
  przekszt. własn.
  33. Aleksander Łuczak (1943-) – Dawid Łachman, b. min. Edukacji Narodowej.
  34. Antoni Macierewicz (1948-) – Izaak Singer, KOR, ZChN, ROP, LPR, RKN,
  obecnie lider Ruchu Patriotycznego. Kryptosyjonista, mistrz destrukcji na
  prawicy. Nie dopuścił do ujawnienia agentury w łonie duchowieństwa, z
  ujawnionej listy agentów usunął prominentów KOR-u.
  35. Julian Marchlewski (1866-1925) – Ruckelsfeldt, działacz komunistyczny.
  36. Marek Markiewicz (1952-) – Samuel Moritz, b. przew. KRRiT, pupilek
  telewizji Polsat, której przyznał koncesję.
  37. Tadeusz Mazowiecki (1927-) – Icek Dikman, oczerniał bp. Kaczmarka po
  jego uwięzieniu przez UB, zapiekły przeciwnik kard. Wyszyńskiego, red. nacz.
  „Więzi”, doradca Wałęsy, b. premier, obecnie lider Partii
  Demokratycznej-Demokraci.pl.
  38. Jacek Merkel (1954-) – Samuel Nelken, zaufany Wałęsy, szara eminencja
  liberałów w Polsce.
  39. Andrzej Milczanowski (1939-) – Aaron Edelman, szef MSW w rządzie
  Suchockiej.
  40. Leszek Moczulski (1930-) – Robert Reimer-Berman, b.szef KPN.
  41. Karol Modzelewski (1937-) – Samuel Mendel-Fischer (s. Zygmunta), KOR,
  UW.
  42. Zygmunt Modzelewski (1900-54) – Fischer, KPP, min. spraw zagrań.
  1947-51.
  43. Stefan Niesiołowski (1944-) – Aaron Nusselbaum, ZChN. Prywatnie
  przyjaźni się z L. Millerem.
  44. Andrzej Olechowski (1947-) – Mosze Brandwein, b. szef MSZ, PO. Członek
  Rządu Światowego – uczestnik tajnych spotkań grupy Bilderberg.
  45. Józef Oleksy (1946-) – Szymon Buchwio, SLD, ekskleryk – w młodości
  porzucił seminarium duchowne.
  46. Jan Olszewski (1937-) – Izaak Hertz-Oksner, wysoki mason, b.szef ROP
  obecnie lider Ruchu Patritycznego.
  47. Janusz Onyszkiewicz (1937-) – Jojne Grynberg, UW, b. szef MON; jego
  stryj Myrosław Onyszkiewicz był szefem OUN-UPA w Przemyskiem.
  48. Jerzy Osiatyński (1941-) – Szymon Weinbach, b. min. finansów, UW.
  49. Jan Parys (1950-) – Haim Pufahl, ROP b. wiceszef MON.
  50. Aleksander Paszyński (1928-) – Finkelstein, min. budownictwa w rządzie
  Mazowieckiego.
  51. Mieczysław Rakowski (1926-) – Mojżesz Rak-Finkelman, I sekr. PZPR.
  52. Jan Maria Rokita (1959-) – Izaak Goldwicht, PO, pacyfista. Rodzice
  prawnicy-bankowcy. Pierwsza żona: Katarzyna Zimmerer, druga żona: Nelli
  Arnold – Niemka z Rosji, filolog słowiański.
  53. Zbigniew Romaszewski (1940-) – Aaron Spilkerstein, lider ROP wielokrotny
  senator.
  54. Jan Rulewski (1944-) – Fikelman, działacz „S”
  z Bydgoszczy.
  55. Izabela Sierakowska (1946-) – Rebeka Sommer, SLD, SDPL Lublin.
  56. Krzysztof Skubiszewski (1926-) – Szymon Schimel,b.szef MSZ.
  57. Ewa Spychalska (1949-) – Salome Stein, działaczka OPZZ.
  58. Michał Strąk (1944-) – Baruch Steinberg, działacz PSL.
  59. Hanna Suchocka (1946-) – Hajka Silberstein, UW, b. premier, obecnie
  ambasador w Watykanie.
  60. Bolesław Sulik (1929-) – Jakub Steinberg, b. przewodn. KRRiT.
  61. Stefan Szwedowicz – Michnik, Szechter, brat A. Michnika, sędzia,
  stalinowski morderca.
  62. Mieczysław Wachowski – Jakub Windman, kierowca Wałęsy, szef jego
  kancelarii.
  63. Lech Wałęsa (1943-) – Lejba Kohne, przewodniczący Solidarności. Jako
  swojego agenta, SB postawiła go na czele strajku w 1980 r; z dowództwa Mar.
  Woj. motorówką potajemnie przerzucony do Stoczni. Ostentacyjny katolicyzm.
  Jako prezydent Polski przepraszał Żydów w Knesecie, przepraszał w Kielcach w
  1996 r.
  64. Roman Zambrowski (1909-77) – Rubin Nussbaum-Rachmil, czł. BP.
  65. Andrzej Zoll (1942-) – Rojeschwanz, b. Prezes Trybunału Konstytucyjnego,
  następnie Rzecznik Praw Obywatelskich, instytucji publicznej, którą
  wykorzystuje do oszczerstw i szkalowania Polaków.
  66. Władysław Bartoszewski (1922-) – ?, w 1941 r. zwolniony z KL Auschwitz
  (?!) – oznacza to współpracę z GESTAPO, bezczelnie tytułujący się profesorem
  (sic!), b. szef MSZ, senator. Wszędzie i zawsze oskarża Polaków o
  antysemityzm. W 1991 otrzymał honorowe obywatelstwo Izraela (!).
  67. Marek Belka – ?, min. finansów w rządzie SLD, premier.
  68. Aleksander Bentkowski (1941-) – ?, PSL.
  69. Czesław Bielecki, architekt (1948-) – ?, UW, b. poseł AWS, rodzice w
  Izraelu.
  70. Stanisław Ciosek (1939-) – ?, b. sekretarz KC PZPR, ambasador RP w
  Rosji, doradca prezydenta ds. międzynarodowych; metryka na twarzy.
  71. Ryszard Czarnecki (1963-) – ?, Samoobrona.
  72. Waldemar Dąbrowski – ?, min. kultury, SLD.
  73. Zyta Gilowska (1949-) – ?, do niedawna PO; imię, twarz, język ciała –
  żydowskie.
  74. Adam Glapiński (1950-) – ?, PC, b. minister.
  75. Tadeusz Iwiński (1944-) – ?, prominentny poseł SLD, metryka na twarzy.
  76. Mieczysław Jagielski – ?, b. wicepremier, członek BP PZPR.
  77. Gabriel Janowski (1947-) – ?, Solidarność RI, i przejściowo LPR.
  Poproszony w Radiu Maryja o okazanie metryk zaczął kręcić, a jako koronny
  dowód polskości podał fakt przyjęcia go przez papieża (?!). Malowany
  patriota – ważne głosowania w Sejmie pokazały kim jest. Spec od
  efekciarskich protestów, szczególnie w okresach przed wyborami. Jako polityk
  (poseł od 1989 r., b. min. rolnictwa) ma udział w doprowadzeniu Polski do
  obecnego stanu. Ulubieniec ambasady Izraela, założyciel i wiceprzewodniczący
  polsko-izraelskiej grupy bilateralnej w Sejmie IV kadencji.
  78. Izabela Jaruga-Nowacka (1950-) – ?, UP pełnomocnik rządu ds. równego
  traktowania kobiet i mężczyzn; metryka na twarzy, żydo-lewacka przewrotna
  osobowość.
  79. Leon Kieres – ?, szef IPN, syn UB-owca z Wrocławia, kreator oczerniania
  Polski i Polaków w Jedwabnem.
  80. Jerzy Kropiwnicki (1945-) – ?, szef ZChN, prezydent Łodzi: pierwsza
  wizyta zagraniczna do… Izraela, by uzgodnić szczegóły pomnika ofiar
  holocaustu (!). Częsty prelegent w Radiu Maryja. Prywatnie kumpel
  Balcerowicza i Belki.
  81. Jan Kułakowski (1930-) . ?, b. główny negocjator Polski z UE, walczy z
  „polskim antysemityzmem”, żona: Zofia Wąjs.
  82. Witold Kulesza – ?, szef pionu śledczego IPN.
  83. Robert Kwiatkowski (1961-) – ?, politolog, b. prezes TVP; tatuś – płk
  żydowskiej bezpieki, „specjalista” od wojny psychologicznej.
  84. Tomasz Nałęcz – ?, UP, SDPL(?) wicemarszałek Sejmu.
  85. Stefan Paszczyk (1940-) – ?, szef PKOl, guru Kwaśniewskiego.
  86. Marek Pol (1953-) – ?, szef Unii Pracy.
  87. Andrzej Potocki – ?, rzecznik prasowy UW, obecnie Partii
  Demokratycznej-Demokraci.pl.
  88. Andrzej Przewoźnik (1963-) – ?, sekret, gen. Rady Ochrony Pamięci Walk i
  Męczeństwa, wspierał wersję Grossa o Jedwabnem.
  89. Dariusz Rosati (1946-) – ?, b. szef MSZ.
  90. Marek Safjan – ?, Prezes Trybunału Konstytucyjnego.
  91. Marek Siwiec (1955-) – ?, szef BBN przy prezydencie, uczęszcza do
  synagogi.
  92. Eugeniusz Smolar (1945-) – ?, syjonista z 1968 r., b. dyr. Sekcji
  Polskiej BBC, obecnie dyr. programowy Polskiego Radia, autorytet moralny
  koszer-mediów..
  93. prof. Andrzej Stelmachowski (1925-) – ?, b. marszałek senatu, b. szef
  Fundacji Rolnej przy Episkopacie, którą unicestwił zadłużając ją na 50 mln $
  i uciekł na lepszy fotel szefa Wspólnoty Polskiej.
  94. Romuald Szeremietiew (1945-) -.?, b. wice-min. MON.
  95. Jacek Taylor (1939-) – ?, b.szef Urzędu ds. Kombatantów, pederasta z UW.
  96. Róża Thun (1954-) – ?, córka Żyda Jacka Woźniakowskiego, prezes Polskiej
  Fundacji im. Roberta Schumana, mąż Żyd austriacki.
  97. Danuta Waniek (1946-) – ?, SLD, szef KRRiT.
  98. Emil Wąsacz (1945-) – ?, b. min. skarbu z AWS.
  99. Sławomir Wiatr (1953-) – ?, szef biura propagandy unijnej; mamusia (Ewa
  Żurowska, politolog) ma wypisaną metrykę na twarzy – osoba wpływowa w kahale
  warszawskim.

  DZIENNIKARZE I LUDZIE KULTURY

  100. Stefan Bratkowski (1934-) – Blumstejn, honorowy przewodniczący
  Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, autorytet koszer-mediów
  101. Ryszard Marek Groński (1939-) – Patyner, felietonista „Polityki”.
  102. Józefa Hennel (1925-) – Zyta Golmont, „Tygodnik Powszechny”.
  103. Elżbieta Isakiewicz – Izaakowicz, red. „Gazety Polskiej”.
  104. Tomasz Jastrun, s. Mieczysława – Agatstein, felietonista „Smecz”.
  105. Hanna Krall – Hajka Reichgold, pisarka, autorytet koszer-mediów.
  106. Helena Łuczywo – Guter-Chaber, z-ca red. nacz. „GW”.
  107. Adam Michnik (1946-) – Aaron Szechter, KOR, b.red. nacz. „GW”.
  108. Janina Paradowska – Rachela Busch, „Polityka”.
  109. Jerzy Rawicz – Rubinowicz, dziennikarz i pisarz.
  110. Ernest Skalski – Nimen-Wilker, „GW”.
  111. Paweł Śpiewak – Stinger, socjolog, drugi na liście PO w Warszawie w
  wyborach do Sejmu V kadencji, polakożerca, autorytet koszer-mediów.
  112. Jerzy Urban (1933-) – Josek Urbach.
  113. Mariusz Walter (1937-) – Horst, współwłaściciel TVN.
  114. Dawid Warszawski – Konstanty Poznański-Gebert, autorytet koszer-mediów,
  „GW”.
  115. Andrzej Krzysztof Wróblewski – Ajzyk Wróbel, „Gazeta Bankowa”.
  116. Tomasz Wróblewski – Fejgin, red. nacz. miesięcznika „Profit”, szef
  polskiej edycji tyg. „Newsweek”.
  117. Ludmiła Wujec – Okrent, z-ca red. nacz. „Gazety Wyborczej”.
  118. Antoni Zambrowski (1934-) – Nussbaum, syn Romana; „Głos”, „Nasza
  Polska”.
  119. Stefania Grodzieńska (1914-) – Ney, propagandzistka komunistyczna,
  satyryk, autorka sztuk TV, żona Jurandota.
  120. Bruno Jasieński (+1938) – Wiktor Zysman, poeta, prozaik.
  121. Mieczysław Jastrun (1903-1983) – Wiensohn-Agatstein, poeta, „Kuźnica”.
  122. Jerzy Kosiński (1933-91) – Josek Lewinkopf, od 1957 w USA, „pisarz”
  zatrudniający do pisania pomocników, plagiator, popełnił samobójstwo. II
  „mąż” piosenkarki Urszuli Dudziak.
  123. Artur Międzyrzecki (+1996) – Fuchs, poeta, prezes polskiego Pen Clubu.
  124. Jerzy Robert Nowak (1940-) – Moritz Neuman, prof. historii. W Radiu
  Maryja odgrywa rolę Geremka w Solidarności. Po wywiezieniu żydowskich
  rodziców do obozu oddany na wychowanie do polskiej rodziny Nowaków. W PRL-u
  autor książek szkalujących Kościół katolicki, Polskę i Polaków, mason
  wysokiego stopnia, pracownik komunistycznych placówek dyplomatycznych. Osoba
  mściwa.
  125. Janusz Przymanowski (1922-) – Rajchert, pisarz (Czterej pancerni i
  pies).
  126. Wisława Szymborska (1923-) – Rottermund, poetka, noblistka.

  NIECH ŻYD GŁOSUJE NA ŻYDA, POLAK NA POLAKA

  Obrońca Praw Obywatelskich
  boukun
  Jarosław Niedźwiecki – kandydat na posła Polskiej Partii Narodowej
  Lista nr 9, okręg nr 2, pozycja nr 2
  My nie zmienialiśmy nazwisk ani życiorysów. Do nas mogą należeć wyłącznie
  osoby polskiego pochodzenia. Bo tylko takie dają szansę na uczciwe
  reprezentowanie narodowych interesów.
  W tych wyborach okaże się, czy Polak jest mądry po czy przed szkodą. Rządy
  żydomasońskiej PO będą najgorszym co może obecnie Polskę spotkać. Władza
  kupowana za pieniądze nigdy nie będzie służyć narodowi.
  Zanim zagłosujesz na jakąś partie zastanów się komu i w imię czego służysz i
  komu chcesz zaszkodzić.

  Źródło: http://groups.google.com/group/pl.regionalne.warszawa/msg/bac65c76f3bb518

  ——————————-

  Żyd dopisał:

  Roman Giertych (Izaak Gierchman)
  Jerzy Bubel (Joska Bubele)
  no i wasz ukochany Tadek Rydzyk (Moisze Ryndelblum)

  O Kaczyńskich-Kalkstejnach nic nie ma.

 19. thetomek4791 Says:

  Ja też im tego życze,by ta zachłanność,duma,buta,egoizm,semityzm,całkowita antyspołeczność ich unicestwiła

 20. thetomek4791 Says:

  Ja bym jeszcze do tej listy dopisał wiele nazwisk,jak Walendziak,W.Kaczmarek-minister przekszt.własnościowych,Jakubowska i jej gang

 21. kierek Says:

  Jak to dobrze że prezydentem Polski jest prawdziwy Polak, premierem prawdziwy Polak, ministrem finansów prawdziwy Polak itd , itd. By żyło się lepiej! He he he…

 22. thetomek4791 Says:

  A „nasz” minister Roztowski nawet nie ma obywatelstwa polskiego hehe.A po co mu polskie obywatelstwo hahaha.Tusek i tak wyrazi aprobate dla oszusta i złodzieja haha

 23. thetomek4791 Says:

  na drzwiach Belwederu, sejmu itp. jest na framudze umieszczona Mezuza. Znak ze w tym domu mieszkaja zydzi. W oknie stoi 7 ramienny zydowski swiecznik..to sa fakty. Zawsze sie dziwie ze Polacy tego nie widza. dramat.

 24. acotam Says:

  A kto to powiedział? ” W czasie wojny zginęli przeciętni Żydzi i wybitni Polacy , a zostali wybitni Żydzi i przeciętni Polacy” itd. Chyba Arturo Sandauero.
  Ale ja nie o tym .Patrząc na naszych luminarzy widzę że Polska się odrodziła , bo teraz przy władzy same „Polaki” i to wybitne. A może one nie są Polaki. Może to „nasi”. A może to niestety tylko szabes goje. (Zgroza).

 25. thetomek4791 Says:

  do acotam.Dokładnie takie proporcje sie zachowały.Żydzi mordowali własnych braci.Nie,przy żłobie sa wciąż syjoniści.Goje odwalają brudną robote i sim służa umyślnie,świadomie dla kasy,bądź też nie.Szabas goje pracują w administracji państwowej(żydowskiej)jako urzędnicy,w mediach wraz z żydami,by prać Polakom mózgi.Za krótki czas minał by powiedzieć,że Polska sie odrodziła.Polacy sie dopiero powoli budza.A kiedy sie obudza i będa stanowić dostateczna siłe oporu,to też trudno powiedzieć,przewidzieć

 26. acotam Says:

  Thetomek47 , słyszałem że podobno wracają (Natanek w kazaniu). Tzn uciekają spod góry Synaj , nie wiem dlaczego – gdzie przybędą? Oczywiście do kraju na Wisłą!

 27. thetomek4791 Says:

  Jasne hehe.A gdzieżby indziej hahaha.Toż to ich druga ojczyzna przecie.Tu sie dobre lody kręci haha,a i judeopolonia jest miła i wyrozumiała hehe.Na pewno przywita ich o otwartmi rękoma haha

 28. hajka Says:

  This website really has all of the information I needed about this subject and
  didn’t know who to ask.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: