JEDNA TRZECIA ROSJAN GOTOWA CHWYCIĆ ZA BROŃ


Źródło : www.3rm.info/13962-tret-zhitelej-rf-gotovy-vzyatsya-za-oruzhie.html

Data publikacji : 11.08.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Eksperyment unicestwienia narodu rosyjskiego osiąga swój logiczny rezultat. Polityka okupacyjnej administracji Federacji Rosyjskiej sprawia, że naród gotów już jest walczyć o swoje istnienie z bronią w rękach. O gotowości do wykonania „mokrej roboty” na okupantach wyraziła trzecia część ludności Rosji. Obywatele Rosji stają się coraz bardziej agresywni. „Rozstrzelać wszystkich winnych stanowi takiego życia w kraju jakie ono jest obecnie.”– takie jest pragnienie 34% rosyjskich obywateli w porównaniu do 2008 roku, kiedy pragnęło tego tylko 16%. Wiadomość taką podali pracownicy Instytutu Socjologii Rosyjskiej Akademii Nauk, autorzy raportu „20 lat reform oczami Rosjan”

Według wyników tego badania najwięcej chętnych do rozstrzeliwania będących u władzy wampirówjest w Moskwie i jest ich ponad 60%. Ponadto liczba respondentów, których „strzelanie do kogoś nigdy nie pociągało” spadła z 54% w 2001 roku do 28% w 2011 roku, donosi gazeta „Moskowskije nowostki”. „Specjaliści potwierdzają wysoki poziom gotowości do przemocy w aspekcie etnicznym. Tak więc 40% Rosjan i 24% przedstawicieli innych narodowości opowiedziało się za przymusowym wysiedleniem przedstawicieli innych narodów ze swego terytorium. W opinii 15% Rosjan Federacja Rosyjska powinna być państwem Rosjan, 31% jest przekonanych, że „Rosjanie powinni mieć większe prawa ponieważ mają więcej obowiązków.” 65% Rosjan popiera ideę prawa odłączenia się od Federacji Rosyjskiej narodów, które nie chcą razem żyć w pokoju. Zmienił się także stosunek Rosjan do wojen czeczeńskich. Jeśli pierwszą wojnę czeczeńską aprobowało 33% Rosjan, drugą w jej szczytowym momencie 56%, to w 2011 roku przeciwko obu wojnom jest 90% respondentów. Zdaniem specjalistów ludzie są przekonani, że zwycięzcami tych wojen są Czeczeńcy tak jak rząd Putina ukradł zwycięstwo rosyjskim żołnierzom. „Utratą nadziei”, nazywają stan psychiczny obywateli, autorzy badania rezultatów dwóch epok: „reform Jelcyna-Gajdara” i „reform Putina-Miedwiediewa”. Przepaść pomiędzy „stanem rzeczywistym a pożądanym” ludności „w ciągu ostatnich dziesięciu lat stale wzrasta”.

Tak więc „szanowany zawód, karierę, posiadanie własnego biznesu”, których znaczenie wzrosło, jest udziałem jedynie niewielkiej mniejszości, donosi gazeta „Komiersant”.

Tym się również wyjaśnia fakt, że prawie połowa obywateli, częściej przed ukończeniem 30 roku życia, pragnie wyjechać z Rosji, 12% na zawsze , co jest liczbą dwa razy większą niż dziesięć lat temu. Obywatele Federacji Rosyjskiej oceniają lata 90-te bardzo negatywnie, za wyjątkiem „rozwoju demokracji, praw człowieka i wolności”. Ich skutkami w opinii obywateli są : „wzrost korupcji, drastyczne obniżenie poziomu moralnego społeczeństwa i rozpad więzi społecznych”. 20 lat reform wywołuje „uczucie niesprawiedliwości wszystkiego co się wokół dzieje, wstydu za obecny stan kraju i strachu przed bezprawiem i rozkwitem przestępczości”. Ludzie są niezadowoleni z nowozbudowanego „kapitalizmu i demokracji dla swoich”.

Zdaniem socjologów radykalne reformy w Rosji są nieuniknione, bez względu na wynik wyborów w latach 2011-2012. Bardzo wielu ludzi zdaje już sobie sprawę z nieuchronności zmian rewolucyjnych. Jaka będzie ich forma pokaże prawdopodobnie jesień, która nadchodzi.

 

Komentarzy 27 to “JEDNA TRZECIA ROSJAN GOTOWA CHWYCIĆ ZA BROŃ”

 1. thetomek4791 Says:

  I bardzo dobrze.Popieram Rosjan.Te wszystkie reformy tu i tam w Rosji,miały na celu uzależnić Rosje gospodarczo i ekonomicznie od korporacji żydomasońskich na zachodzie.Te wszystkie prawa człowieka,to pic na wode fotomontaż.My też niby mamy prawa człowieka i co z tego wynika.Nie możemy nawet w niedziele dobrowolnie pójść do pracy bo kodeks pracy tego zabrania.Te prawa człowieka,stały sie naszym kagańcem,smyczą.Pozornie,teoretycznie pomagają,a realnie,defacto szkodzą.Te wszystkie organizacje,instytucje chwalące sie że działają w imie dobra ludzkiego to uszuśći,złodzieje.Cały ONZ,jak i jego ramie WHO jest w rękach NATO.Gdzie tu autonomia,niezależność,wiarygodność???

 2. Ość Says:

  Tak jest Tomek. Starczy Rosjanom wiek żydowskiej okupacji. My też mamy dość. Tylko jak zwykle skorzystają na tym żydki.

 3. thetomek4791 Says:

  Dokładnie.Wystarczy im jak i nam tej okupacji.Niestety,żydki przebiegłe plemie i zawsze wychodzi obronną ręką.Ale mam nadzieje,że kiedyś to sie skończy,ta koszerna sielanka.Tak potrafią wszystko ustawić,zorganizować,skłócić,że im sie to udaje.Ale do czasu Ość,do czasu.Kiedyś miarka sie przebierze.Problem podstawowy jest taki,że oni wtapiają sie w otoczenie,asymilują.Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie mordował niewinnych ludzi,być może nie-żydów.I na tym koniu oni jadą Bracie

 4. Ość Says:

  Wiem Tomek. To podstępne gadziny. Trzeba się im jedna patrzeć na łapy. Po czynach ich poznawać najlepiej bo tylko po wyglądzie trudno miszlingów nieraz rozpoznać.

 5. thetomek4791 Says:

  Wiesz,oni to jeszcze mają sie czym bronić.Nie to co my rozbrojone społeczeństwo lemingów haha.Oni raczej(tak myśle),że mają lepszy dostęp do broni palnej.Ponadto ich media nie sa tak jescze zjudeizowane jak jewrpoejskie czy hamerykańskie.My w tym momencie mielibyśmy spore szanse,tylko powiedz ilu chętnych byś znalazł by poszli do boju.Ludzie w Polsce nie sa jescze gotowi,nie sa jeszcze zorganizowani.Jeszcze od żydów porządnie w dupe nie dostali,by sie zmobilizować,zjednoczyć.Polacy są rozkapryszeni,rozleniwieni.Jest też mnóstwo tchórzy,cwaniaczków,którzy będa sie ślizgać.Oni na pewno karku nie nadstawią.Wolą by inni to za nich zrobili hehe

 6. thetomek4791 Says:

  Wiesz,nawet jakby powstał jakiś przywódca ruchu oporu,to najprawdopodobnie zostałby zlikwidowany.Tu chodzi o to by tak zorganizować podziemie,by jak najmniej osób o tym wiedziało,a jak najwięcej ludzi edukować i przekonywać,motywować do walki.Ja wiem,że to bardzo trudne i zawsze niesie ze sobą ryzyko(konfidenci i szpiedzy w szeregach),ale nic nie ma bez ryzyka.Albo sie poddajemy walkowerem,albo walczymy.Nie ma innej drogi wyjścia

 7. thetomek4791 Says:

  Wiesz,oni to jeszcze mają sie czym bronić.Nie to co my rozbrojone społeczeństwo lemingów haha.Oni raczej(tak myśle),że mają lepszy dostęp do broni palnej.Ponadto ich media nie sa tak jescze zjudeizowane jak jewrpoejskie czy hamerykańskie.My w tym momencie mielibyśmy spore szanse,tylko powiedz ilu chętnych byś znalazł by poszli do boju.Ludzie w Polsce nie sa jescze gotowi,nie sa jeszcze zorganizowani.Jeszcze od żydów porządnie w dupe nie dostali,by sie zmobilizować,zjednoczyć.Polacy są rozkapryszeni,rozleniwieni.Jest też mnóstwo tchórzy,cwaniaczków,którzy będa sie ślizgać.Oni na pewno karku nie nadstawią.Wolą by inni to za nich zrobili

 8. thetomek4791 Says:

  I znowu nie opublikowano mojego postu,a inny już tak hehe

 9. Ość Says:

  Wierzę w to Tomek, że się kiedyś skończy ich rządzenie. Nic wiecznego nie ma. Padały różne imperia, systemy i oni się też rozlecą. Nic nie ma wiecznego ani na stałe na tym świecie. Oni w zagrożeniu są wyjątkowo podli sami dla siebie.
  Tę całą firmę „holokaust” też sami stworzyli, żeby się wybielić i geld i „peniądz” wydusić od Niemców i innych, za swoje własne grzechy. U nas się w gettach zamykali bo to niby nie ich wojna była i mordowali się na wzajem. Pierwsze ofiary w gettach były z łapsk żydowskich. Oni do Oświęcimia na wczasy sami swoich sprzedawali. Łapówki brali.
  a na przykład Leszno na terenie Getta warszawskiego. Tam były w czasie wojny kawiarnie, kabarety i domy publiczne dla bogatych Żydów i oficerów nimieckich. Kolaboracją było też finansowanie wojny Hitlerowi. Hitler doszedł do władzy dzięki bogatym żydom niemieckim i amerykańskim i ich wewnętrznych rozgrywkach, między sefardyjczykami a aszkenazyjczykami chazarskimi. Prawdziwej historii boją się ujawnić i zakłamują wszystko cały czas. Ale szydło z wora wyjdzie samo zawsze.
  Żydy to najbardziej haniebne ludziopodobne stwory pod słońcem. Szczególnie ta dzicz chazarska. Można by przytaczać tysiące przykładów na ich pseudoludzkie zachowania.
  Trzeba by ich zatrzymać zanim zniszczą cały świat.

 10. thetomek4791 Says:

  Ja też mam taką nadzieje,że przysłowiowy wąż(szatan) zeżre sie sam zaczynając od ogona.Zydzi już popadli w taki absurd pod względem zachłanności,że sami sie w tym gubią.I bardzo dobrze.Wreszcie żyd będzie trawił żyda.Tak dopomóż Bóg

 11. thetomek4791 Says:

  Szkoda mi tylko niewinnych ludzi,którzy chcąc nie chcąc na tym ucierpią.Żydy niech sie rżną między sobą.To dla nas pożyteczne

 12. hubertos Says:

  Rosja jeden z najbogatszych krajów na świecie i tak cierpi ,jestem z tym narodem który poniósł takie ofiary rzadzonym przez obcą cywilizację ..

 13. Ość Says:

  Zajrzyjcie tutaj. Ciekawy artykuł jest w tym miejscu: http://blogmedia24.pl/node/51207

 14. thetomek4791 Says:

  Ość.Nooo.ciekawe

 15. Ość Says:

  Może uda się tutaj mi wkleić

 16. Ość Says:

  „Ostatni transport do Katynia 10.04.2010”
  ndz., 21/08/2011 – 19:15
  Książka Henryka Pająka to oczywiście kompendium informacji o zbrodni smoleńskiej w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Tym cennej, że…

  Książka Henryka Pająka to oczywiście kompendium informacji o zbrodni smoleńskiej w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Tym cenniejsze, że zawiera wątki, o których nie pisze młody dziennikarz z Warszawy Leszek Szymowski. Chodzi w szczególności o dowody na ręczną inscenizację ułożenia szczątków w miejscu domniemanej katastrofy. I ciągle aktualne pytanie – czy były dwa miejsca „katastrofy” czy tylko to jedno, oficjalnie ujawnione? Czy też z miejsca prawdziwego przewieziono tylko w pobliże lotniska pewną ilość zwłok i autentycznych szczątków, i nad tym miejscem potem rozerwano inny bliźniaczy samolot?

  Oczywiście, jest nadal wiele pytań nie zadanych przez badających zbrodnię smoleńską.

  Dlaczego były dwie grupy zwłok: zmasakrowane i praktycznie nie uszkodzone? Przecież z takiej eksplozji nie miało prawa być zwłok bez żadnych widocznych uszkodzeń? Dlaczego wszystkie zwłoki miały bardzo jasne włosy i śnieżnobiała skórę? Nawet jeżeli przyjąć, że Rosjanie czymś „polewali” zwłoki (w domyśle jakimś silnym utleniaczem), by ukryć domyślne ślady pozostałości wybuchu bomby izowolumetrycznej – wszak czyn taki wyczerpuje znamiona przestępstwa bezczeszczenia zwłok, a jak dotychczas – nikt nie podniósł tegoż tematu…

  Nie zmienia to faktu, że książka Henryka Pająka jest „kompendium” wiedzy o zbrodni wysokiej wartości, a wespół z pracą Leszka Szymowskiego tworzą poniekąd komplet „dowodów zbrodni”, które znamy. Komplementarność obu prac możnaby rozwijać, np. Leszek Szymowski nie pisze o zeznaniach pilotów polskiego Jaka-40, a Henryk Pająk wyczerpująco je relacjonuje – a same te zeznania są dowodem na zmianę lokalizacji przez władze rosyjskie tzw. radiolatarnii przed przylotem Tu-154M 101… Za to Leszek Szymowski podnosi bardziej wyczerpująco sprawę „filmu Andreja” i informuje o fachowej analizie tegoż filmu dokonanej w laboratorium FBI w Quantico, i to już w dniu 11 kwietnia 2010 roku… A wnioski są porażające!

  Z tym, że Henryk Pająk przyjął inną konwencję literacką i wydarzenia z dnia 10 kwietnia 2010 roku „nakłada” na fresk faktograficzny dotyczący zbrodni katyńskiej. Z nieodłącznym pytaniem o cel tamtego ludobójstwa, z nieodłącznym pytaniem o podobieństwa – i o cel tej nowej zbrodni…

  I dopiero analizując ten „fresk historyczny” zauważyłem coś, co autor uzasadnił nijako mimochodem… I ogarnęło mnie prawdziwe olśnienie!!!

  Stalin i Beria sadza drzewa przy lotnisku w Smoleńsku 10 kwietnia 1940 roku

  Otóż prezentując fakty na temat kolejnych „prezydentów” „demokratycznej” Rosji (de facto chazarskich tzw. starszych braci „w wierze” /o ile kto wierzy w Belzebuba/) – Jelcyna, Putina, Miedwiediewa – Henryk Pająk po prostu konstatuje „oczywistą oczywistość” – Rosją od 1917 roku rządzi sekta Habad Lubawicz!

  I tu mi aż wstyd… Ja, stary historyk – na ten pomysł nie wpadłem! Nagle wszystko stało się jasne… Dlaczego „pognali” Trockiego, dlaczego uśmiercili Zinowjewa, Kamieniewa – czy jak tam były ich prawdziwe nazwiska… Ależ to proste! Pomoc syjonistów z USA była potrzebna „na etapie” dokonywania przewrotu i wojny domowej! A potem ci bezwzględni naziści uprzejmie „podziękowali” kamratom z USA! Do rządzenia zdobytą Rosją, neo-Chazarią (jak to zwał tak to zwał – na salonach mówili „Soviet Union”) – syjoniści z Ameryki nie byli już potrzebni!

  Henryk Pająk podaje też kompendium faktów na temat Habadu. Chasydzka sekta powstała w społeczności żydowskiej w Rosji, dokładnie w miasteczku Lubawicz w dawnym województwie smoleńskim, pod koniec XVIII wieku… Fascynaci tzw. prawa noachickiego, twórcy ideologii „tikkun olam” („oczyszczania świata”). Do dziś dnia propagatorzy swego rodzaju „mistycznego rasizmu”, bardzo bezwzględnego. Związany z nimi w USA rabin Ytzchak Ginsburg oficjalnie głosi, że DNA żydowski jest „bez porównania” lepszy od DNA „gojów” – bo zawiera „pierwiastek boski”!

  Rzecz też w tym, że członkowie Habadu – jak to chasydzi („chasidi” znaczy po hebrajsku „czyści”) nawet wielu Żydów uważają za takich nie do końca… „czystych”. Dla skrajnej bezwzględności jaką implikuje prawo noachickie implikuje to… Cóż… Kamieniew, Zinowiew, Trocki… Skończyli nieciekawie… A w stosunku do gojów – cóż… Straszliwe represje tzw. rewolucji i wojny domowej w Rosji, głód na Ukrainie, Katyń, Gułag i jego ofiary, Smoleńsk… W tej ostatniej zbrodni zginęło i wiele osób żydowskiego pochodzenia… Nihil novi sub sole – nic nowego pod słońcem!

  Oczywiście, Henryk Pająk zauważa nijako mimochodem, że po roku 1990 Habad Lubawicz opanował władze państwa Izrael. Ależ tu nagle wszystko okazało się dla mnie jasne! Simon Peres – premier Izraela, zginął wszak w dwa tygodnie po swojej mowie, że Chasydzi za bardzo angażują się w podziemie przestępcze w państwie Izrael – i trzeba zacząć robić z tym porządek! (O czym pan Pająk wprost pisze!)

  A teraz Habad sięga po władzę nad Polską i nad Europą. Radusiowi Sikorskiemu, powiązanemu poprzez małżeństwo z Anne Apllebaum z tradycyjnymi syjonistami z USA, właśnie zdają się wprost mówić: Sikorski – sp..aj!

  Ciekawe jest tylko, czy rzeczeni tradycyjni syjoniści im na to pozwolą? To jest teraz też jedno z najważniejszych pytań, odnośnie spraw polskich.

  (…)
  Ale prawdziwie szokujące dane zawiera dosłowna treść tych „siedmiu przykazań” i komentarz do nich. Są to w kolejności: I – zakaz bałwochwalstwa (czczenia „idoli” – czyli idolatrii); II – zakaz przeklinania imieniu; III – zakaz niektórych przestępstw seksualnych; IV – zakaz morderstwa; V – zakaz kradzieży; VI – zakaz spożywania mięsa z krwią; VII – nakaz uznania kompetencji sądów noachickich nad całą ludzkością.

  Jeśli chodzi o „bałwochwalstwo” – jest nim np. czczenie Jezusa jako Boga i np. posiadanie wszystkich bez wyjątku wizerunków świętych, czy takie „przestępstwa” jak nawiedzanie kościołów chrześcijańskich. „Przeklinanie imieniu” – to np. krytykowanie Żydów, czy twierdzenie, że nie są narodem wybranym. (O tym ostatnim Pan Jezus mówi na kartach Ewangelii ze sto razy, że Żydzi odrzucając Mesjasza tracą swój przywilej bycia narodem wybranym i nowym Ludem Bożym jest teraz Kościół – wspólnota wszystkich ochrzczonych.) Centrum „nowego sądownictwa”, oczywiście noachickiego, ma być odbudowana świątynia Salomona i urzędujący tam odnowiony Sanhedryn, składający się z 71 sędziów. Ma być najwyższym sądem dla… całego świata!!! Bo prawa noachickie maja obowiazywać wszystkich nie-Żydów! I jak przewiduje i rebe Majmonides, i jak przewidują duchowi liderzy Habadu – karą za wykroczenie przeciwko któremukolwiek z „siedmiu przykazań” – jest kara śmierci! Oczywiście, rabi Mosze Majmonides był „humanitarny”. Jak napisał – i co cytuje Henryk Pająk (acz bez podania źródła – jest to dzieło Majmonidesa „Mishneh torah”, rozdział Malachim 8,9): „Kobieta przyłapana na idolatrii, po okresie próby 12 miesięcy, jeśli nie porzuci bałwochwalstwa, ma być poddana egzekucji”. Ludzki rabbi, rok okresu „próbnego”, jaki litościwy sędzia – nie ma co!!! Czyli znajdą u jakiejś pani obrazek świetego Antoniego – i nie ma tej pani!
  (…)
  W roku 1991 roku prezydent Bush senior przeforsował rezolucję połączonych Izb Kongresu USA uznającą „Siedem przykazań synów Noego” za podstawę prawa, podstawę na której zbudowano USA (akurat!) i jedyną drogę do „zabezpieczenia ludzkości” przed zagrażającym „chaosem” (akurat!)… W dodatku wówczas, na pamiątkę dnia urodzin jednego z kluczowych rabinów Habadu (Menachema Mendela Schneersona I /bo było ich dwóch o takich imionach i nazwisku/) – Kongres USA ustanowił w dniu 26 marca święto państwowe – Dzień Edukacji! Czemu Senat i Izba Reprezentantów uchwalają takie nonsensy – ewidentnie nieświadomi problemu – cóż o roli pewnego przepotężnego lobby w USA, cóż, wiadomo… Henryk Pająk pisze też o dwóch wpływowych doradcach Busha juniora powiązanych z Habadem… Ja sobie tłumaczyłem, że ideologia Habadu, ten ich „mistyczny rasizm” jest w jakiś sposób bardzo atrakcyjna dla wielu Żydów, że widać są hołubieni, etc…

  Ale na to, że Habad rządzi Rosją, z całą noachicką bezwzględnością od 94 lat – i że zaczął się właśnie groźnie rozszerzać… Cóż, Henryk Pająk otworzył mi oczy. I że teraz mówią: Sikorski – sp…aj! Niedługo może i powiedzą: Rockefeller, Rotschild – sp…ać! W tym kontekście wybór Baracka Obamy, odsunięcie ekipy Busha juniora i nagłe sprawy sądowe dla rabinów powiązanych z Habadem, m.in. za nielegalny handel narządami ludzkimi – może to być i „pogrożenie paluszkiem” przez tradycyjnych syjonistów coraz bardziej groźnym „chasidim”…

  Co z tego będzie dalej? Ano – zobaczymy. W każdym razie sytuacja z punktu widzenia interesów Polski wydaje się być ciekawa. I gdy moi znajomi w USA mówią mi, żebyśmy byli spokojni, bo ujawnienie zdjęć satelitarnych dowodzących zamordowania prezydenta Kaczyńskiego na pewno nastąpi – jakoś wcale nie jest tak, że zupełnie im nie wierzę… Oby jak najszybciej! (Z drugiej strony nie jest też tak, że do końca w to wierzę. To poniekąd zależy i od „rozwoju sytuacji”.) Z tym, że jestem raczej przekonany, że obecnie „korona” w jakiś sposób przywoła Habad do „szeregu”. W ostateczności sprawa elektrowni w jakimś Fuku-kuku i pchanie Japonii z jej techniką w objęcia Chin… Putin – jeśli to on to zrobił, by sprzedawać więcej gazu Europie – tym razem naprawdę przesadził i prowokuje sytuację groźną dla intersów „starszych braci” w ogóle… Coś obawiam się, że na ten moment to jest „już po Putinie”…

  A jeżeli Habad miałby zdobyć władzę, czy jakąś formę przewagi w społeczności żydowskiej na świecie? Cóż – w Jerozolimie zburzą meczet Omara i rozpoczną budowę nowej świątyni Salomona. A to oznacza wojnę z Islamem na śmierć i życie…

  Ksiądz Czesław Andrzej Klimuszko i jego wizje inwazji muzułanów na Europę przywołują się same z magazynów pamięci. Być może szansa dla Polski (a może na ostateczne wyzwolenie Polski) otworzy się dopiero, gdy furia Islamu uderzy zarówno w Europę, jak i w Rosję… Ale, jak to już w Starym Przymierzu powiedział Pan Bóg: „Kto sieje wiatr, zbiera burzę!!!” (Cytat z Księgi Mądrości…)

  Tylko to, co powiedział ksiądz Czesław – a to warto znać. Także o „uruchomieniu potworów” „spoczywających” na dnie szczeliny tektonicznej przez środek Atlantyku. Po komuniźmie – to należało dobrze posprzątać, a nie hołubić Wałęsów i Kwaśniewskich, Jelcynów i Putinów… (Swoją drogą ciekawe, ile tam tych mega-bombek do wywoływania ruchów tektonicznych Sowieci umieścili…) A już święta Hidegarda w XII wieku opisywała, co stanie się z miastami wybrzeży Ameryki!

  Tyle, że… I ksiądz Czesław Andrzej Klimuszko, i Henryk Pająk, i inni… To jest ta niechciana przez świat (czy może nieznana światu) mądrość Polaków. Tym większa strata – strata dla świata…

  Źródła
  http://marucha.wordpress.com/

  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/08/ostatni-transport-do-katynia-10042010.html

  http://blogmedia24.pl/node/51207

 17. Ość Says:

  Wkleiłem Tomek. Może admin zamieści.

 18. thetomek4791 Says:

  Dzięki wielkie.Pozdrawiam

 19. thetomek4791 Says:

  Dzisiaj CBA aresztowało młodego chłopaczka-17-latka(PiotrSTBvideos)

 20. Ość Says:

  A za co i gdzie?

 21. thetomek4791 Says:

  ZA TO,ŻE PUBLICZNIE POWIEDZIAŁ(NAPISAŁ)ŻE BĘDZIE TĘPIĆ PEDAŁOW I ŻE BĘDZIE PODKŁADAŁ ŁADUNKI WYBUCHOWE HEHE.OCZYWIŚCIE TO BYŁ ŻART,ALE CBA WZIĘŁO TO NA POWAŻNIE HEHE

 22. thetomek4791 Says:

  NAPISAŁ,ŻE WCIELA SIE W BREJVIKA HEHE.NO TO TERAZ MEDIA DOSTAŁY POŻYWKE I BĘDA TERAZ BĘBNIĆ.MOŻE

 23. Anonim Says:

  To w internecie go namierzyli?

 24. thetomek4791 Says:

  Tak,w internecie.On jest z Płocka

 25. dialog Says:

  Polacy zacznijmy mowic wszystkim w oczy ze mamy bardzo zle.
  Nie bac sie Jestesmy u siebie..KONIEC UNI W POLSCE.jesli niechcesz
  bys sluchal swist kuly kolo ucha .To obudzmy sie z letargu..


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: