Illuminati wykorzystują raka by trzymać nas jako zakładników


Illuminati Use Cancer to Hold us Hostage

http://www.henrymakow.com/illuminatiusecancer.html

Dr Ryke Geerd Hamer odkrył, że nie tylko nowotwór, ale wszystkie choroby wywołuje szok i trauma. Pojawiły się zbiry i zagrozili mu, że jeśli nie zrezygnuje z przedstawienia wyników swoich badań, spotkają go nieprzyjemności.

Stephen Coleman – 12.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

(henrymakow.com)

W 1978 roku, syn dr Hamera, Dirk, został śmiertelnie ranny w wypadku, zastrzelony przez włoskiego księcia. Dirk zmarł cztery miesiące później.

Sześć miesięcy później dr Hamera zdiagnozowano na raka jąder, który usunięto chirurgicznie.

Ponieważ dr Hamer nigdy wcześniej nie chorował, zastanawiał się, czy raka mógł wywołać nagły szok po wypadku syna. Pracował w klinice onkologicznej i miał możliwość przeprowadzania wywiadów z pacjentami cierpiącymi również na raka jąder. Zauważył, że przed ostateczną diagnozą, każdy z nich miał albo jakiś poważny konflikt, albo stracił kogoś bardzo bliskiego.

Odwiedził szpitalny dział raka jajników i rozmawiał z pacjentkami i również okazało się, że przed diagnozą choroby, straciły kogoś bardzo bliskiego. Na uniwersytecie dowiedział się, że jądra i jajniki mają takie samo pochodzenie embrionalne.

Następnie, dr Hamer zauważył, że na wynikach tomografii komputerowej mózgu, każdy pacjent z nowotworem jajników i jąder miał ciemną plamkę w tym samym miejscu. Wywnioskował, że nie tylko rak, ale wszystkie choroby wywoływane były przez niespodziewany szok i traumę. Później doszedł do wniosku, że różne przeżywane mniejsze emocje mogą gromadzić się przez lata lub nawet dekady, by objawić się w postaci choroby.

W 1981 roku włączył wyniki swoich badań do pracy doktorskiej w Uniwersytecie Tubingen, Niemcy. Po kilku dniach, w jego domu pojawiło się kilku zbirów. Zagrozili mu, że jeśli nie zrezygnuje z przedstawienia wyników swoich badań, spotkają go nieprzyjemności. Dr Hamer odmówił. Dokonał przełomowego odkrycia i udowodnił je.

Tymczasem dr Hamer i jego żona byli obiektem ciągłego nękania przez potężną włoską rodzinę Savoy, odpowiedzialną za śmierć jego syna. Dr Hamer jest pewien, że to nieustanne prześladowanie ostatecznie doprowadziło do śmierci jego żony w 1985 roku.

Kilka miesięcy później, Uniwersytet Tubingen odrzucił jego pracę doktorską bez badań czy recenzji.

Nie chcieli zaakceptować związku pomiędzy psyche i chorobą. Kilka lat później sąd nakazał uczelni sprawdzić ustalenia Hamera, lecz mimo to nigdy tego nie zrobiono.

W 1986 roku wytoczono proces sądowy przeciwko dr Hamerowi za odmowę zanegowania jego odkryć. Sąd odebrał mu licencję lekarską, nakazał mu podjąć inną pracę i zabronił mu rozmów z chorymi na nowotwór.

Mimo to pracował w niedofinansowanej klinice raka i odniósł fenomenalny sukces; spośród ponad 20.000 przypadków wyleczył 92% z nich. Dr Hamer twierdzi, że nowoczesne metody leczenia raka są okrutne, barbarzyńskie i niepotrzebne. Mówi, że gdyby znał prawdę w czasach, kiedy sam miał raka jąder, nigdy nie zgodziłby się na zabieg chirurgiczny.

Prześladowania stały się tak intensywne, że musiał uciec do Hiszpanii, gdzie pracował nadal. W końcu został aresztowany i niesprawiedliwie uwięziony. Francja dokonała na nim ekstradycji, nadal był nękany i więziony, tym razem na trzy miesiące, pod niedorzecznymi fałszywymi zarzutami.

Po wyjściu z więzienia, zaprzyjaźnił się z francuskim onkologiem, dr Claude Sabbah, uczył go co nazywa się Nowym Leczeniem Niemieckim (NGM). Dr Sabbah szybko nauczył się NGM i odnosił takie same sukcesy, jak dr Hammer. Dr Sabbah z kolei uczył wielu innych lekarzy, którzy chcieli poznać tę metodę.

Wielu żydowskich lekarzy wykorzystywało tę nową metodę w leczeniu żydowskich pacjentów, ale wobec gojowskich pacjentów nadal stosowali niebezpieczne i praktycznie bezużyteczne nowoczesne metody. Dr Hamer zaprotestował przeciwko tej hipokryzji. To dlatego żydowska społeczność uznała go za antysemitę.

Dr Hamer otrzymał oficjalne przeprosiny od rabinów za zniesławianie go. Ale etykieta ta jest nadal na wielu sponsorowanych przez illuminati witrynach, co dyskredytuje go i oczernia.

Różne osoby i grupy wykorzystują odkrycia dr Hamera i nawet nie wspominają o jego prawach autorskich. Istnieje nawet kilka grup chrześcijańskich, które naginają i przekręcają jego pracę tak, by dopasować ją do Biblii. Z raportów jakie widziałem, wywołują tyle szkód, co dobra. To dlatego, że nie poświęcili jednego dnia na przestudiowanie jego badań, żeby je w pełni zrozumieć.

Kompleks illuminati przemysłu medycznego usiłował jak tylko mógł ukryć wyniki badań dr Hamera. Ale dzięki internetowi, nie mogli zahamować szerzenia się jego metody leczenia.

„Dziękuję dr Ryke Geerd Hamerowi za jego nadzwyczajne odkrycia. One zmienią sposób w jaki postrzegamy chorobę. Gdybyśmy żyli w uczciwym świecie, dr Hamer za swoją rewolucyjną pracę dostałby Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny!” – dr nauk med. Gilbert Renaud.

Zamiast Nagrody Nobla, siedział w więzieniu. Uciekał z kraju do kraju, żeby uniknąć bezlitosnego nękania i przesladowań ze strony przemysłu medycznego. Swój wolny czas i komfort dr Hamer poświęcił na pokazanie światu prawdy.

Obecnie dr Hamer mieszka w nieznanym miejscu, w kraju, który nie ma porozumienia o ekstradycji z Niemcami.

Stephen Coleman, 54, praktykuje medycynę alternatywną w Kalifornii.

Komentarzy 7 to “Illuminati wykorzystują raka by trzymać nas jako zakładników”

 1. Ość Says:

  Taka jest prawda. Medycyna została podporządkowana globalnej farmacji, która znajduje się w wiadomo czyich łapskach. Im zależy na tym, żeby ludzie chorowali bo wtedy maja większy dopływ pieniędzy, a czy ktoś umrze czy nie to nie ma najmniejszego znaczenia. Całe narody się nie liczą dla 666.

  DLACZEGO NIE ROZPOWSZECHNIA SIĘ LECZENIA I ZAPOBIEGANIA NOWOTWOROM STOSUJĄC TANIĄ WITAMINĘ B17 – amigdalinę?

  Poszperajcie Ludzie i podzielcie się uwagami. To bardzo ciekawy temat.

 2. outofstep Says:

  B17 znana sprawa.
  Jedzmy jablka razem z pestkami takze sliwki (wegierka,renkloda,mirabelka)itp.
  Lecz nie zaporzyczajmy diety od innych narodow bo to nie nasz obszar.
  Tu zostalismy stworzeni takze jedzmy to co daje nam nasza ziemia.
  Nie sluchajmy tych madrali co to kaza kazdemu wcinac mango albo awokado itp.
  My mamy agrest,czarna pozeczke itd.

 3. oset Says:

  Tu jest podstawowy wykład tej medycyny: http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php
  Dostęp do części aktualnych danych zablokowany. Można za to dojść do artykułów archiwalnych częściowo nieaktualnych, ale i tak ciekawych.
  Wg mnie i nie tylko (np wg „Diagnostyki Karmy” Łazariewa) ta medycyna to jednak tylko część prawdy. Podstawą jest prawidłowy światopogląd i stawianie na pierwszym miejscu miłości do Boga.

 4. Ość Says:

  Dzięki ‚oset’ za link. Już poszło do znajomych z podobnymi problemami.
  Nadzieja to bardzo wiele.

  A to moja fraszka na temat nadziei:-)

  NADZIEJA

  Najłatwiej się nadziać
  mając
  tylko nadzieję 🙂

  Humor jest zawsze i wszędzie niezbędny.

 5. wróg nienawiści i przemocy Says:

  W świetle tego artykułu widać,że zbrodnicze działanie na narodach świata przez starszych i mądrzejszych jest ich celem samym w sobie !
  Nieograniczona pazerność oraz dążenie do absolutnego decydowania o naszym naszym życiu
  codziennym jest wyrazem pychy i wiary,że to oni twórcy kolejnych nieludzkich systemów mają absolutne prawo podporządkowania sobie goja.
  Stworzony globalizm a w nim różne kartery – szczególnie farmaceutyczny, system bankowy jak i nowy produkt zniewolenia wprowadzany na siłę i globalne ocieplenie,są tymi z wielu narzędziami do panowania nad nieświadomym światem tz.gojów.
  Dlatego w miłości do drugiego człowieka trzeba rozpoznawać zło i eliminować je z życia ale przedtem musimy wiedzieć ,że to robią konkretni ludzie, którzy mają nazwiska i imina.
  Takim momentem są wybory !
  W swoim domu na gospodarza NIE WYBIERAJ GOŚCI !
  CHYBA że chcesz zostać indikatiwem w rezerwacie .

 6. Ość Says:

  Wrogu! To oni są gojami a my Panami świata, tylko oni nie chcą do siebie tego dopuścić. To słabeusze i tchórze. Tylko w gromadzie podskakują a solo s…ją po nogach ze strachu. Dlatego są tacy podstępni i podli i wszystko za plecami załatwiają nie patrząc w oczy..

  A oto wiersz ich współplemieńca Tuwima, który wiedział co pisze:

  ŻYDZI

  Julian Tuwim

  Czarni, chytrzy, brodaci,
  Z obłąkanymi oczyma,
  W których jest wieczny lęk,
  W których jest wieków spuścizna,
  Ludzie,
  Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna,
  Bo żyją wszędy,
  Tragiczni, nerwowi ludzie,
  Przybłędy.

  Szwargocą, wiecznie szwargocą
  Wymachując długimi rękoma,
  Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy
  I uśmiechają się chytrze,
  Tajnie posiedli najskrytsze
  Z miliarda czarnych, pokracznych literek
  Ci chorzy obłąkańcy,
  Wybrany Ród człowieczy!
  Pomazańcy!

  Pogładzą mokre brody
  I znowu radzą, radzą…
  – Tego na bok odprowadzą,
  Tego wołają na stronę,
  Trzęsą się… oczy strwożone
  Rzucą szybko przed siebie,
  Czy ktoś nie słyszy…

  Wieki wyryły im na twarzach
  Bolesny grymas cierpienia,
  Bo noszą w duszy wspomnienia
  O murach Jerozolimy,
  O jakimś czarnym pogrzebie,
  O rykach na cmentarzach…

  …Jakaś szatańska Msza,
  Jakieś ukryte zbrodnie
  (…pod oknami… w piątki… przechodnie…

  Goje… zajrzą do okien… Sza! Sza-a-a!)


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: