DRAMATYCZNY WZROST NĘDZY W ROSJI


Źródło : www.rusnation.org/sfk/1107/1107-11.shtml

Data publikacji : 01.08.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Żydo-car Putin

W pierwszym kwartale 2011 roku liczba Rosjan o dochodach poniżej poziomu ubóstwa wzrosła z 20,6 miliona osób do 22,9 milionów osób w porównaniu do pierwszego kwartału ubiegłego roku. Dodatkowo 2,3 miliona ubogich Rosjan żyje poniżej poziomu nędzy.

Są to dane na ujawnienie których zezwolono Rosstat’owi (Państwowy Urząd Statystyczny-tłum.) a zebrane w wyniku ogólnokrajowego spisu powszechnego ludności przeprowadzonego jesienią 2010 roku, pokazują, że tendencja zmniejszenia się ilości ludzi żyjących z dochodów poniżej poziomu ubóstwa ( w I kwartale 2011 roku-6473 rubli) zakończyła się. Dane Rosstat sugerują, że liczba biednych w kraju w I kwartale przekroczyła 16% ogólnej liczby ludności. W literaturze socjologicznej istnieje ocena ubóstwa w Federacji Rosyjskiej na poziomie od 40% do 70% populacji Rosji, przy czym w tych pracach socjologicznych często jest podawana liczba 60% z którą zgadza się większość naukowców.

Eksperci uważają, że Rosstat właściwie ocenił wzrost ilości biednych, ale liczby oceniające poziom ubóstwa w Rosji są bardzo zaniżone. Rosnąca liczba biednych objaśniana jest przede wszystkim wzrostem o 17% kosztów utrzymania na poziomie ubóstwa, z 5518 rubli w I kwartale 2010 roku do 6473 rubli w I kwartale 2011 roku, spowodowanym rosnącymi cenami żywności i usług.

Rdzenny Rosjanin i jego przyszłość

W czerwcu Bank Światowy również obniżył swoją prognozę tempa zmian stanu życia ubogich, szacując, że w 2011 roku poziom ubóstwa może wynieść nie 11,2% ale aż 12,4%. Doprecyzujmy, że tu nie mówi się o biednych ale o całkowitych nędzarzach, dlatego, że poziom minimum przeżycia w Federacji Rosyjskiej liczy się według zapotrzebowania kalorycznego w porównaniu z którym nawet racje żywnościowe jeńców niemieckich w stalinowskich łagrach były nieco kaloryczniejsze. Biedni to ci, którzy zmuszeni są do życia na poziomie dochodów charakterystycznych dla poziomu przeżycia, natomiast ci, którzy mają niższe dochody i zasadniczo nie mają możliwości przeżyć i zmuszeni są żebrać. Drugie kłamstwo to wzrost minimalnego poziomu przeżycia. Tak, nominalnie w rublach ale w rzeczywistości siła nabywcza rubla spadła o ponad 17%, czyli o tyle o ile nominalnie wzrósł poziom minimalnego przeżycia. I tak dochody nie wzrosły nawet na jotę a szeregi nędzarzy powiększyły się jeszcze o 2,5 miliona potencjalnych zwolenników putinowskiego „frontu narodowego”. A 22,9 milionów nędzarzy to szósta część rosyjskiej ludności. Według oficjalnych oświadczeń urzędników kremlowskich, kryzys się zakończył i gospodarka ruszyła do przodu. Ceny ropy i gazu znowu osiągają rekordowe poziomy.

Ale dlaczego w takim razie liczba żebraków w Rosji wzrasta? Jednocześnie ze wzrostem liczby żebraków rośnie i liczba miliarderów, która sytuuje Rosję na drugim lub trzecim miejscu w świecie w rankingu krajów o największej ilości miliarderów, ale już pod względem ilości milionerów Rosja znajduje się na szarym końcu. Oznacza to, że mamy do czynienia z sytuacją bez precedensu w cywilizowanym świecie. Następuje niespotykana polaryzacja bogactw. Grupa okołokremlowskich miliarderów i ich wspólników prowadzi nieskrępowany rozbój państwa o 140-to milionowej ludności. Ogromnym krajem rządzą ludzie, którzy nie są zdolni nawet do rozporządzania zrabowanymi pieniędzmi. Pałace, jachty, kochanki z brylantami w pępkach- oto są ich jedyne możliwości ich menedżerskich kompetencji. Kraj stoi na krawędzi buntów głodowych, ponad połowa ludności najzwyklej nie dojada a „kremlowcy” nawet do tego nie są zdolni, żeby zorganizować sprawną produkcję żywności na obszarach środkowej Rosji.

Rosyjska nędza i bezrobocie

Rządy miedwieputów i ich żydowskiej kompanii

Komentarzy 10 to “DRAMATYCZNY WZROST NĘDZY W ROSJI”

 1. obserwator Says:

  50 milionów Amerykanów ma za mało pieniędzy na wystarczającą ilość pożywienia:
  http://www.sfora.biz/Prawie-50-milionow-Amerykanow-gloduje-a13880
  Przy czym są to dane oficjalne a więc upiększone. Prawdziwa liczba niedożywionych czy wręcz głodujących Gojów w Dużym Usraelu jest zapewne wyższa.
  A pod tym linkiem widać kolejkę w Dallas (Teksas)
  http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2011/07/so-sieht-die-armut-in-amerika-aus.html
  Ponad 5 tysięcy ludzi ustawiło się już od północy w kolejce na wiadomość, że po raz pierwszy od lat można złożyć podanie o dopłatę do czynszu.

 2. Joasia Says:

  W telewizyjnej dwójce pokazywano program o życiu w Rosji. Był tam m.in. jako gość D.Olbrychski, który bywał i inni bywający -z reguły telewizji nie oglądam, więc nie jestem w stanie ich ponazywać. Och i ach! Kawiory i szamanskoje do czasu, kiedy prowadząca zapytała o problemy zwykłych Rosjan i podobieństwo tych problemów do takowych Polaków. Wówczas bywający pospuszczali głowy, jeden z uśmiechem pod wąsem a sytuację uratowała dziennikarka zajmująca się się sprawami rosyjskimi mówiąc o korkach w Moskwie.

 3. Polskie Forum Narodowe Says:

  Dziekuje za artykul !
  Ponad miesiac temu skierowalem pytanie do zyda z Polski Z.Koziola, ktory zamieszkuje w ZSRR”bis” i wymadrza sie na forum gajowego Maruchy, zeby napisal ile zarabiaja Rosjanie w poszczegolnych zawodach i jakie sa ceny towarow, produktow i uslug w obecnym ZSRR”bis”, poniewaz zwolennicy zydo-bolszewika W.Putina zaczeli koloryzowac zycie w ZSRR”bis” i zwiazany z tym rzekomy „postep”, a tu nagle prawda wyszla na jaw, co kompromituje rowniez piszacego tu, u Maruchy i na WPS „Obserwatora” i wielu innych propagatorow „sowieckiego raju” (ZSRR”bis”) i „cara z KGB” W.Putina.
  Od siebie dodam, ze okolo 65% sowieckiego eksportu stanowi ropa naftowa i gaz ziemny.
  Kolejne 15% stanowia metale kolorowe, a 20% , o ktorych milcza media to dochody z handlu bronia.
  Mnie sie wydaje, ze zwolennicy Putina sa nafaszerowani bolszewicka propaganda i probuja wykazac, ze system post-komunistyczny w ZSRR”bis” jest lepszy, a zycie przyjemniejsze niz w „zepsutej moralnie” UE i USA.
  W takim razie, dlaczego sami nie wyjada do „bolszewickiego raju” tylko sie mecza w Polsce ?
  Toronto, Kanada
  p.s.
  Komentarz zamieszczam po raz drugi, poniewaz nie ukazal sie za pierwszym razem.

 4. Ość Says:

  I co robić? Dopóki żydostwo będzie rządzić, zawsze będzie źle. Wszelkie zawieruchy, wojny, nieszczęścia i niepokoje wywołują oni na świecie od początku świata. Kiedy ludzkość z nimi zrobi coś? Tyle się mówi i na tym się kończy. Ale mam nadzieję, że świadomość sama tego wszystkiego też jest ważna i w przyszłości będzie miała wpływ na wyeliminowanie tej zarazy z jakiegokolwiek i w czymkolwiek udziału. Oni nie mogą żyć z normalnymi ludźmi i jak normalni ludzie. To dzicz duchowa. To trzeba powielać i uświadamiać ogłupiałe społeczeństwa głównie młodzież na całym świecie o tym największym zagrożeniu. Wrogu LUDZKOŚCI !

 5. obserwator Says:

  Uważam za niepoważne wklejanie tekstu, jeśli link podany jako „źródło” się nie otwiera.
  Skąd pewność, że zdjęcie żebraczki czy „bezdomnego” obok auta to zdjęcia zrobione w Rosji?
  A może by tak o tysiącach żebraków i bezdomnych w Polsce coś napisać?

 6. Admin Says:

  A ja uważam za niepoważne bezustanne podkopywanie rzetelnych informacji nt. chazarskiej okupacji Rosji zamieszczanych przez m.in kolegę RX na tym blogu, jak i za agresywne podkopoywanie autorytetu zasłużonego pisarza H. Pająka. Uważam, że są to działania wywrotowe, antypolskie i stanął Pan dzisiaj w jednym szeregu z żydostwem. I jest to dla mnie żałosne. Dostaje Pan bana.

  Jeśli Pan chce pisać o bezdomnych w Polsce, to proszę otworzyć swoje „krasnoludkizpejsami” i zacząć pisać. Na co Pan czeka? Lepiej sączyć jad po blogach i przeszkadzać ludziom w pracy? W imię swojej „nieomylności”?

  A jeśli klikalny link nie działa, to proszę skopiować go ręcznie i wkleić w wyszukiwarkę.

  To by było na tyle.

 7. Ość Says:

  Słusznie adminie, gonić faryzeuszy.

 8. Polskie Forum Narodowe Says:

  Osc,
  Nie wiem czy analizowales przyczyny postepowania zydostwa na swiecie, ktore maja swoje zrodlo w Talmudzie, nauczajacym zydow od najmlodszych lat pogardy do gojow, ktorych zydzi nazywaja bydlem.
  W ten sposob mlody zyd „kuty na 4 pazury” ma przewage nad gojem w tym samym wieku, ktory nauczany jest z kolei tolerancji dla innych nacji, kultur, pogladow etc.
  Zyd jest wiec zawsze negatywnie nastawiony do goja od najmlodszych lat i Talmud pozwala im oszukiwac, okradac i zabijac gojow, za co nie ma kary i zyd mysli, ze mu wszystko wolno.
  Te fakty ukrywali przed Polakami wladze koscielne i ukrywali rzadzacy Polska zydo-komunisci w okresie PRL.
  O tym nadal milcza koscielne media i nie uczy sie prawdy w szkolach.
  Dlatego goj wyrasta na oglupionego i naiwnego osobnika i nie zdaje sobie sprawy z zydowskiego zagrozenia i latwo nim sterowac, z czego korzysci odnosi i ma przewage zydostwo.
  Swiadomy goj to z kolei niebezpieczny goj, ktory rozpoznaje zyda na odleglosc i jego podstepne zamiary i interesy.
  Dlatego tak wazna jest sprawa uswiadomienia Polakow, zeby nie byli zydowskimi ofiarami niczym bydlo przeznaczone na rzez.
  Niemiecki zyd K.Marks glosil w 1848r, ze do przeprowadzenia rewolucji nalezy uzyc „slowianskiej holoty” – rewolucja miala na celu zniszczyc warstwy rzadzace gojow i wywindowac zydow do wladzy wysilkiem ciemnych mas, co sie powiodlo w Rosji dopiero w 1917r (za drugim razem – rewolucja 1905r w Rosji zorganizowana przez zydow poniosla kleske).
  Plan zmiany sytuacji politycznej na arenie miedzynarodowej, ktory dawalby zydostwu przewage nad gojami i jednoczesnie realizowal ich odwieczny interes plemienny panowania nad calym swiatem zostal opracowany podczas pierwszego miedzynarodowego zjazdu syjonistow w Bazylei w 1897r pod przewodnictwem wegierskiego zyda T.Hertzla, ktory jest rowniez autorem „Protokolow”.
  Pieniadze na realizacje zydowskich interesow dostarczyli zydowscy bankierzy z Europy i USA, jak: Schiff, Morgan, Kuhn, Rockefeller, Rothschild etc.
  Wystarczy przesledzic fakty historyczne dotyczace parszywej roboty zydostwa w Europie na przestrzeni ostatnich 2 tysiecy lat, a wnioski nasuna sie same i podobnie bylo w Polsce, gdzie rozpanoszyla sie zydowska zaraza w XIII wieku – vide „Statut Kaliski” z 1264r.
  Od tego czasu Polska byla schroniskiem zydowskich bakterii, ktore mialy cieplarniane warunki do rozwoju, podczas gdy inne kraje Europy zwalczaly u siebie zydowskie bakterie wywolujace zgnilizne moralna i zubozenie spoleczenstwa i panstwa.
  Wystarczy zapoznac sie z kronikami Rzeczpospolitej okresu polowy XVIII wieku, w ktorym zydostwo masowo falszuje polskie monety zlote i srebrne, dodajac mosiadzu do falszowanych zlotych monet, a tlenku cynku do falszowanych srebrnych monet.
  Mennice do falszowania polskich monet znajdowaly sie w Prusach, w ktorych panowal Fryderyk II, wspoltworca koncepcji rozbiorow Polski, ktory uzywal falszowanych polskich monet do zbudowania swojej 200 tysiecznej zawodowej armii pruskiej.
  Rzeczpospolita trzymala u siebie jadowite zydowskie zmije, ktore pozniej kasaly Polske i Polakow.
  Ten temat jest szeroki jak rzeka i zapoznaj sie z udokumentowanym materialem podanym na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/index.php

  Toronto, Kanada

 9. Ość Says:

  Dziękuję PFN za odpowiedź.

  Muszę powiedzieć, że tymi sprawami interesuję się od pół wieku i całkowicie się zgadzam z tym co tutaj napisałeś a co oczywiście nie wyczerpuje tematu. Wiem, że zażydzony kościół a tym bardziej władza przemilcza to, i zataja przed narodem prawdziwe oblicze żydostwa.

  Dlatego nam patriotom, pozostał obowiązek uświadamiania naszych rodaków a szczególnie dzieci i młodzież o żydowskim zagrożeniu dla Polski i całej ludzkości Świata.

  Dziękuję jeszcze raz.

 10. Ość Says:

  Tam gdzie do władzy dochodzi żydostwo wszędzie ruina i spustoszenie. Widać to gołym okiem. Chcą feudalizmu, nas za

  niewolników i chcą być lepsi od swojego wymyślonego bożka jahwe któremu rabini rad ponoć udzielają. Czyli musi być

  bosko niedorozwinięty.

  Oto coś z ich mądrych ksiąg, Talmudu:

  1/ „Błagamy C, o Panie, wytrać wszystkich nieprzyjaciół twojego narodu” – Synagoga Judaica, s. 212.ie

  2/ „Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojrzesza” – Rabbi Ismael, R.

  Chamber i inni rabini.

  3/ „Nauki Talmudu są słowami zywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w

  niebie” – Komentarz rabina Menachema do Piątej Księgi

  4/ „Jechowa studiuje Talmud („mądrości” rabinów) na stojąco ze względu na szacunek dla tej księgi” – Tract Mechilla.

  11/ ” Żydzi są istotami ludzkimi. Natomiast inne narody świata nie są istotami ludzkimi, ale bestiami” – Baba Mecia 114, 6.

  12/ ” Kiedy przyjdzie Mesjasz, każdy Żyd będzie miał 2800 niewolników”. – Simon Hadderson, fol. 56-D

  13/ „Jachwe stworzył mie-żydów w postaci ludzkiej, aby Żyd nie czuł się źle, że jest obsługiwany przez bestie. Nie Żyd, jako

  zwierzę w postaci ludzkiej, skazany jest na służbę Żydowi we dnie i w nocy” – Midrasch Talpioth, p. 255-L.

  14/ ” Skoro Król Mesiasz się ukaże, rozpocznie okrutną wojnę przeciwko gojom, zabijając ich masowo. Będzie mówił do

  Żydów: Ja jestem Królem Mesjaszem, na którego czekaliście. Zabierajcie gojom srebro i złoto” – Josiach 60,6.

  15/ „Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37 a.

  23/ „Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to robić tak, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael

  przez tonie ucierpiał” – Schulchan Aruch Jore Dia.

  Przytaczać można wiele. Widzicie jakie oni mają prawa zapisane w swoich świętych księgach. To jakiś schizofrenia

  plemienna.

  Polecam też zaopatrzyć się w książkę-elementarz Kazimierza Podemskiego „Misterna Orgia Miłości”. 2008

  I na koniec:

  Przeklęty kraj w którym rządzą Żydzi

  „Przeklęty będziesz w mieście i przeklęty w polu.
  Przeklęty będzie twój kosz i twoja dzieża;
  Przeklęte będzie twoje potomstwo i plony twej ziemi
  i rozpłód twego bydła i przychówek twych trzód”
  Księga powtórzonego prawa 28; 15-26

  Oto jest ich orgia miłości do nas.
  Odwzajemniać czas zacząć natychmiast Panie i Panowie, czyli bydło, nie żydzi, bo marny koniec mamy zapisany w ich sadystyczno psychiatrycznych księgach.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: