W co GMO Komorowski?


Źródło: http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/24068,w-co-gmo-komorowski

Prezydent spotkał się z „ekspertami” – nie znaleźli oni dowodów na szkodliwość GMO, jest smacznie zdrowo i ogólnie super.

Radiowa Trójka podała, że Prezydent Bronisław Komorowski  uważa, że „w sprawie ustawy o żywności modyfikowanej genetycznie parlament „poszedł na skróty”, a sama ustawa jest przykładem „złej i nieodpowiedzialnej legislacji””.
Ufff odetchnęli by co bardziej świadomi  rolnicy i dbający o zdrowie Polacy, ale niestety w dalszym tekście czytamy kuriozum godne III RP:
„Jednocześnie – po dzisiejszych konsultacjach z ekspertami – prezydent nie „znajduje żadnego potwierdzenia”, że żywność GMO jest niezdrowa i że nie istnieją ” naukowe dowody na jej szkodliwość”. W ocenie prezydenta istnieją tylko lęki dotyczące potencjalnej szkodliwości żywności GMO.”
Badania dr Pusztaia, dr Ewen czy prof. Seralini i innych nic przecież nie znaczą i nikt o nich w pałacu prezydenckim nie słyszał (szczegóły na plakacie).
A więc klasyczna postawa: „na Wałęsę” czyli „Jestem przeciw a nawet za”. Gdyby to nie był „dziki kraj” to spałbym spokojnie bo przecież „primum non nocere” – odpowiedzialny prezydent nigdy by nie zaryzykował, niestety znając naszego arcyboleśnie „prostego” prezydenta  możemy liczyć jedynie na typowo talmydyczną mentalność czyli odczekać niech się wyszumią, dać nadzieje że będzie po ich myśli a jak przestaną jazgotać to się szybko przepchnie koło wyborów – nikt nie zauważy. Niestety jestem pesymistą. Stawiam mniej więcej na okolice pierwszego tygodnia przed wyborami, a Wy?

Komentarzy 18 to “W co GMO Komorowski?”

 1. Ość Says:

  Panie Ulicki. Oni wszystko wiedzą i dobrze znają. Tylko muszą wykonywać rozkazy z góry piramidy bo inaczej skończą bydlaki polityczne jak Andrzej Lepper.

  Oni zresztą nie mają na uwadze dobra obcego im narodu, jakim są dla nich Polacy.

  Zrobić trzeba coś, żeby można im było w oczy palnąć: „koniec wasz bliski, pakujcie walizki”.

 2. Scan Says:

  Panie Osc,

  Oni i tak skoncza jak Lepper. Jak juz zrobia co potrzeba to „gora” pozbedzie sie ich w pierwszej kolejnosci.

 3. bvc Says:

  komosrowski to taki sam cymbał jak i jego eksperci od GMO.Działają w obcym interesie polegającym na depopulacji ludzi w przyszłych pokoleniach

 4. Ość Says:

  I taka jest prawda. A taki półgłówek żydowski w muszce – nie pokazując palcem – i inne pachołki masońskie i nieuki, bzdury klepią na zamówienie 666. Oni uważają, że mają do czynienia z idiotami a sami za takich w/g mnie uchodzą i kompromitują się na każdym kroku.

  To oni zatrzymali się w swojej talmudycznej cywilizacji w miejscu i stoją jak barany w polu czekając na swojego pastucha, a nie my.

 5. bvc Says:

  ość zgadzam sie w 100%

 6. kama Says:

  Bojkotować wybory,nie glosować,pokazać siłę narodu.

 7. Ość Says:

  Właściwie to nie ma naprawdę na kogo głosować. Kogo byśmy nie wybrali to ich będzie człowiek. Każda opcja żydowskim folksdojczom na łapę.

 8. felicyta Says:

  Bojkotowanie wyborow jest im na reke. Wystarczy 10% glosujacych, zeby im dac wygrana.
  PIS jest przynajmniej przeciwko GMO…

 9. Admin Says:

  I w czym imieniu rządziliby mając „aż” 10%? Myśli Pani, że wówczas bezkarnie rozkradali by kraj jak ma to miejsce obecnie? Mając dla swej łupieżczej polityki oparcie w „sondażach”? Dopóki zapędzają tutejsze „bydło” do URN wyborczych mają prawo robić co tu im się żywnie podoba, także w oczach opinii międzynarodowej – dla której ważne są tu jedynie pozory ICH judeokracji.

  Nie wiemy czy żydowska partia PiS jest przeciwko GMO, wiemy natomiast, że gra pod przedwyborczą publiczkę na naiwnych Gojach. Za namawianie do głosowania na żydowską partię będę na tym blogu banować i usuwać pro-żydowskie komentarze.

  Ile razy trzeba jeszcze ogłupionym Gojom powtarzać, że żydowskie PiS, jest to partia antypolska, partia, która przyczyniła się do utraty naszej suwerenności, partia podżegaczy wojennych, złodziei, partia ludzi którzy z naszego kraju chcieli zrobić syjonistyczną „tarczę” i zainstalować tu obce bazy wojskowe, jest to żydowska partia, która pod patriotycznymi frazesami buduję u nas Judeopolonię i wykańcza wszelką patriotyczną opozycję!

  Polskę trzeba odzyskać, a wtedy nie będzie tu żadnego GMO. Na własne życzenie zdawać się na łaskę u żydowskich okupantów? Z mentalnością niewolnika i z takim zanikiem pamięci ten ogłupiony naród jest skazany na wyginięcie…

  żal.pl

 10. mnbvcxz Says:

  Ludzie zrozumcie że w naszym rządzie nie ma żadnych patriotów!Połowa to żydzi ze zmienionymi nazwiskami a druga połowa to zdrajcy narodu którzy tylko udają że coś robią w kierunku polepszenia naszego życia.Możecie być pewni że każde nazwisko/nazwa parti o której wspomnie telewizja nie ma nic wspólnego z dobrem polski.

 11. Admin Says:

  Nic dodać nic ująć p. Jerzy.

  Głosując na którąkolwiek z żydowskich pookrągłostołowych mafii podtrzymuje się cały okupacyjny apartheid III RP.

 12. Admin Says:

  Przepraszam Felicyta, jeśli za ostro napisałem. Mój ton był nie na miejscu.

  Swoje zdanie nt. żydowskich judaszy z PiS podtrzymuję.

 13. Admin Says:

  W dniu 17 sierpnia 2011 roku w Warszawie przed Palacem Namiestnikowskim (zwanym przez niektorych Prezydenckim), przy ulicy Krakowskie Przedmiescie odbyl sie protest – happening, przeciwko zamiarowi rozprzestrzeniania w Polsce organizmow modyfikowanych genetycznie (tzw. GMO – ang. genetically modified organism).
  Organizatorem tego zgromadzenia byl Komitet Obywatelski „Gamonie i Krasnoludki”, widoczne byly tez flagi partii „Zieloni 2004″. Pojawily sie reprezentacje wielu mediow publicznych i prywatnych, ktore „oczami” swoich obiektywow i „uszami” mikrofonow, rejestrowaly to wydarzenie (inna sprawa jaka czesc z tych nagran, zostala wykorzystana w antenowych relacjach filmowych i dzwiekowych, tych przedstawicieli „czwartej wladzy”). Protest ten miał zwiazek z tym, ze obydwie izby parlamentu polskiego przyjely ustawe o nasiennictwie, ktora otwiera wrota do wprowadzenia upraw GMO w Polsce, wpisujac GMO do krajowego katalogu upraw. Obecnie zatwierdzenie ustawy lub jej zawetowanie, lezy w gestii Prezydenta RP, ktory na decyzje w tej sprawie ma czas do 24 sierpnia 2011 roku. W filmie widzimy dzialaczy inicjatywy politycznej „Gamonie i Krasnoludki” wyrazajacych przy pomocy roznych rekwizytow swoj sprzeciw, dla proby szerzenia w Polsce organizmow GMO. Pani Agnieszka Kubas w dlugim wystapieniu, wyjasnia zebranej publicznosci istote szkodliwości wprowadzania takich upraw w Polsce. Przedstawiciele mediow zadaja liczne pytania, na ktore odpowiada Pani Agnieszka Kubas.
  Odbywa sie symboliczny pogrzeb zdrowych, polskich warzyw, owocow i miodu majacy symbolizowac bliski koniec dostepnosci zdrowej zywnosci w Polsce. Korowod „Gamoni i Krasnoludkow” owiniety w dlugi czarny plat materialu niesie symboliczna tekturowa trumne, idac wokol zebranych ludzi. W pewnej chwili po drugiej stronie ulicy pojawiaja sie wyznawcy Hare Kriszna, ktorzy maszeruja odziani w swe powloczyste pastelowe szaty, zawodza swoje piesni, udajac sie na warszawska Starowke, aby lowic nastepnych adeptow swojej zlowrogiej sekty. Nastepnie czesc zebranych wywoluje halas poprzez uderzanie w metalowe naczynia kuchenne, co ma symbolizowac chec pozostania przy tradycyjnej, zdrowej kuchni bez szkodliwych dodatkow. Cale to wydarzenie, nawet przy zartobliwej niekiedy formie przekazu dotyczy spraw bardzo waznych dla polskiego (i swiatowego) społeczenstwa. Na temat GMO wypowiadaja sie liczni przedstawiciele nauki, przy czym niestety niektorzy z nich sa uwiazani faktem materialnej zaleznosci od koncernow, chcacych wprowadzic w Polsce uprawy GMO. Podaja oni czesto w swoich wypowiedziach nieprawde, sprzeniewierzajac sie swojemu powolaniu naukowca. Tym wieksza chwala, dla odwaznych badaczy, ktorzy ostrzegaja ludzi przed niszczacym wpływem organizmow GMO na organizmy zywe.

 14. Admin Says:

  Dobry materiał BM, zdałaby się polska wersja filmu.

 15. BladyMamut Says:

  Moj angielski nie jest jeszcze na na tyle dobry żeby sie podjąć tłumaczenia

 16. Admin Says:

  Wyeksponuję dokument w dziale do tłumaczenia. Może ktoś się kiedyś skusi 😉


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: