ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM


Źródło : www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos?A102reRainbowVestments.htm

Data publikacji : 15.05.2005

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

PAPIEŻ I PRAŁACI ODZIANI W TĘCZOWE ORNATY – WYD – PARIS 1997

Podczas Światowego Dnia Młodzieży w 1997 roku, wytworny francuski couturier został wynajęty do zaprojektowania ornatów, które kardynałowie i biskupi nosiliby podczas ceremonii. Wynikiem jego pracy były ornaty które widać na załączonych powyżej fotografiach. To znaczy ornaty w tęczowych barwach. Od długiego już czasu te kolory są znane jako symbol ruchu homoseksualnego. Około 20 lat przed Światowym Dniem Młodzieży w Paryżu homoseksualiści wybrali barwy tęczy jako ich symbol.

Poniżej ( w pierwszym rzędzie po lewej ) widzimy fotografię flagi „gejo-lezbijskiej” powiewającej niedaleko kopuły San Francisco Civic Center w 1978 roku. Był to pierwszy raz kiedy homoseksualiści użyli tego symbolu jako swojego. Od tamtej pory tęcza stała się uniwersalnie rozpoznawalnym znakiem homoseksualistów. Poniżej w pierwszym rzędzie fotografii po prawej stronie widzimy jak na nowojorskiej paradzie miejskiej w 2003 roku homoseksualiści prezentują ogromną tęczową flagę. W drugim rzędzie po lewej niezidentyfikowana osoba nosi nakrycie głowy w tęczowych barwach. Ten motyw był często używany tak jak to widzimy w przypadku dwóch osób z „parady dumy gejowskiej” w Vancouver, na zdjęciu po prawej.

Ten „zbieg okoliczności” rodzi pewne pytania: czy kardynałowie i biskupi nie wiedzieli, że nosząc „ornaty” w takich barwach dają pośrednie ale potężne poparcie dla ruchu homoseksualnego?

A co z Janem Pawłem II ? Czy nie wiedział co to za „znak czasów”?

Dlaczego zaaprobował i poparł takie „ornaty” podczas jego obecności?

Komentarze 3 to “ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM”

  1. Miroslaw Berbard D Says:

    Tecza w KK to znak przymierza z Bogiem. A to ze sodomici uzywaja jej to nie wina KK. Radze zglebic katechizm zanim Pan zacznie wypisywac brednie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: