Krzysztof Jackowski o zamieszkach w UK i nie tylko – 11 VIII 2011

Komentarze 3 to “Krzysztof Jackowski o zamieszkach w UK i nie tylko – 11 VIII 2011”

 1. sono Says:

  http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/to_byla_istna_rzez_–_jersey_pierwsze_nazwiska_ofiar___29237
  Opis przedstawiony przez ratowników pogotowia jest tak drastyczny ,że gazety wycofały go ze swoich serwisów . Dwóch sanitariusz którzy jako pierwsi weszli do mieszkania ,przeszli taki szok ,że należało ich oddać pod opiekę psychologów ! Ciała dzieci była tak mocno zmasakrowane ,że policjanci nie mogli zindetyfikować płci a nawet wieku !! Czegoś takiego Wielka Brytania nie widziała od czasu seryjnych mordów prostytutek . Dziś wśród polskiej społeczności na wyspie odbywają się spotkania policjantów oraz msze w St Thomas’ Catholic Church za dusze zamarłych tragicznie .

  Jak powiedział ksiądz Stanisław Adamiak :-” To co się stało jest okropne ,modlimy się za nich i polecamy ich dusze Bogu ..” .Policja ustala przebieg wydarzeń , pierwsza zgineła ( według detektywów) matka dwojga dzieci , 18 miesięcznego chłopca i 6 letniej córki ,następnie jej mąż a później dwoje dzieci . Policja podała pierwsze nazwiska ofiar : Damian i Izabela Rzeszowski .

  Wszyscy zgineli od ran zadanych nożem , jedna kobieta i dziecko otrzymali tyle ciosów ,że nie można było zidetyfikować nawet płci !! Świadek Bryan Ogesa:-” usłyszałem krzyki , później zobaczyłem kobietę która się czołgała przed budynkiem , strasznie krwaliła i próbowała krzyczeć .. Boże pomóż ..Boże proszę pomóż mi .. strasznie broczyła krwią , straż i policja zmywała krew szlaufami z chodnika i schodów to był okropny widok ”

  Apel do polskiej społeczności odniósł skutek ,coraz więcej polaków dostarcza informacji o obu rodzinach ! Szef policja zapowiedział ,że być może jeszcze dziś podadzą nazwiska pozostałych ofiar !

  Andrzej Mariusz Szumiło

  http://polscott24.com/to-byla-istna-rzez-jerseypierwsze-nazwiska-ofiar/

 2. 999AQQ Says:

  Przyszłośc świata i Polski na najbliższe 100lat wieszczy:
  George Friedman to założyciel i szef agencji „Stratfor” zajmującej się wywiadem oraz prognozami politycznymi i ekonomicznymi. Jest to agencja uznana i opiniotwórcza. Renomowana anglojęzyczna prasa powołuje się na nią jako na wiarygodne źródło. „Time” odnotowuje poza tym, że agencja zatrudnia byłych funkcjonariuszy amerykańskiego wywiadu wojskowego.
  http://fakty.interia.pl/raport/polska-bedzie-mocarstwem/news/polska-od-estonii-po-adriatyk,1392421,6606


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: