HENRYK PAJĄK WYMIERZA NASTĘPNY CIOS MACHINIE FAŁSZU ! ! !


Henryk Pająk przed kapliczką wystawioną przed własnym domem

Henryk Pająk-od 1990 roku pisarz polityczny, skazany na milczącą banicję przez Chazarów okupujących PRL-bis. Zmowa mediów „od Rydzyka do Michnika” wobec jego dzieł skazanych na „zamilczenie na śmierć” jest realizowana z imponującą konsekwencją.

Demaskują bowiem zdradę polskojęzycznej żydobolszewii zadekretowaną przy „okrągłym żłobie” i realizowaną przez 20 lat PRL-bis czyli „Trzeciej RP”. Wykazuje, że wszystkie pookrągłostołowe nierządy i kne-sejmy stanowią sztafetowy ciąg rabunku majątku narodowego, niszczenia suwerenności politycznej, finansowej i gospodarczej, tej resztki Polski, którą nam przyznano w Jałcie i Poczdamie, jako teren przyszłej Judeopolonii.

Pięć prokuratorskich dochodzeń pod zarzutem „antysemityzmu i nawoływania do nienawiści rasowej” stało się kanwą jego autobiograficznej książki „Dyktatura nietykalnych”.

Większość księgarzy boi się dotykać jego książek, a czytelnikom odpowiadają, że „nie otrzymujemy ich z wydawnictwa Retro”. Odważniejsi sprzedają je spod lady znajomym, zaufanym czytelnikom. I tak zabetonowano Pająka jako pisarza „kontrowersyjnego” czyli wyklętego. Jeszcze żywego, ale już pogrzebanego.

Pisarz z wnukiem na podwórzu swego domu

Wydał w „Trzeciej PRL” około 30 książek i wydaje nadal. Jak nam powiedział, tamte trzydzieści książek powinny na dobrą sprawę, mieć jeden niezmienny tytuł, rozpisywany na kolejne tomy: „Chazarska dzicz panem świata”. Dwutomowa książka o tym konkretnym tytule ukaże się na przełomie 2011/2012. Pierwszy tom obejmie zagładę Rosji carskiej przez jej chazarską dzicz na czele z „Leninami-Blankami i Trockimi-Bronsztejnami”, rytualny mord na dynastii Romanowów, przerażające zbrodnie ludobójstwa na narodzie rosyjskim i polskim, wszystko to pod nadzorem i za pieniądze Międzynarodówki Finansowej. W drugim tomie znajdziemy powojenny terror bermano-bierutowski, mordowanie niedobitków elity narodowej, zdławienie pierwszej „Solidarności”, „okrągły żłób” i piąty rozbiór Polski przez polskojęzyczną agenturę międzynarodowego żydzizmu.

W dorobku Henryka Pająka jest dział tematyczny dotyczący zagłady Kościoła Katolickiego przez żydomasońskie krety ryjące pod fundamentami Stolicy Piotrowej, czyli seria książek o tytułach: „Nowotwory Watykanu”, „Bestie końca czasu”, „On i oni” i dwutomowe najnowsze dzieło „Lękajcie się”, traktujące o inwazji mrocznych, lucyferiańskich sił żydomasońskich Chazarów na Kościół Katolicki przy pomocy rewolucyjnego II Soboru Watykańskiego i takich wodzów rewolucji jak Montini-„PawełVI”, Wojtyła-„Jan Paweł II” i Ratzinger-„Benedykt XVI”.

Polskojęzyczny „Episkopat”, zdaniem autora, jest tylko ekspozyturą żydomasonerii. Zdradził i zdradza katolicki naród polski z przerażającym cynizmem, m.in. zapędzał nas do szatańskiego eurołagru słowami „Jana Pawła II” i czołowych hierarchów. Nigdy dotąd nie byliśmy tak samotni, tak „zdradzeni o świcie” przez tych, których poprzednicy byli dla nas od tysiąca lat ostoją duchową i patriotyczną, mówi Henryk Pająk.

Ale wszystko rozstrzygnie się w Rosji, niech dobry Bóg ma w opiece ten udręczony naród- ponuro stwierdza nasz rozmówca.

Rozmowa przeprowadzona przez dwóch czytelników książek autora dnia 10.08.2011 r. w domu autora.

Napis: TY BĘDZIESZ NASTĘPNY

P.S.

Nakład jedynej pracy w Polsce dotyczącej żydomasońskiego spisku w Kościele Katolickim i apokaliptycznego oszustwa zapowiedzianego przez Jezusa Chrystusa, dwutomowe dzieło Henryka Pająka „Lękajcie się”, jest już niestety na wyczerpaniu. Osobom zainteresowanym największym uwiedzeniem w historii świata sygnalizujemy fakt, że wkrótce materiały w języku polskim dotyczące tej tragedii będą w kraju niedostępne po wyczerpaniu nakładu wzmiankowanej pracy.

ZAMÓWIENIA MOŻNA SKŁADAĆ TELEFONICZNIE W WYDAWNICTWIE RETRO , POD NUMEREM – 81-50 30 616

Komentarzy 11 to “HENRYK PAJĄK WYMIERZA NASTĘPNY CIOS MACHINIE FAŁSZU ! ! !”

 1. JO Says:

  dziekuje

 2. Ość Says:

  Więcej takich jak H. Pajak nam trzeba. Oby się cholera nie powiesił tylko jak AL.

 3. Admin Says:

  Na deser:

  Dzień Judaizmu – Obchody w kościele pw. Wszystkich Świętych w Warszawie

 4. Ość Says:

  Smutna prawda. Synagogi nam z kościołów robią. Ciekawe czy odwrotnie było by to możliwe. Msze chrześćijańskie w synagogach odprawiać.

 5. Wojwit Says:

  Wyją jako psi… (jak zwykł był mawiać imć Onufry Zagłoba).

 6. Dada Says:

  Aż wierzyć się nie chce oglądając te zdjęcia, przecież to ludzie z pierwszych stron gazet i tzw autorytety moralne. Szok!!! Ludzie komu wierzyć w tym zasranym kraju?

 7. nrgazda Says:

  Link do żródła tego artykułu nie działa https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/09/do-czego-potrzebne-sa-izraelowi-nasze-dzieci/
  Czy na pewno ten artykuł pochodzi z tej strony?

 8. vortex Says:

  Pedofilja w Hollywood i strukturach rzadowych to problem od dawna.To tylko kolejne pokolenie wola glosem wykorzystanych ofiar ktorego i tak nik nie slyszy bo zaplaca jak zwykle kozly ofiarne.
  He Ain’t Heavy, He’s My Brother to miala byc wizytowka The Boys Town w Omaha /Nebraska a ten film Conspiracy Of Silence wyjasnia co tam naprawde sie dzialo.

  Tu linki gdzie znajdziecie szczegolowo rozpisany ten caly scum
  http://web.mac.com/len15/WAR_on_We_The_People/CHILD_SEX_SCANDAL__CIA_FBI_COVERS-UP_CRIME_NETWORK.html
  http://web.mac.com/len15/Newsletter_&_Blog/Knighting_Controversy.html
  http://franklincoverup.com/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=10006
  http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20Government/boys_town_abuse.htm

 9. katerina404 Says:

  Zamówiłam właśnie telefonicznie „Lękajcie się” dwa tomy. Ale jestem ciekawa tej książki. Dzięki adminie, że podałeś namiar na nią.

 10. thetomek4791 Says:

  Bardzo cenie pana Henryka Pająka.Wielki szacun dla pana za aktywność i działalność na rzecz Polaków i prawdy historycznej.Pozdrawiam


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: